Kötü İnsanların Şerrinden Korunmak

Kötü İnsanların Şerrinden Korunmak

Size karşı haset etmiş insanların şerrinden korunmak üzere bir takım yöntemler arıyor olabilirsiniz. Malum günümüzde insanların yapamadıkları kötülük sayısı kalmamış durumda. Her türlü kötülüğü ve karalamayı yaşayabiliriz. Bu yüzden de insanlar korku içinde ve sürekli panik halde yaşıyorlar. Bizlere bugüne kadar çok sayıda bu korkularla gelen insanların bizi bu makaleyi yazmaya ve sizleri bilgilendirmeye ittiğini bilmenizi isteriz. Kötü insanların şerrinden koruyan dualar da vardır, birtakım üstün çalışmalar da. Bu çalışmalar için biraz zaman ayırıp sevdiklerinizi ve yaşadığınız hane içini korumaya almak çok önemlidir.

Kötülük insanlık tarihinin başladığından beri vardır. İnsanoğluna nefis verildiği günden beri tuhaf şeytani duygular hep olmuş ve çoğu zaman da bu duygulara yenilen birçok insan ortaya çıkmıştır. Kötülük yapmak için havas ilmi dahilinde de olsa kişinin kötü biri olması gerekmez. Bu nedenle de hiç beklemediğiniz kişilerden ve yerlerden bu tip hamleleri çok rahat görebilirsiniz. Sonrasında ne kadar şaşkınlık içinde olsanız da genel olarak taşın uzaktan gelmediği durumların yaşandığını da belirtmek de fayda var.

Zaten günümüzde insanları iyi ya da kötü diye ayırt edebilmek de hayli zor. Bu yüzden kimseye güven olmuyor denmesinin sebebinin altında tarihsel yozlaşma ve kıyamet alametlerinin de görüldüğü ahir zamanlar var. Bu zamanlarda bizlere düşen ilme ve Rabbe sığınıp kendimizi korumak. Peki ne yaparsak kendimizi koruyabilir, bize karşı kötülük düşünen insanların bu zararı vermemelerini sağlayabiliriz. Bu konuda aydınlanmak isteye tüm değerli dostlarımız için bir takım bilgiler vereceğiz.

Kötülüklerden Korunmanın Yolları

 1. Haset sahibi ve kötü ruh ve enerjiye dahil olmuş insanlar sizler için kötü büyüler planlayabilirler. Bu konuda kesinlikle oturduğunuz evin ve iş yerinin büyüye karşı korunaklı olmasından emin olunuz. Bu konuda medyumlarla iletişime geçebilir ve büyüye karşı koruma konusunda derin bilgiler alabilirsiniz.
 2. Kötülüğün bambaşka boyutları olabileceği gibi en çok rastlanan konu ise iftiradır. Bunun içinde kişilerin dil bağlama büyüsü gibi çalışmalar neticesinde size karşı susturulması ve uzaklaştırılması gerekebilir. Ancak ne olup bittiğine de öncesinden hakim olmak şarttır.
 3. Evinizde her gece 3 Nas 3 Felak ve 3 Ayet’el Kursi dualarını okumanız çeşitli yaptırımlarla size gönderilecek olan kafir cinlere karşı tedbir olacaktır. Baş ucunuza bir su bardağı koyun. İçindeki suya bu duaları okuyarak üfleyin. Hatta sonrasında ağzınızda birkaç kez çiğneyeceğiniz defne yaprağı sizi kesinlikle her türlü gece müsibetinden koruyacaktır. Defne yaprağını yaktığınız takdirde o eve kafir cinlerin girmesi ve size zarar vermesi mümkün olmaz.
 4. Üzerklik tohumu ile defne yaprağı sürekli karıştırılır ancak farklı şekilde bizlere faydaları vardır. Bilgi için Turan hocamızla görüşebilirsiniz.
 5. Büyü ve Havas-Ledün ilim zinciri dışında yüzlerce kötülük ile karşılaşmak elbette mümkündür. Burada her birini sayabilmemizde ne yazık mümkün değildir. Ancak başınıza gelen hadise ne olursa olsun yapılabilecek bir eylem bulunabilir ise Turan hoca bu konuda fikir verecektir. Hepimizin her zaman iyi insanlarla karşılaşması için dualarımızı eksik etmiyoruz.

Ayrıca hocamız genel olarak geceleri dua okuyarak kendini her türlü belaya karşı korumak ve inancını kuvvetlendirmek isteyen insanlar için genel olarak bu duayı vermektedir :

“Allahümme inna nec’alüke fi nühurihim ve ne’üzü bike min şürühim.”

Manası ise şöyle olacaktır:

Allah’ım! Senin kudretinle onların karşısına dikilmeni isteriz. Onların şerrinden sana sığınırız.”

 • Eğer başınıza gelmiş bir beladan endişe ediyorsanız o halde bu duayı okumak kar etmeyebilir. Tesir olduğunu düşündüğünüz durumlar için hocamızla iletişime geçiniz. Duruma bakılıp daha sonra etkili bir dua paylaşımı yapılabilir.

“Kötü İnsanların Şerrinden Korunmak” için 10 yorum

 1. Hocam benim başımda bir bela var nasıl anlatayım uykusuz bırakıyor beni kendi hayatımla ilgili birtakım sırrı arkadaş dediğim insan bile değil yani aileme anlatmakla tehdit ediyor ve canıma kıyacak duruma getiriyor ve bunun vebali büyük Allah’ın verdiği canı sadece allah alır bununla karşı karşıya yım bunun için bir dua varmıdır napmam gerekiyor

  1. Sakın böyle cana kıyma vs gibi şeyleri aklına getirme. Muhtemel çok gençsin beni bir ara bakalım ne yapabileceğimize bir bakalım. Aklından kötü düşünceleri çıkart, frekanslarını her zaman yüksek tut, olumlu düşünkü olumlu işler seni bulsun.

  2. Hocam merhaba benim eski sevgilim beni arayip sürekli rahatsiz ediyor ben sonsuza dek ondan kurtulmak istiyorum ne yapmaliyim hangi duayi önerirsiniz?

 2. Merhaba hocam kaynanam ve gorumcem sürekli bana hakaret ediyor eşime şikayet ediyor esimdede artık birikim oldu şiddete başladı herşey etkiliyor onu.. ne yapmam lazim 3.5yasindada bir cocugum var onun için geçer diye bekledim daha fena oldular yardım edin lütfen hocam

 3. Hocam bana yardım edim eşimin annesi eşime büyü yapıyor eşimle iki gün önce aram çok iyidi şimdi bu daha bana bagrdi çağırdı daha önce kayin valdemele kavga ettiğimde sen gör seni aranini bozcam oğluma dedi muska nasl bozlur hocam

  1. Muska bozulması için bir takım sıralı işlemler gerekiyor. Kendi başınıza halletmeniz için benimle görüşüp talimatları dinlemeniz gerekiyor.

 4. Hocam eşimin bir akrabası mal mulk davasından Dolayı eşimin alakası olmadıgı halde bize bulaşıyor eşimin iş yerini basıp ölümle tehdıt ediyor bundan nası korunabılırnız napabılrız ona bızden uzak olması için

  1. Bunun için çeşitli dualar var fakat mevcut bir durumdan ziyade yaşanmasın adına bir takım ritüeller var. Sizin durumunuz için emniyetten yardım almak daha doğru olur gibi. Bu işleri olasılıklarla ölçemeyiz. Bu tarz korunmalar ortada bir olay yokken yapılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir