Kalp Bağlama Büyüsü – Kasvet Tılsımları

Bir eve ya da iş yerine kasvet vermek ve orada yaşayan insanların tümünü derin bir buhran içine sokan tılsımlardan havas ilminde bazı çalışmalarda bahsedilebilmektedir. Bunların içinde kalp bağlama büyüsü ya da kasvet tılsımları adı geçen en önemli çalışmalardır. Hayatımızda her şey yolunda giderken birdenbire her durumun tepetaklak olması buna sirayet edebilirken aklımıza da bu şüpheleri getiren işlemlerin başında gelecektir. Bazen farklı isimler alan bu çalışmalar genel olarak bir evin içinde yaşayan kişileri ya da aynı iş yerini paylaşan insanları derinden etkilerken özellikle psikolojik olarak yıpranmalarına yol açar.

Kasvet Büyüleri Depresyona Sokan Etkiler İçerir

Ayrıca bu işlemlerin içinde en tesirli kısmından bahsederken bir evin içinde yaşayan ve evlenme çağına gelmiş bir kişinin asla bir evlenebileceği hayırlı bir kısmet bulamamasından kesinlikle söz etmek gerekir. Söz gelimi görücü usulleri ile bir aday bulunsa bile etki altında kişiyi görür görmez soğuyacaktır. Ayrıca o kişiye baktığında asla gerçek yüzünü görmez. Bazen bu tip etkilerin necis etkileri görülür. Hatta sevdiği insana bakarken bir yaratık gördüğünü söyleyen ya da domuza benzettiğini dillendiren nice örnekler bu tip büyülerin sonuçları olarak karşımıza çıkabilmektedir.

Hiç bir hastanın şifa bulamaması da yine kasvet büyülerinin yaralayıcı sonuçları olarak karşımıza çıkar. Bunun dışında sevgi, saygı namına hiç bir emarenin yine o hane içinde kalmaması da etkilerin içinde görülecektir. Bu tip etkiler bir ailenin üzerine çöken en büyük kara bulutlardandır. Kalbi bağlanan kişide zaman içinde sağlık sorunları çıkacağı gibi ayrıca etrafından kimsenin kalmaması da yine en çok göze çarpan sonuçların başında gelecektir. Kişiyi ve kişileri yalnızlaştıran ve derin bir depresyona iten bu işlemleri daha başındayken bozdurmak ve sık sık hanemize bakımlar yapmak şarttır.

Kasvet Büyülerinin Etkisi Nelerdir

İnsanı sürekli yorgun ve üzerinde ağırlık varmış hissi ile dolaştıran bu çalışmaların zararları saymak ile bitmez. Ama en basit hallerinin bile bizlere verdiği birtakım psikolojik ve fizyolojik etkilerden söz etmeye çalışalım. Evin içinde sürekli olarak bir uyku hali ve depresyon gözlemlenir. Ayrıca o evde yaşayan herkesin birbirinden kopuk bir dünyası vardır. Hiç bir aile bireyi yan yana gelmek istemez. Yemekler ayrı yenir ve herkesin bir yaşam alanı oluşmuş durumdadır. Evin babası ya da annesi eve girmeden önce ve sonra çok farklı iki karaktere sahip olur. Hatta bazen erkek kişide eve girmemek isteği de görülebilir. Çoğu zaman “Evin içine girince üzerime bir ağırlık çöküyor” şikayeti de zaten bundan dolayıdır. Bu ağırlık yüklenen pasif ve negatif enerjinin kişilerin üzerinde yoğun bir şekilde duruyor olmasından kaynaklanır. Bu süreçte doktor tavsiyeleri alınsa da pek sonuç alınabildiği görülemeyecektir. Mühim olan bu etkiyi büyü dolayısıyla yaratan varlığın oradan uzaklaştırılmasıdır.

Kalp Bağlama Büyüsü Kişiyi Derinden Etkiler ve Manüpile Eder
  • Bu durum yalnızca ev için değil bazen bir ticarethane için de aynı anlama gelebilir. İş yerine giden bir kişi için de aynı hisler söz konusu olabilir. Bu durumun içinden çıkabilmek adına bakımlar yaptırmak ve bir uzman medyumdan destek almak şattır. Aksi halde zamanla birlikte kişilerin hayatların mevcut bahisten daha da kötüye doğru intikal edebilir. Ve sürekli olarak verilen ticari maddi kayıplarda bu bozulmaların hızlanmasına yol açabilir.

Kalp bağlama aynı zamanda nefret ve kin gibi kötü ve şeytani duyguları da beraberinde getirir. Bu bağlama büyüsü işlemlerinde olduğu gibi bir aşk ya da sevgi empozesi durumundan çok, kişide kalan son merhamet ve sevgi kırıntılarını da alıp götürecek cinsten bir büyüdür. Nasıl yapıldığı ise tam olarak bakımlarda görünebileceği gibi genellikle uzun uğraşlar sonucu ve o aileye top yekun düşman biri tarafından inşa edilmiş olabilir. Bu yüzden de akla her zaman en yakınlar gelmekte ve genel olarak da sonuçta o isimler ortaya çıkmaktadır. Etrafımızda akrabalarımız dahil özel sırları vermemeli ve evimize girip çıkan herkesi kontrol altında tutmalıyız.

Kasvet Tılsımları ve Kalp Bağlama İşlemleri

Kasvet Tılsımı ve Kalp Bağlama Büyüsü Kısmeti Kapatır

Olası tüm gelişmeler hayatımıza dair kendi kaderimiz ve kısmetimiz aracılığıyla bizi bulur. Buna günümüzde enerji işleri ile uğraşanlar “kaos teorisi” dese de aslında dini karşılığı “mutlak kader“dir. Bunu bilerek yaşayan ve dini bütün bireyler zaten farkındalığı yüksek ve sürekli olarak kendilerini koruması gerektiğini bilerek yaşayan kişilerdir. Ancak modern dünyada bu enerji geçişlerinden bir haber olan ve dini yalnızca basit bir inanç biçimi olarak gören hiç bir şeyden haberi olmayan insanlar da mevcuttur. Genel olarak da bu etkiler bahse konu insanlar üzerinde kalıcı ve yıkıcı olabilmektedir. Çaresiz kalan insanlar dua etmek ve dini ritüeller ile çözüm aramak yerine ticarethaneye dönüşmüş yerlerde çare arayışına girerler. Şifa bulayıp iyileşeyim derken ellerindeki paraları da kaybedip büsbütün bedbaht olurlar. Bunu kesinlikle tasvip etmemekteyiz. Durumunuzun daha iyiye gideceğini düşündüğünüz adımları iyi referanslar aracılığıyla gerçekleştirmeli ve yoğun bir soruşturma yapmış olmalısınız.

Konumuza dönecek olursak elbette kısmetin kapanması adına çok büyük tesirler gösterecektir. Sıradan bir bağlama büyüsü yapıldığında nasıl ki her şey peş peşe ve birbiri ardına rayına giriyorsa burada da tam tersi etkiler görülecektir. Bunu yapan kalp bağlama büyüsü ve kasvet etkisi yaratan tılsımlardır. Kasvet büyüsü şeytani formlarında uygulandığında önündeki tüm engelleri aşıp kişiye vermesi gereken zararı verecektir.

 

Papaz Büyüsü Kasvet Büyülerine Örnektir

Bir hane üzerine yapılmış en etkili işlemlerden biri olarak karşımıza çıkan papaz büyüsü, etkileri açısında gerçekten de bir evin içinde yaşayan herkesi derin bir buhrana sürükleyebilir. Ayrıca herkese uygulanmış olmasına gerek yoktur. Bir evde ya da iş yerinde papaz büyüsü etkisi altına girmiş biri var ise o halde diğer kan bağı ve yakınlığı olan herkes bu durumdan etkilenecektir. Bunun önüne geçmek ancak söz konusu işlemi bozarak mümkün olabilir. Kasvet büyüsü olarak etkilerini ortaya çıkartan bu tarz işlemler bozulmadıkça bir düzelme görülmesi mümkün olamayacaktır.

  • Derin yaralar veren ve her yönden kişinin kısmetini bağlayan bu işlemlerin elbette bozulması mümkün olabilir. Ancak öncesinde iyi bir bakım süreci ve iyi bir değerlendirme periyotu geçirilmelidir. Bunun için de eğer danışmak isterseniz Turan hocayı günün her saati özel hattından arayabilir ve sorularınızı kendisine iletebilirsiniz.
  • Sitemiz sürekli olarak yeni konular üzerinde bilgi paylaşımlarına devam edecektir. Ziyaretlerinizi eder ve bloglarımızı okursanız Havas ve Ledün ilmi konusunda derin bir bilgi dağarcığı inşa edebileceğinizden hiç endişeniz olmaz diyor ve herkese hayırlı günler diliyoruz.

 

“Kalp Bağlama Büyüsü – Kasvet Tılsımları” için 1 yorum

  1. Bizim eve yapılan bi kasvet büyüsü vardı. Bir türlü husur ve mutluluk göremedik 2 sene çok çektşk. Turan hoca bi vefk tarifi verdi akabinde de her şey hızla tersine dönmeye başlasşdı şimdi abim evlendi ben evlendim yani diyeceğim hocam gerçekten çok etkili bir ilim sahibi yardım alabilirsiniz bence iyi gecdler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir