Kara Kedi Büyüsü Neden Yapılır

Kara Kedi Büyüsü Neden Yapılır

Avrupa’da Orta Çağda bilinen en eski büyü çalışmalarından biridir kara kedi büyüleri. Eski Pagan felsefesinde kapı bekçisi olarak aktarılsa da kara kedinin günümüz dünyasında pek çok toplumca kabul görmüş “uğursuzluk” anlamı da vardır.

Kediler bugün çok büyük değer görmüyor olsalar da eskiden özellikle Mısır’da kutsal sayılırdı. Hele ki bu canlıyı öldürmenin ölüm ile cezalandırılması bile uygulanıyordu. Araştırmalar yaptıkça kara kedi tılsımları yazabilmek ve onun beraberinde çok sayıda vefki bir araya getirebilmek tarih boyunca medyum hocaların en büyük ilgi alanlarını oluşturmuştur.

Kara büyüler ön plana çıksa da tıpkı bir önceki yazımız olan kömür büyüsünde bahsettiğimiz gibi kötü etki almak adına eskiden cadıların başvurduğu yöntemlerde kedi figürü hep kullanılmıştır. Bazen canlı eşlik eden kedinin bazen yalnızca çizimsel imgeleme yoluyla medyumlara güç verdiği ve tılsımın kullanılabildiği bilinmekteydi. Kara kedi büyüsü yapmayı düşünen birey öncelikle amacının ne olduğunu çok iyi kavramalı, kimden ve ne şekilde bir destek beklediğini netleştirmeli, sonrasında da diğer tüm materyallerin tedariğini sağlayıp-sağlattırıp işleme zaman ayırabilecek duruma gelmelidir. Bunu amatör ellerde yaparım diyen insanları da görebilirsiniz. Ancak ters tepme ihtimallerinin çok yoğun olduğunu bildiğimiz bu denli ağır tılsım yazı işlemlerinde profesyonel bir destek almanız her zaman lehinize olur.

Kara Kedi Büyüleri Eski Pagan Felsefesidir

Bu metni yazmadan önce kara kedi büyüsü nasıl yapılır ve kara kedi büyüsünde dikkat edilecek hususlar gibi bir çok Google araması yaptırdım. Elimdeki verileri sayfamıza girmeden önce insanların bu işlem üzerindeki malumatlarını ne şekilde aktardıklarına baktım. Büyük bir zırvanın içine düştüğümüz ve kimsenin bu konu hakkında en ufak bir fikrinin olmadığını gördüm. Birkaç cümle belki kulaktan dolma etkili sayılabilir nitelikte lakin genel formatta bu işlemin içeriğine dair tek bir açıklama yok.

Kara kedi büyüsü yapmak zaten kara büyü işlemleri içinde bir anlamda şeytanla ortak olmak gibi düşünülür. Bu yüzden aklı başında insanların kimsenin hayatına zarar vermek istemeyeceklerini baz alırsak bu işlemi kimsenin yapmaması gerekir. Zaten son yıllarda kimse bu işlem için uğraşmıyor. Turan hocamız yıllardır bu işleme denk gelmiş değildir. Ancak bir başlık altında merak edilen ve yoğun olarak soru yöneltilen durumlarda bizler insanlar için bilgiler derliyor ve paylaşıyoruz. Kara kedi büyüsü hakkında çok fazla soru geldiği için bu yazıyı yazıyoruz.

Kara Kedi Büyüsünde Olgunlaşma Süreci

 • Bu işlem planlanmadan önce amacın ne olduğu belirlenecektir. Örneğin kara kedi büyüsünün aşk büyüsü etkilerini almak isteyen biri için ayrılacak süre 11 gün iken, yalnızca bir insanı hasta etmek üzerine etki bırakmak isteniyorsa bu süreç 21 güne kadar çıkabilir. Amaca ve kişiye göre hareket edilecek olup kuluçkanın ve döngünün tam anlamıyla sağlıklı bir turu tamamlaması gerekiyor.
 • Kara kedi büyüsü denmişken çok eski Gizli İlimler Hazinelerinde şu bilgiyi de bulabilirsiniz. “Kara kedi büyüleri yalnızca Dolunay gecelerinde başlar” Bu ifade yanlış değildir. Fakat işlemi böyle bir sürece denk gelmeden de yapabilirsiniz. Dolunay yalnızca bir takım yıldız enerjilerini yönettiği için fazladan fayda görmenizi sağlar. Şart değildir ama etkisi fark edebilir. Bu işlemi tam olarak bu süreçlere denk getirmek medyum hocanın marifeti olaraktır.
 • En etkili büyülerden biri olduğunu belirtmiştik. Hatta öyle çok işlem ile birlikte anılırlar ki bu işlemlerin neler olduğunu da şuraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Bakınız ⇒ En Etkili İntikam Büyüleri – Yazı içinde gerçekten kara kedi büyüsünün çok daha ileri hamlelerini görebilir pek çok bu minvalde merak ettiğiniz konulara erişebilirsiniz.

Kara Kedi Büyü Tılsımlarını Kim Yazar

Tarihte cadıların ve büyücülerin çok fazla rağbet gösterdiği bir çalışma olduğunu belirtmiştik. Eski kitaplarda özellikle Paganist söylemlerde yer yer “Aşk Büyüsü” olarak telaki edilmektedir. Fakat günümüzdeki rahmani aşk işlemleri ile ilgili olmadığı için bizler bu kategoriye dahil etmiyoruz. Zira aşk büyüsü eskiden nasıl hareket ederseniz edin ama kişiyi aşık edin felsefesine göre yapılıyordu. Etik değerler bu kadar gelişmemişti ve modern yaşam yoktu. Bu bağlamda günah – sevap boyutlarını da insanlar düşünmüyorlardı. Ancak her ilim gibi havas ve ledünün ışığı da günümüze uzanırken renk değiştirdi. Artık dünya eski dünya değildir.

 • Yine bazı yazılarda araştırma yaptığınız takdirde kara kedi büyülerinde maddesel olarak kediyi özne olarak kullanılan hamleler de vardır. Mesela bir kedinin sağ ayağına bağlanması gereken bir muskanın şart olduğunu da görebilirsiniz. Evet, böyle işlemler gerçekten var. Fakat bunlar şeytani hamleler olduğu gibi yapması bir hayli zordur. Eskiden herkes bir kedi beslerdi ya da hangi hayvandan yardım alınacaksa buna ulaşmak çok kolaydı. Fakat günümüzde bu şekilde hamleler yapmak hayli zor ve çok karmaşıktır. Bu ekstra bilgileri araştırma yapacak olursanız edineceğiniz bilgilerin hangileri doğru hangileri yanlış rahatça ayırt edebilesiniz diye veriyorum.

Bu tarz işlemlerin yani hayvanlarla elde edilmiş tılsımların etkilerinden bahseden ve bunların kötü enerjilerini yönetmek üzerine kurulu eylemlerin sıralı olarak listeleri hazinelerin içinde mevcuttur. Havasa hakim kişilerce bilinir ancak yine söylemekte fayda var ki hepsi paganist büyüler sınıfındadır. Hayvanların alet edildiği işlemlerde kan olur, göz yaşı olur. Bu şekilde vaatler veren ve hüner göstermek isteyen zat’lardan özellikle uzak durmanız menfaatinize olacaktır.  Kan ile yapılan işlemler kişileri bağlayıcı değil birbirinden koparıcı sonuçlar doğurur.

“Kara Kedi Büyüsü Neden Yapılır” için 10 yorum

 1. Merak ettigim bisey var hocam bundan 2ay önce bi kadin rüyamda sana bisey yapcam bi kediyi gösterdi ve 3gün bunun kuyrugunu kesti bana dedi ki kömür sobasinin üstüne otur dua etcem dedi o kuyru ve bi kac bisey daha dua ederken kadinin yüzü seytan gibi oldu ve cok tedirgin oldum ve gercekten yapiliyomus böyle seyler oluyomus bisey olmus olabilirmi saygilar dilerim

  1. Bu tam olarak durumu anlatmasa da bahse konu olayın perde arkasında bir şeyler olabilir. Özel bakım yardımı alın lütfen. Beni ararsanız yardımcı olmaya çalışırım.

 2. Selam aleyküm hocam bizim bir tane akraba var benim falıma baktı bana dedi sana kara kedi ve karga kanıyla büyü yapılmış ve hiç bir zaman evlenemeyecegimi söyledi ve bir hafta sonra bir adam bizim bahçeye geldi oda dedi kanlı büyü yapılmış ve ölü topragi atmışlar dedi adam bir tas su getirin bana dedi bizde götürdük bir tas suyu adam gözümüzün önünde o tastaki su çamur gibi oldu bunun sebebi ne ola bilir acaba

  1. Pek çok ihtimal var. Aleyküm selam bu arada. Bakım yapmışlar bir takım tespitler yapılmış. Benim de bakmamı istersen arayabilirsin.

 3. Merhabalar hocam halamın balkonunda 1 tane koltuk var koltuğun altından 1 tane yavru kedi bulduk çok bağırıyodu koltuğun heryeri kapalı kedinin oraya kendisi girmesi imkansiz birisinin koyduğundan şüpheleniyoruz sizce neden yapılmış olabilir?

  1. Bilemiyorum tabi ama konunun büyü ile ilgisi olduğunu sanmıyorum şayet böyle bir endişeniz var ise olmasın.

 4. Merhabalar, benim evde iki güzel siyah kedim var. Gecenlerde biri benden kara kedi tüyü istedi. Bir hasta icin lazımmıs diye. Ben de iiyi niyetle düşünmeden verdim. Ama şimdi için içimi yiyor. Bu tüyü büyü için aldılarsa kedime bişey olur mu?

 5. Merhabalar hocam kolay gelsin. Ben 5 ay önce nişanlandım. Nişanlandıktan 1 ay sonra benim yüzemde büyük çıban tarzı birkaç tane birşeyler çıktı.Rüyalarımda korkunç yaratıklar görüyordum fakat Rabbime şükürler olsun namazların ve Kur’an okumam sayesinde gün içerisinde korkmuyorum yani beni peketkilemedi.Herkes nazar olduğunu söyledi bende okunmak için bir hoca teyzenin yanına gittim.Bende nazarın da olduğunu fakat ayrıca kara kedi kanı büyüsü olduğunu söyledi.3 gün tuvalette sirke ile yıkanmamı söyledi yaptım . Yüzümdekiler geçti elhamdülillah rüyalarımda geçti. Ama o teyze bana kimin büyü yaptığını bir türlü söylemedi. Evlenme ve özellikle işimden çıkmam için yaptığını söyledi. Gerçekten işime ara vermiştim o sırada bir de evlilik konusunda ilerleme yoktu yani babam hemen evlenmemi istemiyordu şimdi biraz yumuşadı gibi. Hocam demem o ki benim hislerim kuvvetli rüyalarım da çıkar bana büyü yapan kişinin kim olduğunu hissediyorum ama kimsenin günahını almak istemiyorum o teyze kin beslememi istemediği için söylemedi. Bu konuda bana bir açıklık getirebilir misiniz? Bir de o kişiyi öğrenme şansım varmı ? Maksadım uzak durmak

  1. Bu durumda bakım yaparak merak ettiğin detayları görebiliriz. Ama başlangıçta yaşadıkların bir etki olduğunu gösterir cinsten. Allah’ın izniyle çok etkilenmemene sevindim. Ama bu etkiler zaman içinde geri gelebilir ya da beklemede kalabilir. Son derece dikkatli olmak gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir