Kilit Büyüsü

Kilit Büyüsü

Kilit büyüsünün en bilinen etkilerinden bahsetmek gerekirse kişinin tüm iradesini bağlayabilen hatta yalnızca kendisi ile ilgili değil yakın çevresindeki kişilere de etki edebilen bir uygulamadır. Bu işlem içinde hem kişinin belirli bir uzvu bağlanabildiği gibi hem de karakteristik bir irade kontrolü de söz konusudur. Kilit büyüsü oldukça eski yıllara ait bir çalışmadır ve büyü tarihinde önemli bir yere sahiptir. İçinde taleplere göre değişebilen farklı ritüelleri de barındırır. Bahsettiğimiz gibi kişi neyin kilitlenmesini talep ediyorsa işlem o güdü üzerine şekillendirilir.

Kilit büyüsünde etkiler oldukça kısa sürede ortaya çıkar. 7 gün ila 10 gün arasında ideal süreler olarak bilinir. Bu büyülerin uygulanmasındaki amaç hayatınızı kötü etkileyen kişilerden kurtulmak olabilir. Genel olarak insanlar özel hayatları ya da iş hayatlarında bazı insanların müdahalelerinden hoşlanmayabilirler. Bu durumu ne yaparsa yapsın değiştiremez ve bir çok farklı kayıpları bu sebepten vermek zorunda olabilir. Durumun kontrolünün dışına çıkması neticesinde kilit büyüleri ve bununla ilgili tüm ritüeller imdadına yetişebilir. Böyle durumlarda uzman bir medyum hocadan kilit büyüsü tesirleri ile ilgili bilgi almak oldukça yerinde olacaktır.

Kilit Büyüsü bozma işlemi

Kilit Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kilit büyüsü adından da anlaşılacağı gibi “Kilit” kullanılarak yapılır. Bugün bildiğimiz anlamda olan kilitler de olabilir fakat eski büyü kitaplarında tarih edilen kilitler farklılıklar göstermektedir. Pek çoğu ilk anda anlaşılamayacak kadar farklı inşa edilmiş malzemelerdir. Günümüzde medyumlar standart asma kilitlerle bile bu işlemleri yapabilmektedir. Fakat birkaç önemli nokta vardır.

Bunların başında seçilen kilidin mutlaka tek girişli olması gerekir. Çift anahtar yuvası olan kilitlerin tercih edilmemesi gerekir. Zaten işinde uzman bir medyum bu konuda bireysel olarak hareket edip doğru olanı seçecektir. Bizler bu bilgiyi amatör olarak kendi başınıza bir kilit büyüsü yapmayı düşünüyor iseniz vermek durumundayız. Ancak yine de bunun yanlış olacağının altını çizmek isteriz.

Ayrıca seçilecek olan kilidin daha önce bir kilit büyüsü işleminde kullanılmamış olması gerekir. Oldukça soyut mefhumlar olan bu işlemlerin etkilerini en kuvvetli tesirlerini anlatmak son derece güçtür. Bu yüzden daha önce kullanılmış bir materyale kesinlikle bulaşılmamalıdır. Üzerindeki tılsımın o anki etkisinin ne olacağı bilinemeyeceği gibi çok dikkatli olunmazsa üzerinize sıçratma ihtimalleri doğabilecektir.

Eski tarihlerde büyü için kullanılan kilitlerden örnek

Kilit büyüsü yapılırken kişinin üzerinde nasıl bir etki bekliyorsanız ona yönelik bir sıralama izlenmelidir. Genel olarak kişinin tüm iradesinin ve benliğinin bağlanıp bir yön verilmek isteniyorsa ona uygun kilit büyüsü duaları seçilmelidir. Aslında bir anlamda kişiyi bağlamak ifadesi de kullanılabilir. Fakat kilitlemek bağlamaktan daha da etkili olacağı için daha doğru bir anlatım olmaktadır. Kilitlemek istenen kişinin hangi yönde meyil göstermesi isteniyorsa ona uygun ritüeller geliştirilecek ve bir kara büyü anlamında da mı yapılıyor yoksa arada bir aşk hikayesi mi var tüm bunlar gerektiği kadar ayrıntılı bir şekilde has-bahal edilecektir.

 • Kilit büyüsü işlemi yapılırken genellikle özel poşetlerin kullanıldığı görülür. İki adet çuval da işimizi görebilir. Fakat yine dediğimiz gibi her biri sizin için özel olarak hazırlanmış olmalıdır. Bu işlem sırasında tek anahtar girişli olan kilit bir poşete, anahtarları ise ikinci poşete konur. Ağızları 3 gün boyunca açık bırakılarak kişinin özel bilgileri ve okunması gereken ayetlerin de bir araya toplandığı tılsımlar içlerine konur. Özel olarak uygulanan gizli değerler işlendikten sonra poşetler ağzı takribi olarak 4. gün kapanır. Çok sıkı bağlanır ve bir daha açılmayacağı için zaman zaman sicim ipliklerin ucunu medyumların yaktığını da görebilirsiniz. Turan hocamız bu işlem sırasında ipliklerin ucunu yakmakta ve poşetlerin bir daha açılmamak üzere kalıcı olmasına özen göstermektedir. Ayrıca bu ipler bağlanırken çok uzun süreli kilit büyüsü tılsım duaları okunacak olup poşetlerin içine kişinin tüm iradesini doğru şekilde hapsetmek gerekir. Bu aşamada yardım alınacak olan Hüddamların da ortama iştirak edeceklerini bilmeniz gerekir ki eğer aynı ortamda bulunuyorsanız sizin adınıza yardımcı bir bilgi olarak öne çıkacaktır. Bu özenli ve değerli ortamı paylaşmak istediğinize emin değilseniz medyumlar tek başlarına da sizler için kilit büyüsü işlemini tasarlayabilirler. Ancak gözünüzle görüp her şeye şahit olmak istiyorsanız Turan hoca her zaman bu konuda şeffaf davranmaktadır. Bu insanların güvenlerini yeniden sağlayacak oldukça temel bir hamledir.
 • Bir de kilit büyülerindeki önemli nokta olası bir yedek anahtarı olan kilitlerin kesin olarak önceden tespit edilmesi gerektiğidir. Bir işlem yapıldıktan sonra bu anahtarı elinde tutan bir kişi var ise o kişinin başına çok büyük musibetler gelebilir. Tüm önlemler öncesinde alınması gerektiği gibi böyle bir yedek anahtar mevzuatı söz konusu ise önceden onu da temin etmek gerekir. Ters tepmesi durumunda ilgili olmayan insanların üzerinde bile çok kalıcı ve kötü etkiler bırakabilen bir işlemdir.

Kilit Büyüsünde Etkiler

Ağzı bağlanan poşetlerin bir daha açılması söz konusu değildir. Kilitli olarak poşete konan tüm tılsım en fazla 10. günün sonunda ateşe atılacak ve bu sırada da yine özel dualar ile işlem perçinlenecektir. Bu özel duaların dili genel olarak Orta Farsça ve Pehlevicedir. Mısır kökenli olduğunu bildiğimiz kilit büyüsünde tabirlerin pek çoğu bu dil üzerinden konuşulur. Fakat muntazam bir sırası ve önemli ölçüde zaman alan bir kifayeti vardır. Ayrıca kilit büyüsü etkisinde bilinmesi gereken en önemli konu işlem başladıktan sonra geri dönüşü olmamasıdır. Vazgeçilmesi gibi durum söz konusu olamaz. Bu yüzden en baştan iyice düşünmek gerekir.

Ateşe atılıp yakılan poşetlerin sönmesinden sonra arta kalan isli ve paslı kilit, yarısı yanmış anahtar ve kilitlemek istenen kişiye dair yanmış kül olmuş bilgilerden sonra bu kalan tortunun temiz bir toprağın altına gömülmesi işlemi gelir. İnsan ayağının basmayacağı bir noktada bu gömme işlemini yapmalısınız. Bunu genel de medyumların seçeceği bölgeler olarak belirlemek çok daha mantıklı olacaktır.

Kilit büyüsü özellikleri farklılıklar gösterir

Etkilerin alınacağı ilk gün takribi 11. gün gibi düşünülebilir. Hedef alınan kişide ani değişimler söz konusu olacaktır. Bu etkiler genel olarak o güne kadar hiç görmediğiniz bir takım hareketlerin kendisi üzerinde görülmesi gibi ortaya çıkabilir. Ayrıca bir insandan kopması başka birine bağlanması ya da bir ortamda tüm fikirlerini geri çekmesi gibi etkiler en çok görülen etkilerdir. Her zaman liderlik vasıfları olan bir insanın bunu bırakması da yine görülebilir. Sıradanlaşması ya da bir kişi için tüm değerleri ayakları altına alması gibi durumlar da yaşanabilir.

Kilit büyüsünde etkiler herkes için değişebilir. Fakat başta planlanan durum ne ise ona uygun hareket etmek gerekir. Ayrıca amaca sadık kalmak ve işlem sırasında olası farklı taleplerden kaçınmak çok doğru olacaktır. Kilit büyüsü bir anlamda intikam almak için de kullanılabildiği için çok hassas davranmak gerekir. Örnek vermek gerekirse Turan hoca bu şekilde insanlardan intikam almak üzerine tasarlanan işlemleri kesinlikle kabul etmez. Genel hatlarıyla kişilerin hayatlarında kötü giden şeylerin düzelmesi ya da aile kurumunu bir arada tutmak üzerine geçerli sebepler neticesinde bu tarz işlemleri planlayabilir. Bunları zaten bilahare kendisi ile de görüşebilirsiniz.

Kilit Büyüsü Etkisi Kişide Neleri Değiştirir?

 • Öncelikle ilk günlerde unutkanlık baş gösterebilir.
 • Aşırı duygusal tavırlar ve tutarsızlık ifadeleri de görülebilir.
 • Oldukça hüzünlü bir insan haline gelebilir ve eskiden haz aldığı sevindiği şeyler onu artık mutlu etmez.
 • İşlem ne için yapıldıysa özellikle o yöne doğru eğilim iyi gözlemlenir. Mesela bir iş yerinde hiç bir şeye karışmasına istenmişse artık kendi odasından çıkmayan bir insan haline gelir.
 • Parasına sahip çıkamamak gibi etkiler de görülür. Hatta cüzdanını bile kaybedebilen sürekli bir şeylerin yerini unutup geçici bunalımlar yaşayan insanlar da yine görülmüştür.
 • Ayrıca daha önce her konuda fikri olan insanların sürekli sessiz kalması da gözlemlenebilir. Hatta yakın çevresi kendisine “Ne kadar da değiştin? Sana neler oluyor?” gibi sözler söylese de iyi olduğunu ve bir problem olmadığını da rahatlıkla ifade edebilir.

Kilit Büyüsü Bozma İşlemi

İşlemin bozulması çok zordur. Hatta bu işlemin bozulamayacağını iddia eden medyumların da olduğunu biliyoruz. Aslında uzun süredir bu etkiye sahip bir durum söz konusuysa bozmak gerçekten çok zordur. Kilit büyüsü bozma işlemine yönelik hamleler konusunda sizlere buradan bilgiler vermek hayli zordur. Zira işlem ile ilgili öncesinde bilinmesi gereken çok sayıda detay vardır. Bozma işlemi için Turan hoca ile iletişim kurmanızı tavsiye ediyoruz.

Kilit büyüsünde etkileri saymakla gerçekten bitirmek zordur. Bu yüzden ana hatlarıyla sizler için toparlamak istedik. Bunun dışında işlemin neden yapıldığını ve sonucunda ne beklendiğine dair son derece farklı sonuçlar görmek mümkündür. Bu yüzden kilit büyüsü işlemini planlamadan önce tüm olasılıkları seçtiğiniz medyum kişi ile ayrıntılı bir şekilde görüşmenizde fayda var. Aksi takdir de son derece tehlikeli durumlar yaşanabilmektedir.

“Kilit Büyüsü” için 33 yorum

 1. hocam ben baska bırıne yaptırdım bu büyüyü.bugun 11.gün.
  bugune kadar uyku esnasında bazı seyler yasadım tabi.
  karsı taraftan etkısını ne zaman gorurum bılmıyorum

   1. Bunu size kim söyledi, eğer bu gerçekse etkileri aramızda konuşmamız gerekiyor. Bazı şeyler için geç kalmış da olabiliriz. Öncelikle bakımlar yapmamız gerekiyor.

    1. Bana ankaradan birisi söyledi bu işlerle uğraşan biri ama huni emaneti bulamadık hem kimin yaptırdığını da bilmiyoruz baba tarafından dedi sadece

 2. Ne demek yani geç kalmak anlamadım çok korkuyorum ankarada gittiğim bi yer söyledi yani aslında güvendiğimiz biri

 3. cuma çıkışında bir tane genç elime anahtarıda üzerinde olan kilitli asma kilit verdi konuşmuyordu bende heralde dilsiz kilidi açamıyor yardımcı olayım dedim ve kilidi açtım sonra kilidi benden yere atmamı işaret etti bende yere attım sonra yanımızda bir adam o kilidi atmayın yere dedi ve baktım o dilsiz sandığım genç konuşmaya başladı dedim sen ne yapıyorsun amacın ne, bana dedi; bişe yok, acelem vardı ve fazla ayrıntıya giremedim acaba bana büyü yapıldımı çok merak ediyorum yardımcı olursanız sevinirim

  1. Kilit büyüsü için yabancı birini bulup ona bu işlemi yaptırmak çok sık karşılaştığımız bir durum. Bu yüzden şüphe etmekte son derece haklısınız. Vakit kaybetmeden beni arayın lütfen. Duruma bir de benim gözümle bakalım. Umarız böyle bir şey yoktur. Allah yardımcınız olsun.

 4. Turan hocam sevdiğim adam var annes bişiler yaptı gitti değişti gitti geçen hafta bir başkası ile nişanladı çocuğu iyi değilim kurban olayım yardım edin

 5. merhaba hocam ben evde 4 kilit buldum 2 sinin agzi acik 2 si kapaliydi. esimle suan ayriliyoruz ..kilitleri bulunca internette aradim ve bu sayfa cikti…esimin kiz kardesiyle arasi hic iyi degildi anlasamiyorlardi…ara ara cok kavgalari oluyordu…kiz kardesi esinden bosanmisti.. ve bizim evliligimizi kiskanir halleri vardi ..acikca belli ediordu zaten… kilitleride ben taki kutusunun icinde buldum … ama kullanilmayan bir taki kutusu… kilitler poset icinde felan degildi bu konuda bana ulasirmisiniz.

 6. Bu gün annem bahçede yer kazırken poşet
  içinde bir kilit buldu.Büyü olduğuna inanıyo
  ruz.Bozmak için ne yapmalıyız?Nolur cevaplayın.Çok korkuyorum.

  1. Kilidi sirkeli suda 14 gün bekletin. Her gün size vereceğim duaları üzerine okuyacaksınız. Beni whatsapp ile arayın bu duaları sizinle paylaşabileyim. Kilidi sakın sağa sola gömmeye yada ateşe atmaya kalkmayın.

 7. Hocam nisanliyken beni sürekli boguyolardi düğüne yakın daha çok boğuldum birisinin ellerinin benim bogazimda olduğunu hissettim nisanlimla ayrıldıktan sonra bu his geçti.bunu bir hocaya sorduğumda kilit büyüsü var dediler ne yapmalıyım? ?

 8. Hocam merhaba iyi günler eşim bana çok karışıyor herseyime bahane buluyor çok konuşuyor ben buna kilit büyüsü yaptirsam fayda edermi

 9. Hocam eşimin içinde bi sıkıntı hasıl oldu evde huzursuzuz ve eşim iş yerindede bazi problemler yaşamaya başladı bir tanidik vasıtasıyla bi bayan hoca bulmuşlar hoca hanım sadece cuma günler bakiyormuş 1 hafta sonrasına gün verip gelirken yanında iki asma kilit sirke ve zemzem suyu getirmesini istemiş ve ne yapacağını söylememis telefonla kendisine ulaştım ve hafataya öğrenirsiniz deyil açıklama yapmadı sizce ne olabilir

  1. Bir fikrim yok Hasan bey bilemiyorum. Kendisinden öğrenmeye çalışın lütfen. Allah acil şifalar versin inşallah.

  1. Bana telefon ile yaz durumuna bir bakalım. Gerçekten öyle mi değil mi durum önce onu öğrenelim.

 10. Merhaba iyi günler hocam benim sandığında patiklerimin içinde bi tane değişik anahtar buldum ve daha önce hiç gormedigim bi anahtar bu ne olabilir büyü olabileceğinden şüpheleniyorum

  1. Olma ihtimali var tabi ama sandığa kim bu kilidi koyabilir o kısmı biraz kafamı karıştırdı açıkçası.

 11. Merhab hocam benim bi arkadaşıma ailecek ogluna gelini yapmış bu kilit büyüsünü bu buyu nasi bozulur bilgi alabilirmiyim

   1. Merhaba Hocam ben iki senelik evliyim evimin perdelerinde koltugun arkasinda dolabinin icindeki kiyafetlerde igne buluyorum gecen gün kardesimin odasindaki perdede igne ve annemin dolabinda gizlenmis pasli eski anahtar buldum.büyü olabilirmi?. Yorumlarsaniz sevinirim. Tesekkürler

    1. Olabilir ancak tam bakım yapmadan bir şeyler söylemek zor tabi ki. Konu için özel yöntemler uygulamak gerekir.

 12. Hocam koltuğun altında asma kilit üzerinde fermuar başı ve bağlı düğüm atılmış ip var daha önce hiç görmediğimiz buze ait olmayan bişey büyü olduğunu düşünüyoruz ne yapmamız gerekir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir