Kömür Büyüsü Etkileri

Kömür Büyüsü Etkileri

Aslında bilinen işlemler arasında kömür büyüsü adı altında direkt bir uygulama yoktur. Havas kitaplarında bu isimde bir çalışma bulmanız imkansızdır. Ancak kömür madeninin kullanıldığı bir sınıf olarak Ledünni işlemleri göstermek mümkündür. Bu işlemlerin içerisinde bazen sıradan bir malzeme bazen de bir yazı unsuru olarak kömürlerin kullanıldığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Peki kömür hangi büyülerde kullanılır ve kömür büyüsü denmesinin sebebi nedir?

Dilerseniz bu konuya biraz daha derinlik kazandıralım. Eskiden havas işlemlerinde yazılarımızı yazarken mürekkep bulmak çok zor olabiliyordu. Birçok alim tarih boyunca yazılarını özellikle bu tip işlemler için oluşturdukları yazı ve dua bölümlerini kömür ile kaleme alırlardır. Kömürün hem doğal bir çizelgeç olması hem de direkt olarak kişinin üzerinde etkilerinin de sağlam olması tercihleri bu yöne sürüklemiştir. Kömür büyüsü etkileri denince de aslında yapılan işlem ne ise hangi amaca hizmet içinse onun sonuçlarından bahsetmek mümkündür.

Buna örnek verecek olursak bir insan çiftlerin arasında açmak, onları maddi kaygılara ve sıkıntılara sürüklemek, bir şekilde özellikle manevi anlamda zarar vermek isterse kara büyüler sınıfından bir işlemi yapabilir-yaptırabilir. Bu işlemler içerisinde kömür kullanıma rastlayabilirsiniz. Hem yazıların kömür izleriyle oluşturulduğu, hem de yakılması gereken parçaların sonunda bir kömürleşme evresine geçtiği görülebilir. Bazı eylemlerin arkasında bu kömür kıvamına gelen sonuç halinin bile tekrar yazı için kullanıldığını görebilirsiniz. Bu etkiler genel olarak hocalar tarafından kötü yani şeytani olarak addedilirler. Ancak var mıdır diye sorarsanız elbette vardır. Esas olan bunu bilmek ve gerektiğinde karşı koyabilmektir.

Kömür Büyüsü Sonuçları Nasıl Sıralanır?

Etkilerin insancıl olmayacağı ve kişiyi ağır bir depresyona iteceği kesin olarak bilinir. Şüphe etmeniz gereken bir durum yaşadığınızda bu işlemlerin içinde ne gibi etkilerden yardım alınmış bunun çok iyi analiz edilmesi gerekir. Kömürden destek alınarak yapılan iyi bir işlemin olmadığı ve asla Ak Büyüler kategorisinde yer bulmadığı bilinir. Bu yüzden genel olarak büyü bozma sanatında da kişinin haleti ruhiyesini çok derinden sarsan buna benzer olaylar içinde kömür etkilerini görmek ve kullanım alanı var ise bunları bozmak için büyük çaba sarfedilir. Ateşin karşıtı su olduğu gibi kömürün de karşı duruş sergilemek istediğinizde su ve safran karışımlarına karşı savaş veremediğini bilebilirsiniz. Bu durumu işinin ehli medyumlar bilmektedir. Size yardım etmek isteyen kişilerin öncelikle Ebced Hesabını çok iyi yapabiliyor olduğundan ve eğer söz konusu kömür ile yapılan bir şeytani işlemse buna karşı en çabuk hangi yöntemlerin reaksiyon gösterdiğini biliyor olduğundan emin olunuz.

  • Şeytani büyülerin içinde sayılan kömür büyüsü çalışmaları ve kömür büyüsü etkileri gibi tüm konuların karşısında işlem yapmak oldukça zordur. Bu tamamen büyü bozmayı bilmek ile olur. Fakat kömür büyüsü sadece bozmayı ele almış gibi göründüğümüz için bu notu ekliyorum. Kömür büyüsünü yapmak çok daha kolaydır. Bu yüzden maruz kalma ihtimaliniz, bu işlemi lehinize bozabilecek birini bulma ihtimalinizden çok daha yüksektir.

“Kömür Büyüsü Etkileri” için 2 yorum

  1. ben 3 aydır rüya gormuyudum ama dun aksam gordum rüyamı tam hatırlaya mıyorum ama komur buyusu geçiyodu içinde

    1. Böyle bir tesire maruz kalmış sayılmazsınız ama yine de içiniz rahat edecekse bakım yaparız. Kafanıza takacak bir şey yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir