Kişiye Zarar Vermeyen Büyüler

Aslında bu konu çok detaylı bir içerik barındırsa da özet halinde size çok sorulduğu için bir takım bilgiler aktarmak istiyoruz. Kişiye zarar vermeden büyü nasıl yapılır, zararsız büyüler hangileridir gibi çok fazla yorum ve soru aldık bugüne kadar. Rahmani ve şeytani olarak iki bölüm içinde incelediğimiz bu işlemleri aslında yine bu açıdan zararlı ya da zararsız diye adlandırabiliriz. Nitekim dünya dışı varlık kullanımı (cinler) ile yapılan çalışmalar genel intiba ile kişilerin iradelerini kontrol altına almak ve cebir kullanmak sureti ile kişiye kendilerine göre yola getirmek anlamına gelir. Durum ne olursa olsun sonucu almak isteyen ve hedef kişinin başına gelebilecek tüm problemleri görmezden gelen kişiler ve işlemler vardır. Sizin bu konu üzerinde nasıl bir karakter yapısına sahip olduğunuz çok büyük önem taşır. Hümanist tüm duylarını yitirmiş ve Allah inancını kaybetmiş insanlardan her türlü müsibet ve büyü gelebilir. Genel olarak kıskanç ve hırs sahibi bir eş ya da para azmi ile donanmış bir ortak veya tamamen haset sahibi bir akraba…

Tüm bu saydığımız durumların peşinden adınıza yapılmış bir tehlikeli girişim bulmak mümkün olabiliyor. Tecrübe ile sabit olarak da kimse kişi büyüden zarar görür mü diye düşünmüyor. Herkesin hayali de adabı da farklı. Bu yüzden hem bu konularda bilgi sahibi olmak kişinin kendisine düşüyor hem de koruma altında yaşamak bir zaruriyet haline geliyor.

Basit tılsımlar ile işlemler yapılarak bir ailenin dağılmasının önüne geçilmesi, çoluk çocuk ziyan olmasın istenmesi, maddi olarak hasar almamak üzerine bir kurgu niyetiyle işlemlerin yapılması büyü sınıfına girmez! Ancak dillere pelesenk olmuş halde herkesin büyü olarak telaffuz etmesinden kaynaklı artık konu başlıkları da kişileri daha iyi bilgilendirmek adına bu şekilde atılır oldu. Fakat bir kadının yakarışına, bir adamın sızısına merhem olmak için hazırlayacağınız bir bağlama işlemi eğer cinlerden yardım alınmadan uygunladı ise bu büyü sınıfında sayılmamaktadır. Bir “enerji çalışması” adı ile anmak daha doğru olur. Evrende her şeyin bir enerjisi vardır. Bunların her birinin de belirli frekansları vardır. Esas maksat kişinin akli kararlarını ve merhamet duygularını etkileyip onun enerji aralığına dahil olabilmektir. Pek çok medyum bu özellikleri sayesinde bu işi yapabiliyor durumdadır.

Kişinin Büyüden Zarar Görmesi Nasıl Engellenir

Bir kere büyücülerden uzak durmak birinci koşuldur. Bana göre medyum ile büyücü aynı kişi değildir. Birisi varoluş felsefesinden ve tüm semavi dinlerden aldıkları öğretileri insan bedeni ve ruhu ile özdeşleştirmeye ömrünü vermişken, diğeri tüm havas ve ledün ilmini ezberleyip tamamen nefsi iradelerin ücretli perdeleri arkasında kişilere kötülük düzenlemektedir.

Cinleri bile zorlayan çalışmalar vardır. Bunu cinci hocaların hepsi bilir. Zaten onların yüzlerine baktığınızda o şer öyle belirgin olur ki bunu anlamak biraz işin içinde olan insanlar için hayli kolaydır. Bu yüzden zarar görmeyi engellemek adına önce meymenetsiz cinci hocalardan uzak durmak gerekiyor. Bu işleri de genellikle çok astronomik fiyatlandırmalar ile yaparlar. Ayrıca kişiye ölüme kadar sürükleyebilecek işlemlere bile gözü kapalı olarak girerler. Ruhlarını şeytana satmış bu hocalardan uzak durun!

Bu durumun yanında rahmani işlemleri yapan ve güven kazanmış zatlardan muska yardımı alınabilir. Etrafınızda çok fazla düşman varsa ve size yapılmış ya da yapılması muhtemel bir büyüden şüphe ediyorsanız mutlaka buna dair bir önlem gerekir. Bu önlemi Anadolu topraklarında daha çocukken alan ailelerin nesli de zaman içinde tükenmektedir. Artık bu dijital çağda her şey farklı bir hal alsa da bin yıllık büyü ilmini bilenler kendi evlatlarına ve torunlarına aktarmaya devam edecektir. Bu tıpkı Harut ile Marut’tan beri nasıl süregeldi ise yine o şekilde kıyamete kadar devam edecektir.

Büyülerin kişilere verdikleri zararlar saymak ile bitmez. Bize düşen bunlardan korunurken nasıl büyüye dahil olmadan enerjileri yönetebilir ve istediğimiz bir takım değişimleri dualar ile destekleyip nasıl rayına sokarız bunu düşünmek olmalıdır. Ayrıca her şey bu soyut kavramlar ile hallolur mantığı da yanlıştır. Zaten bu yanlış düşünce büyüden en çok zarar gören kişileri yaratmaktadır.

Bu işlemler ile her şeyi halledemezsiniz. Bir çalışmadır adı üzerinde bir denemedir. Her şeye bu açıdan yaklaşmayı başarabilen ve dirayetini muhafaza edebilen kişiler için başarılı sonuçlar ortaya çıkarken diğerleri için bunu söylemek çok da mümkün olamayacaktır.

Tüm benzer soru ve görüşleriniz için yorumlar sayfasından düşüncelerinizi belirtebilir ve hocamız ile iletişime Whatsapp kanalı ile dilediğiniz zaman geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir