Kabak Büyüsü

Kabak Büyüsü

Kabak büyüsü çok az bilinen ancak birini aşık etmek üzerine kurgulandığında çok büyük etkiler sağlayan eski bir havas çalışmasıdır. Bal kabağı büyüsü olarak da bilinir. Bal kabağı ile yapılan büyüde oyulan kabağın içine ilgili isimlerin ve fotoğrafların belirli dualar neticesinde yerleştirilmesi esası yatar. Bu işlem 10 günlük bir süreye yayılacak olup genellikle bir kadın ve bir erkeğin aralarındaki aşk tılsımını yeniden yeşertmek üzerine kurgulanır.

İri bir bal kabağının içi güzelce oyulduktan sonra muntazam olarak yaratılmış olan boşluğa aşık edilmek istenen kişinin resmi ve şahsi bilgileri muska halinde konur. Buraya ayrıca safran mürekkebiyle “Ya mülaki” duası da eklenir. Ayrıca medyumun seçebileceği bir takım bağlayıcı nitelikte yazılar da eklenebilir. Burası biraz kişisel olmak ile birlikte oyulan kabağın 2 gece boyunca kurumaya bırakılması ve iki parçasının birbirine bağlanması da gerekir. Bu medyumun işini çok ciddiye alıp sağlam bir uğraşı vermesi gerektiğini de delalet eder. Herhangi bir hoca zaten bu etkili kabak büyüsü işlemine genel olarak yer vermez. Ancak gizli ilimlerde kendine yer bulan bu işlem için farklı uygulamardan da bahsederler. Bizler burada genel hatlarıyla yapılışından bahsediyoruz.

Esma’ül Hüsnaların da kabak büyüsünde destekleyici niteliği vardır. Aşk tılsımı olarak önceden hazır edilen bu hüsnaların bir kısmı kabak büyüsünde kurutma işleminden önce kabağın içinde yerleştirilmesi gerekebilir.

Bal kabağı büyüsü yapılışı

Kabağın kurumasına müteakip yüksel bir yere asılı kabağın düşmesi beklenir. Genelde özel sicim ipler aracılığı ile asılacak olan kabak büyüsü ne kadar sağlam bir ip ile asılırsa asılsın mutlaka düşecektir. Zira onu oradan düşüren sesimize ses veren Apraziyel olacaktır. Kabak büyüsünde de en büyük yardımcı Apraziyel isimli Hüddamdır. Bu hüddamın yardım ettiği işlemler genel olarak kabak büyüsü etkileri gibi aşk tılsımları içeren işlemlerdir. Genel olarak da büyük başarı elde edildiği bilinir. Hüddam Apraziyel kabağı yukarıdan düşürdüğünde yerde kırılacak olan kabak medyuma bir takım işaretler verir ve işlemin son, yani yönlendirme aşamasına burada geçilir.

  • Yönlendirme aşamasında sözlü vekalet alınmadıysa alınmalı, ve niyetler işlemin etki saatlerinde en az 3 kez olmak üzere tekrar edilmelidir. Ayrıca;

5 kez kurşun dökülmeden kabak büyüsüne kalkışılmaz. 5 kez kurşun dökmek öncesinde temizlenmeyi simgeler. Temiz bir ruh hali içinde kalkışılan eylemler sonuç verir. Bu yüzden de Turan hocaya her işlemin öncesinde ve sonrasında mutlaka kurşun dökerek işlemlerini kişiler özel olarak hazırlamakta ısrar eder. Bu temizlenme aşamasında çoğu zaman hiç hesapta olmayan bir takım farklı etkiler altındaki insanlarda çıkabilir. Bu genel olarak şaşırdığımız ama sıkça da karşılaştığımız ilginç durumlar yaratabilir. Yani bir büyü isteyen insanın üzerinde büyü çıkabilir. Bu kurşun dökerek öncesinde yapılan bakımlar her açıdan faydalıdır.

  • Kabak büyüsü bal kabağı haricinde yapılamaz. Bazı tariflerde su kabağı kullanımı yazılır ancak bu yanlıştır. Su kabağı hiç bir işlemde kullanılmaz.

Birini aşık etmek için yüzlerce ritüelden yalnızca biridir kabak büyüsü bu yüzden buradaki yüzeysel ve sınırlı bilgilere dayanarak sakın evde denemeyiniz. Bizler burada merak edilen konulara son derece sıradan ve düz olarak aktarımlar yapıyoruz. Asla denenmesi söz konusu olamayacak kadar tehlikeli bir ilim olan Havas ve Ledün ilimlerini mutlaka bir uzmandan yardım alarak hayata geçirmeyi denemelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir