Kara Nohut ile Yapılan Bağlama Büyüsü

Kara Nohut ile Yapılan Bağlama Büyüsü

Son zamanlar bir sebepten son derece nam salmış bir işlem olarak karşımıza çıkan ve çok fazla soru aldığımız kara nohut büyüsü ile ilgili meraklısına bir takım soru işaretlerini aydınlatmak üzerine bilgi vermek istedik. Kara nohut büyüsü normal nohut büyüsünden farklıdır. Eğer ki normal boyutta gerçekleştirilen işlem hakkında merak ettikleriniz var ise sitemiz üzerinden o yazıya da erişebilirsiniz. Ancak burada farklı olanı yani şeytani dürtüleri üzerinden hareket eden, kişilerin hayatlarını alt üst edebilecek kadar etkili formlara vardırılan bir eylemden bahsedeceğiz.

Kişinin tüm özgür iradesini esir almaya ve onu bir tılsımvari değil tamamiyle cinlerin yardımı ile robotlaştıran işlemlerden biridir kara nohut büyüsü. Tarihte çok hoca tarafından külfetler karşılığında inşa edilmiş bozulması da gerçekten çok zor olan bir uygulamadır. Gözünü çeşitli hırsların bürüdüğü, kadın ya da erkek fark etmeksizin ahiretten umudunu kesmiş insanların başvurduğu kült bir işlemdir. Bu konu hakkında rahmani hocaların ve insan iyiliği için mücadele eden tüm hümanistlerin tutumu menfidir. Fakat insanoğlu işte bilirsiniz. Şeşer de başar da… Bu yüzden ilgilendikleri pek çok şey olabilmektedir. Kara nohut büyüsü de bu şeytani işlemlerden yalnızca bir tanesidir.

Kara Nohut Büyüsü İşlemi Yaptırmak

Kara Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır

İşlemin yapılış aşamasına geçmeden önce bilinmesi gereken çok önemli bir hadise vardır. Bu işlem için “Muhabbeti arttırır” ya da “Karı kocayı bağlar” gibi sloganları duyarsınız. Bunların belki kısmen doğruluk payı vardır fakat bu ilimde esas olan bu koşulları nasıl yarattığınızdır. Hiçbir dini inanca mensup olmaksızın bu ilmi takip eden kişilere diyecek lafım yok ama bir müslüman hoca için her işlem yapılabilir değildir. Bunun muhakemesini de elimizdeki veriler ve bu işlemi talep eden kişinin tutum – davranışları belirleyecektir.

Yapılışına gelecek olursak tahmin edeceğiniz üzere kara nohutlar ile yapılan bir bağlama büyüsü işlemidir. 41 adet kara nohut tanesinin üzerine İhlas suresi okunacak olup 41 gün boyunca ikişerli üçerli şekilde bu nohutları yakmak gerekecektir. Elbette muntazam bir sırası ve uygulama hassasiyeti vardır. Ama bu hareketin dışında dünya dışı varlıkları kişinin ruhani boyutunda ve frekansında hapsetmek için bir kaç şeytani ritüele de ihtiyaç vardr. Bu detayları burada vermek pek de doğru olmaz.

7 Nohut Yakmak- Sıcaklık Büyüsü- Nohut Büyüleri

Yakılan nohutlar bizim nazarımızca ihlas suresini de yakmak anlamına gelir. Hatta bu bizim nazarımızda değil rahmani tüm medyum hocaların ortak düşüncesidir. Zaten bu vesile ile bağlayacağınız kişiden de bir hayır göremezsiniz. Yanınızda evcil bir hayvan gezdirmekten farklı bir durum oluşturmayacağı için çok dikkatli olmanız gerekir. Bu gibi yanlış algılara kapılarak beklentilerini içindeki bulundukları hırslar ile çok yüksek tutup sonra geri dönülmez yollar giren çok insanlar olmuştur. Biraz kadere de inanmak gerektiğini unutmayınız. Dualar ile Allah izin verirse pek çok kapılar müslüman olanlara açıktır. Kara nohut büyüsü ve buna benzer pek çok şeytani işlem için başvurmanız aleyhinize vak’alar yaratacaktır.

Bu işleme verilen bir diğer isim ise kulağınıza geldiğinizde şaşırmayınız: 7 nohut yakmak ya da sıcaklık büyüsü şeklinde teleffuz edilir. Kara nohut demek tabi ki kulağa da hoş gelmediği için size sunulması açısından sorun yarattığı için özellikle cinci hocalar işlemlerin isimlerini değiştirmekten sakınmazlar. Bu nedenle çok dikkatli davranmak sizin asli göreviniz olur. Her bağlama büyüsü tahmin ettiğiniz o pastel dünyayı size sunmaz. Bu işin çok çeşitli veballar ve yaptırımları olabilir. Bugüne kadar yüzlerce yazımızda bu risklerin neler olabileceği konusunda mütemadiyen zaten bilgiler vermeye çalıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir