İncir Büyüsü

İncir Büyüsü

İncir büyüsünde kullanılan yöntemleri farklı farklı açıklamalar ile internet ortamında bulmanız gayet mümkündür. Ancak doğru bilgilere erişmek adına bu işlem ile ilgili özel ayrıntıları bu yazımız üzerinden rahatlıkla bulabilirsiniz. İncir büyüsü denince kaç adet kullanılacağı, etkisinin tam olarak ne olacağı ve işlem sonucunda ne gibi beklentilerin içinde olmamız gerektiğini sizler için değerlendirip aktarmaya çalışacağız.

İncir Büyüsü Neden ve Nasıl Yapılır

Bu işlemi eski büyü kitapları yaş incir ile yapıldığı yönünde bilgiler vererek aktarırlar. Kuru incir büyüsü ve yaş incir büyüsü olarak iki ayrı bölümde incelenmesine yol açmış olan bu bilgiler aslında işlem neticesi itibariyle aynı etkileri aldığımız için bizlerin nazarında bir fark barındırmamaktadır. İncir büyüsü neden yapılır diye soru soran kişiler içinse bir insanı kat’i surette başka bir kişiye bağlayan en etkili işlemlerden biridir cevabını vermek çok doğru olur. İncir büyüsünde etkiler çok çabuk görülebildiği gibi bazen zamana yayılan hamlelere de gizlenebilir. İyi bir işlem yönetimi ve gizli bilgilere ulaşılmış olması şartları bu büyüde vardır. Kişinin anne ve baba isimleri, yaşı ve zevkleri, en çok nelerden nefret eder gibi daha özel bilgileri incir büyüsü yapılmadan evvel mutlaka öğrenilmesi gereken çok önemli bilgilerdendir.

Ayrıca işlem için birkaç kare fotoğrafta şarttır. Bazı medyumların dijital ortamların gelişmesi sebebiyle telefonlar aracılığıyla bu resimlere ulaşıyor ve çıktı almadan kullanıyorlar. Bu son derece yanlıştır. Mutlaka fiziki olarak yani somut bir değerde resimlerin ön hazırlığı tamamlanmalıdır. Kişinin yaşı kadar incirin ve özel bilgilerin de yine büyünün yapılacağı mekan içinde saklanıp hazır edilmesi işlem için çok önemli ayrıntıları oluşturur.

Söz ettiğimiz büyüye; Örneğin bu gece başladığınızı varsayarsanız ebcedi hesabı yaparak işlemin yalnızca 3 günde bir şekilde cereyan edecek ayarlamalarının yapılması şarttır. İncir büyüsünde bir incirin kuruma süresinin 3 gün olarak belirleyen medyumlar bu süre yaşanırken ayrıca bağlama dualarıyla işlemi güçlendirmek adına kendi çalışmalarına devam ederler. Bazı durumlarda büyüyü talep eden kişinin de kendi özel hamleleriyle işleme ortak olup destek vermesi gerekebilir. Bu gibi şartların oluştuğu durumlarda hangi duaların ne şekilde okunması gerektiğini veya yapılması gereken birtakım eylemler var ise bunların nasıl yapılacağını yine hocanızdan öğrenebileceksiniz.

İncir büyüsü neden yapılır

İncir büyüsünün tercih edilmesindeki en önemli etken hem bağlama büyüsü işlemleri içinde çok az bilinmesi (bu sebepten dolayı bozabilen insan sayısı çok azdır) ayrıca işlem süresinin kısa ve etkisinin yoğun olması olarak sayılabilir. Ayrıca bu işe eli yatkın ve defalarca garanti bağlama sonuçları almış insanların da taleplerinin bu doğrultuda olduklarını da biliyoruz. Bu yüzden Turan hocamız gibi insanların zaman zaman ihtiyaç halinde bu işleme başvurarak beklentilere karşılık verdiklerini bilmenizde yarar var.

İncir Büyüsünde Etkiler Nasıl Ortaya Çıkar?

Standart bağlama işlemlerindeki gibi 3 hafta beklemek bu işlemde gereksizdir. Vuku bulması gereken hadisenin çok elim bir şekilde kişiye garkından hemen sonra yönetilen Hüddamların son dokunuşlarıyla tesir başlar. Gerçekten uzman bir medyum için bu süreç 10 günü geçmez. Bazen hesapta olmayan olumsuz ayrıntılar eğer ki gerçek olursa zaman kesinliği bozulabilir. O zaman anlık olarak durum değerlendirmesi ve işlem içindeki müdahalelerin yapılması gerekir. Bu büyüde bazı etkiler söz konusu edilirken kişilerin giysilerinin de mutlaka ele geçirilmesi gerektiği gibi bilgiler olabiliyor. Bu bilginin yanlış olduğunu bilmelisiniz. Kişisel giysiler ile incir büyüsü konusu apayrı konulardır.

Özellikle evliliğinde sorun yaşayan veya karşılıksız aşklarından dolayı bedbaht olmuş kişilerin sıklıkla başvurdukları bu yöntemi evde tek başınıza yapmanız mümkün değildir. Günümüzde ayağa düşürülmeye çalışılan Havas ilminin ne denli riskli ve zor olduğunu ayrıca amatörlüğü kaldıramayacak kadar da tehlikeli olduğunu bilmelisiniz. Bu yüzden kuru incir büyüsü ya da yaş incir büyüsünün tek başınıza edindiğiniz kaynağı belirsiz bilgileri kullanarak evde denemeyiniz. Bunun yerinde mutlaka bir uzmana danışın belki de yapılabilecek çok daha farklı bir yardım söz konusu olabilir. Bunu asla bilemeyiz öyle değil mi?

Bu işlemi bozmak konusunda aldığımız çok sayıda sorular olmaktadır. İncir büyüsü bozulurken sirke kullanımı çok önemlidir. Zaten web sayfamız üzerinden büyü bozmak ile ilgili çok sayıda gerçek bilgiye ulaşabilir ayrıca buraya tıklayarak sirke ile büyü bozmak konusunda en çok merak edilen konuları okuyabilirsiniz. (Kırmızı yazımıza tıklayın)

İncir büyüsü de sirke ile bozulabilen büyülerden olduğu için konuya hakim olabilir ve birçok yeni bilgi edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir