Kaşık Büyüsü

Kaşık Büyüsü

Kaşık büyüsü ile ilgili özellikle internet ortamında çok fazla bilgi bulabilirsiniz. Fakat doğruluk oranı biraz şüpheli olabilir. Herkes bu işlem ile ilgili bir şeyler aktarmaya çalışmış lakin asıl olan tüm detayları farklı vermiş olmalıdır.  Turan hocanın bu işlem üzerine en anlaşılır detayları aktarmak istemiştir. Merak edenler için kaşık büyüsünün en önemli noktalarını sizler için aktaracağız.i

Kaşık büyüsü çalışması tahta veya demir kaşıklar kullanmak suretiyle icra edilir. Çok etkili bir birleştirici etkisi vardır. Bazı durumlarda çiftleri ayırmak için de kullanılabilir. Ama genel olarak birleştirmek üzerine inşa edilir. Sevgililerin ya da evli çiftlerin muhabbetlerini arttırmak ve birbirlerine yaklaştırmak üzerine planlanır. Kaşık büyüsü sonuçları oldukça kesin karşılık veren bir işlem olduğu için pek çok medyum için sık tercih edilen bir havas çalışmasıdır.

Kaşık büyüsü işlemi her zaman işe yarayan Anadolu’da oldukça önemli bir yere sahip ve çok eski bir çalışmadır. Bağlama büyüsü arasında belirttiğimiz gibi oldukça etkili bir yere sahiptir. Bu sebepten Turan hoca genel olarak eşler arasında sorunları çözmek için kaşık büyüsünden zaman zaman faydalanmaktadır.. Kaşık büyüsü neden yapılır ve kaşık büyüsü yapılan insana neler olur diye merak edenler için şimdi bu konular üzerinden yazımıza devam edelim..

kasik-buyusu-islemi-Turan-hoca
kasik-buyusu-islemi-Turan-hoca

Kaşık Büyüsü Neden Yapılır?

Bu işlem gerçekten herhangi farklı bir çıkar yolun kalmadığına kanaat getirdikten sonra yapılmalıdır. Genel olarak kadınların başvurdukları yöntem olsa da artık kadın ya da erkek farkı olmaksızın her ilim sahibi insan tarafından uygulanabilmektedir. Kaşık büyüsü nedenine gelince çok sayıda neden saymak mümkündür. En çok göze çarpan nedenleri ise sırasıyla sizler için derlemeye çalışalım:

 • Giden bir eski eşi yeniden evine döndürmek için yapılır.
 • Ayrılmış sevgililerin evlilik yolunda önlerini açmak için kullanılır.
 • Kişilere sevgi ve aşk celbetmek için çok etkilidir.
 • Bazen de hasta insanların tedavi süreçlerinde yine tılsımlı kaşıklardan yardım alınabilir.
 • Tahta kaşıkların yanyana resimde gördüğünüz gibi süslendiği durumlar kişileri bağlamak için kullanılır. Ancak kaşıklardan biri ters kullanılırsa o zaman ayırmak için işlem yapılmış olur.
 • Yazımızın başında belirttiğimiz gibi kaşık büyüsü hem ayırmak hem de bağlamak için yapılabilir.

Kaşık büyüsü yapılırken son derece ehil ve sakin bir ortamda bulunmak gerekmektedir. Bir haftadan uzun sürebilme ihtimali olduğu için bazen medyum Turan hocanın yanında bir gece kalmak gerekebilir. Bu işlemin ilk başlayacağı gün sabaha kadar yüze karşı okunması gereken tılsımların rahatça uygulanabilmesi için oldukça elzem bir durum teşkil edecektir. Fakat bu durumdan çekinen ya da korkan insanların olması da sık karşılan durumdur. Eğer böyle bir endişe varsa o halde Turan hoca sizlere evde kendi kendinize yapabileceğiniz bir takım ritüeller verecektir. Bunlara riayet etmeniz durumunda kaşık büyüsü etkilerini aynı oranda almak mümkün olabilecektir

Bir diğer konu ise kaşık büyüsü yapan medyum mental açıdan da son derece hazırlıklı olması gerektiğidir. Eğer ki bu hazırlık süreci gerçekten başarılı geçmezse işlemden de olumlu sonuç almak son derece zorlaşacaktır. Bu durum her iki taraf içinde kaşık büyüsünde en istenmeyen sonuç olacaktır. Mental hazırlık kasıt ise; Gerçekten bu işi ciddiye alan medyumlarla çalışmanızdır. Psikolojik olarak odaklanma sorunları görüldüğü takdirde gerekli enerji aktarımlar olamaz. Bu durumda medyum kişinin çalışma tarzı ne olursa olsun kişi üzerine etki edemez. Öncelikle zihnen hazırlanmak bu yüzden çok önemlidir.

kasik-buyusu-tum-detaylariyla

Kaşık büyüsü yapılan kişide etkilerin görülmesi söylediğimiz gibi bir haftalık bir süreç ile sabittir. Daha uzun süren işlemlerde bir hata olup olmadığına dikkatlice bakılmalıdır. Çünkü kaşık büyüsü işlemi bir haftadan daha uzun sürmez. Kaşık büyüsü yapan hocayı çok dikkatli seçmelisiniz. Aksi takdirde ters tepmesi de mümkün olabilir. Bu kadar etkili bağlama büyülerinde ters tepme etkileri en istenmeyen şeydir. Bu ters tepme sonucunda birçok insanın kötü durumlara düştüğü hatta uzun süre hayatta koptuğu defalarca görülmüş etkilerden olarak sayılır. Bu yüzden çocuk oyuncağı olmayan havas işlemlerinde gerekli itina gösterilmek zorundadır. Son derece dikkatli planlanmalı ve aşamalı olarak hayata geçirilmelidir.

Kaşık büyüsü Etkileri Nedir?

 1. Bu etkiler son derece ciddi olacaktır. Sıkıntı yaşamamak için nezaretin iyi yapılması ve maruz kalacak kişinin her zaman yanında en az bir kişinin bulunması şarttır.
 2. Kaşık büyüsü yapılan kişinin birkaç gün içinde halsizlik ile birlikte baş dönmesi ve mide bulantısı gibi fiziksel durumları yaşaması muhtemeldir.
 3. Herhangi bir yedirme içirme yoktur. Kaşık büyüsü adından da anlaşılacağı üzere kaşık ile yapılır ve tahta kaşıkların üzerine tılsımların arasına kişinin ismi yazılmalıdır. Bu sırada yazılacak olan diğer duaların ve celblerinde yerlerine oturtulması şarttır.
 4. Tahta kaşıkların hangi şekillerde birbirlerine bağlandığı büyüsünün amacını gösterir. Yanyana, sırt sırta, yüz yüze gibi farklar işlemin yönü hakkında bilgi vermektedir.
 5. Doğru uygulanmış bir kaşık büyüsünde etkiler bir hafta sonra başlayacaktır. Yapılan kişiyi aşka düşürmeye doğru ilerleyecektir. Daha net bir ifadeyle bir hafta içinde sizin için artık gözleri ufuklara dalmaya, yüreği hasret ve aşk ile çarpmaya, günümüzde Facebook, Twitter gibi sosyal platformlardan da engel var ise bunları kaldırmaya kadar varan etkiler görülmektedir ve görülecektir.
 6. Kaşık büyüsü tahta olmayan kaşıklar ile de yapılabilir. Fakat genel olarak tercih edilmez. Bazı eski hocalar metal kaşık ile büyü yapılamaz derler. Nispeten kendilerine göre haklı olabilirler. Herkesin bir alışkanlığı vardır.
 7. Toprağa gömüldüğünü iddia eden insanlar ile kaşık büyüsü işlemi denemeyiniz. Bahse konu durum yine bu kaşık büyüsü işleminin ritüelleri arasında yoktur. Toprağa gömülen büyüler başka bir konu başlığını oluşturur. Bu kaşıkların toprağa gömülmesi az önce bahsettiğimiz işlemin ters tepmesine yol açabilir. Ya da daha hiç etki etmemesine de sebep olabilir. Bu yüzde kaşıklar itina ile saklanmalıdır. Bunun için gereken bilgileri Turan hoca sizlere işlem sürecinde ve sonrasında ayrıntılı olarak vermektedir.

Kaşık büyüsü konusunda üstün ihtisas sahibi olan Turan hoca otuz yılı aşkın süredir bu ve buna benzer tüm işlemlerde başarılı olmuştur. Olasılıklar üzerine değil garantili işlemler üzerine ilim yapmıştır. Kimseyi mağdur etmemek ana prensibi olmuştur. Bu yüzden kaşık büyüsü kararını vermeden önce enine boyuna bütün bakımları yapmaktadır. Herkesin ilgilenmek istemeyeceği kadar yoğun ruhani ve fiziksel efor gerektiren kaşık büyüsü işlemin dair sayfalara sığamayacak kadar derin bilgiler vardır. Kadim büyü kitaplarında her zaman yeri olan bu işlem için sizlere fikir vermesine adına en özet haliyle bilgilerini aktardık. Ancak sayfalarca uygulanması gereken kuralları olduğunu da yeniden eklemek de fayda var.

Eğer sevdiğinizi kendinize bağlamak ya da eşinizin bir üçüncü kişi ile tüm bağlarını koparmasını istiyorsanız kaşık büyüsü konusunda daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. Böyle bir zor durumun içindeyseniz en kısa zamanda medyum Turan hoca ile iletişime geçebilirsiniz. Ciddi bağlayıcı etkisi olan kaşık büyüsünün tüm etkilerini randevu alıp özel olarak kendisi ile görülebilirsiniz.

“Kaşık Büyüsü” için 6 yorum

 1. Bosandigim esim tarafindan Üzerime yapılmış bir kaşık büyüsü var suan beraberiz ama ben aşk falan hissetmiyorum sadece elimi kolumu bağlayan bisiler var çözemiyorum bunun bozulması için ne yapabiliriz ayrıca kaşıkları mezara gömmüşler

 2. sevgilimle hiç olmadığımız bir duruma geldik, her daim yanımda olan insan bi anda sırtını döndü ve olmamış gibi devam ediyor hayatına. kaşık büyüsü yapılsa yeniden sevgisini ve aşkını hisseder mi?

  1. Bu durum elbette ihtimal dahilinde ama kesin bir şey demek yanlış olur Rabia kızım. En kısa zamanda bana whatsapp ile mesaj gönder durumuna birlikte bakalım.

 3. Ben bunu evde kendim hoslandigim kisi icin yapmak istiyorum ama kasiga isim disinda ne yazildigini bilmiyorum onlari yazabilirmusiniz yada onun için size whatsapp tan mi yazmam gerek?

  1. Evet bana ulaşın bir takım özel ritüelleri var onların bilgilerini sizinle paylaşayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir