Kocayı Eve Bağlamak İçin Ritüeller

Kocayı Eve Bağlamak İçin Ritüeller

Genel bir araştırma içine girdiğinizde kocayı eve bağlamak için uygulanacak ritüellerin aşağı yukarı genel olarak bağlama büyüsü kaideleriyle aynı olduğunu görebilirsiniz. Elbette bazı nüansların farklı olduğunu da net olarak tespit edebilirsiniz. Bunları sizlere aktarmak ve bu arada kocasından müzdarip bazı hanım kardeşlerimizin evlerinde tek başlarına bu duruma karşı nasıl önlemler alabileceklerini anlatmak istedik. Kocasını eve bağlamak isteyip başka kadınlardan yaka silkmiş olan, ne yaparsa yapsın bir türlü aile bütünlüğünü sağlayamayıp sürekli hüsrana uğrayan kadınların sayısı günümüzde layığından fazladır. Bu da bir çok sorunun genel olarak gizli ilimler hazinelerine yöneltilmesine ve spesifik olarak medyumlara sorulmasına yol açmaktadır.

Kocasını eve bağlama isteyen bir kadının öncelikle güzellik, kişisel bakım, ilgi, anlayış ve sadakat gibi kulvarları denemiş olması gerekir. Genel olarak bir tılsım söz konusu değilse bu gibi güncel davranışlar mutlak surette uzun vadede bile olsa sonuç verecektir. Ancak bizim konumuz gereği kocasına büyü yapılmış ya da bundan şüphe duyan kadınların ne yapacağına ilişkin bilgiler vereceğiz. Fakat aşağıda belirttiğimiz durumları yaşıyorsanız bir büyü olma ihtimalinden neredeyse emin olabilirsiniz. Ancak yine de bir bakım yaptırmadan sakın ola ki belirtilere aldanıp kesin böyledir diye hüküm vermeyin.

Haneye koca için yapılan büyünün en belirgin özellikleri;

  1. Evde takip ediliyormuş hissi ve genel ağırlık ve huzursuzluk
  2. Sık sık kabus görme ve sürekli olarak yalnızlıktan korkmak
  3. Banyoda uzun kalamamak ve ensede nefes hissetmek
  4. Göğüs daralması ve gözlemleniyor hissi
  5. Şiddetli baş ağrıları ve Işık varlıkların ya da Hibritlerin görülmesi

Buna benzer pek çok etkiyi kocanın kendisi yaşamaz. Genel olarak bir eşi karısından ayırmak için yapılan işlemlerde evde yaşayan diğer kişiler bu saydığımız etkilere maruz kalırlar. Çocuklar bile huzursuz olabilir hatta evde evcil hayvan var ise kocanıza yapılan bir büyüden o da nasibini alacaktır.

  • Kocanıza yapılan büyüden şüphe etmeden önce eşyaların tam ve eksiksiz olduğundan, evinize girip çıkan kişilerin tümünden haberdar olmanızdan ve en yakın bildiklerinizden dahi şüphe ederek derin bir araştırma yaptığınızdan emin olunuz. Sadece isim ve özel birkaç bilgi ile büyü yapmak imkansızdır. Hele ki eşinizi sizden koparacak kadar kuvvetli büyüleri evinize girip özel eşyalarınıza ulaşmadan asla yapamazlar!

Evinizde size ve eşinize dair bir özel fotoğraf ya da iç çamaşırı bu gibi etkiler için biçilmiş kaftan olur. Böyle şeylerin alınmadığından emin olmalısınız. Tüm bu işlemlerin ardından eğer hala bir büyüden şüphe ediyor ve durum düzelmesi yaşamıyorsanız o zaman gerçekten kocanızı elinizden almak adına ya da sadece sizden ayırmak adına büyü yapıldığına dair medyumlara başvurabilirsiniz.

Tespitler yapılıp ta durum kesinleşince şimdi tarifini vereceğimiz durumu kesinlikle önce evinize sonra da evinizin çevresinde mutlaka uygulayınız.

  1. Sirkeli su ile evi tamamen yıkayın. 4 litre kadar sirke kullanımı yeterli olur. Bu miktarın çok olduğu gibi gözlemler yapabilirsiniz ancak siz 4 litre kadar normal su ile karıştırıp kullanınız. Evin tüm kirişleri silinecek ve özellikle banyoda bir iğne başı kadar bile yer kalmaksızın bu işlem uygulanacak.
  2. 7 cebbar düğüm bozumu denen ip uygulamasını yapabilirsiniz. Bunun bilgilerini internette bulamazsınız bir hocadan alıp öğrenebilirsiniz. 7 renk ip büyüleri gibi işlemler içerse de biraz daha farklı bir uygulaması vardır. Ekstra kibrit çöplerinden eşinizin adını yazmanız ve üzerine 4 En’am okuyup, zuhura yatırmanız gerekiyor. Bunlar içinde takribi 5 gecelik bir ritüel yapabilirsiniz. Ayrıca tuz ve su ile karışım elde edip eşinizin barut ile yazılmış isminin üzerine dökerek “Ya Apraziyel Efendi, yardım ya Apraziyel efendi, evime ve eşime yapılmış Ecinni büyülerinden bizi koru, mekan temizliğine nail eyle, bizlere yardım ve dirlik ver.” Dedikten sonra Allah’a olan kalbi dualarınızı da iletmelisiniz. Apraziyel efendi bir çok bağlama büyüsü işlemlerinde bizlere yardımcı olan dünya dışı bir varlıktır. Yani Hüddamdır. Bilmeyenler için bu bilgi de önemli. Bunların yanı sıra okunacak sıralı duaların listesini de yine Turan hocamızdan rahatlıkla alabilirsiniz.
  3. Büyü bozma konusunda uzman olan medyumların birçoğu bile bu gibi ritüellerin etkilerinden bihaber yaşamaktadır. Eski kafaya sahip birçok hocanın yeni dönem enerji çalışmalarından da 9’uncu boyuta kadar uzanan demental çalışmalardan da haberi yoktur. Bu yüzden yeni kazanımlar elde etmiş ve kendini geliştiren kişileri seçmelisiniz yardım alırken.
  4. Metafizik ve telekinezi konuların uzmanlaşmış kimseler eve yapılan her türlü büyüden en ciddi geri dönüşleri alabileceğiniz kişiler olurlar. Ayrıca Acced bars gibi yöntemleri uygulayabilen ve kafamızın 32 enerji noktasını hareket geçirecek bir takım egzersizleri size önerebilecek kişiler bu konuda çok ulvi ve ileridir.

Her neyse konu biraz dağılır gibi oldu ancak toparlamakta fayda var. Enerji çalışmaları ve ruhun gelişimi söz konusu olunca zaten bir başlık altında uzun süre kalabilmek hayli zor oluyor. Bu nedendir ki konu konuyu açıyor ve bir çok şey arka arkaya ekleniyor.

Özünde her büyünün bir kötü enerji yöntemini olduğundan hareketle sizler de hem kendinizi bu konuda geliştirmeli hem de ruhunuzu her daim güçlü-temiz tutmalısınız. Bir çok uygulamaya bugün artık çok kolay ulaşılabiliyor. Elbette yoğun nefis terbiyeleri için uzun çalışmalar ve derin eğitimler gerekiyor. Fakat kişilerin daha doğru biz gibi her insanın bunları öğrenmesi şart çünkü şeytan her zaman bizimle. Düşmanlığın da nereden geleceği belli değil o halde koruma altında olmanız şart. Aksi takdirde bu yazımızın başlığından da belirttiğimiz gibi kocanıza da karınıza da bir zaman gelir çocuklarınıza da sürekli zarar vermek isteyen ve çok ironiktir ki bunu çoğu zaman yüzünüze gülerek yapan pek çok insan vardır ve bunlar hep olacaklardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir