Kıskandırma Tılsımları Nasıl Hazırlanır

İnsanın sevdiğine ya da eşine karşı güzel görünme arzusu varoluşundan beri mevcut olan bir duygudur. Bu durum özellikle kadınlar arasında çoğu zaman pik yapabilen ve arzu edilmeyi, beğenilmeyi isteyen bir tavır ile de desteklenmektedir. Eşi tarafından kabul görmek ve paylaşılmak istenmemek bir kadın için en iyi hissettiren duygulardan biridir.

Zaten kadınlık hormonunu ve özellikle içgüdüleri besleyen en temel unsur da kıskanılma duygusudur. Bu duygu bilhassa kadın için çok önemlidir. Hatta erkeğin kadını kıskanmadığı durumlarda kadın rahatsız olur. Bu herkes için belki geçerli değildir ama genel olarak bu şekilde telaffuz etmek yanlış sayılmaz. Aynı durum bir kadının erkeği kıskandırması sırasında da geçerlidir. Sahiplenilmek ve benimsenmek insanoğlunun en büyük duygusal boşluklarını dolduran cinstendir.

Tabi ki kıskançlığın aşırı olanı da can sıkan cinsten olur ve bunu da normal olan kimse istemez.. Bu sebeple ayarı ortada tutmak ama tatmin duygularımızı da bu minvalde barındırmak her zaman için önemli bir konu olmuştur. Havas ilminde de eşinden bir miktar uzaklaşmış hatta onu artık eskisi gibi arzu etmediğini dile getirenler için özel bir takım çalışmalar yapılmıştır. Eşin ya da sevgilinin daha çok sevmesi, eski arzu ettiği hallerine geri dönmesi ve eğer gözü dışarıdaysa tekrar evine dönmesi adına birçok çalışma vardır. Yalnız burada bir aldatmadan bahsetmiyoruz. O konu farklı olarak ele alınması gereken farklı bir başlıktır. Burada küçük çapkınlıklar asla ilerlemeyen ama can sıkan temasları zihninizde canlandırabilirsiniz. Bu gibi istenmeyen durumların bertaraf edilmesi için yapılacak uygulamalar vardır.

Bunların da başında kıskandırma tılsımları gelir. Bazı kadim kitaplarda bu tılsımın içine konan büyülerden de bahsedilir. O halde ismini eşi ya da sevgiliyi kıskandırma büyüsü olarak da görebilirsiniz. Bir miktar komplike bir çalışma olup zaman alsa da sonuçları yüz güldüren cinsten hatta bazen de yuva kurtaran türden olabilmektedir. Aile bütünlüğünün bu denli korunduğu ve beraberliğin bu kadar uzun vadede sağlandığı işlemler için hayırlı demek mümkün olmaktadır. Bu kıskançlığın ayarını çok iyi tutturmak gerekir. Aşırısının ve azının sıkıntılı süreçler ortaya çıkardığı herkesçe bilinmektedir. Her ne kadar doğal bir duygu olarak addedilse de azlığı ya da çokluğu insanların hayatlarını zindana çevirebilmektedir. Havas ilminde bir kaç çalışma bu durumların terse çevrilmesi adına bugüne kadar binlerce insana yardımcı olabilmiştir.

Birini Kıskandırmak İçin Tılsım Hazırlamak

Öncelikle özel karakterlerden oluşan Acem dilinde yazılmış ve Farsça içerikleri de olan bir dile sahiptir. Bu etkinin aynısını ortaya çıkaran Arapça tılsımlar da vardır. Hatta İbranice’de yine bazı medyumlar tarafından kullanılır. Medyum hocanın hangi dile hakim olduğu ile ilgili bir konudur diyebiliriz aslında. Kıskanma hissini körüklemek adına yapılacak telkinler ve tekrarlar bir takım varlıkların gücünün de kullanılması neticesinde kişi üzerinde tesir edebilir. Genel olarak hüddamlar bu konu üzerinde son derece etkilidir. Hüddamların güçleri hakkında merak ettiklerinizi Buradan → bağlama büyüsü Öğrenebilirsiniz.

Daha önceden yoğun bağlar oluşmuş çiftler arasında (ki buna evliler de dahildir) yeniden alevlenen bir kor gibi aşk duygusunu örerler. Bu örme işlemi sırasında malumunuz olan kısa bir kuluçka süresi de vuku bulmalıdır. Ayrıca yükselen bu duygusal süreç beraberinde kıskançlığında yükselmesine sebep olur.

Genel anlamda 14 günlük kıskandırma tılsımları yazılır. Yazma işlemi bu kadar uzun sürmez ancak etkinin ortaya çıkması için günlük rutine binen işlemler ile birlikte beklemek de gerekir.

Kıskandırma Büyüsünün – Tılsımının Kişi Üzerindeki Etkileri

  1. Genel olarak hislerine ket vurulmuş ve eşine eski arzuyu göstermeyen kimselerde yoğun bir geri dönüşüm yaşanır. Evine ve eşine olan ruhsal ve fiziksel arzu tavan yapar. Bu sayede yeniden aşkın cereyan ettiği durumlar ortaya çıkmış olur. Ailenin beraberliğini sağlamak ve korumak adına en iyi hareket olarak tanımlanır.
  2. Dışarıda insanların arasında uzun süre kalmak istemez. Bu durum rahatsızlık verir. Eşinin iş ortamında yakışıksız ilişkilerden her zaman şüphe eder. Bazen dozun ayarlanamadığı durumlarda ufak tefek tartışmalar çıksa da genel olarak bu bağlılık süreklilik arz edecektir. Her tartışma mutlak surette tatlıya bağlanır.
  3. Bu küçük kıskançlıklar her zaman olayların sonunda iyi bir ilişkinin ortaya çıkmasına olanak tanıyacağı için sorun teşkil etmez. Kıskanç ama sadık bir eş anlamına gelen bu kavram özellikleri kadınları etkileyen ve hoşlarına giden eşler yaratmaktadır. Aynı durum erkekler içinde geçerlidir. Kıskanan bir kadın yaratma için bu tılsımlardan faydalanan erkeklerin sayısı hiç de az değildir!
  4. Kıskandırma tılsımı için herkes uygundur diyemeyiz. Daha önce aralarında hiç bir bağ bulunmayan kimseler arasında bu işlemler yapılamaz. Bu yüzden de bakımlar yapılırken ve işlem öncesi tespitler edinilirken her ayrıntıya dikkatlice kulak vermek ve paylaşmak önemli olacaktır. Bazı yazılarda platonik aşklar için de uygulandığını görebilirsiniz fakat bu doğru bir bilgi değildir.
  5. Kıskandırma tılsımının etkisi başladığında kişi üzerinde geçici olabilecek bir miktar fiziksel sıkıntılar görmek de mümkün olabilir. Bunlar göreceli olup medyumun çalışma prensiplerine göre şekil alacaklardır. Bu fiziksel sıkıntıların çoğu ayakta atlatılabilirken durumun farkında olan eş ise bu yardım sürecini de avantajına kullanabilecektir. Bu ilk yakınlaşmanın başlaması adına iyi bir şanstır.
  6. Zaten insanın doğasında olan kıskanma duygusu bu tılsımın tesirleri ile maksimum seviyeye çıkar. Aslında hormonal bir durum gibi görünse de tamamen evrimsel bir süreçtir. Bu bağlamda da sonradan ortaya çıkarılması daha kolay bir histir.

Kıskandırma Büyüsü Hazırlamanın Yan Etkileri

Bu etkilere maruz kalan kişide bahsettiğimiz gibi fiziksel etkiler bir miktar sıkıntılar verebilir. Bu his kişinin maneviyatına ve ruhsal karakterine yüklenirken rüyalarında bile sıkıntı duyacağı zamanlar yaşanabilir. Fakat korkulacak bir yanı yoktur. Kısa bir süre sonra her şey kalıcı olarak geçer…

Kıskançlık Tılsımına Bir Örnek
  • Bazen medyumların kontrol edemediği durumlarda aşırı kıskançlık neticesinde kişinin kendisine ya da çevresine zarar verebilme ihtimali doğmaktadır. Bunun olmaması için işlemin başından sonuna kontrollü bir şekilde ilerlemesi ve medyum hoca ile sürekli bir iletişim halinde olunması gerekir. Her türlü olası aksiliğin önüne bu şekilde geçilmiş olur.
Kıskandırma Tılsımı Dışarıdan Belli Olur mu

Havas ilmi dahilinde uygulanan hiç bir işlem dışarıdan belli olmaz. Bunu sıradan insanların anlaması mümkün değildir. Herkes gelişen ve değişen sürece normal bir rutinmiş hissi ile yaklaşır. Zaten anormal bir durum görülmeyeceği için de buna olanak tanınmaz.

Bu ilmin insana rahmani bağlamda en önemli katkısı zihinsel ve duygusal düşüncelere erişebilmesidir. Bu marifetle her türlü eğilim karşılık bulabilir. Özellikle bağlama büyüsü ve papaz büyüsü gibi en etkili çalışmalar bu marifetin en büyük kazanımlarıdır. Burada daha basit tılsımlardan söz ediyor olsak da havas ve ledün ilminde basamaklar halinde çok sayıda işlemden bahsetmek mümkündür. Her ihtiyaca göre bir işlem ritüeli yazabilmek ve en zor şartları bile lehe çevirmek uzman medyumlarca başarılabilen durumlardandır.

  • Kıskançlık tılsımını tüm bu anlatımlarımızın tersine aşırı kıskanç birinden kurtulmak için de tasarlanabilir. Tıpkı kıskandırma eğilimini oluşturabildiği gibi hiç umursamaması için de etkiler gösterebilir. Sürecin başında nasıl planladığınız ve ne beklediğiniz oldukça önemlidir. Tabi ki ona göre hazırlanacak malzemeler listesi ve manevi hazırlıklar da çabasıdır.
  • Özetle havas ilminin en güzide çalışmalarından olan kıskandırma büyüsü olarak da bilinen bu tür işlemlerin uzman ellerde gerçekleşmesi süreçlerin uzamaması bakımından önemlidir. Ayrıca özel bilgileri medyuma anlatmadan önce çeşitli referanslarında baz alınması önemlidir. Sitemizde güncel olarak her merakınıza uygun ve detaylı anlatımları olan yazılar mevcuttur.
  • En çok merak edilen bir başka konu olan tarak büyüsü konusu da bu yazımızdan inceleyebilirsiniz. Arz ederseniz medyum hocamıza tüm sorularınızı da Whatsapp üzerinden iletebilir, fikir ve yorum alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir