Küpe Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır

Bir insanın sevdiği kişiden ayrılması üzerine kurgulanan bir işlem olarak küpe büyüsü öne çıkmaktadır. Aslında genel olarak toplumda bilezik büyüsü ya da kolye büyüsü olarak da aynı etkileri alan medyumlar vardır. Fakat adı çok bilinmez bir durumda olsa da küpeye yapılan tılsım çalışmaları her zaman etkili sonuçlar verme anlamında bir adım önde olmuştur. Aslında burada amaç vücuda sürekli temas olduğu için diğer malzemelerin de işleme konu edilmesi genel olarak doğru kabul edilir.

Seven iki insanı ayırmanın elbette birçok farklı yöntemi vardır. Bunların en başında küpe büyüsü etkisi gelmez. Ama kullanışlı ve çabuk etki etmesi, ayrıca kişinin herhangi bir medyumdan bile yardım almaksızın planlayabiliyor olması işlemi basitleştirmekte ve hakkında çok soru sorulmasına sebep olmaktadır. Ayrıca bu gibi işlemleri yaparak iyi etkiler almış yüzlerce insanın da yorumlarını sayfamızda bulabilirsiniz. Herkes yaşadıkları deneyimi genel bir pencereden özgür olarak sitemiz üzerinden yayınlayabilmektedir.

Küpe Büyüsü Antik Çağlardan Gelen Bir Büyüdür

Küpe Büyüsü ile Ayırma Ve Soğutma Büyüsü

Bilinen en temel etkilerinin ayırma üzerine olduğunu aktardığımız işlem de genel olarak kadınlar hedef alınmaktadır. Bu da yine detaylı inceleme yaptığımızda evliliklerde kadının istenmediği durumlarda onun küpesini yapılan bir işlem olarak önümüze çıkmaktadır. Zaten bu toplumda erkek için planlanacak bir ayırma etkisi barındıran işlem varsa bunun küpe ile bütünleştirilemeyeceği aşikardır. Erkek için genel olarak farklı işlemler uygulanır. Söz konusu olan takılar değil daha kişisel eşyaları kullanılabilir. Bu tip işlemleri de farklı bir başlık altında ele alabiliriz.

/// Evli çiftleri ayırma büyüsü konulu yazımız bu konu üzerinde merak ettiğiniz her şeyi en net ayrıntılar ile aktarmaktadır.

Kadını eşinden ayırmak üzerine bu işlem oldukça etkili sonuçlar verir. Kısa süre içinde erkeğin gözü dışarıya, sosyal ortamlara doğru kayar. Evlilik üzerine daha detaylı düşünmeye başlar ve her şeyi sorgulayan bir ruh haline gelir. Bu da beraberinde hoşnutsuzluk, tartışma hatta evi terk etmeye varan etkiler getirir. Evli olan kadının kısa süreler içinde bu denli yoğun ve telaşlı konulara dahil olması onun da psikolojik olarak kötü etkilenmesi ile sonuçlanır.

Küpe Büyüsü Etkileri Nelerdir
  • Bir kadını eşinden en kısa sürede ayıran işlemdir küpe büyüsü. Ayrıca yalnızca evli olmalarına gerek yoktur. Bir beraberlik yaşayan ve ciddi yönde ilerleyen insanların ilişkilerine son vermek için de yine bu tılsımlardan yardım alınır. Burada küpe bir materyal olarak ele alınırken esas etki o malzemeye kilitlenen celbtir, yani tılsımdır.
  • Kadın olarak bize düşen ise her zaman takılarımızın bizim himayemizde olduğunu bilmektir. Hiç kimse ile bu tip özel eşyaların paylaşımına gidilmemelidir. Ayrıca herkesten bu şekilde takı hediyesi almak da doğru olmaz. Etrafımızdaki insanların niyetlerini kestirebilmek mümkün değildir.

Küpe Büyüsünün Farklı Etkileri

Eskiden bu tip vücuda temas eden takılar üzerine kurgulanan farklı etkilere sahip büyülerden kadim kitaplarda sıkça bahsedilmiştir. Bunlar bazen “soyu devam etmesin büyüsü” gibi isimler ile anılan, kadının çocuk sahibi olmasının önüne geçebilecek nitelikte ve güçte işlemler olabilmiştir. Ancak günümüzde bu denli büyük kötülükleri planlayan medyum sayısı nispeten azalmıştır. Tabi ki yok değildir. Ancak genel olarak şeytani işlemler için bu kişilere ulaşmak bir miktar zorluk içermektedir.

Bu tarz bir işleme maruz kaldığını anlamak üzere bir kadının yapması gereken en önemli gözlem eşine karşı olmalıdır. Devamlı daha önce yaptığı alışkanlıkları terk eden bir durumu varsa, bir anda başka biri gibi davranmaya başlamışsa ve hiç bir şeyden memnun olmuyorsa o halde kadının üzerinden sirayet eden bir büyüden bahsetmek gerekebilir. Detaylı bir bakım aşaması gerekir.

Bazı medyumlar bu işlemler için mevcut küpelerden faydalanmazlar. Kendileri bir küpe ortaya çıkartarak tılsımı ve tüm ayırıcı etkileri olan celbi içine işlerler. Bunun hedef alınan kişiye hediye edilmesini ve sonrasında da işlemin planlanmasını isterler. Bu tip durumlara karşı dikkatli olmak gerektiğini bir kez daha söylemek gerekir. Küpe takıldığı andan itibaren kişinin hayatında yoğun değişim ve dönüşüm durumu başlamış olacaktır.

  • Bu tip ziynet eşyaları üzerine yapılan büyüler her zaman aynı sonuçlar üzerine planlanmaz. Bir çok kişi özel isteklerini ve arzu ettikleri tesirleri ziynet eşyaları üzerinden kişiye geçirebilir. Bu yüzden eve girip çıkanların her zaman kontrol altında olduğu bir yaşam şeklinde kalınmalıdır. Bu tip kötülükler her zaman yakın çevreden gelir ve çoğu zaman da hiç umulmadık kişilerin başının altından çıkar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir