Kıyafet ile Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Kıyafet ile Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Büyü işlemlerinde kişinin kıyafetiyle yapılan işlemler hayli rağbet görmekte ve özellikle bağlama büyüsü çalışmalarında olmazsa olmaz gereklilik olarak karşımıza çıkmaktadır. Giysiler özel eşyaların en değerli konumundadır. Bu işlemlerin sonuçlarında yazılan vefklerin kişinin eşyalarına temas etmesinden tutun da, işlem sırasından kendisinden gizlice edinilmiş bir eşyasının kullanılması da mümkündür. Yani kıyafet ile yapılan büyülerin önemi ve sonuçlarında artan kesinlik sayısı çok önemlidir.

Bağlama büyüsü gibi hassas ve zor bir işlem içerisinde de insanların eşyalarının gerektiğini biliyoruz. Bunu sizlere ana konu başlığını içeren makalemizde hayli derin detaylarıyla anlatmıştık. Burada giysilerin insanlar için ne kadar önemli oldukları ve büyü yaparken genel olarak hangi kıyafetlerin tercih edildiği ile ilgili bilgiler vermek istiyoruz. Bu kıyafetlerde farklılıklar cinsiyete göre değişkenlik gösterebilirler. Erkekler ve kadınlar için kıyafetlerdeki farklılıklar vardır. Bunların başında kadınlar için iç çamaşırları daha önemliyken erkekler için daha çok ceket ve montlar rağbet görmektedir. Bu konu hakkındaki detayları sizler için aktaracağız.

Bağlama işlemleri uygulanırken insanların üzerlerine zerk edilecek olan tılsımın etkisini öncesinde uzun soluklu bir işleme tabi tutmak gerekiyor. Bu süreç 21 güne kadar uzayabilen hayli donanıma sahip ve yoğun bir işlem süreci olarak karşımıza çıkıyor. Lakin her medyum hocanın da bu işlemlere vakıf olabilmesi mümkün olamıyor. Birçok insan bu yüzden zaman zaman kandırıldığını düşünüyor ya da başarısız bir işlem neticesinde elleri boş bir şekilde kalakalıyor. Aslında Turan hoca bu konularda en çok dikkatli insanların kıyafetlerine çekiyor. Bağlama büyülerinde kişinin giysilerine sahip olmadan yapılan uygulamalar her zaman olması gerekenden başarı ihtimalini aşağıya çekmektedir. Bu yüzden aceleye gelmiş ya da biraz daha özensiz yapılan büyülerde kişilerin sadece anne-baba isimleri ya da doğum tarihleri yeterli görülmektedir. Ancak bu bilgiler hiç bir zaman yetmez. Sadece soyut bilgiler neticesinde vefk ya da muska da hazırlanamaz. Konunun içine girebilen ve hakim olabilen bir medyum ile çalışma yapmak sizlere tam olarak bu konuda yardımcı olacaktır. Yani işlemin sonucu sizin için önemlidir. Buna göre hareket etmek gerekmektedir. Mutlak surette saç telleri, bazen kanları hatta bazen de sperm lekelerine kadar kendi hücre yapılarını içeren birçok detaya ihtiyaç vardır. İhtiyaç listesi arzu edilen aşama ne kadar zor olacaksa ona göre farklılık gösterebilir. Kıyafetler ve giysiler ile yapılan bağlama büyülerinde ön hazırlık safhası çok önemli ve gereklidir.

Turan-hoca-kıyafet-ile-yapilan-buyuler hakkında derin bilgiler

Ne yazık ki günümüzde herkes uzman medyum olduğunu iddia ettiği için pek çok ana malzeme de atlanmış durumdadır. Her hoca kendi maddi kazancından dem vurarak bu işlemler için direkt olarak maliyet hesaplaması yapmakla meşgul olduğu için bağlama büyüsünün olmazsa olmazı olan şahsi eşyaları genelde atlamaktadır. Ayrıca çok sayıda olmaz olmaz ince malzemeler de yine kullanılmamakta medyumlar biraz da kişiler yüklerini hafifletmeye çalışmaktadır.

Turan hocanın bu konuda iki ayrı ritüeli bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi ve en önemlisi yazımızın başında da söylediğimiz gibi büyü yapılan kişi cinsiyetidir. Erkek ya da kadın oluşu arasında ritüeller bakımından geniş bir farklılık zinciri oluşacaktır. Bu da işlemin içinde dikkat edilmesi gereken ayrıntıları bulunduracaktır. Bu konuda kadınsa istekleri farklı, erkek ise farklı olacaktır. Bağlama büyüsü her koşulda aynı şekilde cereyan edemez. Hep aynı şeyi yaparak farklı sonuç beklemek ancak saçmalık olarak telaki edilir. Bu işlemler tıpkı bir cerrahi hamle gibi oldukça spesifik ve son derece kişiseldir. Bunu bilerek hareket eden medyum hocalar ile yola çıktığınız takdirde sonuçlar sizlerinde yüzlerini güldüren cinsten olacaktır.

Kıyafet bahsettiğimiz gibi işlemlerin olmazsa olmazıdır. Turan hocanın ikinci ritüeli ise işlem sonunda oluşturulan muska ya da vefkin kesin olarak o kişinin kıyafetlerine temas etmesi gerektiğidir. Bu durum eğer ki kişinin bir giysisini Turan hocaya teslim edememiş iseniz geçerli olacaktır. Bir şekilde veya bir sebeple kişinin özel eşyalarına erişim mutlaka yapılmalıdır. Bu bazen işlem öncesinde hocaya gönderme yada işlem sonrası hocanın istediği şekilde ulaşma olacaktır. Her iki durumda da sonucu çok etkileyeceği için dikkatli olmak ve özenli hareket etmek şarttır.

Bunun aksi ihtimallerde sonuçlar istediğiniz gibi olmayabilir. Fakat ille de şu olmalıdır gibi bir dikteyi bağlama büyüsü gibi geniş perspektifli bir konuda söylemek te yanlış olur. Her hocanın farklı bir ilim tekniği vardır oysa bu kadar derin detaylar içeren işlemler ise daha derin kesinlikleri tecelli ettirir. Herkes insanların nabzına göre şerbet vermek yerine işlemin gerektirdiği tüm mecburiyetleri açıklamalı ve ona göre insanlara umut dağıtmalıdır. Şüphesiz ki havas ilminde en büyük yıkım işlem talep eden insanın umutlarının yerle bir olmasıdır. Bu kaybedilen paradan çok daha kıymetlidir. Bunu daha evvelce yaşayan insanlar zaten rahatça bileceklerdir. Hiç kimse ümitlerinin kırılması kadar yara almaz. Bu yüzden hayal satmak yerine gerçekçi bir ilim uzmanı olup insanlara gerçek ihtimaller neyse o konularda yardımcı olunmalıdır. Turan hoca yıllarca bu konu üzerinde durmuş ve sizlere bu şahsi sitesi üzerinden de periyodik olarak mağduriyet oluşturan konularda bilgiler vermeyi görev edinmiştir.

Kıyafet ile bağlama büyüsü yapmak ya da giysi kullanarak aşk büyüleriyle uğraşmak amatör olarak evde yapılacak kadar basit uygulamalar değildir. Bu yüzden sizler bu işlemleri evinizde denememelisiniz. Bazı yazılarda çeşitli bilgiler görüyoruz. Bunlar da evde tek başınıza büyü yapmak ya da evinizde “kimseden yardım almadan bağlama büyüsü yapmak” gibi tuhaf iddialar içerebiliyor. Fakat son derece yanlış bir yönlendirme olmakla birlikte sizlere hiç istemediğiniz ve korku dolu deneyimler yaşatacak olan bu işlere kulak asmayın ve rağbet etmeyin. Mutlaka bir bilen insanı yanınıza alın bu da genel olarak deneyimli bir medyum hoca olacaktır. Ancak baştan da belirttiğimiz gibi kıyafet konusunu da ciddiye alın. Hemen hemen her havas ve ledün işleminde insanların şahsi giysileri büyülere konu olmuştur. Bu bir anlamda olmazsa olmazdır. Kadim büyü kitaplarında her sayfada bu önemi görebilirsiniz.

Ayrıca bu yazımızdaki kıyafet detayını iç çamaşırı olarak da düşünen okuyucularımız olabilirler. Bu doğrudur ve zaman zaman yapılan işleme göre kıyafetten kasıt bu da olabilmektedir. Fakat bir diğer önemli husus iç çamaşırı büyüne “külot büyüsü” de deniyor olmasıdır. Külot büyüsü nedir ve nasıl yapılır diye merak edenler olursa altta kırmızı olarak belirttiğimiz linkimize tıklayarak bu konu hakkında da bilgi alabilirler ve pek çok konu hakkında da derin bilgilere nail olabilirler. Bakınız: İç çamaşırı büyüsü

Genel olarak hatları belli olan ve herkesin bu açık bilgileri paylaştığı işlem içerisindeki tüm gizli detayları ve merak ettiğiniz tüm hususları Turan hocamızdan öğrenmek için bir tıkla telefon açabilir ya da yine sadece bir tıklamayla Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Tüm merak ettiğiniz sorularınıza ve ücretsiz yaptırmak isteyeceğiniz bakımlarınıza kadar sizlere gereken ilgiyi göstereceğinden endişeniz olmasın. Tüm okuyucularımıza hayırlı günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir