Latin Büyüsü Hakkında Bilgiler

Latin Büyüsü Hakkında Bilgiler

Latin büyüsü konusu bir çok kişi tarafından merak edilen bir konu olarak son zamanlarda çok fazla öne çıkmış durumda. Latin büyüleri yapabilen kişiler genel olarak şeytani güçler üzerinden etki sağlayıp insanları tesir altına alma hususlarında çok derin ilme sahiptirler. Bu kişilerin büyüleri yaparken latin harfleri mi kullandığı da çok sorulmuş ancak durum çok daha farklı. Latin büyüleri genel olarak İbranice yapılmak ile birlikte çok kısa sürede bağlayıcı güç oluşturabilme özellikleriyle bilinirler.

Tarih sayfalarına baktığınızda göreceğiniz en önemli şey latin büyücülerin haddinden fazla bir güce sahip oldukları olacaktır. Bu gücü de yaptıkları en kudretli bağlama büyülerinden ve çok keskin diğer büyü ritüellerden aldıklarını görebilirsiniz. Ayrıca sürekli kendilerini geliştirmek ve yeni tesirler keşfetmek de yine onların yaptıkları en önemli çalışmalardır.

Bizler bağlayıcı etkilerini ön plan çıkarmak istesek de genel olarak kuvvetli aşk büyüleri için uygulanan latin büyülerini yalnızca o kültürden olan büyücüler değil bu çalışmayı bilen tüm ilimciler yapabilirler. Latin büyülerinin gücünü kelimelerden aldığı bilinir. Özel İbranice familyasından tılsımlı karakter hesabı yapılır. Bunlar havas ilmindeki ebced hesaplarına benzer. Bu minval ve sıraya uygun olarak bir muska haline gelmek üzere kağıtlar hazırlanır. Hazırlanan kağıtlar genel olarak saman kağıtlardan seçilir. Bu kağıtların etkileri latin büyüsü çalışmalarında da önemini arz eder.

Bir çok büyü tanımında yer verdiğimiz amatör olarak ele alınmaması gerektiği konular latin büyüleri içinde geçerlidir. Bu tür büyülerin kesinlikle işi bilen ve tecrübeli hocalar tarafından ele alınması gerekir. Latin büyülerinin aşk ve bağlama işlemleri hedef olarak belirlendiği takdirde çok güçlü sonuçlar alınabildiği de yine bugüne kadar edinilmiş ve kesinliği test edilmiş durumlardandır.

Genel olarak bir çok havas ve ledün çalışmasında en büyük sıkıntı kişilerin uzun süre beklemek istememesi ve bir an önce hedeflerine varmak istemeleri olmuştur. Çünkü bu işlemleri talep eden kişiler zaten büyük ölçüde sıkıntı çeken kişiler oluyor. Genel olarak ya özlem çeken ya da aşk acısı çeken kişilerin başında geliyor. Bu nedenle zaman bir anlamda en büyük düşmanları oluyor. Bu nedenle latin büyüleri hakkında çok fazla zamansal bilgi vermek kolay değildir. Biraz bünyeye göre farklılık gösterdiğini düşünebiliriz. Zira büyülerin en temel konuları hep zaman üzerinden anlatılır. Ama üç gün beş gün gibi zamanlar bu işlem için verilemez. Bir anda da olabileceği gibi aylarca da sürebilir.

Zaten günümüzde medyum hocaların bu işlemi yapmaktan bir miktar kaçınmalarının sebebi genel olarak insanların zaman ile yarışmasından kaynaklanmaktadır. Zaman sorunu herkesin ve her yerin sorunu haline gelmiş bir konudur. Bu nedenle de insanları çok kısa süreler vererek ikna eden yalancı ve şarlatanların da doğmasına fırsat verilmiştir.

Sitemizde büyü işlemlerini genel olarak anlattığımız her yazı da zaman konusunda belirleyici olabilecek miktarlardan bahsettik. Hiçbir şey kesin değildir ve zaten olamaz. Hayatta garantisi olmayan durumların kesin olarak anlatılması en can sıkıcı konuların başında gelir.

Bu nedenle latin büyüsünde zaman dışındaki tüm konular istek yapan ya da yapacak olan kişiyi mutlu etmek üzerine kurulmuştur. Daha fazla soru ve deneyim hakkında bilgi isteyenler en kısa zamanda hocamız ile temasa geçebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir