Kemer Büyüsü

Bu işlem toplum nazarından fazla etki görmemiş ve ismi akıllarda kalmamış olsa da medyum hocaların nispeten hala birini bağlama büyüsü ile bağlama işlemlerinde yardım aldıkların en önemli uygulamalardandır. Kemer büyüsü ile birini bağlama çalışmaları çok eski zamanlara dayanır. Tarih boyunca özellikle deri kemerlerin hayvan derilerinden imal edildiği dönemlerde oldukça sık başvurulan bir yöntem olarak öne çıkmıştır. Bu yazımızda da bizlere çok sık gelen kemer büyüsü nedir ve nasıl yapılır gibi sorulara yanıtlar bulmaya çalışacağız. Böylece bu işlem içinde bir etki altında iseniz ya da bu işleme dair yanıt bekleyen kafanızda soru işaretleri var ise hepsini bu şekilde aşmış olacaksınız.

Kemer büyüsü bazen söz konusu bağlanmak istenen kişinin kullandığı bir kemer ile yapılabildiği gibi bazen de medyumların özel olarak bu işlem üzerine ürettikleri kemerler aracılığı ile de yapılabilir. Bu her iki kulvarda da aynı etkilerin peşinden giden bir işlemdir. Ancak kişinin içinde bulunduğu duruma göre tercihler yapılacak olup genellikle medyumların kendi seçtikleri kemerler kullanılır. Bu işlem içindeki tüm detayları birer birer sıraya koyarak yalnızca bu malzemeyi değil yanında bir çok farklı eşya tedarik etmek suretiyle işlem başlatılabilir.

Kemer Büyüsü Nasıl Yapılır

İşlemi yaparken mevcut bağlama büyüsü işlem sürelerini de dikkate almak gerekmektedir. Zira bu işlem üzerinde süreçler biraz değişken gibi görünse de 21 günün üzerine çıktığı da pek görülmemiştir. Bu nedenle yapım aşamasındaki detaylara çok dikkat edildiği takdirde gerçekten göz alıcı bağlama etkileri görülebilmektedir.

  1. Kemerin üzerine ilgili kişinin doğum tarihi ve anne ismi yazılacak olup üzerine İbranice bağlama dualarından bir terkip konacaktır.
  2. Hüddam ilmi ile işlem içinde yardım alınacak olan hüddamın kavminin baş harfleri de kemer üzerine işlenir. Bu yazım şeklinde genel olarak safran mürekkebi kullanılacaktır.
  3. Hayvan derisinden olmayan kemerlerin herhangi bir sonuç verme şansı yoktur. Bu yüzden işlem içinde bu durumdan da emin olunması gerekir.
  4. Kemer işlem öncesinde ön bilgilerin yer aldığı bir durum ile birlikte işlem için yeterli uzunlukta ve tılsımlanmış şekilde hazır edilmelidir. Son dakika ele geçen kemerler ile bu işlem yapılmaz.

Kemer Büyüsü Bozulur mu

Bu işlemi kısa sürelerde bozan bir takım dualar ve sıralı büyü bozma işlemleri vardır. Ama bunlar herkeste aynı şekilde işe yaramazlar. Bu nedenle kişiye özel olarak hazırlanacak bir kemer büyüsü bozma işleminden bahsetmek daha doğru olur. Bu da derin bir hazırlık ve iyi bir tespit sürecinden sonra ortaya çıkacaktır. Ancak detaylı bakımlarda birçok ayrıntıya hakim olan medyumlar tarafından bu işlem gerçekleşebilir.

Kemer Büyüsü Tehlikeli Midir

Havas ilmindeki her şeytani ritüel gibi bu işlemde oldukça tehlikelidir ve uzman bir medyum nezaretinde yapılması şarttır. Ayrıca tüm bunların içinde bir büyü niteliği taşıdığı için vebal almak anlamına da gelecektir. Bu sebeple kemer büyülerinde cinlerin kullanılması ya da kullanılmaması konusu işlemin detaylarının hangi yönde şekilllendiğini gösterir cinstendir. Detayları oldukça geniş bir başlık oluştursa da bir bağlama büyüsü alt işlemi olarak düşünebilir ve sorularınızı dilediğiniz her zaman Turan hocaya yöneltebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir