Kapıya Köle Eden Bağlama Büyüsü İşlemleri

Kapıya Köle Eden Bağlama Büyüsü İşlemleri

Kadın ya da erkek fark etmeksizin herkesin aşkın acısı çektiğini zamanlar oluyor. Bizlere bugüne kadar gelmiş yüzlerce hatta binlerce insanın ortak talepleri arasında “Hocam beni sevsin ve bir daha terk etmesin, hatta kapıya kul köle olsun” gibi istekler çok sık görülüyor. Bağlama büyüsü başlık olarak düşünürseniz çok sayıda birleşik işlemi içinde barındıran bir işlemdir. Bu işlemlerin içinde sizler için en doğru ve amaca uygun hamlenin belirlenmesi biraz zaman alacaktır. Ayrıca kapıya köpek eden bağlama büyüsü ya da kapıya kul köle eden bağlama büyüsü gibi arzular biraz bencilce düşünülen durumlardır. Bunun yerine kaybedilmiş aşkınızı yeniden kazanmak ve boşanma gibi tatsız durumlar yaşadıysanız bunları bertaraf etmek daha doğru istekler olacaktır.

Ancak bu bencil düşünceler hepimizin içinde bir miktar var. Özellikle aşk acısı yüzünden bir türlü kendine gelemeyen, kara sevdaya düşüp yemeden içmeden kesilmiş insanlar için aileleri bile bu durumları talep edebiliyor. Sevdanın da türlü türlü ızdırap vereni olabilir. Bu yüzden bir saplantı haline getirmemek gerekir ilişkilerimizi. Yine de kişiler sonuçları önceden göremedikleri için her şey yaşanıp bittikten sonra bir medyumun kapısını çalarak bağlama büyüsü taleplerini iletiyorlar. Kapıma gelsin köpek olsun gibi istekler oldukça fazla. Peki böyle bir uygulama olabilir mi? Hangi bağlama büyüsü ya da aşk büyüsü işlemi kişide böyle etkiler yaratabilir?

İlgili web sayfamızda bir kişiyi bağlamak söz konusu ise bu konu ile alakası çok sayıda makalemiz mevcut. Tek bir işlem olarak düşünülen bu durumun aslında yüzlerce hatta binlerce farklı uygulama ile birlikte kullanıldığı her fırsatta siz değerli okuyucularımıza aktarmaktayız. Kapıya kul köle etmek için de yine farklı bir durum yaşanmayacaktır. Bir medyum kadın ya da erkek kim neyi talep ediyorsa o şekilde bir işlem planlaması kişinin sizin kapınıza aşındırmasına yeterlidir. Hatta öyle kuvvetli büyüler mümkündür ki bazı eski alimler yatan insanı yatağından kaldırıp sizin yanınıza getirir bile demişlerdir. Bunların benzerlerini de defalarca görmüş insanlarız. Bu yüzden de talepler can yakar cinsten olmadığı sürece insanları birleştirmek ve hayır dualarını almak üzerine uygulamalar yapılabilmektedir.

Bağlama büyüsünün sır perdesi aralanıyor

Kocam kapıma köle olsun ya da karım sözümden çıkmasın diyen kişilerin de talepleri basit aşk tılsımlarıyla kuvvetlendirilmiş bağlama işlemleri ile mümkün olabilmektedir. Bir işleme başlamadan önce çok iyi bir hazırlık zamanı yaşanmalı ve kim için bu işlem tasarlanacak ise o kişi ile ilgili her her türlü derin bilginin temini gerekir. Bir insanı kayıtsız şartsız kendinize aşık etmek istiyorsanız söz konusu zaman dilimi içerisinde uygulanması gereken her şeyi yapabilmesiniz. Bu işlemler bazen uykusuz kalmanıza bazen gece vakti okumanız gereken bir takım yazılara neden olabilir. Zihinsel, mental ve fiziksel olarak sizlerinde bu hedefe kilitlenmiş olması ve medyum hocaya mümkün mertebe destek verir pozisyonda olmanız gerekir.

Bir insanı kapıya getirmek hele ki sizden nefret eden bir insansa çok zordur. Akli melaikelerini ve iradesini bertaraf edecek olan kuvvetli işlemler hazırlanmalıdır. Bu işlemlerin kuluçka süreleri boyunca o insanı etkisi altına alması beklenir. Etkiler genel olarak 3-21 gün gibi gün aralıklarda beklenir. Tabi ki istisnai durumlar elbette mümkündür. Hiç etki görmemek söz konusu olmasa da amaçlanan duruma gelinemeyebilir. Bu yüzden sizlere türlü garantiler veren sahte medyumlardan uzak durun. Havas ilminde kesin diye bir şey söz konusu olamaz. İnayet, dilek ve arzuları inşallah kullanmak vardır. Bu yüzden hayal satıcılarına dikkat edin!

Bu durumu geçtikten sonra yani düzgün bir hazırlık ve mental hazırlık tamamsa artık malzemelerin kullanımı ve işlem için yoğun çalışma dilimi başlamış olur. Kişinin özel eşyaları zaten hali hazırda olduğu için gereken her türlü imkan sağlanmıştır. Artık kişinin gecelerine ve gündüzlerine nüfuz etmek, kimin ismi o kişiye kazınacaksa bu uğurda gereken tüm hamleler yapılacaktır. Öyle ki cinlerin de yardım edebildiği Hüddam durumları bile yaratılabilir. İşlem ne kadar zor ise medyum o kadar güç kullanmak zorunda kalacaktır. Süreç de bu denli uzayabilir. Pek çok şeyi göze almış olmanız, medyuma sözlü vekalet vermeden önce şarttır.

İşlemin sonuç aşamasına kadar bu maddeler geçerlidir. Sonunda hedefe varıldıysa ne ala ancak istenilen durumda değilseniz tekrar gözden geçirmek gerekebilir. Her insanın iradesi ve ilmi farklıdır Bu yüzden çok ciddi bir ilgi alaka gerekir. Özellikle kadınları bağlama büyüsü ile ikna etme süreçleri medyumları çok yormaktadır. Bu ilmin derin yaralar bıraktığını insanın aklının çok zorlu yolları geçmesiyle mümkün olabildiğini unutmayın. Bir çok enerji bilimine hakim olup bir insan üzerinde toplamak gerçekten nevrotik bir çok rahatsızlığı tetikleyecektir. Bu yüzden medyumlar herkes için bağlama büyüsü işlemini göze almaz. Bu durum gerçekten hak edene ve rahmani boyutlar içerisinde sunulur.

Sağlamlaştırılmış ve inanılmış bir işlem sonucunda imkansız görünen her aşkın yeniden yeşerdiği çok defa tarafımızca görülmüştür. Sizler de bu kapıya köle eden dualar nelerdir, sevgiliyi kapıya getiren büyüler nelerdir gibi sorularla boğuşuyor ve bir cevap arıyorsanız en kısa zamanda hocamızla iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir