Kabala Büyüsü

Kabala Büyüsü

Kabala bilinen en eski öğretilerden biridir. Burada amaç kişilere her ne kadar Yaradanı anlatmak olsa da insanları bu öğretinin tılsımlı yanına kullanarak bir anlamda kişilerin iradelerini elde etmek amaçlı kullanmaktadır. Aslında kabala büyüsü bu şekilde yaklaşmayı yasaklıyor. Fakat bu ilme hakim hocaların kabala büyüsünü insanları etki altına almak için kullandıkları günümüzde biliniyor. Kabala kelime anlamı olarak da “Sözlü Gelenek” anlamına geldiği yine insanlar tarafından bilinmektedir. Bu gelenek ise Tevrat’tan gizli ilimlerin insanlara aktarılmasıyla oluşuyor. Ancak tabi ki detayları olan bir durum…

Musevilerin çok eski tarihlerde bu öğretiyi insanlığa kazandırdıkları biliniyor. Ayrıca Hz. Musa peygamberden bu yana kadar kabala büyülerine hakim olan ve tarihe geçmiş çok sayıda havas ilmi uzmanı insan da bulunuyor. Bu öğretiye dahil olduktan sonra alınan eğitim çokça alanda hüküm sürmeye yarıyor. Ayrıca havas ve ledün ilminin içeriğinde olan çok sayıda ritüelinde kabala büyüsüne uyarlanabildiği bilinen bir gerçektir.

Kabala öğretilerinden kadim bir büyü kitabıdır

Kabala Büyüsü Nasıl Yapılır

Aslında kabala büyüsünün nasıl yapıldığı çok çetrefilli bir konu. Bu işlemin gerekliliği olan en önemli ayrıntı öncelikle bir kabala öğretisinden geçmektir. Ancak bu öğretiye gerekli zamanı ayırmış bir hoca işlemlere hakim olabilir. Kabala inancındaki rivayete göre Allah (CC) Sinay dağında Hz. Musa ile buluştuktan sonra gizli işaretlerin insanlar üzerindeki etkilerini aktarmıştır. Bu işaretler doğru kullanılıp bir araya getirildiğinde çok büyük bir güce sahip olunduğunu ve bu aktarımdan sonra Hz. Musa’nın etrafında olan tüm yakın insanlara bu ilmi aktardığı düşünülür. Bu durumda Yehova şahitleri olarak bilinen insanların Musa peygamberin ölümünden sonra bu işaretlere birer gizlilik verdiği düşünülüyor. Sonrasında günümüzde kabala büyüsü öğretileri olarak bilinen tüm kadim büyü kitaplarının o yıllarda bir giz yaratmak için bir araya getirildiği hatta zaman zaman insanlara para karşılığı satıldığı ya da gizli yollarla aktarımlar yapıldığı da yine konuşulan ve inanılan rivayetlerdendir.

Kabala ayinlerinde genel olarak boyut kapıları açmak ve yapılacak olan büyüye bir kapı açmak çok önemlidir. Şeytani işlemler üzerine kurgulandığı zaman bu boyutları kontrol etmek ise hayli güçleşecektir. Hz. Süleyman’ın Mabedine girerken sağ ve solda duran Harut ve Marut’u simgeleyen kolonlar bu ayinler sırasında sıkça kullanılır. Günümüzde Kabbala adı altındaki tüm öğretileri artık ünlü sanatçıların bile denediğini biliyoruz. Hatta Dünya çapında ün salmış insanların bile bu öğreti altında birleştikleri ve arzularını bu inanç temeline dayandırdığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Kabala Büyüsü yaparken insanların sahip oldukları işaretlere son derece önem verilir. Bu işaretler hem canlı hem de cansız her varlığa hükmetmek adına kullanıldığına inanılan özel sembollerdir. Zaman içinde en büyük kabala kehaneti üstatları bu işaretleri çeşitli kitaplarda toplamış ve kullanım koşullarını da etrafındaki insanlara aktarmışlardır. Bu tamamen büyük bir gizlilik içinde gerçekleştiği için ancak özel talebeler bu öğretiden payına düşeni alabilmişlerdir. Kabala kehanetinde çok sayıda gizli bilgi zaman içinde ifşa edilse de hala bu büyünün nasıl yapıldığı konusunda büyük ilim sahipleri arasında çatışmalar ve çelişkiler görülmektedir.

Kabala hakkinda islemler nasil yapilir

Kabala Büyüsü Özellikleri

Aslında bu işlemlerin büyüden ziyade bir tapınma şekli olduğunu düşünen insanlarda var. Yaradanı tanıımak ve O’na ait tüm tılsımları ömürlerini adıyarak dünya üzerinde çözmeye çalışmak. Büyük kabala kahinleri her öğretide öğrencilerine bu işlemlerin içinde ruhani (sihirli) kısımları yasaklamışlardır. Ancak nefis bir an bile boş durmadığı için tüm yasaklar yüzyıllar içerisinde çiğnenmiş bugün en kuvvetli büyülerde bile kabala öğretilerinden destek alınır hale gelinmiştir. Yani insan madde olan kısmını yine hiç bir tarihi şaşırtmayarak kullanmış, materyalist düşüncelerini dünyaya hiç zaman kaybetmeden geçirmiştir.

Eski zamanlar kabala öğretileri hakkında tüm bilgileri yahudiler kendi aralarından paylaşabiliyor olsa da zamanla bu diğer inançlara da kaymıştır. Bir çok ilahi ya da ilahi olmayan dinlere mensup insanlar kabala öğretilerine hakim olmaya başlamış ve büyü yaparken destek almaya başlamışlardır. Ebced karakterlerindeki analizler gibi sayıların ve sembollerin analizleri kişilere göre yapılmaya başlanmış örneğin bir bağlama büyüsü çalışmasında çok büyük yardım alınabildiği gözlemlenmiştir. Genel olarak kuvvetli ve etkili sonuçlar almak isteyen medyum hocaların kabala büyüsü yaparak işlemlerini kuvvetlendirdiği bilinir. Tabi ki yine detaylarda belirttiğimiz gibi uyulması gereken kurallar nezaretinde işlem yapmak gerekmektedir.

kabala-sembollerine-bir-ornek

Bu kuralları inanç durumlarına göre bazı insanlara kitap haline getirmişlerdir. Bu konuda en çok bilinen kitapalar “Kabala’nın Esrarı” ve “Tapınak Kanunları”dır. Başka kaynaklarda piyasada bulunabilse de en kadim ve tarihi kabala kitaplarını dışarı bulmak mümkün değildir. Bu kaynakları ancak bu eğitimden geçmiş insanların elinde bulabilirsiniz.

Kabala öğretilerinde geleneklerin ve inanışların yeri çok büyük önem taşır. Öyle ki Rosicrucian (16. YY’da Avrupa’da kurulan Ezoterik bir örgüt – Gül Haçlıları olarak da bilinir)  geleneği ve kabala bu inanışları derin bir düzeyde ele alır. Ve açıklama olarak sizlere kabala öğretilerinden bir buket paylaşmak isteriz.

“Biz gerçeklerden geliyoruz. Bu gerçek bizi kişisel dönüşüm ve kurtuluşa götürür. Mesih bize gerçeği bilmeni ve gerçeği özgür bırakacağını temin etti. Öyleyse neden hala özgür değiliz? Hayatlar neden sefalet ve acı dolu? Basitçe gerçeğin bize özgürce sunulmasına rağmen bunu almak için çaba göstermeliyiz.”

Bu ilk bakışta anlaşılması güçmüş gibi görünen bir öğreti gibi yüzlerce farklı makalenin bir araya gelmesi sonucu çok derin izler oluşabilmektedir. Turan hoca bu konulara özel ilgi göstermiş ve hayatının önemli bir kısmını bu ve buna benzer öğretiler için harcamıştır.

Medyum Turan hoca kabala öğretilerine Mısır’da katılmış tam 3 ay boyunca bu öğretiden geçmiştir. Müslüman olmasına rağmen kabala kadim kitaplarına hakimiyet kurabilmiş pek çok ilmi münasebeti Yahudilerden almıştır. Ayrıca bu uğurda çok emek harcamış bir anlamda kabala kahinlerinden biri olabilmek adına yapılması gereken tüm fedakarlıkları yapmıştır. Şüphesiz ki bu sürecin ne kadar zor ve ne kadar büyük bir nefis terbiyesi gerektirdiği tarafınızca tahmin edilebilir. Bu yüzden Turan hoca işlemlerinde bir şüphe, ya da başarısızlık endişesi taşıdığında kabalanın gizli öğretilerinden destek alarak kesin sonuç verebilmeyi başarabilmektedir. Bu yüzden kurduğu cümlelerde biraz daha iddialı olabilmekte ve insanlara hayal satmamayı kendine ilke edinmiş durumdadır.

Kabala öğretilerinden destek almak isteyen insanların öncelikle İbranice’ye hakim olmaları şarttır. Eğtimde eğer ki bu dili bilmiyorsanız öncesinde dil eğitimi verilmesi gerekmektedir. Bundan sonra asıl eğitimlere geçilmektedir. Ayrıca pek çok Tevrat ayetlerinin de yine kurallar dahilinde işlemlerde kullanıldığı bilinmektedir. Kadim büyü kitaplarındaki ayetlerle Tevrat arasındaki uyum da kabala öğretilerinin gerçekliği ispatlamakta pek çok insanı dehşetli bir şaşkınlığı itmektedir.

Kabala Büyüsünde Sonuçlar

Bu işlemi denemiş bir şekilde talep etmiş ya da uygulamış insanların hem süreyi kısalttıkları hem de son derece başarılı sonuçlar aldıklarını söylemek mümkündür. Kabala büyüsü yaparken bir şekilde hazır ettiğiniz tılsımınıza tesir etmesini sağlamak için gerekli ritüellerin hazırlanıp sunulması akabinde gerçekten en etkili bağlama işlemleri bile ortaya çıkabilmektedir. Bu yüzden olası tüm taleplerinizi ve sorularınızı kabala büyüsü uzmanı olarak medyum Turan hocaya yöneltebilirsiniz..

“Kabala Büyüsü” için 6 yorum

  1. Hocam kabala büyüsü yaptırmak istiyorum. Adım Lida, Hollanda’da yaşıyorum. Çok uzun bir nişanlılıktan sonra terk edildim. Geri dönmesi için ne gerekiyorsa yapmak istiyorum Turan hocam birkaç kez hocalara gittim ama sonuç alamadım. Bana yardım edin hocam çok zor durumdayım.

    1. Durumunun hassasiyetini anlıyorum. Elbette elimden geleni yapmak isterim. Ancak özel olarak telefonumdan bana ulaşman gerekir. Bu durumu detayları ile ele alıp incelemek gerekecek.

  2. Merhaba hocam bana kabala teklif etmistiniz su an madiyet sikintil var en kisa zamanda ariyacm sizi selametle kalin

    1. Tabi mümkün olursa seve seve bana özel olarak whatsapp ile yazarsan daha kolay iletişim kurabiliriz. Fakat buna ne zaman vakit ayırabilirim bilemiyorum senin benim bulunduğum yere göç etmen gerekebilir. Sevgiler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir