Kurşun Büyüsü

Kurşun Büyüsü

Bu uygulama genel olarak akrabalar ya da arkadaşlar arasındaki soğukluğun ortadan kalkması adına uygulanır. Kurşun büyüleri yapabilmek için öncelikle bahse konu durum hakkında derin bilgi sahibi olmak gerekir. Bu ayrı düşmenin gerekçeleri ve sonuçları çok iyi tespit edilmelidir ve yapılacak listesi ona göre düzenlenmelidir. Bu işlemin kişi için neden bu kadar önemli olduğu konusunu da yine ayrıca ele almak ve incelemek gerekiyor. Tamamen kendi çıkarları uğruna durumu bir soğuklukmuş gibi gösteren ve genel olarak miras konularında kurnazlık yaparak insanların aklını bizleri kullanarak çeldirmeye çalışan insanların da olabileceği ihtimalini göz ardı etmemek gerekiyor. İnsanoğlu ne yazık ki çiğ süt emmiş bir varlıktır. Bu yüzden her zaman ikinci bir ihtimal gözetilmek zorundadır. Şimdi çok merak edilen ve son zamanlarda çok soru gelen bu konu ile ilgili işlemler nasıl yapılıyor bilgi vermeye geçebiliriz…

Kurşun Büyüsü Nasıl Yapılır

Tıpkı kurşun dökme eyleminde olduğu gibi öncelikle kurşunu eritmek ve soğuması aşamasında özel bir takım dualar ile harmanlamak gerekiyor. Genel olarak bir piknik tüpü bu aşamada iş görecektir. Buradaki en hassas kısım ise kurşunu barışmasının istendiğinin kişilerin fotoğraflarının üzerine dökmektir. Tabi üzerine bir örtü koyarak yapmak lazım. Bir insana yapar gibi…

İşlemi yapan kişinin bu ritüeli 5 tekrar halinde uygulaması durumu daha da kuvvetlendirir. 5 tekrar kurşun ile yapılan hemen her büyüde çok büyük önem taşır. Akabinde bir tılsım yazmak gerekir. Bu tılsımın içine de birbirleri ile görüşmeyen kişilerin isimleri, doğum tarihleri ve anne isimleri gibi birtakım özel bilgiler de eklenir. Bir sonraki adım ise tılsımın düzgün bir şekilde muhafaza edilmesi konusudur. Bu da yine kişiye özel olarak değişkenlik gösterebilecek bir durumdur. Seçeneğiniz medyum ile bu işlemi planlarken detayları kendisine mutlaka sormalısınız. Bu hazırlanan uygulama bazen sizin inisiyatifinizde bazense hazırlayan hocanın inisiyatifinde olabilir. Durumun getirisine göre karar verilmeli ve takipçisi olunmalıdır. Bu işlem takribi olarak 15 gün sürecektir ve ebced hesabına göre tüm uygulama bir sıra takip edecektir.

Kurşun büyüsünde asıl amaç genel olarak aile büyüklerinin bile araya girmesine rağmen küslüğü uzatan hısım akrabanın yeniden aile bütünlüğü altında bir araya gelmesidir. Genel amaç bu olur ama daha detaylı konular da aile içinde tahmin edersiniz ki yaşanabiliyor. Durumlara ve kişilere göre elbette farklılıklar olabiliyor.

Bu tarz işlemleri genel olarak durumun farkına varan ve kendi imkanlarıyla müdahale etse de mevcudu değiştiremeyen kişilerin talep ettiğini söyleyebiliriz. Küslükler bazen büyükleri çok fazla üzer ve bu durum uzadıkça kahrı da büyük olabilir. Bazen kardeş kardeşe bile düşmanlık besleyebilmektedir. Gerekçeleri ne olursa olsun bu durumu sonlandırmak kesinlikle büyük bir hayra vesile olmaktır. Fakat unutulmaması gereken en önemli husus bu huzursuzluk ve küslüğün yapılan bir büyü neticesinde olmamış olmasıdır. Biz burada doğal bir süreçten bahsediyoruz. Eğer ki düşman eliyle ayrı kalınan ya da ailenizin bütünlüğüne kast etmiş bir şeytani eylemden endişe ediyorsanız o zaman farklı seçeneklere yönelmek gerekir.

Kurşun Büyüsünün Sonuçları

Sonuç olarak bahsettiğimiz kişilerin birbirlerine karşı eski sevgi ve saygılarının yeniden kazanmalarını hedef alırız. Fakat bu her zaman dilediğimiz şekilde sonuçlanmayabilir. Kişilerin karakteristik özellikleri ve içinde bulundukları sosyo-kültürel durum işlemin gidişatını birebir etkiler. Bu nedenle uzman bir hoca tarafından etraflıca bu durum enine boyuna ele alınmalıdır. Kurşun büyüsünün sonuçlarından bahsediyorsak ve bunun lehimize olmasını istiyorsak öncesindeki hazırlık sürecine yoğun bir zaman harcamak şarttır. En büyük soru ise neden bu hale gelindiğidir.

  • Bazı yazılarda bu işlemin evli çiftler üzerinde ya da sevgililer üzerinde de soğukluk giderici etkisinin olduğundan bahsedilmiştir. Fakat bunun bir esas dayanağı yoktur. İşin içinde aşka dönük bir durum var ise o zaman bu işleme gerek kalmaz. Gönül ilişkileri için havas ilminde yüzlerce muhabbet tılsımları vardır. Bu işlem o vakit tercih edilmeyecektir. Bunun yerine söylediğimiz gibi yüzler aşk büyüsünden biri yapılabilir.

Son yıllarda bu işlemin en çok talep gören durumlarına şöyle bir bakınca en yakın dostları ile eski günlerine dönmek isteyen kişileri ya da gözünün önünde iki akrabasının birbirlerine olan uzaklarından şikayetçi olan insanları görmekteyiz. İnsanların bazen haddinden daha fazla acı çektikleri kayıpları ve küslükler bile olabiliyor. İnsanları bu denli çok üzen ayrı kalmalara bu işlem ile son vermek mümkün olabilir. Düzgünce planlanmış bir işlemin sonuç verme ihtimali her zaman yüksek olur. Bu da yine bir çok işlem gibi rahmani bir süreç olacaktır ve hayra vesile olması istenecektir.

Bazı farklı ifadeleri de yine bulmak mümkündür. Bu işleme farklı makalelerde kurşun eritme büyüsü, kurşun dökme büyüsü gibi farklı telaffuzlar olarak da yer verilmiş olabilir. Aslında kurşun ile yapılan bir tek işlem yoktur. Bu kadar çok farklı isim alabilmesinin de sebebi budur. Havas ilmine bakacak olursanız belki de onlarca işlem için kullanılabilir. Bu nedenle küsleri barıştırmak adına yapılan işlemin bu isimlerle anıldığını bilmekte fayda var. Farklı sorularınız ya da görüşleriniz olursa hocamıza dilediğiniz zaman ulaşabilir ve fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Yoğunluk durumuna göre müsait oldukça Whatsapp uygulaması üzerinden yazılan mesajlara da dönüşler yapabilmektedir. Eğer mesajlarınıza hemen yanıt alamıyorsanız beklemede kalmanızı rica ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir