Kuru Üzüm Büyüsü

Kuru Üzüm Büyüsü

Bağlama büyüsü işlemlerini bugüne kadar pek çok farklı ayrıntı gözeterek ve de çeşitli malzemeleri kullanarak yapıldığını biliyoruz. Ancak bir tanesi de kuru üzüm büyüsüdür. Bu işlemin etkileri standart bir aşk büyüsü ya da bağlama büyüsünden çok da ötededir. Bir kuru üzüm büyüsünün etkilerini gözlerinize inanamayacağınız şekilde sizlere aktarmak istiyoruz.. Çünkü her bir tanesinde bin bir şifa bulunan kuru üzümün bir de havas ilmine dahil olunca bizlerin hayatına neler katabileceğiniz herkesin bilmesi gerekiyor diye düşünüyoruz.

Kuru üzüm büyüsü öncelikle iyi planlanması gereken ve hata kabul etmeyen rahmani bir işlemdir. Her zaman bağlama büyüsü yaparken dikkat edilecek tüm hususlara elbette dikkat edilmeye devam dilecek ancak kuru üzüm büyüsü yapan medyum hocanın talimatları biraz daha farklı olabilir. Bunların içinde örneğin kaç adet kuru üzüm kullandıysak o kadar gün yapılacak olan bağlama dualarına sizlerinde bulundukları yerlerden eşlik etmesi ve işleme dahil olması gerekir. İhtimallerin güçlenmesi için Turan hocanın söylemlerine birebir uymak şarttır.

Kuru Üzüm Büyüsü yaparken dikkat edilecek hususlar

Kuru Üzüm Büyüsü Etkileri

Kuru üzüm büyüsü bilindiği gibi bir aşk tılsımı yazmak anlamına gelir. Aralarına soğukluk girmiş eşlerin yeniden birbirlerine bağlanmaları için genel anlamda kullanılan bu işlemin iki çeşidi vardır. Bir tanesi kuru üzüm ile yapılan diğeri ise normal üzüm ile yapılan ancak bizler işlemin daha kesin olduğunu düşündüğümüz kuru üzüm çalışmasını siz değerli okuyucularımız için anlatıyoruz. Zira kuru üzüm büyüsü yapılırken kaç günlük bir çalışma yapılacak ise o kadar üzüm seçilecektir. Bu üzümlerin her birine yazılacak olan tılsımlar itina ile içlerine hapsedilecektir. Görevli varlıkların doğaüstü etkilerinin kişiyi tam anlamıyla kontrol altına almaları kuru üzümün sayısına göre belirlenecektir. Bu sayıyı Medyum Turan hoca sizler için o karakterin sertliğine göre belirleyecektir. Etkileri ise son derece özeldir. Sayacak olursak:

  • Kuru üzüm büyüsü 7-10 gün içerisinde kesin olarak sonuç verir.
  • İşlem son derece gizli kalmalıdır, tılsım anlatılan kişi sayısı kadar gücünü kaybeder.
  • Kadınlar için ayrı tane sayısı erkekler için ayrı tane sayısı kullanılır.
  • 33 tane ile yapılan en çok bilinen kuru üzüm büyüsüdür.
  • 4 gün üst üste sabaha kadar okunması gereken dualar mevcuttur. Bunlar Zebur ve Tevrat’ın içinde geçen tılsımlı dualardır. Bunları çoğu zaman medyum kişi kendisi yapacaktır.
  • Kuru üzüm tanelerinin tek tek toprağa gömülerek yapılan çeşidi de mevcuttur. Bu işlemin kime yapılacağı ile ilgilidir. Birkaç farklı şekilde uygulamalara tanık olabilirsiniz.

Kuru Üzüm Büyüsü Yapılınca…

Bu işlem kadın ve erkek için farklı olarak hazırlanır. Genelde bayanların talep ettiği ise gerçektir. Çünkü erkeklerimiz maalesef kadınlarımıza oranla biraz daha farklı ve dışarıya dönük olarak yaşıyorlar. Ne yazık ki toplumda istenmeyen sonuçların çok fazla yaşandığı ilişkilere şahit oluyoruz. Bunların içinde yine aldatılma ve terk edilme en çok gördüğümüz durumlar. Kuru üzüm büyüsü kaç günlük planlandı ise o kadar sayıdaki üzüm tanesini belirlememiz gerekiyor. Sonrasında ise Turan hocanın en etkili çalışmalarından olan kuru üzüm tılsımının etkileri görülmeye başlanacaktır.

Turan hoca havas ilmi tılsımları

Genel hatları ile kısa bir süre içerisinde terk eden eşler üzerinde çok büyük bir geri döndürme etkisine sahip olan kuru üzüm büyüsünün yine her şekilde havas ilmine haiz işlemlerde olduğu gibi son derece güçlü etkileri vardır.

Bu etkiler bazen de ayırma büyüleri yaparken de görülebilir. Bazı medyumların kuru üzüm büyülerini insanları ayırmak için yaptıklarını da biliyoruz. Ayırma işlemlerinde de çok etkili bir uygulamadır. Ama genel olarak terk eden eşlerin eve sayılı günde dönmesi için yapılıyor. Gerçekten çok iyi hazırlanmış bir kuru üzüm büyüsünün etkilerinden kurtulmak hiç de kolay değildir. Bu yüzden hazırlarken de ön bakımlar aşamasında da işlem yapılırken de son derece dikkatli olunması mutlaka bir uzman nezaretinde bu işlemlerin geliştirilmesi şarttır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir