Kuru Yaprak Büyüsü

Kuru Yaprak Büyüsü

Standart olarak yaprak büyüsü adı altında toplanmış olan bu ritüelin birçok farklı yapımı mevcut olsa da aşk büyüsünün en ağır formu olarak karşımıza çıkmaktadır. Kuru yaprak büyüsü diğer bir adıyla da yaprak büyüsü olarak vuku buldurulan bu eylemin bir kişiyi deli divane aşık eden büyü kıvamında bilinmesi ve uygulandığı kişi algısı tarafınca çok şiddetli bir şekilde içeri alınan bir işlemdir. Ruha ve bedene karşı müthiş nüfuzu olmasından dolayı aşk büyülerinden en büyük şekillendirici olarak yer alır. Yapımında kuru yaprakların yoğun olarak yer almasından dolayı ismi birkaç farklı şekilde kullanılır. Ancak genel başlık ismi olarak yaprak büyüsü en doğru tabirdir. Kadim kitaplar bir insanı kendine aşık etme işlemi olarak ilk sırada yaprak büyülerini verirler. Peki bu yaprak büyüleri nedir, yaprak büyüsü nasıl yapılır ve sonuçlar nelerdir… Bu sorular çok sık sorulmaya başlandığı için sizlere genel bir bilgi aktarmak istedik.

Yaprak Büyüsü Nasıl Yapılır

Bahsettiğimiz gibi aşk büyüsü işlemi olarak yer alacağı için bu işlemin kendine özel gereksinimleri vardır. Birtakım şahsi bilgiler, şahsi eşyalar veya kişi ile ilgili özel malzemeler gerekebilir. Bir adet fotoğraf, ailesi hakkında bilgiler, inanç durumu vesaire… Bu gibi bilgiler edinildikten sonraki süreç içerisinde kişinin yaş miktarı kadar özel kurutulmuş ve tılsımlanmış olan kuru yapraklar toparlanır. Bu yapraklara numara vermek gerekir. Özel olan bu aşk tılsımı işleminde mutlaka bu yaprakların numaralandırılması ve işlemin kuluçka süresi boyunca numaralar riayet ederek uygulanması gerekir. Bu sırada en önemli detay ise tek numaraları yaprakların tek parça olarak kalması, çift rakamlıların ise küçük küçük kırpılması gerektiğidir. Bu işlem genel olarak 13 günlük bir süre zarfına tekamül eder. Bu da tek sayı ile başlandığında tek sayının daha fazla olacağı anlamına gelir. Bu durumda da işlemin son günü tılsımın yönlendirilmesi ve dengelenmesi adına özel bir uygulama gerekecektir. Bunu da sizlere çalıştığınız medyum zaten iletecek ve hata yapmanıza engel olacaktır.

Aşk büyüsü işlemleri içinde en güçlü etkilere sahip olduğunu belirtmiş olduğumuz yaprak büyüsü kesin sonuç veren etkili bir büyüdür. Bu işlemin tek meşakkatli yanı ise yaprakların çok hassas malzemeler oluşu ve kişinin ruhuna zerk edilecek olan enerjinin bir bedende toplanması hadisesidir. Bu hadise genel olarak medyum hoca tarafından tek başına gerçekleştirilir. Ancak medyum işlem içerisinde bir ışık göremez ve en nihayetinde yardım gerektiğine karar verirse işlemi yaptıran kişinin de bu enerjiyi güçlendirmesinin gerektiği bir takım özel durumlar doğabilir. Bu ve benzeri durumlar yaşandığı sırada ise mutlaka belirtilen günlerde sizin de hazır olmanız gerekir. Hiçbir mazeret olmaksızın bu 13 günlük süreci yaprak büyüsüne ayırıp iyi bir etki almanız oldukça mümkündür. Yeter ki fiziksel ve mental olarak gerçekten bu yoğun trafiğin altına girmeye hazır olun.

Yaprak büyüsü etkileri standart bir kendine bağlama işleminde görmek istediğiniz tüm özellikleri sizlere sunabilir. Kişi için dünya sizin etrafınızda dönmeye başlayabilir. İş, güç, para, pul, aile ve dostluk bağları dahil her şey aşık edildiği insanın arkasından gelir. En ön sırada ve her zaman yaprak büyüsü yapılırken adı geçen kişi onun için dünyanın en önemli insanıdır. Bu duruma bir insanı sokabilmek ve gerçekten kalp bağının çok sıkı oluşturmak için de gerçekten bir miktar fedakarlık isteyen bir işlem olarak dikkat çekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir