Karı Koca Arasında Muhabbet Büyüsü

Karı Koca Arasında Muhabbet Büyüsü

Günümüzde eşler arasında stresli hayatın getirisi olarak çoğu zaman anlaşmazlıklar çıktığını ve bu durumlarında istenmeyen sonuçlara vesile olduğunu çok sık görüyoruz. Karı koca arasında muhabbet büyüsü yapmak, aralarındaki ilişkiyi yeniden alevlendirmek adına oldukça etkili bir uygulama olmakla birlikte, Havas ilminin bizlere verdiği güzelliklerin Ak büyü kategorisine dahil olan ve imdada yetişen bir uygulamadır. Genel olarak erkeği uysallaştıran, kadına dişi enerjiyi empoze eden oldukça büyük bir ılım yaratan işlemdir. Bu işlemi birkaç farklı şekilde ele almak mümkün ancak her ne kadar eşler arası olarak telaki edilse de muhabbet büyüsü nişanlılar ya da sözlüler için de kullanılabilir. Ancak sevgili ilişkileri için uygun değildir. Çünkü bu tarz ilişkilerde durumun ciddiyeti henüz yeteri kadar değerlendirilmemiştir. Birlikteliğin bitme riski olduğu gibi, kişilerin vazgeçme özgürlüğü de vardır. Bu yüzden daha çok zaman harcanmış ve bir emekten bahsedilen ilişkiler için muhabbet ve sevgi büyüleri daha çok tercih edilir.

Karı koca arasındaki sohbetin ve sevginin artması toplumun en küçük yapı taşı olan aile kurumunun da devamını sağlar. Bu durum daha mutlu insanları yaratmak anlamına gelir. Ayrıca ahlak dışı birlikteliklere mani olduğu gibi sosyal tabu olarak görülen örflere ve adetlere uygun ilişkiler yaratılmasına olanak tanır. Peki muhabbet büyüsünü nasıl yapabiliriz? Bu işlem için neler gerekir? Muhabbet büyüsü her zaman etkili midir? Bu konulara da açıklık getirerek devam edelim…

Muhabbet Büyüsü Nasıl Yapılır

Birkaç farklı tarifi olsa da genel olarak eşlerden hangisi bu işlem için talep eden durumunda ise onun yapması gereken bir takım sorumluluklar doğmaktadır. Genellikle medyumlarla kadınların ilgili olduğunu düşünebilirsiniz. Zira erkeklerin evliliklerde biraz daha huzur bozan taraf olduğu genel ortalamada bizlerin de sizlerinde bildiği bir durumdur. Erkeğinin kendine yeniden bağlanması ve sahip çıkması talebi pek çok kadının gündeme getirdiği ve şikayet ettiği bir durumdur. Bu yüzden işlem genel olarak uzman medyumlar tarafından tasarlanır. Ancak bu süreçte kişinin de sorumlulukları vardır.

Evlilik ve Muhabbet Büyüleri Turan hoca

Basit anlatımlarda sevgi ve muhabbet büyüsünü eşlerin arasını düzeltmek için çok kolay ritüelleri bulabilirsiniz. Bu tılsım kitaplarında da yer alır ancak basit yöntemlerden beklentilerde küçük olmalıdır. Zira bir bardak suya okunacak olan 777 adet Besmele’den bahsederler. Elbette Besmele’nin bizlere olan faydası ve şefaati su götürmez bir gerçek olsa da bu şekilde bozulan bir düzeni yeniden yapılandırmaya ne yazık ki yetmez. Arayı düzeltmek için sadece bu hamleyi yapmak yetmeyebilir. Düzeltilmesi gereken çok sayıda durum olduğu ortadadır. Bunların bir kısmı maddi bir kısmı da manevi olabilir. Hatta kişide psikolojik ya da fiziksel boyutlara varan şiddete meyil bile başlamış olabilir. Bu yüzden basit tılsımlar yaratmak tam anlamıyla eşler arası muhabbet büyüsü etkisini bizlere vermeyecektir.

Bunun yerine medyum Turan hocanın sadece evlilere özel olarak hazırladığı tılsımlar vardır. Bu tılsımlar en özel anların konu edildiği çalışmalar sırasında hapsedilen tılsım gibi düşünülebilir. Yani evli bir çiftin tüm mutlu olma gereksinimleri daha önceden hazırlanmış ve birlikte yaşadıkları eve konması üzerine yapılan bir çalışmadır. Bunun elbette bir zaman zarfına ihtiyaç duyduğu kesindir. Bu süreçte takribi olarak 14 günü bulabilmektedir. Evli kişilerin yeniden mutlu olması ve birbirini sevmesi için İbranice ve Arapça kadim kitaplardan ayetlerin seçilebildiği bir takım çalışmalar vardır. Bu sürece yayılı olan uygulama bugüne kadar çok sayıda eşin tıpkı bir bağlama büyüsü etkisi alıp ilişkilerini düzeltmelerin yardımcı olmuştur. Fakat bundan da önce durumun tam olarak ne olduğu doğru tespit edilmeli ve hangi konularda düzeltme sağlanması gerektiği önemle seçilmelidir.

Muhabbet Duaları Ne Zaman Kullanılır?

 • Eşler arasındaki iletişimin kopması ve birbirini dinleyemez hale gelmeleri,
 • Alçak gönüllü olamamak, hiçbir şeye tahammülün kalmaması,
 • Maddi ya da manevi durumlardan kaynaklı stres ve kavgalar,
 • Başka bir şeytani büyüye maruz kalınması bu duruma örnek olarak ayırma büyüleri gösterilebilir,
 • Aile büyüklerinin onaylamaması durumunda eşlerden birinin arada kalıp yüzünü aileye dönmesi ve eşine sırt çevirmesi,
 • Başkaları tarafından oluşan kıskançlık neticesinde göz nazarına gelinmesi,
 • Gereksiz asabiyet ve muhakeme yeteneğinin kaybedilmesi,
 • Maddi olarak geçimsizlikten dolayı saygının kaybedilmesi ve eşlerin birbirlerine karşı olan sevgilerinin hızla yitirilmesi,
 • Aradaki cinsel bağın kopması ve özellikle erkeğin harama uçkur çözecek hale gelmesi, mutluluğu farklı kişilerde aramaya başlayan eşlerin ortaya çıkması,
 • Empati yeteneklerinin kaybolması ve psikolojik ya da fiziksel şiddetin çeşitli oranlarda ortaya çıkması…
 • Sonuç olarak aile kurumunun dağılmaya yüz tutmuş olması ve boşanmanın kaçınılmaz bir duruma gelmesi…

Buna benzer çok sayıda durum aslında eşler arasında muhabbet ve sevgi büyüsü yapmak adına bizlere fikirler vermektedir. Ancak burada asıl maksat bu işlemi talep eden eşin gerçekten bu ilişkiyi sürdürmek isteyip istemediğidir. Zira bu işlemlere bazen haset karıştırıp sadece eşinden intikam almak üzere bu tarz denemeler yapmak isteyen insanların olduğunu görüyoruz. Son derece yanlış olduğunu bilmenizi ve medyumlara samimi bilgiler vermediğinizde işlerin tersine dönebileceğini unutmamanızı tavsiye ediyoruz. Özellikle Turan hoca gibi uzman kişilerin bu konuların başında sizlerle yapacakları sohbetlerde samimi olunması ve tüm sorulara ve ilgili niyetlere dürüstçe cevap verilmesi şarttır.

Muhabbet Buyusu hakkında bilinmeyenler

Muhabbet büyüsü bu saydığımız nedenler neticesinde talep edebilir, yeniden eskisi gibi mutlu olmak isteyebilirsiniz. Bazen muhabbet büyüsünü aşk büyüsü işlemleri ile karıştıranlar oluyor. Bunu belirtmekte fayda var bu işlem bir aşk tılsımı yazma işlemi değildir. Baştan da belirttiğimiz gibi sadece evli ve nişanlı çiftlerde uygulanan bir yöntemdir. Bir aile durumu söz konusuysa özel olarak yazılan muska tılsımlar neticesinde başarı sağlanır. Basit tılsımlar (Suya dua okumak gibi) yeterli gelmeyecektir. Çünkü bu duruma neden geldiğinizi önce iyi bir analiz etmek gerek, sonrasında bu işleme gerçekten ihtiyaç duyup duymadığınıza bakılacak ve eğer gerçekten kurtulmak istiyorsanız belirli koşullar dahilinde muhabbet büyüsü işlemi sizler için başlamış olacaktır.

Muhabbet Büyüsünün Eşler ve Nişanlılar İçin Sonuçları

 1. Öncelikle karşılıklı güven cereyan edecek ve ilişki bitme aşamasına gelmiş olsa bile küllerinden doğabilecektir.
 2. Kopmanın eşiğine gelmiş taraf yeniden birlikte olma teşebbüsleri gösterecek ve her fırsatta aşkını dillendirecektir.
 3. İşlemin etki etme oranına bağlı olarak ikinci bir balayı planının bile yaşandığını zaman zaman görebildiğimiz kadar etkili bir tılsım olduğunu belirtmekte de yarar görüyoruz.
 4. Yaşları genç olanların planlarıyla olgun insanların aynı olmasa da alınan etki aynı olacağı için herkes kendine uygun ve ortak bir karar ile hayatını yönlendirmektedir. Bu yüzden muhabbet büyüsü sonucunda yaşınız ve durumunuz ne olursa olsun artık eşinizle ortak kararlar alabildiğiniz muhteşem bir birlikteliğin kapıları açılmış olacaktır.
 5. Karşılıklı güven ve yardımlaşma başlayacaktır. Özellikle erkek, ağır işleri eşine yaptırmak istemeyecek kadın ise erkeğine her zaman gereken ilgiyi duyacak ve göstermesi gereken saygıyı da gösterecektir.
 6. Sözlü kişilerse evliliğe doğru hızla ilerlerken bazen nişanı bile erteleyip direkt olarak nikah yapma girişimini görebilirsiniz. Eğer durumunuz buysa ailenize danışmadan yapmayın! Bu konuda oldukça sıkıntı çekmiş kişiler tarihte olmuştur. Onlardan biri olup yeni sorunlar doğurmaya hiç gerek yok!

Buna benzer sayılabilecek çoğu durum bir ailenin kurtulması hele ki çocukları varsa onların da mutlu bireyler olarak yetişmesi adına oldukça faydalı ve aile bütünlüğünü koruyucu bir işlem olarak muhabbet büyüsünü sizlere tanıttık. Elbette her gizli ilim örneğinde olduğu gibi sırlarla dolu olan ve çok hassas ritüeller içeren havas işlemi; İçine girdiğinizde bambaşka bilgilerde edineceğiniz bir uygulamadır. İçeriğinde çok sayıda ritüel barındırsa da sizlere genel hatlarıyla durumu özetlemeye çalıştık. Turan hocamız sizlere, eğer ki durumunuzun bu konuya dair izlenimlere sahip olduğunu düşünüyorsanız yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır. En kısa zamanda kendisi ile iletişime geçerek durumunuzu aktarabilir ve destek alabilirsiniz.

“Karı Koca Arasında Muhabbet Büyüsü” için 8 yorum

 1. Merhaba eşimle üç aydır ayrı yaşıyoruz bir kızım var bu ayrılıktan çok etkilendi son bir yıldır düşmanı gibi görüyor beni ne yaptıysam yaranamadım Üçünçü şahıslar çok etkiliyor çevresinde aramızı bozdular düzelecek gibi değil bana çok haksızlık yaptı ama bunu görmüyor. Beni suçluyor yardımınıza ihtiyacım var ne yapmam gerekiyor

  1. Sebiha hanım çocuğun bu durumdan olumsuz etkilenmesi çok normal tabi ki. Ama neler yapılabilir farazi olarak söylemek zor tabi. Önemli olan sağlığının bozulmaması. Bunun içinde psikolojik sağlık da giriyor. Bana ulaşırsanız bakalım neler yapabileceğimize.

 2. Merhama hocam ben 7 yıldı evliyim 5 yasda bir oğlum var kocamı çok seviyorum kocamla aramız iyi deyil kocsm hiç beni dinlemiyor ne söylüyorumsa eksin yapıyor beni sevdiyin söylüyor ama hec beni dinlemoyor bana deyer vermiyor ben yokmuş kibi davranıyor ne yapacağımı bilmiyorum artık yoruldum hayatdan😥

  1. Günay hanım sıkıntınızı anlıyorum. Aile içinde böyle şeyler olabiliyor nacak bu durumu düzeltecek olan yine sizsiniz. Dirayetli olun ve kendinizi bu kadar üzmeyiniz. Gerekenler elbette yapılır ancak sizin sağlam durmanız çok önemlidir. Sağlıcakla kalınız.

   1. Merhama hocam ben 7 yıldı evliyim 5 yasda bir oğlum var kocamı çok seviyorum kocamla aramız iyi deyil kocsm hiç beni dinlemiyor ne söylüyorumsa eksin yapıyor beni sevdiyin söylüyor ama hec beni dinlemoyor bana deyer vermiyor ben yokmuş kibi davranıyor ne yapacağımı bilmiyorum artık yoruldum hayatdan😥

    1. Whatsapp ile mesaj gönderin nasıl aranızı yeniden düzeltebiliriz bir bakım yaparak anlamaya çalışalım. Geçmiş olsun

 3. Merhaba ben esınden ayrı bırıyım evli ama eşinden ayrılmak ısteyen bırı ıle tanıştım 2 yıldr bırlıkteyız esını hıc sevmıyor sureklı sorunları vr fakat ayrı yasıyor eve ne zaman cocukları ıcın ugrasa agırlık cokuyor sarhos gıbı oluyor daha once esını defne yapragı yakarken gormus kadından bırturlu kurtulamıyor cok ıstıyor ama olmuyor sızce bu durum nedır yardımcı olurmusunuz

  1. Belki de sizin istediğiniz gibi eşi de onu çok istiyordur. Evli bir insan ile görüşerek günaha girmeyiniz. Kimsenin hakkına da bulaşmayınız. Eşinin durumunu siz de ben de şu an için bilemeyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir