Kemik Büyüsü

Kemik Büyüsü

Kemik büyüsü aşk büyüsü olarak lanse edilen ve iki kişiyi birbirlerine bağlarken en çeşitli ritüellerin uygulandığı büyü olarak dikkat çekmektedir. Kemik büyüsü nasıl yapılır ve neden yapılır gibi çok sayıda soruları alınca sizler için bu yazı dizisini paylaşmak istedik. Kemik büyüsü yaparken sevdiğini kendine bağlamak isteyen ve buna benzer olumsuz durumları lehine çevirmek isteyen çok sayıda insanımızın olduğu aşikar.

Kemik büyüsü denince akla öncelikle bir hayvanı kurban etmek gelmektedir. Bu işlem çok sık adından bahsedilmediği için hazır kemikleri kullanan hocaların da olduğunu düşünebilirsiniz. Ama asıl olan bir hayvanı kendinizin alıp kurban edecek şekilde bu işleme hazırlanmanızdır. Kan büyüleri sınıfına giren kemik büyüsü ile bağlama işlemlerinde iş yükü oldukça ağırdır. Bu yüzden de birçok insan daha kolay yolları tercih eder. Bu ilimde kan büyülerini yapabilen insan sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Bu yüzden kemik büyüsü etkileri diye araştırma yaptığınızda onlarca zırvalık bilgi ile karşılaşacağınız kesindir.

Burada sizlere bahse konu işlemin amatör ellerde neden yapılamayacağını da biraz bahsetmek isterim. Öncelikle hayvan kesebiliyor olmanız gerekir. Hatta büyük baş hayvanların kurban edildiği işlemlerde büyük bir ahıra bile ihtiyaç duyabilirsiniz. Fakat unutmayınız ki burada kurban etmek demek, etinin yeneceği anlamına gelmez. Kurban edildikten sonra kimi medyumlar sol bacağın makbul olduğunu düşünürler ama aslında hayvanın sağ bacağı daha önemlidir. Bu bacak kemikleri olduğu gibi çıkarılacak ve üzerine sarılacak domuz bağırsaklarıyla işlemin devamı getirilecektir. Yani bu satırları okurken bile tüyleriniz diken diken olacağı için çok fazla ayrıntı vermiyoruz. Fakat kemik büyüyü yaparak İfrit cininin kendisine kulak verip işlemi hayata geçirmesini uman medyumların bazı yapılması gereken “Şart” ritüelleri uygulamaları zorunludur.

Kemik büyüsü en etkili aşk büyüsü

En çok ayrılan eşlerin bir araya gelmesi için tercih edilir bu eylem. Çoluk çocuk ortada kalmış bir kadının ya da çaresiz başka bir kadınla olamayacak hale gelmiş bir adamın son çaresi olabilir birçok zaman. Bunun muhakemesini yine kendisi yapmalı ve emin olduğu hocalar ile irtibata geçerek bu işlemi planlamalıdır. Ayrıca kemik büyüsü oldukça zor ve masraflı bir işlem olacağı için ne gibi hazırlıkların yapılması gerektiğini de etraflıca öğrenmeniz yine lehinize olacaktır.

  • Kemik büyüsü yaparken hayvanın kemiğinin etten tamamen temizlenip ateşte kurutulması da uygun olacağı gibi birkaç günlük kurumaya bırakılması da uygundur. Ancak kemik üzerine safran ile yazı yazılana kadar bekletilir. Ayrıca kanın kurumadığı hayvan cesetlerinde işlem yapılmaz.
  • 30 günü bulabilecek bir süreç sizleri bekleyeceği için acele etmemeniz gerekiyor. Kan büyülerinde tesirler çok uzun sürer.
  • Evli çiftleri ikinci bir kez evlenmek isterse bu işlem en çok etkiyi bu şekilde durumlar üzerinde gösterir. Yani öncesinde bir gönül bağı ve fiziksel birliktelik yaşanmış kişileri her türlü kan büyüsü çok kısa sürede birbirlerine bağlayacaktır.
  • Bu işlemde Ebced alfabesine ihtiyaç duyulacaktır. Kemiklerin üzerine yazılacak isimler ve kişilerin fotoğrafları sarılacaktır. Sonrasında da 7 gün boyunca karanlık bir oda da uzun Tevrat okumaları yapılacak ve İfrit’in sesinizi duyması beklenecektir. (Kan büyülerinde Hüddam sanatında iyi olan hocalar seçin, musallat durumu riski olabilir.)
  • 10 gün içinde etkileri görmeye başlamanız için medyum hocanın belirttiği tüm detayları uygulayın. Ancak 30 güne kadar beklemenizi gerekebileceğini unutmayınız.

Kemik büyüsü ve diğer hayvan kullanılan işlemlerin oluşturduğu tılsım etkisi çok güçlüdür. Size kulak veren İfrit hedef gösterdiğiniz kişinin kalbi duygularını yönetebilecek ve onu etkisi altına alabilecek büyük bir irade-i güce sahiptir. Ancak onun ikna edilmesi içini bu saydığımız ve saymadığımız çok sayıda eylemin içine girilmesi gerekebilir. Hayvan kemikleri ile yapılan büyüler, hayvan kemiği kullanılan büyüler hangileridir, hayvan büyüleri nasıl yapılır gibi sorularda yine aynı sınıfa girecek sorulardandır. Her birinin yanıtı bu etkileri görmekte ve kusursuz hamleleri kurgulamakta gizlidir. Bir de şunu eklemek gerekir ki leylek kemiği büyüsü ve kemik tarak büyüsü gibi isimlerle Anadolu’da çok yerde bu işlemler isimler alabilirler. Ancak sonuç değişmez. Her birini kemik büyüsü adında büyük bir başlık altında toplamış bulunuyoruz.

Kan büyüleri insanların korku dolu olarak baktıkları eylemlerdir. Bu yanlış değildir. Aslında korkulması gereken ve işi daha önce yapmamış ve bu konuda tecrübe sahibi olmayan insanlar tarafından da daha da çekinilmesi gereken bir işlemdir. Havas ilminde hiç bir bağlama ve aşk büyüsü eylemleri basit değildir. Sizlere birçok internet sitesinde gelişigüzel anlatılan ve özet halinde kafa karıştıran makalelere inanıp sakın ola ki herhangi bir etki görmeye kalkışmayın. Bu çok kötü durumlara sürükleyecektir sizi. Pek çok insanın psikolojileri bozulup sonrasında eski haline gelememiştir. O yüzden Hüddam sanatında lütfen bilen kişilerden destek alınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir