İsviçre Medyum

İsviçre Medyum

Turan hocamız yıllar öncesinde 2 yıl boyunca İsviçre’de yaşamıştır. Bu yüzden özelliklenin Avrupa’nın en gelişmiş ülkelerinden biri olarak gösterilen İsviçre’de çok sayıda hatırı sayılır bir çevreye sahiptir. İsviçre medyum olarak arama yapacak olursanız kah kendisinden kah yönlendireceği yüz yüze görüşebileceğiniz birilerinden destek almanız mümkündür. İsviçre’de özellikle zürih medyum yazarak çok sayıda yurttaşımızın gizli ilimler hazinesinden destek almaya çalıştıklarını hem duyuyor hem de görüyoruz.

Türkiye’ye gelme şansınız var ise her zaman kendi dergahında sizleri misafir etmekten onur duyacaktır. Fakat bir çok yurt dışında yaşayan arkadaşımızın gelme imkanı olmayabilir. Ya da bu gelme durumu gereken zamanlarda başarılamamış olabilir. Bu yüzden de zaten çetrefilli olan bağlama büyüsü ve aşk büyüsü gibi işlemlerin günleri karışabilir. Malum ilimde sizlerin de tahmin edebileceği gibi her şeyin bir zamanı vardır. Bu imkanı zamanında değerlendirip işlemleri yönetebilmek neticesinde mutlak bir başarı almak mümkündür. Bu yüzden uzaktan aşk büyüsü yapıldığında tutma ihtimali tamamen medyumun alimliğinin kuvvetine orantılıdır. İsviçre medyumu kimdir, İsviçre’de bağlama büyüsü yapan hoca, Zürih bağlama büyüsü işlemleri gibi çok sayıda sorular alıyoruz. En güvenilir ve yurt dışında ulaşılabilir insanlar her gün binlerce kez soruluyor. Bu konu suistimale de açık bir konu olduğu için belirli referanslar eşliğinde hareket etmek her zaman sizlerin lehine olur.

Turan hocayı dilediğiniz her zaman telefon ile arayabilirsiniz. Whatsapp gibi ulaşım araçları da 7/24 siz değerli kullanıcıların ulaşabileceği formda açıktır. Bu gibi imkanlara sahip olunduğu takdirde ne saat farklarının ne de insanların aklına takılan bir soruda çekince yaşamasının önemi yoktur. Çünkü bağlama büyüsü gibi işlemleri talep den insanların zaten içinde bulundukları acı durum ortadadır. Bir de medyum şahıs ile yaşayacakları güvensizlik ortamını dert ettiklerinde psikolojileri iyice bozulmakta olan insanlar için çok ciddi imkanlar sunmak ve güvenilir ve değişmez bilgiler vererek onları rahatlatmak gerekir. Bunların başında da bir açık adres gelir örneğin. Bizlerin bulunduğu mevki özel web sitemizde harita olarak da verildiği gibi arzu edildiği takdirde açıkça bildirilebilir de… Bu yüzden güven unsurunu ne kadar çabuk ve kesin olarak sağlarsak o denli konuya vakıf olur ve kişilere hizmet verebiliriz diye düşünüyoruz. Bu kadar yoğun kalabalığın olduğu internet ortamında mutlak surette birilerinden farklı hareket edip insanlara değer vermek gerekiyor.

Yurt dışı kaynaklı işlemlerde iletişim kopukluğu yaşadığı için başarısız olmuş ve bir kaç kez kandırılmış olmanın verdiği acıyla kapımıza gelenlerin sayısı da az değildir. Ancak tüm bunlar için anlattıklarımızın yanı sıra doğru kişilere ulaşmak çok önemli. Bunun için belirttiğimiz kriterleri değerlendirmeniz sizlerin menfaatine olacaktır. Ayrıca tüm soruların yanıtlarını alabileceğiniz bir işlem durumu oluşturun.

Sadece belirli günlerde ve saatlerde bilgi almak da yetersiz kalabilir. Bir aşk durumu söz konusu ise zaten medyum şahıs ile uzun uzadıya telefon görüşmeleri yapmanız gerekir. Turan hocamız dergahımıza gelen konuklarıyla yerine göre günlerce konuşmak zorunda kalabiliyor. Durumun çok ciddi ve net olarak anlaşılması gerektiği için baştan sağma işler yapılamaz. Fakat bunun çok sayıda örneği görebilir 3 dakikada konuyu paraya getiren hocalardan rahatlıkla bulabilirsiniz.

Yurt dışından yapılan aramalar için özel olarak sahte hesaplar açıp Google reklamları vererek sizleri kandırmaya çalışan ve hiç bir adres bilgisi olmadan sadece telefon numarası koyup (muhtemelen o da sahte bir numara) para talep eden çok sayıda insan var. Bir kere bu reklamların çok büyük maliyetleri vardır değerli dostlar. Bunları bilmeniz için burada aktarıyorum. Sizlerin bağlama büyüsü ya da aşk büyüsü yazdığınızda karşılaştığınız web sitelerinin tek sayfalık sahte bilgilerle dolu sayfalar olduğunu rahatça görebilirsiniz.

Hiçbir derinliği olmayan bu sitelerde faydalı hiç bir bilgi bulamazsınız. “İsviçre medyum arıyorum” diye yazan bir arkadaş bu sahte hesaplar daha da aktif rol oynayıp karşısına çıkmak için yarışıyorlar. Çünkü paranızı almak için para harcayan tuhaf yaratıklardan oluşuyor sistem. Bu reklamların günlük maliyetleri 1000 TL’ye kadar çıkabiliyor. Tamamen ticari yatırım olarak düşünülen yurt dışı medyum reklamlarına biat edersiniz değerli umutlarınızdan olursunuz. Bizler kaybedilen paraların her zaman yerine gelebileceğine inanırız ancak bir insanın en kıymetli şeyi olan ümidini ve hayallerini yok etmek asla göze alamayacağımız bir olgudur. Bu kadar uyarı vermek ve yaklaşık 100 makale zinciri ile sizleri sürekli bilgilendirmeye çalışmamızın temeli de budur. Bunca emeği vermiş sayfalardan hizmet alın, alın ki paranızda hayallerinizde suya düşmesin. Bedbaht olup durumu daha da kötüleştirmeyin. İsviçre’de büyü bozan hocalar konusunda en çok tanınan isim olarak Turan hocamızla dilediğiniz zaman görüşebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir