İğne Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır

İğne Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır

İğne büyüsü hakkında çok geniş bilgiler bulmak her ne kadar mümkün olsa da sayfamız üzerinden sizlere en bilinen hatlarıyla ve uygulanış biçimleriyle ilgili bilgileri aktarmak istiyoruz. İğne büyüsü bağlama büyüsü işlemleri arasından son derece etkiler sonuçlar vermektedir. Ayrıca rahmani olarak aşık etme işlemlerinde kullanılır. Fakat bir de şeytani bir yönü vardır ki kara büyüler sınıfında kendisine yer bulmasının temel taşlarını oluşturur. İğne büyüsü sayesinde bir insanın tüm hayatını ve sosyo-ekonomik durumunu berbat etmek mümkündür.

İğne büyüsünün ilk çıkışı Ortadoğu ülkeleridir. Irak bu konuda savaştan önce çok büyük hocaları bünyesinde barındıran ülkeydi. Fakat artık pek çok ilim sahibi insan hem Türkiye’ye göç etti hem de İran’a. Bir kısmı da Suriye’de iğne büyüsü yapıyor ve öğretiyordu. Ancak bildiğiniz gibi orada da başlayan göç bu büyünün uygulandığı yeri artık dünyanın bambaşka yerlerine taşımak durumunda kaldı. İğne büyüsünün rahmani ele alınmasının tarihi genel olarak bahse konu ülkeler üzerindedir. Fakat orada ki ismi biraz daha farklıdır. Örneğin bu işleme “Suzen büyüsü” ya da “Firkete büyüsü” dendiğini duyabilirsiniz. Biri farsça diğeri de eski Türkçe olarak düşünülebilir. Daha önceki yıllarda iğne bugün bulunabildiği kadar kolay ulaşabilen bir malzeme değildi. Firkete daha kolay bulunabilir durumdaydı. Bu yüzden bu ismi veren genelde yaşça büyük medyumlara rastlayabilirsiniz.

İğne Büyüsü Neden Yapılır

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi iki amaç uğruna iğne büyüleri yapılır. Bunlardan en çok bilineni bir kişiyi kayıtsız şartsız aşık etmek adına yapılan bağlama büyüsüdür. Bir diğeri ise kişinin tüm şansını ve bahtını bağlayan bir anlamda ruhani bir çıkmaz yaratan şeytani formudur. Bu uygulama şeytani ritüellere hakim medyumlar tarafından tasarlanabilir. İğne büyüsüne maruz kalmış bir insan çok önemli sağlık sorunları yaşar hatta sakat kalmaya, yatağa düşmeye kadar giden çok zor süreçler yaşayabilir. Bu yüzden iğne büyüsü endişesiyle Turan hocanın yaptığı bakımlarda öncelikle işlemin insan üzerindeki temel etkisi ve gayenin belirlenmesi zaman alır. Bu süreç basit bir bakımla anlaşılamayacağı için biraz sabırlı olunması gereken bir zaman zarfıdır.

Genellikle ayrılan eşlerin daha çok rağbet gösterdiği bağlama büyüsü işlemlerinin iğne ile yapılması sonucunda terk eden eşin yeniden eve dönmesi ya da ayrılmış bir sevgilinin yeniden aşık olması gibi çok somut örnekler görülebilir. Bunlar iğne büyüsünde en çok görülen ve ulaşılması kolay olan durumlardır. Takribi olarak 15 günlük bir iğne büyüsü süresi bu arzularınıza kavuşmanıza yeter. Asıl olan şeytani olarak yapmaktır. Bunu da her hoca yapmaz. Turan hoca gibi ilim sahibi insanların asla kabul etmeyeceği şeytani büyüleri hayata geçirmek çok zordur. Bunun için hayvan kurban etmekten tutun da yüzlerce iğne ile yapılan geceler boyu çalışmalarla, insanın üzerine salacakları cinlere korkutmaya kadar giden bir sürü uygulama görebilirsiniz. Bu tarz işlemlerle karşılaşmış kişilerin ne yazık ki çok fazla şansı kalmamış demektir. En kısa zamanda büyünün bozulması şarttır. Geç kalındığı takdirde her şey kaybedilebilir ve kişi eski sağlığına bir daha kavuşamaz. İğne büyüsü endişesi oluştuğu anda detaylı bir bakım yaptırmanız gerekir. Turan hoca bu konuda yardımcı olmaktadır.

İğne Büyüsüne Bir Örnek Vudu büyü ile iğne büyüsü yapmak

İğne Büyüsü Nasıl Yapılır

İğne büyüsünde gerekli malzemelerin başında siyah makaralar gelir. Bunlar özel sicimlerden üretilmiş siyah iplerdir. Herhangi bir yerden temin edilmesi zordur. Özel olarak üzerine tılsımlı sözlerin söyleyebileceği bir sicimden üretilir. Bunlar bazen hayvan bağırsaklarından oluşturulan iplerde olabilmektedir. Özel aktarların sipariş üzerine medyumlara temin ettikleri materyallerdir.

İşlem sırasında kişinin adı ve özel bilgileri 77 kez düğümlenme sırasında okunur ve ilgili İbranice ayetler nezaretinde işlem yapılmaya devam eder. Bu sırada her düğüm sırasında iğne büyüsünde hangi hüddamdan yardım isteniyorsa onun da ismi tekrar edilmek suretiyle işleme kulak vermesi sağlanır. 77 düğüm bazen 15 güne yayılabilir fakat genelde ilk bir kaç gün içinde bu sayı tamamlanır.

Bu sürecin 15 güne kadar uzamasının sebebi ancak bu kadar tekrardan sonra bir cinin ikna edilebiliyor olmasıdır. İşlemin son 4 gününde tercihinizin ne olduğuyla ilgili gerçekler hayata geçer. İğne büyüsünde medyuma vereceğiniz sözlü vekalet çok önemlidir. Eğer ki sözlü vekalet vermişseniz medyum iğne büyüsünü sizin adınıza sizi görmeden bile planlayabilir. Aslında işlemin şeytani bir ritüel mi yoksa rahmani bir bağlama büyüsü mü olacağı tam olarak bu son planlamada belirlenir. En son tılsımın yazılması ve düğümlerin atılmasıyla birlikte ilgili etkiler hareket geçer. Bunun için de yine bir takım özel dualardan yardım alınır. Bu duaların tam isimleri verilmez zira her kişiye göre farklı olarak seçilecektir. Ancak son günlere yaklaşırken iğne büyüsünün etkisini göstermesi beklenir. Özellikle son son iki gün içerisinde çok belirgin bazı davranışlar görülmesi gerekir. Bu yüzden iğne büyüsünde işlemin takibi çok önemlidir. İğne büyüsü işlemi sırasında bu bilgiyi kimseyle paylaşmamak şarttır. Duyulduğunda anda çok zor durumlar yaratılabilir.

Turan hocanın iğne büyüsü hakkında verdiği bilgiler

Yapılış biçimleri olarak medyumların arasındaki farklara göre çeşitlilik gösterebilir. Ancak kim ne şekilde yaparsa yapsın aynı amaca hizmet eden iğne büyüleri hakkaniyetli bir şekilde hazırlanırsa en zor koşulları bile lehinize çevirebilme gücüyle bilinir. Bu yüzden Anadolu’da da eskiden bir insanı bağlamak söz konusu olduğunda iğne büyüleri kesin çözüm olarak sunulurdu. Burada belirttiğimiz gibi yalnızca iğne büyüsü yaptıracak olan insanların amaçlarının ne olduğu ve ne gibi sebeplerden dolayı bu işleme başvurdukları bilinmesi gerekir.

 • İğne büyüsü düğümler atılarak yapıldığı gibi elmaya ya da armuta saplanan iğneler neticesinde de yapılır. Bu şekilde olan işlemlerde ilgili meyveye bir takım karakter yükleme süreçleri yaşanır. Bu daha derin bir izahat gerektiren ayrıntıdır. Bu yüzden farklı koşullarla aynı sonuca ulaşabildiğini de belirtmek istedik. Zira ayrıntılı olarak merak edenler için her farklı uygulama Turan hoca tarafından arzu ettiğiniz takdirde sizlerle paylaşılmaktadır.
 • Ayrıca iğne büyüsünde bir kişinin iş ve sosyal durumunun hedef alınarak tamamen kara büyü menşeyli uygulanması da söz konusu olabilir. Bu tarz işlemler eskiden “Cadı Büyüleri” ya da “Lanet Büyüleri” olarak bilinirdi. Hayvanların kurban edildiği, aklınıza gelebilecek en iğrenç malzemelerin kullanıldığı ve pis ortamların tercih edildiği bu tarz iğne büyülerinde medyumlar genellikle kişinin üzerinde taşımanızı istediği muskalar yazarlar. Bu muska belirli bir işlem sürecinden geçtikten sonra büyü yapılacak kişinin yatak odasına kadar hatta üzerine giydiği giysisine kadar erişebilir. Tabi ki bunun için şeytani işlem yapan hocaların talep eden insandan yardım alması gerekir. Bu tarz durumlarda şüpheleriniz var ise derhal bir bakım yaptırmanız şarttır. İğne büyüsünün şakası olmaz!

İğne Büyüsünde Farklı Malzemeler

Saymaya çalıştığımız malzemelerin içinde bazen de iğnenin çeşidi ile ilgili sorular geliyor. İğne büyüsü bazen toplu iğne büyüsü ismiyle de anılabilir. Yorgan iğnesi büyüsü, dikiş iğnesi büyüsü gibi farklı farklı isimlerle anılabilir. Fakat burada iğnenin çeşidi asla evde kullandığımız sıradan iğneler olamaz. Öncesinde özel okunmuş kumaşlardan dikişler atılarak geçirilmiş olmalı ve tılsımlanmış olmalıdır. Bu yüzden özellikle bu bilgi kirliliğinin yoğun olduğu internet ortamında sıradan iğneler kullanılarak yapıldığı söylenen iğne büyüsü isimli çalışmalardan uzak durunuz. Bu işlemde kullanılacak olan tüm malzemeler profesyonel olarak hazırlanır ve tam sırası ve isimleri ancak özel görüşmelerde verilir.

Ancak tek bir farktan söz etmek mümkün olabilir. Toplu iğneleri genel de şeytani amaçla hazırladıkları muskalarda daha çok kullanıyorlar. Bazen de sabuna iğne batırmak, yorgana iğne batırmak, kuzu yüreğine 41 iğne büyüsü, çengelli iğne büyüsü hatta soğana iğne batırma büyüsü olarak da bu işlemin isimlerini görmeniz mümkündür. Aslında her biri bu işlemin türlerini kapsamakta ve işlem sonucu olarak aynı şeyin beklendiği bir sıralı çalışmayı oluşturmaktadır. İğne büyüsü yazımızın başında da belirttiğim gibi son derece geniş bilgiler verilebilecek olan esas başlığı bağlama büyüsü olan bir işlemdir.

İğne Büyüsünde Ana Malzemeler Şöyledir :

 • Küf Sabunu
 • Domuz Yağı
 • 41 Kibrit Çöpü
 • Domuz Eti
 • Medyum tarafından sağlanacak olan iğneler
 • Siyah sicim iplik ve özel al atlas kumaşlar

Not : Bu malzemeler genellikle medyumların ortak kullandıkları iğne büyüsü malzemeleridir. Fakat ekleme ve çıkartma yapılarak çok sayıda farklı malzemeler bu işleme dahil edilebilir. Bunlar seçilen işleme ve bakımlardan elde edilen özel bilgilere göre değişebilir.

İğne Büyüsü Bozan Hoca

Turan hoca iğne büyüsü konusunu şöyle ele almakta ve kendi ağzından şu şekilde değerlendirmektedir: “Eğer ki iğne büyüsünün şeytani amaçlar için benden talep ediyorsanız bunu yapmayın. Hiçbir surette yuva yıkan işlemlere girmem. Size de tavsiye etmem. Ancak iğne büyüsü bazen aileleri kurtarabilmektedir. Durumunuzu bu yönden ele alabilecek bir ortama sahipsek değerlendirmek isterim. Son olarak eğer ki iğne büyüsü bozma konusunda yardımcı arıyorsanız yani iğne büyüsü bozan hoca olarak bir talebiniz varsa bu konuda sizlere canı gönülden karşılık beklemeksizin yardım ederim. Zira ben bu iğne büyüsü lanetinin ne menem bir şey olduğu çok iyi bilirim ve sizi kurtarmak için elimden geleni yaparım.”

Normal surette hocamız büyüler ve ritüeller hakkında bu kadar geniş yorumları kendi ağzından sitemize koymaz. Bunu diğer tüm yazılarımızda görebilirsiniz. Yazılarımıza üçüncü kişiler olarak kaleme alır ve Turan hocamız nezaretinde bilgi aktarımı yaparız. Fakat bu iğne büyüsü konusunda o kadar hassas davranmamızı istemesinin yanı sıra bir de bu paragrafı sizlerle paylaşmamızı istedi ve kendi ağzından sizlere yardımcı olabilecek sözleri bu şekilde aktardı.

“İğne Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır” için 137 yorum

 1. Daire kapımın dışında duran ayakkabiligin en üstüne bir adet yorgan iğnesi bir adet kilitli iğne bırakılmış kim neden koyarki diye düşünürken büyü yapılmış olma ihtimali geldi aklıma ne yapmam gerektiği k9busunda bana lütfen yardımcı olurmusunuz ayrıca uzun yıllar evli ama huzursuz mutsuz bir evliliği bitirip tekrar aynı kişiyle nikah yapacağım her zaman ayırmak isteyenlerin büyü yaptıklarından şüpe ettim öğrenme imkanım varsa sizden rica ediyorum bana yardımcı olurmusunuz.

  1. Evet böyle bir şansımız var yani durumun ne olduğunu öğrenmek için… Yalnız beni aramanız gerekiyor.. Buradan yardımcı olmak son derece zor olur.

   1. merhabalar bugün arabadan inerken arabanın yan cebinde 1 tane yorgan iğnesi gördüm 1 yıldır araç bizde bu zamana kadar görmemem mümkün değil büyü olup olmadığını nasıl öğrenebilirim

    1. İğne dışında bir şey buldunuz mu? Bir yazı, yanında sabun vs gibi şeyler… Bunların yanıtlarını bana ulaştırın lütfen Whatsapp yoluyla duruma göre yorumlamaya çalışalım.

 2. Öncelikle merhaba evin içerisinde kilimin altında üçgen şeklinde arapça yazılı kagıt ve kırmızı iple takılmış igne batırmışlar birde kagıtın bir bölümü yağlıydı ne anlama geliyo teşekkürler

  1. Bir çeşit iğne büyüsü işlemi gibi görünüyor ancak bakım yapmak gerekiyor. Bana Whatsapp ile ulaşınız…

 3. 2012 yılında oğlum dünyaya geldi. Beşiğinde renkli toplu iğnelere rastladım. 2018 yılında kızım oldu dün yine beşiğinde toplu iğneler buldum ve bunun bir rastlantı olmayacağını düşünüyorum. Yardımcı olursanız sevinirim çok teşekkür ederim.

  1. Bunları kim, neden oraya koymuş mesele budur. Bunu araştırmalısınız. Yeni doğan çocukla toplu iğnenin ne gibi bir bağlantısı olabilir. Bana whatsapp mesajıyla ulaşın lütfen.

 4. Evime misafir gelen akrabam yanında parayla yaptığı dikiş işi getirmişti giderken de 2 tane iğnemi aldığını söyledi iğnelerimi çelik olduğu için beğenmiş şüphelendim araştırınca iğne büyüsüne rastladım.ne amaçla aldı emin olamıyorum.bu büyü yapılmadan korunmak için yapabileceğim birşey var mı.

  1. Var fakat bunun için bir takım sıralı uygulanması gereken ritüel çalışmaları var. Bunları sizinle paylaşabilmem için beni arayın lütfen.

 5. Merhaba benimde işimle ilgi yapıldığını düşünüyorum bir anda evin içinde halı üzerinde bir sürü başı renkli toplu iğne buldum ilk önce anlam veremedim ama şimdi yazınızı okuyunca dank etti işlerimiz kötüye gitmeye başladı eşim bunalımda huzursuz sürekli bu konuda yardımcı olabilmisiniz teşekkürler

  1. Gül hanım bana Whatsapp yoluyla ulaşın. Durum bu denli vahim bir hal aldıysa tez zamanda bir alaka göstermek farz olmuştur. Size yardımcı olacağım ancak çok yoğun bir program içerisindeyim. Bana yazın ya da arayın lütfen.

   1. Hocam benimde yeni doğan çocuğumun kıyafetinden uçları eğik 2 tane iğne çıktı suya attık uçları küflendi başka iğneler denedim hiçbiri küflenmedi

 6. Merhaba yatağıma yorgan iğnesinin delik kısmı kırılmış ve hafif eğilmiş şekilde buldum. Sizce nedir ne yapmam gerekiyor çok korkuyorum

  1. iğne kırmak aslında iğne büyüsü işlemini bozarken karşılaştığımız bir hareket ancak içinde bulunduğunuz durumun niceliği çok önemli. Bunu bilmeden bir şey diyemem tabi bu yüzden en kısa zamanda görüşelim. Beni whatsapp’tan arayınız lütfen.

 7. Sayın Turan Bey,
  Annemin evinde buzdolabının arka tarafına sıkıştırılmış buruşuk bir gazete içinde peçeteye saplanmış bir iğne buldum.Annem 92 yaşında ve bir bakıcısı var. Bu ne anlama geliyor bilgilendirirseniz memnun olurum.Teşekkür ederim.

  1. Bu büyük tehlike arz eden bir durum olarak ön plana çıkıyor. Bana en kısa sürede ulaşırsanız durumla ilgili bir bakım yapar birlikte değerlendiririz.

 8. Yorumlarimizi neden koymuyorsunuz Turan bey, İnsanlari oyalamayin. Yazik gunah islem 21 gun dediniz 4 ay oldu

  1. Bir sürü farklı isimle aynı yorumu yazarsanız yayınlamamız zor olur. Gerçek adınızı paylaşın ayrıca sizin durumunuz ile ilgili hangi noktaya gelindi çok iyi biliyorsunuz. Günde 80 tane yorum yaparak mı sonuç alacaksınız? Whatsapp’tan yazın lütfen…

   1. Bizde evimizde plastik mataraya batırılıp kırılan 30 40 tane iğne gördük bir çok hoca bunu büyü olduğunu söyledi lakin inanmadık ve çöpe attık sizce de bu bir büyü mu yardımcı olursanız sevinirim 🙏

 9. Turan bey merhaba; otomobilin bagajını temizlerken koltuk ile bagaj arasında iki adet makara buldum. biri siyah diğeri beyaz, beyaz olanın üzerinde dikiş iynesi saplı. İğne afif eğilmiş. Bu konudaki düşünceleriniz paylaşırsanız sevinirim.

  1. İğne büyüsü ihtimali var tabi ancak eksin konuşmak için yeterli veri yok. Bunun için bana bir takım resimler göndersen daha uygun olur gibi… Bunun için de bana özel olarak ulaş duruma bakalım. Araçları da çok sık kullanıyorlar büyü yapımlarında. Tedbirli olmakta fayda var.

 10. Turan hocam babam ev nakliyatına gitmişti işi bittikten sonra arabayi temizliyodu ve küçük bir kutuda küçük kuranı kerim kitabı kagida sarılmış igne daha fazla açmadım tek igneyi gördüm ve dügümlenmiş yün ipleri vardı babam eve getirdigi için kutuyu açtım ve bu malzemeler çıktı ne anlama geliyor

 11. Hocam benmde ilk doğumumda eve geldikten 3 4gün sonra yatak odamda beşiğin altında ve tam ortasında bir avuç toplu iğne buldum. Bikaçgün sonra da dolabımdaki kazağımın birinin yakasına geçirilmiş bi toplu iğne buldum bi hışımla pencereyi açıp fırlattım Sonradan ayağım suya erdi. Evlendğmden itibaren sorunlu bi eşe sahibim adeta tanımadığım bi adamla evlenmiş gibiyim. Üzerimizde bişey mi var merak içerisindeyim. Yardım edermsnz Allah rızası için? Boşanmak üzereyim

  1. Hande Hanım iğne büyüsü ayırma işlemleri içinde gerçekten kötülüğe zuhur eden bir uygulamadır. Bunu bizim toplumda yüzlerce kere gördüm ve tespit ettim. Bu yüzden bu ihtimal yüksek. Sizin koymadığınız bir yerden iğne çıkması zaten ayrıca ilginç bir durum. Acilen evliliğin sakatlanmadan bu işe eğilmek gerekiyor. Bana özel olarak ulaş olur mu?

 12. Hocam bende dün arabamızın tavanında deliği kırılmış hafif eğilmiş igne buldum tam sağ koltuğun üzerinde eşim inanamadı daha yeni temizlemişti arabayı ve hayatımızda uzun süredir yolunda giden hiç birşey yok

 13. Hocam benim ablamın alt eşortmanın bel içinde 1 tane yatay şekilde ve de yorganın içinde toplu iğne bulduk ne anlama geldiğini bilmiyoruz bizde buyu olabilceğni düşündük . Durumlarında maddi anlamda bi çokuş evde anlamsz bir huzursuzluk ve karı koca arasında bi bozukluk soz konusuydu bulana kadar. Ve dolabından sürekli sesler geldiğini huzursuz ruyalar gördüğünü soyluyordu. Bulduğundada tuvalete atmış. Ne yapmamız gerekiyor yardımcı olurmusunuz..

  1. İğne büyüsü üzerinde duruyorum. Fakat tuvalete atmak çok yanlış olmuş. Acilen bana ulaşmanızı tavsiye ediyorum.

 14. Merhaba hocam benım kaynanam bana muska yapmıstı sureklı kabus goruyordum ve hamıleyım dıye koruma amaclı yapmıstı içinde renklı ıpler ve kırılmıs iğne ve arapça yazılar vardı yalnız ben onları suya bıraktım bu ne anlama gelıyor

  1. Suya bırakmak yanlış bir tutumdur. Neden bırakıyorsunuz. Büyüler bozulmadığı sürece (eğer varsa) etkisini yitirmez. Doğadaki her madde gibi yalnızca şekil değiştirir. Tesirlerin devam ettiğini düşünüyorsanız benimle irtibata geçiniz. Hayırlı Günler

 15. Yeni evlendik evimize taşındıktan yaklaşık bi sene sonra eşim sünger üzerine saplanmış 7 adet paslı iğne bulduğunu söyledi atmış daha sonrasında birde evde kullanmış olduğu eşarplarının farklı yerlerinde yanıklar vardı elim iki defa düşük yaptı bi arkadaşına bu konuyu söylediğinde kendi ailesi tarafından büyü yapılmış olabileceğini söyledi bu olabilir mi yardımcı olurmuşsunuz.

  1. Olabilir ama bunun düşük yapmak ile bir ilgisi olduğunu sanmıyorum. Bu duruma başlı başına ayrı bir başlık altında bakmak gerekir. Beni arayın özel olarak bakımlar yapmak gerekiyor. Ümit Bey durumunuz hassas bir konu, ne yapabiliriz bilemiyorum ama elimizden geleni yaparız.

 16. Merhaba yatak odamda yatak örtüsünün ta iç tarafına düz bi şekilde büyük toplu iğne buldum bu nedir zorla çıkartık eşimle başıöa bi kez daha gelmişti oda yorgan iğnesiydi lütfen yardımcı olun.

 17. Hocam ben tesadüfen yastık kılıfını değiştirirken elime bir şey geldi yastık az bir şey yandan açılmış içine muska koyulmuş muskayı açmaya korktum üzerinde eşimin adı yazıyor ve ismin üzerinde iğneyle delinme izleri var fakat bu ev eşimle bizim evimiz değil eşim cezaevine girince babamla babaannemin yanına geldim çocuklarımla onlar oldum olası eşimi istemez kaç çocuk olursa olsun ayrılmamızı isterlerdi hep. öncesinde de işler hiç rast gitmedi hep kavga tahammülsüzlük eşim cezaevine girdi 3 kez ziyaretine gittikten sonra birden bıçak gibi kestiler attılar sanki beni eşimden birden soğudum iyice boşanma davası açtım 1 ekimde mahkememiz var 3. çocuğumuza hamileydim onu eşime götürmedim bebek öldü dedim şöyle geriye dönüp bakıyorumda ben ne kadar saçma şeyler yapmışım

 18. Hocam benimde sıkıntım var yardımcı olurmusunuz psikolojim çok bozuldu hocam yardım edin bana önce Allah’a sonra siz hocam

 19. Odamda çekmecede yordan iğnesinin delik kısmına pamuk kaplanmış ve bant ile sarılmış şekilde buldum. Böyle bir büyü olabilir mi ?

  1. Zannetmiyorum ama son yıllarda o kadar farklı formlarda büyü gördüm ki, kesin değildir diyemiyorum.

 20. Bizimde bahçedeki gülün dalından birinin içine toplu iğne sokmuşlar. Tesadüfen odunu kırınca içinden cıktı. Bu ne büyüsü olabilir? Ne yapmam gerek ?

 21. Yastığıma batırılmış 1adet toplu iğne buldum. Hafif eskimiş bi iğne. Tesadüfen elime battı temizlik yaparken ve kanadı. Bu iğneyi ne yapmam gerek. Eğer bu bi büyüyse nasıl bozabilirim ?

  1. Büyü olma ihtimali zayıf çünkü yastığınıza aleni olarak batırılmış olamaz. İğne büyüsünde iğne saklanır. Ama illa ki bir endişe taşıyorsanız bana iğnenin şeklini gönderin farklı bir durum var mı bakalım.

 22. Çeyizlerimin içinde altı adet yağlı kagit içi ne sarılmış dikiş iğnesi buldum sarilmis muska şeklinde dikilmiş igne paslanmış ne yapmaliyim.

 23. Hocam ben tişörtümün kolunda paslı bir iğne buldum sirke döküp attık büyü olabilir mi yardımcı olur musunuz

 24. Turan hocam ben rahatsızdım arkadaşım bana geçmiş olsuna geldi ve benden dikiş iğnesi istedi kendi evinde ablasınla beraber önceden dikiş atölyesi varmış aslında evlerinde var olduğunu tahmin ediyorum sonradan aklıma takıldı bunu benden niye istedi diye ama ben hiç iyi olamıyorum sürekli hastalanıyorum acaba sadece şüphemi bilgi verirseniz memnun olurum

  1. Kişisel eşyalarınızı kimseyle paylaşmamanız gerekiyor. Ayrıca ev eşyalarından da iğne gibi özel malzemeler konusunda dikkatli olmak gerekiyor. Şimdi birşey demek zor ama bakarız durumuna bana telefon ile yazarsan.

 25. Merhaba ben bir muska buldum içini açtığımda ise içinde çok az toprak minicik yeşil bir kumaş ve birde yüzük vardı yüzüğün etrafı ilk önce renkli iplerle sorılmış daha sonra ise beyaz iple iyice sarılıp içinede iğneler konulmuştu. Herkes farklı bişey söyledi bu büyü hangi amaçla yapılmış olabilir acaba

  1. Bu büyü iğne büyüsüdür. Çok can yakan bir işlemdir. Acil olarak durumunu whatsapp ile bana hatırlat. Seninle özel olarak ilgileneceğim.

 26. S.a hocam ben salı gecesi saat 3/4 araları böyle bir rüya gördüm iğne büyüsü söz konusuydu ve rüyada çok ilahiydi sanki onu yaşıyormuşçasınaydı aşk ile ilgili konular geçiyordu ve korkmuştum ve kalktım bu bize bir işaret olabilir mi?

  1. Bir işaret olacağını sanmıyorum bilinçaltı yönlendirmesi yaşamışsın. Korkulacak bir şey yok merak etme.

 27. Hocam rüyamda bir yerleri düzeltirken sarılı bir şekilde gazete parçası yere düştü. İçini açtığımda 3 adet toplu iğne çıktı ve etrafa düştü. Batırılmamış iğneler, gazete arasına sarılıydı.
  Rüyamda ben bunu büyü olarak yorumladım ve o an korkarak uyandım çok renkli ve canlıydı ortam.
  Haberci/mesajcı rüya olabilir diye internette araştırma yaparken burada buldum kendimi. Gerçek olabilir mi böyle bir şey?

  1. Bu şekilde bir rüya haberci olmaz ama içinizde bir şüpheye dair bilinçaltı barındırıyor olabilirsiniz. O duruma da ayrıca bakmak gerekebilir.

 28. Hocam ben eşimin yastıgnda firkete buldum kaynanam ısrarla o yastığa oğlunun yatmasını söyledi gece korkuları var sözde iğneye karabasan vs. Gelmezmiş. Umursamadım normal bi firketeydi herhangi bir şeye sarılı değildi gecenlerde yine yastık yüzünü degisirken toplu iğneye rastladım büyü olabilir mi acaba

  1. Olabilir ama iğneyi tam olarak ne şekilde buldunuz onu bana söyleyin lütfen. Whatsapp ile yazabilirsiniz.

 29. Merhaba turan hoca benimde bir sorum olacak benim evimde annem bu keresinde havlu içinde iplikli iğne buldu bu aralar eşimle ayrıyayrıyiz eve gelmiyor oda eşyalarını aldığında taytinda toplu iğne çıkmış ben evde iğne iplikle uğraşan biri değilim acaba bu ne olabilir iğne büyüsü evine biri girmesede uzaktan da yapılır mi cevabinizi bekliyorum ne olur yardım edin

  1. Uzaktan yapılabilir ve hatta çok etkili sonuçlar olabilir. Risk altında olabilirsiniz whatsapp tan yazın bakalım ayrıca bulduğunuz iğnenin fotoğraflarını bana gönderirseniz iyi olur

 30. Slm hocam yastığına batırılmış sivri ucu dışarda gövde kısmı içerde ucunda ip olan ve paslı bi igne buldum aceba büyü olabilirmi

 31. Evim de büyük yorgan ignesşnin arka kısmı kızdırılarak büyük gözlü bir mavi boncugu ters tarafından boncugu eriterek delip koltuğun iç kısmına koymuşlar ne anlama gelir acil cok korkuyorum..

  1. Yorgan iğneleri pek hayır için kullanılmaz. Bana fotoğrafını gönderirseniz duruma bakmaya çalışalım.

 32. Merhabalar tüm yazilarinizi okudum..böyle durumlar karsisinda ne yapilir ne edilir bende bilmiyorum 10 yillik evliyim esimde ozel anlamda bi tutukluk var gezmedgimiz doktor kalmadi ama sorun cikmiyor.bir hoca ile gorustuk baglamislar dedi ama ogun bugundur evde hep zorlama huzursuzluk devam ediyor ozellikle ben cok sinirliyim ruyalarimda rüya goruyorum korkmuyorum ama etkisinde kaliyorum esimde oyle surekli daraliyorum diyor.ben acikcasi ayrilma noktasindayim benle esimin tum herseyi kapandi napabilirim bilmiyorum

  1. Bana telefon ile ulaşırsan duruma bakmaya çalışırız. Geçmiş olsun bu gibi şeyler aile hayatını derinden etkileyen şeyler oluyor malesef.

 33. Merhabalar. Bende tum yazılarınızı okudum ve benımde sormak istedıgım bisey var. Uzun zaman önce kayınvalıdem bana bı poset örgü yünü verdı kullanmadığı için. Beyaz bı ıp ucundan bseyler örülüp bırakılmıştı bugun o ıp yumagının içinden 5 tane iğne cıktı içine gizliydi iğneler dısardan görünmüyordu. yardımcı olursanız sevinirim

 34. Merhabalar. Biz evlendikten 1 ay sonra yatagimizin içinden dikiş iğnesi bulduk eşime baktı.. Bizlerin batirmasi mümkün değil sanki daha önce koyulmuş yattıkca da yerinden oynamış gibiydi. Ve biz evlendik evleneli o eve bir türlü ısınamadik hep korktum. Bu neyle ilgili olabilir. O zamanlar evimde dikiş iğnesi yoktu

  1. İğne büyüsü olabilir bakım yapmam gerekiyor. Whatsapp’tan görüşelim Burcu kızım bu olay önemli olabilir.

 35. Merhaba. Yakınım beş aydır psikolojik tedavi görüyor vesvese ve korkulardan dolayı ama bu olayın başlama sebebi yeğenimin elinde gördüğü küçük ayıcığın içine batırılan iğneden sonra oldu şuan her yerde iğne varmış gibi korkuyor bunun büyü ile ilgisi olabilir mi?

  1. Olabilir bazen bu şekilde bez bebekler de kullanılabiliyor ancak net bir şey demek zor bakım yapmadan…

 36. Hocam evimizde banyo perdesine çok görünmeyecek şekilde batırılmış dikiş iğnesi buldum. Ben batırmadım, batırabilecek evin içinde de kimse yok. Bulalı bir haftadan fazla oldu ama emin olamadığım için çıkarmadım yerinden, öylece duruyor. Evde özellikle son iki aydır sürekli bir huzursuzluk hakim. Bu evde dikiş iğnesi kullanan tek kişi benim. Fakat eve girip çıkan, daha önceden büyü ile uğraştığını bildiğim biri var, ondan şüpheleniyorum. Ne düşünüyorsunuz ?

  1. Düşünmekten ziyade sormak istediğim bir kaç soru olacaktır. Beni whatsapp ile arayabilirsiniz o vesile ile rahatça görüşebiliriz.

 37. Ben bes ay baska bir ulkeye geldim saece iki valizimle valizden esyalari cikarirken dikkat etmemistim sanirim dolabimda beyaz ustunde buyuk ve bolca yine beyaz iplikle dikisler olan tul parcasi buldum valizime sadece annemin ulasimi vardi o yuzden o bir sey koymustur belki bu tule diye bir sey var sanip acmaya calistim cokca dikis atilmis icinde bir sey olmadigini anlayinca biraktim bu cokca her yerine rasgele dikisler atilmis katlanmis uzun el kadar ve biraz kalinca sarilmis tul daha once fark etmemistim bu sizce buyu gibi bir sey olabilir mi ici bosa benziyor ama tamamini acmadim tulun dikislerden dolayi

  1. Olabilir ama görmeden bir şey diyemiyorum. Bana fotoğrafını atar mısınız rica etsem bu şekilde bakım yaparız durumu anlamaya çalışırız.

 38. Merhabalar bugün başıma gelen bir şeyi aktarmak istiyorum misafirlikten eve giderken her zaman taktığım çantamı koluma taktım ama bacağıma biseyler saplaniyordu.bir baktım iğne ucu çıkmış.sonra eşime gösterdim iğne çantanın kumaş bölümüne sokulmuş 2 adet karşılıklı dikiş iğnesi ve ip ile bağlanmış.acikcasi şaşırdık deri çantadan çıkmış tekrar eşim makasla keserek çıkardı daha sonra çöpe attik.simdi bu ne olabilir

  1. iğne büyüsü olma ihtimali var ama bir resim falan atabilirseniz bana Allah’ın izniyle bakım yaparız. Durumu anlamaya çalışırız.

 39. geçen hafta montumun cebinde küçük siyah toplu iğne buldum pek üstünde durmamıştım ama bu sabah tekrar montumun cebinde pembe toplu iğne buldum bi anlamı var mıdır yoksa ben mi kuruntu yapıyorum

 40. Merhaba Turan Hoca ben uzun bir donem bir birliktelik yasadim 2,5 sene falan. Beni isteme sirasinda buyuk degisiklikler oldu. Aileler bir turlu anlasamiyor ve onun ailesi bunu imkansiz gordu. Tam o surecte 1 kac gun sonra ben yataktan cikamaz hale geldim 2 gun farkinda olmadan hep agladim. Herkesle aram bozuldu ve kendimi taniyamaz hale geldim. Sonra ayrildik ve yine baristik ama hergun kavga ve bir turlu anlasamiyorduk. Birbirimizden soguduk birden bire onu eskisi gibi iyi niyetli gormuyordum. Surekli bana zarar verir diye dusuncelerim olustu. Ailesi benden sogudu, hersey cok garip gelisti.
  Ben depresyonda, istahsizlik, sosyal ortamda dayanamaz hic kimseyle konusmak istemiyorum.
  Acaba bendedemi buyu var? Varsa nasil bir buyu?

  1. Bu durum biraz detaylı görünüyor. Tam olarak nasıl bir yol izleyebileceğimizi detaylı bakımlar neticesinde anlayabiliriz.

 41. hocam 2-3 diş sarmısak var ve iğne batırılmış sarmısağın bir dişine..ama iğnenin deliği yok. bu ne için yapılmış olabilir acaba.fotoğraf atabilirim

 42. Yatağımı düzeltiyordum çarşafı çıkardım altında iğne ve sarı ip vardı ama kendim asla koymadım oraya büyü olabilir mi

 43. Merhabalar hocam ben 3 yıllık ewlıym yer yatağımın üstnde batırılmış dikiş ignesi buldum yeni fark ettiım ucu yanmıs evımde huzur vs hersey iyi ne için olablr

  1. Birinin size iğne büyüsü yapmış olma ihtimali çok yüksek. Ancak benim o iğnenin bir fotoğrafını görmem gerekiyor.

 44. Yatağın da 1 Ay içerisinde 4 Adet farklı günlerde 1 tanesi yastığım da olmak üzere iplik sokma yeri olmayan hep aynı boyda iğneler cıktı hepsi de elime vücuduma batar buldum bilgi verebilirmisiniz

  1. Evde yaşayan birinden mi şüphe ediyorsunuz ki yoksa evde yaşamayan yatağınıza erişebilecek birileri olabileceğinden mi? Büyü olma ihtimali olabilir ama resimleri lazım bana whatsapp ile gönderir misiniz?

 45. Hocam merhaba eşim bundan 1 veya bir buçuk yıl önce evde yalnızken koltukta oturuyormuş eline koltuğa batırılmış sarı başlı 5adet siyah iple birbirine bağlanmış iğne bulmuş ve bunu balondan aşağı atmış sürekli kavga ediyoruz ama ben ayrılmayı asla düşünmüyorum yalnız o bıktım senden nefret ettim bosanalim bitsin filan çok kez dedi bu gece telefonda mesajlarını yakaladım eski sevgilisiyle 5 aydır konuşuyormuş ve bunu ona gösterdim uykusundan uyandırıp bana yüzüğünü çıkarıp verdi senin bu acıyla yaşamanı istemem dedi kal dedim kaç kez hayır olmaz dedi ben herkese anlaticam yaptıklarımı kimse seni kötü bilmicek filan dedi ona gidicekmisin dediğimde gitcen olsam giderdim 5aydir dedi çocuk ona teklif etmiş gelmesini bu durumun bu iğnelerle bağlantısı olabilirmi hocam nerdeyse bu iğnelerin bulunmasından 2yil gecti

  1. Olabilir ama kesin yanıt vermek için biraz karışık bir durum. Özel olarak bakım yapmak üzere beni arayınız.

  1. Kim neden koysun ki bunu? Aklına gelen ihtimalleri ve hayatında oluşan değişiklikleri bana yaz whatsapp ile görüşelim. Eğer bir sorun olduğunu düşünüyorsan bakım yaparız. Şimdiden geçmiş olsun.

 46. Merhabalar annemin eski telefon kutusununun içinden 1 adet yorgan iğnesi ve 1 adet küçük iğne bulduk küçük olan dikiş iğnesine çok fazlaca beyaz ip sarılmıştı. Ailecek çok korktuk ve şüphelendik bize yardımcı olur musunuz

 47. Hocam merhaba birşey sormak istiyorum bizim gelin eşinde cin var ben korkuyorum dıyıp ablasının kocasına söluyor 7 tane sözde dedikleri cin var diye muska yaptırdım dio ama ben şüpelendim acaba 7 tane iğneden muska yapılırmı cinlerden kurtulmak için yoksa bu kendı ailesinden uzaklastırıp sadece kendısıne yaklastırmak mı

  1. 7 iğneden muska yapılmaz. Bu yanlış bir uygulamadır. Ayrıca kafasına göre yaptım oldu diye bir şey de yok. Beni Whatsapp ile arayın detaylı bilgi vermeye çalışayım sizlere.

 48. Merhaba annemin günlük kullandığı ve kapısının önünde duran ayakkabısının içinde ayakkabı tabanı kaldirilip 3adet yorgan iğnesi delikleri ters yönlere bakacak şekilde konulmuş sekilde bulduk annem 2 oğluyla site binasinda oturuyor 3cocuk sahibi yorumlarsanız sevinirim

  1. Annenizin bir düşmanı size kötülük etmek isteyebilecek birileri var mı? Bu özel eşyalara yapılan iğneleme işlemleri genellikle hayra yorulmaz. Bakım yapabiliriz bana whatsapp ile özel olarak ulaşırsanız.

 49. Şuanda geliniyle problemli küsler tabi oğluyla da çok uzaklar.. iğneleri ne yapmalıyım durdukça korkutuyor

 50. Merhaba hocam ben ilk evlendiğim sene surekli evde toplu igneler buluyordum genelde kapi esigi üstünde saplanmis sekilde kapinin ust pervaz tahtasinda bazen evde ki saksi çiçeginin dibinde

 51. Hocam az önce kırlente saplanmış ucu yanık iğne buldum 2 ay önce yine bulmuştum fakat önemsememiştim.bu nedir korkmalımıyım. Lütfen ilgilenin

  1. İğne büyüsü tesiri söz konusu olabilir. Bakım yaparsak daha iyi olur sanırım. Beni arayabilirsiniz whatsapp ile görüşebiliriz.

 52. öncelikle merhabalar nianlı evine bohça götürdük geçenlerde ve garıp bır olay yaşadık çayları doldurdum hıç birşey yoktu ama nişanlımın çayının içinden paslı iğne çıktı bır yerden felan düşsse dıycem doldururken fark ederım ama yok sizce neden olmuştur bırde nişanlandıktan 2 3 hafta snra saçımın kesık oldugunu fark ettım arasından makasla kesılmış barıkz ortada neden olmuş olabılır lütfen bana cevap verırmısınız

  1. Birinin size karşı iğne büyüsü tasarladığı düşünmek için yeterli bulgular bunlar. Ancak yine de özel görüşmek ve bakım yapmaktan yanayım. Geçmiş olsun.

 53. Hocam ben ruyamda surekli kotu kotu ruyalar goruyorum anneme soylemistim annem bir bakicinin yanina gitti ve soylemis ki bana buyu yapmislar kocamda ayrilmam icin var mi oyle bisey hocam bana yardim edermisin gercekten varnmi yok mu ceketimde mor iplikle igne vardi vücuduma batmasin diye tersine koymuslar

  1. Olabilir ama bakım yapmadan anlamak zor olacaktır. Bu yüzden kim baktı bilemiyorum ancak benim kendi yöntemlerimle bakım yapmam gerekiyor

 54. Selamün aleyküm hocam bugün çamaşır sererken eşimin atletinin sırt tarafında toplu iğne buldum iki üç kere geçirilmiş bir şekilde benim evimde böyle bir yoktu Çamaşırlardan karışmış olamaz büyü yapılmış olabilir mi daha önce Çok fazla büyülere mağruz kaldık böyle bir büyü çeşidi varmı.

  1. Aleyküm Selam,
   Böyle bir büyü çeşidi var ancak bu kadar ortada görünür bir şekilde uygulanacağını sanmmıyorum.

 55. Merhaba hocam benim üst katımda oturan ev sahibinden şüpheleniyorum ben evde yokken kirli çamaşır sepetimde benim kıyafetime başı kırık küflü paslı yorgan iğnesini giysimin arka kısmına oyulgamış çamaşırı yıkayıp aşınca gördüm acaba bu ne dır hocam büyümü büyü ise ne büyüsü

  1. İğne büyüsü çok sık karşılaşılan bir tılsım türüdür. Bakım yapmalıyız. Fakat bu iğnenin fotoğrafını bana whatsapp ile gönderirsen yardımcı olmaya çalışırım. Bayramdan sonra görüşebiliriz. Allah’a emanet olun.

 56. s.a hocam bugün yastık elyaflarını değiştirirken arkası ısıtılıp yakılmış beyaz bir boncuğa batırılmış yorgan iğnesi buldum bu nedir acaba büyü olabilirmi yardımcı olursanız sevinirim.

  1. Olabilir iğne büyülerinde iğneyi ısıtarak işlem yapanlarda vardır. Bakım yapmak için beni arayın lütfen Whatsapp hattım açık durumda.
   Bayramdan sonra bakabiliriz inşallah.

 57. Hocam selamunaleykum geçen babama yapılan bı muskayi açtık icinden kağıda batırılmış 5 adet paslı iğne kağıt biraz yağlı gibiydi 4 kardeşiz bide annem var bu muskayi kendi kardeşiyle yaptırdı biz 5 kişiyi babamdan uzaklaştırmak amacıyla olabilir mi bir de 1 yildir babamizla aramızda nedensiz bir soğukluk var geçimsizlik var lütfen cevaplarmisiniz

  1. Bu şüphe ettiğin durum doğru olabilir. Fakat detaylı olarak bakmak gerekiyor. Şu anda bir teşhis koymak yanlış olur.
   Ayrıca yağlı kağıtta ne yazıyordu? İğnelerin görüntüsü nasıldı? Bana whatsapp ile ulaşın lütfen.

  1. Tabi ki normal değil ama hemen büyü demek de doğru olmaz. Bakım yapmak gerekir o iğneyi oraya siz koymadıysanız eğer tabi ki.

 58. Merhabalar şuanki eşimle sevgili iken evinde mutfakta Mısır ununun oldugu kavanozun içinde bir iğne beyaz bir ipliğe sarılı şekilde şans eseri buldum o dönem çöpe atmıştım bir anlamı var mıdır?

  1. Zannetmiyorum. Eğer üzerinizde bir etki söz konusu değilse veya bir rahatsızlık yoksa hiç bir sorun olmaz.

 59. Hocam merhaba dün akşam yatak odamı düzenlerken yatak örtümü sermek istedim örtünün arka saten yüzünde içinde uzun ucunda siyah uzun ampul şeklinde bir iğne vardı ne zamandan beri var bilmiyorum içine sokulmuş yani bu nedir ne anlama geliyor evin içinde sürekli sıkılıyorum eşim bir türlü kendini ekonomik anlamda toparlıyamıyor 14 senedir aynı evde oturuyorum mekan değiştirirsem iyi gelirmi bize yorumunuzu bekliyorum iyi günler dilerim

  1. Öncelikle o iğnenin oraya nasıl geldiğini çözmek gerekiyor. Gerçekten biri tarafından mı bırakıldı yoksa siz mi unuttunuz.. Ne gibi bir unsur içeriyor bunlara bakım yapmak gerekiyor.

 60. Hocam benim yorganın içinden kırık yorgan iğnesi çıktı tesadüfen oldu aslında elime battı normalde kullandığım yorgan içinde iğne unutmam imkansız hele kırıldıysa hiç unutmam bu ne olabilir sürekli huzursuz mutsuz biriyim

  1. Eve girip çıkan yabancı birileri var mıdır? Ona göre detaylı düşünmek gerekir. Herhangi biri bırakmış olabilir belki büyü bile olabilir. Bakım yaparak görmeye çalışabiliriz.

 61. iğne büyüsünde çok etkili bakımlar yaptı bana Turan hoca. Evdeki gizli büyüyü bulduk. Tavsiye ediyorum tabi ki

 62. Hocam merhaba. Ben 31 yaşında 4 çocyk annesi bir bayanım. Eşim cezaevindeydi 9 oldu çıkalı. Fakat çıktığından beri o kadar değişti ki sanki girmeden önceki eşimle çıkan eşim aynı adam değil. Önce beni aldattı ardından madde kullanmaya başladı. Şu an ne eve geliyor gelse de üstünü değişip gidiyor. Çocukları ve beni asla gözü görmüyor. Kısaca hayatım cehenneme döndü diyebilirim. Dün ise bişey buldum. Eşimin gardrobunun arkasındaki kontrplak ın çivisi çıkmıştı. Orası arkaya doğru açılıyor. Çok tozlanmıştı süpürmek için eğildim taa dolabın köşesinde kimsenin göremeyeceği bi yerde bişey buldum. Böyle bir parmak boyunda beyaz saç lastiği gibi bi lastik ortalarından 2 tan3 toplu iğne geçirilmiş. İğnenin ikisininde orta kısmı paslanmış. Birisi kırılmış diğeri sağlamdı. Hocam bu büyü olabilir mi?

 63. Merhaba hocam 4 yaşındaki oğlumun yastığından dikiş iğnesi çıktı paslıydı sadece belki daha önceden şilte dikmiştim ondan mı kaldı bilmiyorum ama şüphelendim. Ailevi olarakta çok şükür iyiyiz ama aklıma takıldı. Büyüden şüphelenmeli miyim sağolun şimdiden.

 64. Merhabalar hocam . Yatağıma otururken elime iğne batmasıyla fark ettim çarşafın altındaydı çıkarmakla zorluk çektim iğne farklıydı toplu iğne değildi çivi başlı olanlardan acaba büyü müdür takıntı oldu o günden beri düşünüyorum

  1. Olabilir genel olarak yatak ve koltuk bu işlem için hedef alanlardandır. Bana özelden ulaşmanızı rica ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir