Kısmet Kapatmak İçin Basiret Büyüleri

Kısmet Kapatmak İçin Basiret Büyüleri

Bu tarz büyüler son derece çarpıcı etkilere sahip çalışmalardır. Bir insanı derinden yaralayabilen ve tüm sosyolojik hayatını bitme noktasına getiren bir çok sonuç alabilirsiniz. Günümüzde insanların şikayetleri büyük ölçüde ya maddi ya da manevi olarak eksikliklerinden ileri gelmektedir. Bu etkilerin en belirgin olanı ise eve gelen rızkın kesilmesi veyahut evlilik çağına gelmiş birinin bir türlü bu hadiseyi gerçekleştiremiyor olmasıdır. Bu minvalde gelen şikayetlerin sonucunda da kah çözebildiğimiz kah çözüm bulamadığımız lakin oldukça kesin kötü etkilerin olduğu kısmet kapama büyüleri ya da diğer adıyla basiret bağlama büyüleri karşımıza çıkmaktadır.

Genel olarak kıskançlıktan dolayı bilhassa evlilik çağına gelmiş kızların bu isteklerini gerçekleştirememesi için düşmanca tavırlar besleyen bazense dost görünen kimseler tarafından sıklıkla uygulandığı gözlemlenmektedir. Ayrıca sadece kadınlar için değil bunu erkekler için de pekala kurgulayabilir bir gencin hayatını son derece kötü noktalara sürükleyebilirsiniz. Bu gibi etkilerin altında kalan genç insanların zaten bozulmaya yüz tutmuş psikolojik durumları tam anlamıyla çöküntüye uğrar ve her anlamda büyük kayıplar yaşanmaya başlar. Kısmet kapatmak için bir insana yapılan şeytani uygulamaların temelinde kişiyi belirli bir süre içerisinde etki altına almak yatar. Bunun içinde bir miktar kişisel eşyalarına ulaşmak, kısa ve öz bilgiler öğrenmek ve kurguyu yapacak olan usta bir şeytani büyücüye başvurmak yeterlidir. Her ne kadar etik ya da ahlaki bulmasak da insanların nefsi duyguları her zaman galip gelmektedir. Bu gibi durumların günahını sevabını hesap etmeksizin çok kez uyguladıklarını görmekteyiz.

Kısmet ve Rızk kapatma işlemleri

Bir insanını iş yerinde, evinde, aile hayatında, özel hayatında hatta cinsel hayatında bile basiret kapanma etkilerini görebileceğini söylemek gerekir. Ayrıca üzerinizdeki büyük ağırlık, siz nereye giderseniz gidin taşıyıp durduğunuz bir türlü kurtulamadığınız endişe ve panik durumlarınız, bir türlü rahatlamayan ve durduramadığınız zihin yorgunluğu, sürekli bir şeyleri hesap etme ve bundan kurtulamama durumları, meditasyon ya da dua okuma gibi ritüellerin bile sizin karşınızda çaresiz kalması… Buna benzer daha bir çok sayabileceğimiz olumsuz koşullar bizlere kısmetinizin kapatılmaya başladığının ya da buna benzer bir rızk azalması durumu ile karşı karşıya olduğunuzu işaret edebilir. Elbette tek başlarına bu etkileri hepsini ya da içinden birini yaşamak bir anlam ifade etmez fakat bir miktar endişe duymak adına yerinde bir başlangıç olur. Sonuçta bu etkileri kişinin yaşaması için uğraşan medyum hocaların bu işlemleri örtülü olarak yaptıkları ve gizli tuttukları yapılan bakımlarda görünmemesi için üstün çaba sarfettiklerini de biliyor olmak gerekir.

  • Dikkat çekilmesi gereken bir diğer husus ise kısmeti kapanan insanların beklenmedik bir şekilde evlilik hayatlarının da kötüye gidiyor olmasıdır. Aslında evlilik yaşantısının bu konu ile ne ilgili var diye bir soru akıllara gelebilir. Fakat emin olun kapanan rızık yiyeceğiniz bir lokma ekmeğe kadar sirayet edebilir. Hiç beklemediğiniz etkiler ve sonuçlar bulabilirsiniz. Bu da bizlere hiç görmediğimiz bir denklemi gösterir. Şeytani büyülerin en derin sonuçları kişilerin tüm benliklerine hükmetmek ve onları dünya nimetlerinden soyutlamaktır. Bu yüzden de her etkiyi işlemin kuvvetlendirilme durumuna göre görebilmek mümkün olabilir.

Kısmet Kapama Büyüsünün Etkisinden Nasıl Kurtulacağım?

Genel olarak bu soru çok soruluyor. Bir kere içinde bulunduğunuz durumun gerçekten bu olduğundan bir hoca yardımıyla emin olmak durumundasınız. Bunun dışında zaten güvenilir bir medyum aracılığıyla bu konuda yardım almak istiyorsanız kendisi size bunun yollarını aktaracaktır. Bilinen en kesin yöntem muska yazmaktır. Fakat bu muska 14 gün gibi uzun bir süre taşınması gerektiği için bazı hocalar tarafından uygulanmaz. Bunun yerinde yüz yüze okunması gereken dualar vardır. Bunlardan bir takım tılsımlar seçilebilir. Ayrıca farklı ve kendine özgü yöntemleri olan hocalarda vardır. Aslında bir çok farklı uygulaması olan kısmet kapama ve basiret kilitleme işlemlerinin çözümleri arasında da seçenekler hayli fazladır.

Bu yüzden işlemin bozulmasını talep ettikten sonra hocanızın sizi yönlendirmelerine riayet etmek gerekir. Bu işlemin ne kadar uzun süreceği üzerinizde etkinin durumuna bağlı olarak değişse de genel olarak 14 günlük bir bozma süresi belirlemek doğru olacaktır. Bu süreç ortalamadır. Ayrıca muskanın kesinlikle yakılması ya da gömülmesi söz konusu olamaz. Bu konuda çok gündeme geliyor. Koruma tılsımlarını yazdıktan sonra bazı insanların bu işlemleri yaktırdıklarını ya da gömdürdüklerini duyuyoruz. Bu işlem için sakın ola ki böyle bir hamleye girmeyiniz.

Kısmet kapatma büyüsü, basireti bağlama büyüsü, şans ve rızık kapatma büyüleri, şans kapatma büyüsü gibi çeşitli isimlerle adlandırılan bu işlem için en genel ve doğru çözümleri Turan hocamızdan dilediğiniz zaman arayıp temin edebilirsiniz. Kendisi yoğunluk durumuna göre her zaman telefonlara cevap veremiyor. Ancak bir Whatsapp mesajı bırakırsanız size dönüş mutlaka yapılır ve randevunuz oluşturulur. Allah sizleri bu şekilde işlem yapan ve bunların peşinden koşan şerri insanlardan korusun. Amin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir