Karanfil Büyüsü

Karanfil Büyüsü

Bu işlem için en çok talep gören yanının uzaktaki bir insanı yanınıza çekmek olduğunun belirtilmesi gerekir. Karanfil büyüsü isteklerinize ve arzularınıza bir türlü karşılık alamadığınız ve bir türlü gönül gözünüzü gösteremediğiniz ancak size bağlansın istediğiniz kişiler üzerinde çok etkili bir tılsım yaratabilir. Karanfil ile yapılan büyülerin farklı tesirlerini de yapılan araştırmalarda bulabilirsiniz ancak en yaygın kullanımı uzaktan birini kendinize bağlamak olarak tasvir edilmektedir. Zira bizlere de en çok bu yönde sorular ve yorumlar geldiği için bu işlem ile ilgili bilgileri sizlere nakletmek istedik.

Karanfil Büyüsü En Çok Talep Gören İşlem

Genel olarak uzaktan ilişki yürütme çabası içinde olan ve bir zaman sonra çeşitli sebeplerden dolayı ayrılığa doğru evrilen birlikteliklerde bu işlem için başvuru hayli fazla olmaktadır. Karanfil büyüsü aslında kelime anlamı olarak büyü şeklinde zikredilse de bir aşk tılsımı işlemi olarak yürütülür. Amaç karşı tarafın zaten içinde yer alan “Siz”’i daha farklı bir yere çekebilmek ve eski sevgi dolu günlerine döndürebilmektir. Bunun için tabi ki tek başına karanfil de yetmez. İşlem için kullanılacak bir dizi malzeme gerekecek olup bunların istikrarlı ve uzmanca bir araya getirilmesi de şarttır.

  • 41 adet kurutulmuş karanfil tanesine birer ihlas suresi okunduktan sonra her perşembeyi cumaya bağlayan gece yakma işlemi yapılabilir. Hepsinin bir gecede yakılması gerekiyor fakat bu 41 adet duanın bir günde okunması mümkün olmayan durumlarda süreç iki haftaya da yayılabilir. Fakat ikinci hafta yakma işlemi yine aynı gün ve geceye gelecek şekilde ayarlanacaktır. Bağlama büyüsü şeklinde bir etki almak istiyorsanız tam gece yarısına gelen saatleri feyiz almak çok faydalı olacaktır.

Aslında okuma işlemini de yapabiliyor ve evde buna uygun bir ortamınız var ise iyi bir konsantrasyon neticesinde kişiler bu işlemleri kendileri de yapabilirler. Ama yine de bir medyumdan yardım almak hata yapma payınızı ortadan kaldıracağı gibi aynı zamanda başarı oranınızı da arttıracaktır. Bu yüzden bizler profesyonel bir destek almanızı daha doğru buluyoruz.

İşte bu noktada dikkat edilmesi gereken en büyük konu ise bu işlemi daha önceden yapmış bir hoca bulmanızdır. Pek fazla bilinen bir yöntem değildir. Aslında çok basit olmasına rağmen bir o kadar da etkilidir. Ancak yakma işlemi sırasında bir takım dua yazma ritüelleri de gerçekleştirilecek olduğundan yardım almak daha doğru olur. En azından bunu kendi başınıza yapmak istiyorsanız o halde bir medyum hocaya bunun inceliklerini ve ayrıntılarını muhakkak sorunuz.

Karanfil Büyüsünde Mükemmel Etkiler

İşlemin bahse konu 15 günlük rutininin ardından etkileri görmeye başlamak için sabırsızlanabilirsiniz. Üstelik bu etkiler kişinin kendi iradesi ile sizi yeniden görmek istemesi ve özlediğini söylemesi şeklinde bile şekillenebilir. Bu gerçekten yaşayan kişilerden de gördüğümüz kadarıyla çok güzel ve tatmin edici bir duygu. Bir aile kurmak ve uzun süren ilişkilerinizi karı-koca olmaya sürüklemek adına gerçekten çok işe yarar bir yöntem olduğunu sizler de denedikten sonra görebilirsiniz. Pek çok olumlu etkisinin yanında küçük bir ihtimal olarak da fayda görmeme ihtimaliniz olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Havas ilminde her şeyin bir açıklaması yoktur. Bazen sizler denersiniz ancak bu “kesinlik” ifade etmez. Bizler sık sık yazılarımızda bu kesinliğin yaşantımızın hiç bir kulvarında ve hiç bir konusu için geçerli olmadığını zaten söylüyoruz. Bu nedenle gönülden isteyerek uygulayabilir ve her sonuca açık bir tavır takınabilirsiniz.

Karanfil Büyüsünde Cinler Kullanılmaz

Bunu iddia eden kişilerin zaten tam anlamıyla bir şeytani işlem içinde olduklarını anlayabilirsiniz. Dünya dışı varlıkların bir şekilde yönlendirilmesi ile yapılan eylemlerin pek azı rahmani işlemleri kapsar. Bunun dışında kişileri aşka düşürmek için elbette buna benzer uygulamalar vardır. Hatta bizler de bu bilgileri başka yazılarımızda sizlere aktardık. Fakat bunun için olgunlaşması gereken şartlar ve kişilerin mutlak rızası gerekir. Yine de niyetleri kötü işlere kalkışmak ve kişileri olur olmadık etkilerin altına sokmak tasvip etmediğimiz bir durum olarak yansır.

Birkaç basit tılsım ve enerji çalışması neticesinde de bu konularda başarı almış onlarca hatta yüzlerce insanı bize gelen yorumlar sayfamızdan da görebilirsiniz. Siz öncelikle her niyette olduğu gibi sevdiğiniz kişi için de, uzak da olsanız gönülden bir bağ kuracaksınız. Şartlar ne olursa olsun her türlü olumlama ve düşünce gücü ile onun üzerine gideceksiniz. Mental anlamda kendini geliştirmemiş ve geliştirmeyi istemeyen bireyler halinde hareket ederseniz zaten sağlayacağınız başarılarda zamanla kaybedilecektir. Her zaman bir kişisel gelişim halinde olmalı ve bu yapılan işlerin bir çoğunun aslında nasıl da zihnimizin tesirlerine yardımcı olduğunu görmelisiniz. En güçlü varlığın “Siz” olduğunuz gerçeğini unutmayınız.

Bağlama büyüsü ya da aşk büyüsü denince karanfil büyüsü bir çok insanın aklına gelmiş ve bizlere sormuşlardı. Bu yazımızda kendilerine basit anlatımda nelerin nasıl mümkün olabileceğini anlatmaya çalıştık. Elbette işlemin işleyişi içinde eksik yerler de var. Burada her şeyi açıkça yazmanın yanlış olduğunu düşünüyoruz. Zira her yaştan insanın ziyaret ettiği bu tip sayfalara da evde yapılabilecek işlemlerin genel listelerini vermeyi de artık onaylamıyoruz. Detaylı bilgi almak için muhatap olacağınız medyum ile telefon görüşmesi yapmak ve kendi onayınız doğrultusunda bu bilgileri almak daha doğru olmaktadır.

Karanfil büyüsü hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz ya da yazı içinde merak ettiğiniz farklı yerler oluştuysa çekinmeden medyum Turan hocayı dilediğiniz zaman Whatsapp hattından arayabilir ya da mesaj gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir