Karabiber Büyüsü

Karabiber Büyüsündeki Gizemli Etkiler

Karabiber büyüsü bir kişiyi aşık etme işlemleri içinde en çok rağbet gören tılsımların başında gelir. Bu yönüyle de karabiber büyüsü yaptıran kişilerin aldıkları başarılı sonuçlar, özellikle karşılıksız aşk yaşayan insanlara bir nevi ilaç olmuştur.

Karabiber ile yapılan aşk büyüsü ve bağlama büyüsü gibi temel işlemlerin bu kadar etkili olmasının sebebi, ateşte kavrulan karabiberin Hüddamlarca kavurucu etkisinin çok yoğun olarak görülmesidir. Zaten karabiber büyüsünün ateşin rolü büyük olduğu için kalıcı etkilere sahip bir durum oluşturmaktadır.

Öncelikle kişinin ismi karabiber ile daha önceden 5 kez kurşun dökülmüş bir kaşığın içine konur. Bu kaşığın içine kişinin adı birtakım bağlama dualarıyla eşliğinde konacak olup karabiber ile birlikte yakma işlemine geçmeden önce iyice tılsımın hareketlenmesini beklemek gerekir.

Karabiberin bazı medyumlarca farklı bir şekilde işlem içerisinde kullanıldığını da araştırmalarınızda görebilirsiniz. Lakin bu durum değişken olabilir. Farklı işlemlerin sahip olduğu bazı kesin kurallar karabiber büyüsünün etkileri görmek istediğimi takdirde yoktur. Bunların yerine yalnızca karabiberi aşk tılsımının içine dahil etmek yeterlidir. Sonuçların farklı olmayacağını işinin ehli bir medyum hoca zaten bilir.

Karabiber büyüsü Kaç Aşamalı olarak Yapılır?

Karabiber büyüsünde aşık edilecek kişinin özel birtakım bilgileri ve kullanılacak olan malzemelerin tedariği yapılır. Sonrasında da işleme başlamak üzere uygun bir ortam yaratılır.

Bazı özel karabiber büyüsü tariflerinde 14 güne kadar uzanan süreçlerden bahsedilese de esas olan 10 günlük bir zaman zarfıdır. Bu sürenin üzerindeki zamanlar biraz işlemin olumsuzluklarını gösteren işaretlerdir.

Aşamaların bir sonraki süreci ise işlemi sonuca ulaştırmaktır. Bu süreçte de ikna edilmesi gereken Hüddam cinin sizin verdiğiniz komutları düzgün alıp uygulamaya geçmesi beklenir. Bu bekleyiş süresinde de sözlü olarak büyüyü talep eden kişiden alınan vekaletin önemi çok büyük olacaktır. Bir anlamda medyum kişi sizin yerinize geçecek ve işlemi sizin adınıza yürütmeye soyut mefhumda hak sahibi olmalıdır. Bunların neticesinde ateşe verilen karabiberin tılsımlanmış etkileri görülmelidir.

Karabiber büyüsü sonuçlarında özellikle karşılık bulamamış aşklardan bahsedilir. Fakat burada yanlış anlaşılmaması gereken bir konu vardır. Daha önceden mutlaka arada bir gönül bağı kurulmuş olması şarttır. Aksi takdirde karabiber büyüsü herhangi bir insan üzerine etki göstermez. Bu her insanı dilediğimiz gibi aşık edebileceğimiz anlamına gelmez. Size karşı mutlak surette ya meyil sahibi ya da daha önceden meyil göstermiş bir kişi için geçerli olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir