Kıbrıs Medyum

Kıbrıs Medyum

Özellikle yavru vatandan gelen bunca yoğun talep karşısında sizler için Kıbrıs Medyum hizmeti veren Turan hocamızın bu yazısını paylaşmak istedik. Kendisi Avrupa’nın önde gelen tanınmış medyumlarından biri olmak ile birlikte özellikle Kıbrıs’a çok sık gitmesi ile de bilinir. Orada büyük bir çevreye sahip olan hocamız herkesin sorunu ile özel olarak ilgilenir ve bağlama büyüsü başta olmak üzere tüm havas ilmi konularında büyük tecrübe sahibidir. Kıbrıs bağlama büyüsü, kıbrıs aşk büyüsü ya da şahsi durumlara göre ihtiyaç duyulan her türlü şifalanma yöntemini kendisinden rahatlıkla talep edebilirsiniz.

Bizlere son zamanlarda çok sayıda uzaktan yapılan işlemlerin tutma oranlarını, ilmin ülkeler arası bir deniz aşırılık söz konusu olduğunda ne kadar tesirinin olduğuna yönelik sorular çokça gelmekte. Bu minvalde bizlerde bu ilimde kudret sahibi bir insanın işleminin tesirini dünyanın her tarafından görebileceğinizi sizlere belirtmek isteriz. Kıbrıs medyum kelimesini de en çok soru medyum arayan kardeşlerimizden geldiği için başlık olarak seçtik. Aslında genel olarak ikinci sırada da şifa ve çare arayan vatandaşlarımız gelmektedir. Her ne kadar yoğunluğumuz çok yüksek olsa da Kıbrıs’ta yaşayan insanların öncelikleri diğer birçok ülkeye nazaran hocamız için de vardır. Çünkü bu bölgenin kendisinde de yeri ayrıdır. Ziyadesiyle birçok yakın arkadaşı ve gidip geldiği çok sayıda ahbabı ve yetiştirdiği hocaları Kıbrıs’ta yaşamaktadır.

Kıbrıs’ta bu ilme hakim insanlarında sayısının az olmadığını biliyoruz. Fakat sizler küçük sayılabilecek bir ülkede bu tarz taleplerinizin gizli kalmasını arzu edersiniz. Pek çok insanın birbirlerini tanımadıkları bir yerde rahat hareket edilebilirken bu gibi küçük yerlerde insanların stresleri biraz daha yoğun olmaktadır. Bu yüzden de gizlilik ve sırlar daha da önemli hale gelmektedir. Bir insana karşı yaptırmak istenen büyünün üçüncü şahıslar tarafından bilinmemesi bizlerin de hocamızın en büyük prensibi olarak karşınıza çıkacaktır. Bu yüzden tüm Havasi ve Ledünni işlemleri kendisine danışarak planlayabilir bu şekilde nerede olursanız olun hizmet alabilirsiniz. Bunun için kendisine Whatsapp ile bir mesaj göndermeniz ve sonrasında size dönüş yapmasını beklemeniz yeterli olacaktır.

Kıbrıs’ta çok sayıda sahte medyumların olduğu konusunda da şikayetlerimizi aldık. Hatta bir çok insan için gereken işlemlerde yapıldı. Fakat bunların biri bitiyor biri başlıyor. Bu yüzden siz değerli hemşehrilerimize tavsiyemiz çok dikkatli ve de temkinli olmanızdır. Sizleri kandırmak üzerine bin bir takla atıp yalanlar söyleyen ve korku temalı safsataları sizlerle paylaşan insanlardan uzak durunuz. Unutmayınız ki bu ilim bir ticaret metası değildir. İnsanı ve yardımcı bir ilimdir. Bu yüzden her şeyin para olmadığını insanların dertlerine derman olmanın başta geldiği unutmamak gerekir.

“Kıbrıs Medyum” için 2 yorum

  1. Turan hoca merhabalar size yazıyorum fakat bir cevap alamıyorum. Whatsapp messaglarım okunmamış. Lütfen bana geri dönün ya da sizi arayım mı?? tşk ederim

    1. Sıra ile dönüş yapıyorum Şerife hanım. Yoğun oluyorum takdir edersiniz ki beklemede kalın lütfen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir