Kadının Cinselliğini Bağlama Büyüsü

Kadının Cinselliğini Bağlama Büyüsü

Cinsellik bağlamak genel olarak erkekler için talep gören bir havas uygulaması olarak ön plana çıksa da nadir olarak talep edilmek ile birlikte bazen kadınlar için de bu uygulamayı isteyen erkeklere rastlamak mümkündür. Kadının cinselliğini bağlamak için çok önemli detaylar vardır. Fakat bunlar erkeği bağlamaktan çok da farklı değildir. Hazırlanan tılsımlara yazılacak birkaç farklı cümle ve vefk üzerindeki isim değişiklikleri neticesinde kadın cinselliği bağlamak ya da kadının cinsel dürtülerini yok eden büyü gibi talepler yerine gelir.

Bunun neden isteriz? Daha doğrusu erkekler bunu neden talep ederler… Aslında genel olarak bugüne kadar çok sık karşılaştığımız söylenemez. Fakat bazı erkeklerin intikam büyüsü olarak düşündükleri bu uygulama gerçekten sonuç veren bir çalışma olarak ön plana çıkmaktadır. Kadının cinselliği eğer ki o kadın başka bir erkekle hayatını sürmeyi planlamışsa onu seven kişi tarafından önemini yitiriyor. Başka bir deyişle eğer ki sizin olmayan bir kadından bahsediyorsanız siz de kimsenin olmamasını talep ediyor ve böyle olsun istiyorsunuz. Bunu etik bulmayan insan sayısı da çok olsa da Havas ilminde zaten etiklik aranmaz! Bu yüzden talepler olur bunlar da sonuçlarla birleşir. Bunu da en iyi yapan kişi vicdanı sorumlulukları yönünden bir sıkıntı yaşamıyorsa rahatça uygulanır.

Kadın aslında ilişkilerde daha çok belirleyici taraf olabiliyor. Bu konuda son derece dikkat çeken ayrıntılar oluyor. İlişki içinde yaşanan herşey yaşansa bir şekilde bitip gittikten sonra erkek nefret söylemleri içine giriyor. Zaten toplumumuzda bakacak olursanız kadına şiddetin bir sürü halini görebilirsiniz. Fakat bu ilim de şiddet gibi konulara yer yok. Her şey ruhani ilimlere teslim edildiği için bazı insanlar da bahsettiğimiz gibi farklı yönlerden konuyu ele alıyor. Bunun için de kadının cinselliğini büyü ile bağlamak ya da kadının cinselliğini bitirmek gibi sorgulara gark oluyor.

Bahsettiğimiz gibi erkeklik bağlamak ne ise kadınlık bağlamak da birkaç farkı içine koyarak aynıdır. Bunun için talep edilen şeyleri belirlemek için öncelikle hocamızla detaylı olarak görüşmeniz gerekir. Ayrıca bunu talep ediyorsanız gerçekten de haklı bir gerekçe var mıdır ve bu konu neden bu aşamaya gelmiştir gibi konuları da bir süre açıklamak durumunda kalacaksınız. Medyumların aslında her işi yapanını bulabilirsiniz. Fakat konuya hakim olup bu işi öncelikle para için yapmayan insanlar sizlere çok farklı kulvarlar içinde de yardımcı olurlar. Turan hoca da yaşam koçluğu konusunda bu konuda oldukça iyi olduğu için ihtisas yapmıştır. Asıl olan öncelikle insanı kazanmaktır. Bu yüzden konuşmak ve iletişim halinde olmak esas olmalıdır.

Kadınların ve erkeklerin cinsel temaları çok farklı işlenmektedir. Bu yüzden aynı tahrik unsurları bu iki cins için geçerli değildir. Bu nedenle de bu tür bağlama işlemlerinde eğer ki kadın hedef alınacaksa hamlelerin çok titiz belirlenmesi gerekir. Bu farkları iyi gözetebilen tecrübeli bir medyum bir kadını cinsel dürtülerini sonsuza kadar bağlayabilir. Ancak bunu bir sır gibi saklamak da çok önemli olduğu için herkes için bu riske girmezler. Bunu ancak haklı bir neden sunabilen insanlar için tasarlamaları en genel tabu olarak kabul edilir.

Özetle cinsel dürtüleri havas ilminde bir daha aktif hale gelemez şekilde bağlamak mümkündür. Bu genel olarak erkekler için talep ediliyor gibi görünse de bu işin kadını erkeği yoktur. Aynı hüddamlar aynı kelimeler herkes için etki eder. Yeter ki bu işlemi ciddiye alarak belirli kurallar uygun olarak hayata geçirilsin. Bu yüzden bu tür bağlama ritüelleri hakkında bilgi almak ve işlem talep etmek için tecrübeli hocaları seçmeniz menfaatinize olacaktır.

“Kadının Cinselliğini Bağlama Büyüsü” için 10 yorum

  1. Birçok farklı bozma tekniği vardır. Ancak durum tam olarak nedir bunu anlamak gerekiyor. Özel olarak yazarsanız durumu değerlendirebiliriz.

  1. Kan büyüleri ya da papaz büyüsü gibi işlemler yapılmış olabilir. Beni ararsanız bakım yapabiliriz.

  1. Mümkün fakat etik değil. Bu nedenle ben isim vermek istemem fakat yöntem olarak soruyorsanız bunu görebilmenin yolları var elbette.

 1. Baglanan kadin da ne belirtiler olur.
  Sogukluk disinda, buyu yapildigina dair baska emareler varmidir?

  1. Vardır bana whatsapp ile yazın hem bakım yapalım hem de size ayrıntılı bilgiler aktarayım sanırım içerikteki bilgiler yeterli olmamış durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir