Kuru Üzüm Büyüsü

Kuru Üzüm Büyüsü

Bağlama büyüsü işlemlerini bugüne kadar pek çok farklı ayrıntı gözeterek ve de çeşitli malzemeleri kullanarak yapıldığını biliyoruz. Ancak bir tanesi de kuru üzüm büyüsüdür.

Bu işlemin etkileri standart bir aşk büyüsü ya da bağlama büyüsünden çok da ötededir. Çünkü her bir tanesinde bin bir şifa bulunan kuru üzümün bir de havas ilmine dahil olunca bizlerin hayatına neler katabileceğiniz herkesin bilmesi gerekiyor diye düşünüyoruz.

Hiç beklenmedik etkilerin görülebildiği ve özellikle çok özel çalışmaların içinde yer alan üzüm aslında her yönden fayda sağlayan bir malzeme olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunların başında da söz konusu gönül işlerimizde bile bir tılsım ortaya çıkarmak istediğimizde buna yardımcı olabilmektedir. Tabi ki tüm bunları tek başına yapması mümkün değildir. Birçok ritüelin bir araya geldiği ve sıralı işlemlerin konu edildiği bu tip çalışmalar kısa sürelerde sonuç verdiği için çokça tercih edilmektedir.

Kuru üzüm büyüsü öncelikle iyi planlanması gereken ve hata kabul etmeyen rahmani bir işlemdir. Medyumların bu işlem sırasında verecekleri talimatlar hayli önemli olurken aynı zamanda belirli bir sıra oluşturulacağı için buna riayet etmek de sonuca ulaşmak adına fayda sağlayacaktır.

İşlem içinde en büyük detay aslında kullanılan üzüm sayısına uygun olarak seçilecek işlem günüdür. Bu süreci kuru üzüm büyüsü kaç günde tutar şeklinde merak edenler için belirtmek gerekir ki genel olarak 7-10 günlük bir zaman zarfıdır. Bu sürede medyumların yapacağı çalışmalar, danışanların uyacağı kurallar ve sonuç beklenirken eklenecek son hamleler ile iyi bir yere varmak hedeflenir. Ayrıca kuru üzüm büyüsünde pek çok yan malzemeden de yardım alındığını unutmamak da şarttır.

Kuru Üzüm Büyüsü yaparken dikkat edilecek hususlar

Kuru Üzüm Büyüsü Etkileri

Kuru üzüm büyüsü bilindiği gibi bir aşk tılsımı yazmak anlamına gelir. Aralarına soğukluk girmiş eşlerin yeniden birbirlerine bağlanmaları için genel anlamda kullanılan bu işlemin iki çeşidi vardır. Bir tanesi kuru üzüm ile yapılan diğeri ise normal üzüm ile yapılan işlemlerdir.

Ancak bizler işlemin daha kesin olduğunu düşündüğümüz kuru üzüm çalışmasını siz değerli okuyucularımız için anlatıyoruz. Zira kuru üzüm büyüsü yapılırken kaç günlük bir çalışma yapılacak ise o kadar üzüm seçilecektir. Bu üzümlerin her birine yazılacak olan tılsımlar itina ile içlerine hapsedilecektir. Görevli varlıkların doğaüstü etkilerinin kişiyi tam anlamıyla kontrol altına almaları kuru üzümün sayısına göre belirlenecektir. Bu sayıyı Medyum Turan hoca sizler için o karakterin sertliğine göre belirleyecektir.

Kuru üzüm büyüsünde etkiler ise son derece özeldir. Bu etkileri birkaç cümle ile aşağıda sizler için açıklamak isteriz:

  • Kuru üzüm büyüsü 7-10 gün içerisinde kesin olarak sonuç verir.
  • İşlem son derece gizli kalmalıdır, tılsım anlatılan kişi sayısı kadar gücünü kaybeder.
  • Kadınlar için ayrı tane sayısı mevcutken erkekler için ayrı tane sayısı kullanılır.
  • 33 tane ile yapılan en çok bilinen kuru üzüm büyüsüdür. Fakat bu işlem için gün sayısının da o kadar olduğu düşünülürse bir miktar sabır gerekecektir.
  • 4 gün üst üste sabaha kadar okunması gereken dualar mevcuttur. Bunlar Zebur ve Tevrat’ın içinde geçen tılsımlı dualardır. Bunları çoğu zaman medyum kişi kendisi yapar fakat bazen sözlü vekaletin bir anlamı olmayabilir. Kişinin kendisinin de yapması gerekebilir.
  • Kuru üzüm tanelerinde bahsettiğimiz gibi rahmani ve evliliğe giden bir yol güdülmüyor ise o halde şeytani formların uygulandığı da görülür. Her ne kadar onaylamıyor olsak da bazı çalışmalar da toprağa gömülen kuru üzüm büyüsü işlemine de tanık olabilirsiniz. Bazı şeytani medyumlar işlemlerini bu şekilde ortaya çıkartabilmektedirler.

Kuru Üzüm Büyüsü Yapılınca…

Bu işlem kadın ve erkek için farklı olarak hazırlanır. Genelde bayanların talep ettiği ise gerçektir. Çünkü erkeklerimiz maalesef kadınlarımıza oranla biraz daha farklı ve dışarıya dönük olarak yaşamaktadırlar. Ne yazık ki toplumda istenmeyen sonuçların çok fazla yaşandığı ilişkilere şahit oluyoruz. Bunların içinde yine aldatılma ve terk edilme en çok gördüğümüz durumların başında geliyor. Bu kadar sorunu bir arada yaşayınca insanların evlilik ve ilişkilerini kurtarmak adına tabi ki bir takım işlemler talep etmeleri de hayli normal kabul ediliyor.

Turan hoca havas ilmi tılsımları

Genel hatları ile kısa bir süre içerisinde terk eden eşler üzerinde büyük bir geri döndürme etkisine sahip olan kuru üzüm büyüsünün yine her şekilde havas ilmine haiz işlemlerde olduğu gibi son derece güçlü etkileri vardır. Bu etkilerin pek çok işlem içeriği bulunabilir. Bunun için iyi bir medyumdan destek almak ise çok önemlidir.

Bu etkiler bazen ayırma büyüleri yaparken de görülebilir. Bazı medyumların kuru üzüm büyülerini insanları ayırmak için yaptıklarını da biliyoruz. Biraz evvel bahsettiğimiz toprağa gömme ya da yakma ile yapılan işlemlerin tümün de amaç bu tip sonuçları yaratmak olmaktadır. İşlemlerin her iki yönünün olması da zaten kafaları en çok karıştıran durumların başında gelmektedir.

İyi hazırlanmış ve etraflıca hesaplanmış bir büyüden kurtulmak hiç de kolay değildir. Bu yüzden hazırlarken ve işlem yapılırken son derece dikkatli olunması gerekir. Ayrıca mutlaka bir uzman nezaretinde bu işlemlerin geliştirilmesi şarttır. Aksi halde istenmeyen pek çok sonuç yaratılmış olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir