İzmir Güvenilir Medyum Arayanlar

İzmir öncelikle en çok medyum aranan şehirlerin başında geliyor. Psişik güçlere hakim olan kimseler öncelikle büyük şehirler çok fazla talep görmeye başlayınca açtığımız ilgili başlık gibi başlıklar açmak gerekiyor. İzmir medyum arayan herkesin ulaşmasını ancak bu şekilde kolaylaştırabiliyoruz. Ziyadesiyle insanların çok fazla talep etmeye başladıkları da bir gerçek. Medyumları arayış içinde olan kişilerinde öncelikle bu konuda kendilerine güvenmeleri, korkmadan çekinmeden medyum hocalar ile iletişime geçmeleri gerekir. Ama günümüzde bunu bir çırpıda başarmanın zor olduğu konusunda bizler de sizlerle hemfikiriz. Nedenine gelecek olursak…

Çok fazla kişi medyum sitesi ilanları veriyor. Sizlerde haklı olarak bunların arasında seçim yapmak konusunda zorlanıyorsunuz. Bir de bunların reklam verenleri var… Bazen bizlerde göz atmak istediğimizde öylesine saçma bilgilere denk geliyoruz ki insanların umutlarıyla oynamak üzerine bir sürü kurguya rastlamak mümkün olabiliyor. Siz siz olun çok dikkatli seçim yapan eğer ki kafanızda bir izmir medyum hoca ile çalışmak varsa…

İzmir Medyum- İzmir Güvenilir Medyum Hoca

Bu site biliyorsunuz ki Turan hocanın resmi sitesidir. Kendisi özel olarak İzmir’de bulunmamaktadır. Birkaç kez gelmiş olsa da pek fazla yolunun düştüğü bir yer olarak görülmez. Fakat oradan da ziyarete gelebilecek insanların olduğu, bugüne kadar gelenleri referans alacak olursak mutlaka hatrı sayılır bir rakam olarak görünür. Bu nedenle arayışlarını sürdüren insanların bu işler için bir takım mesafeleri de göze almaları gerekmektedir. Güvenilir izmir medyum diye sorgu yaptırdıktan sonra şehrin içinde özel olarak hizmet veren kişiler bir tarafa dursun, daha çok doğu kültürü ile bu iş için yetişmiş ve havas ilminin merkezi sayılabilecek Orta Doğu’da ilim almış kişileri tercih etmek daha münasip olabilir. Aslında demek istediğimiz yalnızca bir seçenek oluşturmak şüphesiz herkes kendi araştırmasını zaten yapacaktır.

  • Bir de daha çok izmir bağlama büyüsü gibi aramaların çok yapıldığını biliyoruz. Zaten bu büyük başlık için burada bir aktarım yapmak zor olur. Bu nedenle sitemizdeki bağlama büyüsü makalesini buraya tıklayıp okumanızı tavsiye ederim. TIKLAYIN ⇒⇒Bağlama Büyüsü⇐⇐
  • Ya önce tüm yazımıza göz atın ki aşağıda detaylı ve önemli bilgiler de mevcut. Sonrasında yukarıda link üzerinden mutlaka bakın. Çünkü bugüne kadar yazılmış en detaylı ve DOĞRU BİLGİLER içeren metin olarak öne çıkmaktadır.

İzmir’de Güvenilir Medyum

Bu başlığı açmaktaki en büyük sebebimiz oradan çok fazla yorum almamız oldu aslında. Bilhassa Konak, Alsancak ve Bornova gibi bilinen şehir merkezlerinden çok sayıda insan bize misafir oldu. Sürekli olarak referanslar aracılığıyla bizi bulmalarına olanak sağlamış olmaları ise durumu zorlaştırdığı için sitemizde bir süreliğine bu şekilde şehirler için de başlıklar atmaya karar verdik. Bizi takip edenler iyi bilirler son bir yıldır pek fazla bu şekilde başlıklar kullanmamıştık. Ama bundan sonra her şehre özel bir takım yazılar paylaşmayı düşünüyoruz.

İzmir Medyum – İzmir Bağlama Büyüsü

Güvenilir medyum konusunda ise söylenebilecek bir kaç söz var elbette. Öncelikle yalnız İzmir şehri tekelinde konuşmak yerine daha genel olarak “Bir Medyuma Nasıl Güvenebilirim” sorusunun çok fazla geldiğini düşünürsek o konuda bilgiler vermek isteriz:

  1. Öncelikle bilmeniz gereken iletişimde olduğunuz kişinin açık bir adresinin olup olmamasıdır. Bu çok önemlidir. Bu yer haritada görünüyor mu? Bunun dışında internet sitesinin olması bir şeyi kanıtlamaz orada hakkında yazılmış yorumlar doğal mı? Bunun için sürekli övgü almalarını şüphe olarak görebilirsiniz. Çünkü bazen baktığımızda maşallah devlet başkanları gibi sürekli övgü alan medyumlar görebiliyoruz. Bu size şüphe uyandırması gereken bir durum oluşturur.
  2. İşlemleri ücret karşılığı yapıyor olması. Bu ücretler makul seviyelerde kabul görürken hangi ülkede yaşadığını, insanların nası yaşadığı unutmuş olan ve astronomik rakamları talep eden ve üstelik bunları bir ticaret haline getirmiş olan kişilerden uzak durmalısınız. Bunlara en güzel örnek daha bir kaç dakika konuştuktan sonra konuyu para getiren kişiler olabilir.
  3. Hesap numarası olarak kendi adını kullanmayan kişilerin çok büyük ihtimalle sahte kişiler olduğunu düşünebilirsiniz. Bu yüzden de dikkatli olmalısınız. Aslında biz bu yazıyı “izmir güvenilir medyum nasıl bulabilirim” şeklinde yazmak istedik ama konu gerçekten çok derin. Birkaç kalem ayrıntı ile tespit etmek hayli zor olur.
  4. Medyum kişinin konuşma tarzı, size ayırdığı zaman ve mekan, sizinle ilgilenme şekli ve etrafta tanınıyor olması kendisini ziyarete gittiğinizde en çok dikkat etmeniz gereken şeylerdir. Hatta bir tavsiye vermek isteriz ki o da şu olur: Medyum hocalara sorular sorarak ve bu soruları da önceden kafanızda hazırladığınız dini konulardan seçerek bir anlamda ne kadar hakim olabildiğini görebilirsiniz. Bugünlerde bizler en çok yaralayan şey 3 tane dua bilmeyen kişilerin de hoca olarak ortaya atılmasıdır.
  5. İzmir bu konuda gerçekten kalabalık bir şehir olduğu için talepleri olan insanların da yaşadığı bir yer. Önem veren, sizi dikkate alan ve yüz yüze gelmekten kaçınmayan kişiler ile bir paylaşım içine girerseniz sonunda üzüntü duyacağınız durumlar Allah’ın izniyle yaratılmamış olur. Bu kişilere en özel bilgilerinizi anlatacağınızı düşünecek olursak bu kadar zahmete katlanmak sanıyoruz ki yerinde bir tutum olacaktır.

İzmir Medyum Hoca Arıyorum

Dediklerimizi net bir dil ile ifade ettiğimizi düşünüyorum. Artık bize bu şekilde yazan kişilerin Turan hocanın İzmir’e yaşamadığını anladığını düşünüyoruz. Ama bu bir şeyi değiştirmez. Kalkıp gelindiği takdirde her zaman imkanlar yaratılabilir. Bu bağlamda düşünecek olursanız İzmirli kardeşlerimiz içinde kapılarımız sonuna kadar açıktır.

 

İzmir Medyum Adresleri

Bu da yine açık seçik bilinebilir mi orada olmadığımız için bilemediğimiz bir konu ama bunu ilçe bazında düşünürsek örneğin balçova medyum, Karşıyaka medyum, Bornova medyum, Çeşme Medyum gibi o zaman belki daha da şansımızı arttırabiliriz. İlçe bazında arayış biraz daha derinleşmiş olabilir. Mutlaka internette o semtlerde adres verebilecek kişilere rastlamanız mümkün olabilir. Ancak yukarıda belirttiğimiz gibi mümkün olan tüm detaylara dikkat ederek hareket etmek gerektiğini unutmayınız. Yoksa biraz araştırma yapınca göreceksiniz ki bir sürü ilan ile karşılaşabilirsiniz. Ha bir de unutmadan bulduğunuz kişilerin geçmişini de araştırın, artık bu sanal alemde 3 günde medyum olabilen yeni yeni kişiler ortaya çıkmaya başladı çok dikkatli olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir