Kiriş İpi Büyüsü

Kiriş İpi Büyüsü

Kiriş ipi ile yapılan bu işlem özel bir takım yöntemleri kendi içinde barındırmaktadır. Bu eylem Havas ilminde pek az görülen bir uygulama olmak ile birlikte temel sebebi insanlar arasındaki soğukluğu ortadan kaldırıyor olması ile bilinir. Bu detayı başka işlemlerle bertaraf etmek isteyen insanlar da olabilir. Zaten bu ilimde her zaman bir alternatif vardır. Fakat kiriş ipi büyüsü hem çok kısa sürelerde etkisini gösterebiliyor olması hem de uygulanması bakımından kolaylığı ile her zaman soğukluğun ortadan kaldırılması için birinci tercih olmaktadır.

Hakkında çok az bilgi bulabileceğiniz işlemin detaylarına gelince: Aslında sadece internette yer alan bilgilere biraz göz attığınızda eksikleri de tespit edebilirsiniz. Yani tabi ki bu işlemi zaten bilen biriyseniz…Eğer bu işlemler ile ilgili bir fikriniz yok ise ve merak ediyorsanız bizler şimdi bu konu hakkındaki yanlış bilinen doğruları anlatalım. Öncelikle ebced hesabı yapılır ona göre düğüm atılır gibi ibareler yanlıştır. Kiriş ipi büyüsü nasıl yapılır diye soran birine ebced hesabından söz edemezsiniz. Çünkü bu hesap bu işlemde yoktur. Sadece düğüm sayıları ve bağlayıcı nitelikte bir araya getirilen duaların tekrar sayıları önemlidir. 11 tekrar düğüm, 13 tekrar dua gerekir. Ayrıca bu kiriş ipinin özelliklerinden kimse bahsetmemiş. Sert, yalın ve daha önce kullanılmamış olması da yine çok çok önemlidir. Sarılan kiriş büyüsü malzemelerinden bir parçası da bağlanacak kişinin adının yazılı olduğu saman kağıtlardır. Bu kağıtlar önceden celbi oluşturduğunuz sırada mutlaka hazır edilmelidir.

Kiriş büyüsü etkileri Nelerdir

Kiriş İpi Büyüsü Etkileri

 1. Ayrılmak üzere olan ya da ayrılmış insanların arasından doğan soğukluğu kesin olarak bitirir.
 2. Bu soğukluk sadece birbirlerine aşık olan insanlar için söz konusu değildir. Bir kardeşi, anne ya da baba gibi aile bağları oluşturan bir yapıya da sahiptir. Senelerdir görüşmeyen kardeşleri kiriş büyüleri bir araya getirip sıcaklık verebilir.
 3. Ayrıca iş yerinde olmak istediğiniz bir noktaya ortamın soğukluğundan dolayı ulaşamıyor ve başarılarınız ne olursa olsun görünmüyor ise, bunun içinde şirinlik muskalarının içine konan kiriş büyüleri de vardır.
 4. Kiriş büyüsü hakkında en temel etki ise insanların rüyalanma ve sezgilenme yollarına kadar nüfus ederek onları çok ciddi etkiler altına alan Hüddam efendilerin söz sahibi olduğu durumlardır. Hüddam ilmine hakim bir hocanın kiriş ipi büyüsü yapması sonuçların kesin olacağı anlamına gelir. Ki bizler hiç bir zaman kesin olamayacağını birçok işlemde savunmuşuzdur. Fakat bu işlem için bu kesinlik elbet söz konusu olacaktır.

Kiriş İpi Büyüsü Ne Zaman Etki Eder

Bahse konu uygulamanın aslına bakarsanız çok seri bir şekilde insanları tesir altına alması en çok tercih edilmesine yol açan özelliğidir. 6 gün içinde etkisini görmek mümkün olur. Bu durumda düğüm sayılarını günde iki kez atmak ve bağlama dualarını da iki döngü halinde okumak gerekir. Burada dikkat edilecek husus ise bağlayıcı tesirleri olan seçili İbranice duaların peş peşe doğru şekilde sıralanması ve hatasız olarak okunmasıdır. Bunu da seçtiğiniz medyum hoca sizin için itina ile yapacaktır.

Kiriş ipi büyüsünde bağlama büyüsü etkileri

6 gün içinde sonuç vermeyen eylemlere değinecek olursak; İşlemin neden tutmadığı ve ne gibi tersliklerin olduğuna tekrar bakım yaparak nail olmak gerekir. Bunun içinde bir 6 gün daha ayrılabilir. İşlem henüz sıcakken bu bağlama tılsımı tekrar oluşturulur. Genel olarak bu süreç işlemin hayata geçmesine yeterken bazı spesifik ve özel durumlarda aksilikler görülür. Bunun için de takibini iyi yapan bir medyum ile çalışmanız gerekir. İşlemin ruhani yükünün çok fazla olması yüzünden medyumların bazen insanları yarı yolda bıraktıklarını görüyoruz. Gerçekten de hak versek de mağdur olan kişilerin olmasına da gönlümüz razı olmuyor. Fakat önceden gerçekten işin içinden çıkabileceğini gören hocaların sizlere vaat vermesi gerekir. Yoksa herkes bir eyleme kalkışıyor fakat bu uygulamalar yarıda kalacak ise ve size fayda vermeyecekse hiç bir anlam taşımazlar.

İkinci denemeyi de başarısız olarak sonuçlandırma durumunda ise ya bir aksilik iki kez tekrarlanmış olmalı ya da o kişide bu işlemin tutmayacağı bir takım koruma vefklerinin yazılmış olacağı ihtimaller düşünülmelidir. Aslında korumaların da arkasına geçebilecek tesirleri yazmak da mümkündür. Ancak bunun için Hüddam sanatını iyi bilmek ve konuyu gerçekten de çok ciddi olarak ele almak şarttır. Bir çok hocanın bu konular hakkında bu denli yoğun çaba harcamadığını biliyoruz.

Kiriş Büyüsü Belirtileri Nelerdir

 • Kişi soğukluk duyduğu insanı kafasında sürekli olarak yeniden şekillendirir. Birtakım olumsuz yönlerini gördüyse bunları silmek için çaba harcar. Bir anlamda empati ve muhakeme yeteneği devreye girer.
 • Kiriş ipi büyüsü yaparken her günkü sarmalı attığınızda aslında kişinin rüyalarına erişim sağlayan Hüddamı da bağlamış olursunuz. Bazı hocalar ifrit kavminden cin seçerken bazıları ise Apraziyel Efendiyi tercih eder. Bazı Habbab cinler de kiriş ipi büyüsünde görev alabilirler. Bu hocanın ilmine ve ihtiyacına kalmıştır.
 • Kişi üzerinde belirtiler 6’ıncı günden sonra sıcak karşılama, yeniden buluşma isteği, tekrar bir araya gelme güdülerine hakim olamama gibi etkiler olarak ortaya çıkar.
 • Kiriş Büyülerinde en büyük belirti ise genel olarak işlemi uygulayanların :”Gözlerime ve kulaklarıma inanamıyorum. Bu nasıl olabilir. Benden nefret eden … kişi bana inanılmaz bir dönüş yaptı. Gerçekten çok mutluyum” gibi ifadelerin yüz güldürücü sonuçlarla birlikte ortaya çıkmasıdır. Amaç zaten bu belirtilere ulaşmaktır.
 • Evli insanlarınsa yuvalarını dağılmaktan kurtaran bu işlem genelde sonuç almış ve bir şekilde uygulatmış kişiler tarafından bilinir. Yuva kurtaran büyü ya da yuvayı yıkılmaktan kurtaran vefkler konusunda da adından yoğun olarak bahsedilir. Kadim büyü kitaplarında daha birçok müspet etkisini okuyabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

Önemli Ayrıntılar ⇒ Kiriş ipi büyüsü konusunda en çok rağbet edilen yanlışlıklardan biri ise kedi bağırsağı büyüsü ile karıştırılmasıdır. Bu konu ile ilgili çok sayıda soru aldığımız için bir açıklık getirmek istiyoruz. Kedi bağırsağı büyüsü şeytani bir işlemdir. Bizlerin bu tip işlemler ile ilgili zaman zaman sizlere makaleler yazarak bilgiler verdiğimiz doğrudur. Ancak bu işlemleri uygulamıyoruz. “Kiriş ipi büyüsündeki ipin kedi bağırsağı olması mı gerekiyor?” gibi yalan yanlış bilgiler insanların aklını karıştırıyor. Büyük bir saçmalıktır. Böyle bir uygulama yoktur. Bu işlemde başka bir bağlama malzemesi yoktur.

Özel yağlı kiriş iplerini kullanmak rahmani sonuçlar elde etmek için yeterlidir. Bu iplerin de özelliklerini yazımızın içinde belirttik. Herhangi başka bir malzemeyi karıştırmak doğru değildir. Son olarak belirtmek istediğimiz bir diğer husus ise 7 düğüm büyüsü de yine kiriş ipi büyüleriyle karıştırılmaktadır. Bu konularında birbirlerinden çok büyük oranda farklı unsurlar içerdiğini bilmeniz gerekir. Sitemizden özel olarak her konu hakkında özel bilgileri bulabilirsiniz. Her birini kendi başlığı altından meraklısı için, en özel bilgileri de vererek sizlere anlatıyoruz.

“Kiriş İpi Büyüsü” için 12 yorum

 1. Nisanlimin evinin önüne sadece kedi kafası ve sadece kedi bagirsagi atılmış. Kapının önünde buldular. Ne yerde ne de duvarlarda kan vardı. Cumayı cumartesiye bağlayan gece oldu bu. Kedi bagirsagi büyüsü mu yapıldı? Bu büyü nedir? Bu buyuden nasıl kurtulabilir? Cevap verirseniz çok memnun kalırım. Teşekkürler.

  1. Bu tip hayvanların çeşitli yerlerinden yapılan pis işlemler olabiliyor. Genel olarak şeytana hizmet eden büyülerden yapıyorlar. Geç olmadan ben ya da bir başka medyumdan yardım alınız. En azından bir bakım yaptırmanız gerekiyor. Whatsapp ile ulaşabilirsiniz.

 2. Esiime bakim yaptirmak icin bi hocamizla gorustuk ama esimde bir sikinti olmadigini butun sıkıntının bnde oldugunu soylemisti ogune kadar bende herhangi bir sorun yoktu gayet iyiydim normal yasantima devam ediyordum ama 4 gundur cok tuafim keyfim yok herseyden sıkılıyorum bunaliyorum halsizlesiyorum uyku hali surekli sinirlilik yani cok kotuyum vudumun belirli yerlerinde surekli dolasan bir agri

  1. Bu durum karşısında bir takım dualar paylaşabilirim seninle… Allah’ın izniyle faydasını görürsen ne mutlu bize…

 3. Hocam benim eşim eve geldiğinde süratım asılıyo onunlayken mutlu hissetmiyorum kendimi sürekli üzgünüm ve eşim yaklaşınca başım ağrıyo ve ağlamaya başlıyorum eşimi istemiyorum ne yapmalıyım birden bire oldu

  1. Bunlar büyü olma ihtimalini güçlendiren detaylar. Tabi emin olamam. Son zamanlarda mümkün olduğunda büyü olma ihtimalini en son saklıyorum ama senin anlattıkların ciddi bir tesiri açıklıyor. En kısa zamanda ara derim.

 4. Selamun Aleykum hocam, kiriş büyüsü etkilerinde şiddetli uykusuzluk ve yorgunluk hali, bereketsizlik ve kısmetsizlik var mıdır? Teşekkürler..

  1. Bu belirtiler birçok büyü için geçerli olabilir ancak bakımlar yaparak tam durumu görme şansımız olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir