Kara Yılan Büyüsü

Kara Yılan Büyüsü

Bu büyü kara büyülerin en etkili neferlerinden biri olarak görülmüştür. Kara yılan büyüsüne maruz kalan iki bireyin ömrünün sonuna kadar birbirlerinin yüzüne bakacak dermanı kalmaz. O denli soğuma ve iğreti söz konusu olur ki iki insanın ya da bir grup insanın birbirlerinden ömürlük nefreti kara yılan büyüsü etkisi olarak en bilinen sonuçtur.

Kara yılan büyüsü yapılırken çoğu kez evli bir çift ya da birbirini seven aşıklar hedef alınır. Fakat bazı durumlarda bir ailenin toplu olarak düzenini bozmak uğruna yapıldığını da görülebilir. Böyle durumlarda kara yılan büyüsü çok daha zorlu bir süreç anlamına geleceği için hem malzeme tedariği aşaması hem de ayrılacak süreç kıstası normalin biraz üzerine çıkacaktır. Birkaç kişiyi birden etkilemek üzerine planlama yapılırsa meşgalesi de o denli yoğun olacaktır. Bilinen en eski ayırma büyüsü olarak da nam salmış olan yılan büyüsü aslında şeytani olarak yapıldığı için her zaman insanların en pesimist yönlerini aktif eder. Kini, nefreti, haset ve kıskançlığı tetikler. Bu yüzden de genel de şer’i yüzüne vurmuş insanların bu büyüyü göze aldıklarını görebilirsiniz.

Kara Yılan Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aslında büyünün yapılabilmesi için uygun koşulları yaratmak hayli zordur. Bu büyünün en temel ve zor bulunan malzemesi yılan derileridir. Eski kitaplarda 40 kat yılan derisinden bahsedilir ama günümüzde şeytani medyumlar birkaç farklı yılan derisini de kullanarak aynı etkileri alabilmektedir. Bunun yanı sıra İfrit kavmine ses veren özel yazılar kullanılacak ve uygun cinler tercih edilerek etki altına alınması gereken insanların üzerine salınacaktır. Takribi olarak 21 günlük bir süreç planlanır ve gün be gün insanların kavgalarına şahitlik etmek mümkün hale gelir.

Yılan büyülerinde derisinin dışında yılan gözü, ölü yılanın kaynatılan suyu da kullanılabilir. Bu suyun bekletilmesi süresi dolduktan sonra içine konulan şeytani İbrani yazılarla birlikte kurumaya alınması yılan büyüsü muskasını yazmadan önceki hamle olacaktır. Çetrefilli ve zorlu bir hazırlık süreci olacağı için her ayrıntıyı takdir edin ki buradan anlatmak mümkün değildir. Toplumda farklı isimlerde anıldığı da bilinir bu çalışmanın yine bu isimlerin başında yılan kemiği büyüsü, deriye yapılan büyüler, domuz derisine büyü ve ölü yılan büyüsü olarak duyabilirsiniz. Ayrıca yılan büyüsü bozabilen medyum hoca arayan insanların da haddinden fazla olması bu büyüyü yapan hocaların da çokluğuna işaret olarak kabul görebilir.

Kara yılan büyüsü yapılırken ayrıca eş, dost ya da akraba gibi birinci derecen yakın görüşülen herkesten uzak durmak büyünün sıçramasını engellemek için çok gereklidir. Kara yılan büyüsü olarak bilinen tılsımın en belirgin etkisi sadece maruz kalan kişilerin değil aynı zamanda o hanede ya da ortamda bulunan herkese sıçrayabilecek kadar kuvvetli olmasıdır. Bilhassa çocukların sakın ola ki o ortamda bulunmaması gerekir. İfrit kavmi çocuklara aşırı zarar verebilen cinlerle örtülüdür. Bu yüzden de çok dikkatli olmak gerekir. Bu hassasiyet şeytani bir işlem olduğu için çoğu zaman bu büyüyü yapan hocalar tarafından dikkate alınmaz. Bu yüzden de toplu zarar görme eğilimleri görülür. Bunun bilimsel olarak bir açıklaması olmadığı için de kara yılan büyüleri çok farklı isimlerle anılır ve kötü sonuçlar genel olarak cinnet, katliam, toplu kavga gibi isimlerle bizlere haberlerde konu olur.

Kara yılan büyüsü etkileri

Kara Yılan Büyüsü Ailemize Yapılabilir mi?

Evet, eğer ki bir düşmanınız var ise bu büyüyü her şeyi göze alarak sizin üzerinize salabilecek bir insan var demektir. Günümüzde insanların ruhları şeytana satılmış halde ve ahir zaman içinde olduğumuz için artık insanların en ufak bir tereddüdü kötülük inşa etmek üzerine bulunmamaktadır. Herkes nefsinin arzu ettiği şeylere ulaşmak için elinden geleni ardına koymamaktadır. Eskiden imtina edilen en kuvvetli ölüm büyüleri, ayırma büyüleri, sabun büyüsü ve bahse konu yılan büyüleri günümüzde hemen her gün birileri tarafından yapılmaktadır. Yapan hocanın maddi menfaati, yaptıranın ise şevk-i arzusu ve nefsi gücü bu işlemlere yön veren en maddesel durumları oluşturur. Kimse bu dünyadan sonraki hayatı önemsememekte ve vicdani sorumluluğun altına girmemektedir. Bu yüzden bize düşen kendimi koruma altına almaktır.

Peki yılan büyüsünden nasıl korunabilir? Öncelikle bu ve benzeri işlemlerin sizin hanenize karşı yapılmasını önlemek için genel bir cevşen (zırh) yazdırmak nispeten olası etkileri azaltmak anlamına gelir. Ayrıca rutin olarak Nas ve Felak surelerini okuyarak uyumak, her perşembe gecesi kendi dualarınızı etmek öncelikle yardımı Allah ve koruyucu meleklerinden istemek en yapılabilir davranıştır. Sonrası için biz fanilere düşen görevler elbette olacaktır. Fakat esas olan gönülden hissederek tüm enerjinizde kendi korumanızı yaratmanızdır.

Önemli Not : Eskiden 41 günlük halvet ve ricazat dönemlerini arınma olarak kullanan hocalar şimdilerde şeytani güdülerce ve cinci özelliklerini geliştirmek ihtisasları üzerine güç topluyorlar. Ne yazık ki yeteneklerin getirileri ahiret ömrümüzden götürülerini arttırmaktadır. Bu yüzden de kiminle ne şekilde işlem yaptırdığınıza ve kul hakkına girmediğinize emin olunuz.

Günümüzde artık modern dünyada büyüye yer veren ve bunun gerçekliğini de kabul eden bazı spritüel ilimciler ve biyoenerji uzmanları hatta metafizikçiler bile kendimizi enerji yoluyla korumak üzerine dünya kadar veri oluşturuyorlar. “Mor Işık” olarak tabir edilen yöntem de toplum içinde kendini yetiştirmeye çalışan ve özellikle yılan büyüsü gibi koyu ve karanlık büyülerden kendilerini korumak için uyguladıkları bir yöntem olarak dikkat çekiyor. Mor ışık yönteminde kişinin gözlerini kapatarak riskli ortamlarda mor bir ışığın içinde olarak düşünmesi ve bir anlamda kendi mecaz zırhını yaratması isteniyor. İşte bunlara inanç sonuna kadar devam ederken, hakiki olarak yazılmış ve boyunda taşınan bir muska ya da cevşene hala toplumda bir eski kafacılık yüklenmeye çalışıyor ve insanlar her ortamda bu kolyelerini gizliyorlar.

Yılan büyüsüne ait bir vefki celb

Ancak bu ilmin en ufak bir yerinden tutmamış kendisini enerji uzmanı olarak tanıtan insanların saçma sapan tavsiyelerine çaresizlikten dolayı inanıp uygulayan insanlar hayli çoktur. Bu yüzden yılan büyüleri gibi en sinsi ve şeytani, insanların hayatlarını karartacak çok sayıda büyü vardır. Bir aileyi darmadağın edebilecek güce sahip, insanları hasta edip yataklara mahkum edebilecek onlarca ritüel saymak mümkündür.

Bu konular hayli derinleşebildiği için burada biraz bitirmeye çalışacağız. Zira ne demek istediğimiz açıkça anlaşıldı diye tahmin ediyorum. Kara yılan büyüsü ve buna benzer tüm şeytani büyülere maruz kalmamak için mutlaka toplumsal güdülerden uzak durup işin uzmanı bir hocadan yardım alın. Büyü bozmak herkesin harcı olmadığı gibi suistimal edilmeye çok müsait hatta alay konusu olabilecek kadar aşağılanmış bir durum haline gelse de bizler hala Havas ve Ledün ilminin bekçileri olarak ihtiyaç sahibi insanlara yardım etmeyi sürdürüyor olacağız. Arzu edenlerin yardım almaları için iletişim numaralarımızı kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir