İğne Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır

İğne Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır

İğne büyüsü hakkında çok geniş bilgiler bulmak her ne kadar mümkün olsa da sayfamız üzerinden sizlere en bilinen hatlarıyla ve uygulanış biçimleriyle ilgili bilgileri aktarmak istiyoruz. İğne büyüsü bağlama büyüsü işlemleri arasından son derece etkiler sonuçlar vermektedir. Ayrıca rahmani olarak aşık etme işlemlerinde kullanılır. Fakat bir de şeytani bir yönü vardır ki kara büyüler sınıfında kendisine yer bulmasının temel taşlarını oluşturur. İğne büyüsü sayesinde bir insanın tüm hayatını ve sosyo-ekonomik durumunu berbat etmek mümkündür.

İğne büyüsünün ilk çıkışı Ortadoğu ülkeleridir. Irak bu konuda savaştan önce çok büyük hocaları bünyesinde barındıran ülkeydi. Fakat artık pek çok ilim sahibi insan hem Türkiye’ye göç etti hem de İran’a. Bir kısmı da Suriye’de iğne büyüsü yapıyor ve öğretiyordu. Ancak bildiğiniz gibi orada da başlayan göç bu büyünün uygulandığı yeri artık dünyanın bambaşka yerlerine taşımak durumunda kaldı. İğne büyüsünün rahmani ele alınmasının tarihi genel olarak bahse konu ülkeler üzerindedir. Fakat orada ki ismi biraz daha farklıdır. Örneğin bu işleme “Suzen büyüsü” ya da “Firkete büyüsü” dendiğini duyabilirsiniz. Biri farsça diğeri de eski Türkçe olarak düşünülebilir. Daha önceki yıllarda iğne bugün bulunabildiği kadar kolay ulaşabilen bir malzeme değildi. Firkete daha kolay bulunabilir durumdaydı. Bu yüzden bu ismi veren genelde yaşça büyük medyumlara rastlayabilirsiniz.

İğne Büyüsü Neden Yapılır

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi iki amaç uğruna iğne büyüleri yapılır. Bunlardan en çok bilineni bir kişiyi kayıtsız şartsız aşık etmek adına yapılan bağlama büyüsüdür. Bir diğeri ise kişinin tüm şansını ve bahtını bağlayan bir anlamda ruhani bir çıkmaz yaratan şeytani formudur. Bu uygulama şeytani ritüellere hakim medyumlar tarafından tasarlanabilir. İğne büyüsüne maruz kalmış bir insan çok önemli sağlık sorunları yaşar hatta sakat kalmaya, yatağa düşmeye kadar giden çok zor süreçler yaşayabilir. Bu yüzden iğne büyüsü endişesiyle Turan hocanın yaptığı bakımlarda öncelikle işlemin insan üzerindeki temel etkisi ve gayenin belirlenmesi zaman alır. Bu süreç basit bir bakımla anlaşılamayacağı için biraz sabırlı olunması gereken bir zaman zarfıdır.

Genellikle ayrılan eşlerin daha çok rağbet gösterdiği bağlama büyüsü işlemlerinin iğne ile yapılması sonucunda terk eden eşin yeniden eve dönmesi ya da ayrılmış bir sevgilinin yeniden aşık olması gibi çok somut örnekler görülebilir. Bunlar iğne büyüsünde en çok görülen ve ulaşılması kolay olan durumlardır. Takribi olarak 15 günlük bir iğne büyüsü süresi bu arzularınıza kavuşmanıza yeter. Asıl olan şeytani olarak yapmaktır. Bunu da her hoca yapmaz. Turan hoca gibi ilim sahibi insanların asla kabul etmeyeceği şeytani büyüleri hayata geçirmek çok zordur. Bunun için hayvan kurban etmekten tutun da yüzlerce iğne ile yapılan geceler boyu çalışmalarla, insanın üzerine salacakları cinlere korkutmaya kadar giden bir sürü uygulama görebilirsiniz. Bu tarz işlemlerle karşılaşmış kişilerin ne yazık ki çok fazla şansı kalmamış demektir. En kısa zamanda büyünün bozulması şarttır. Geç kalındığı takdirde her şey kaybedilebilir ve kişi eski sağlığına bir daha kavuşamaz. İğne büyüsü endişesi oluştuğu anda detaylı bir bakım yaptırmanız gerekir. Turan hoca bu konuda yardımcı olmaktadır.

İğne Büyüsüne Bir Örnek Vudu büyü ile iğne büyüsü yapmak

İğne Büyüsü Nasıl Yapılır

İğne büyüsünde gerekli malzemelerin başında siyah makaralar gelir. Bunlar özel sicimlerden üretilmiş siyah iplerdir. Herhangi bir yerden temin edilmesi zordur. Özel olarak üzerine tılsımlı sözlerin söyleyebileceği bir sicimden üretilir. Bunlar bazen hayvan bağırsaklarından oluşturulan iplerde olabilmektedir. Özel aktarların sipariş üzerine medyumlara temin ettikleri materyallerdir.

İşlem sırasında kişinin adı ve özel bilgileri 77 kez düğümlenme sırasında okunur ve ilgili İbranice ayetler nezaretinde işlem yapılmaya devam eder. Bu sırada her düğüm sırasında iğne büyüsünde hangi hüddamdan yardım isteniyorsa onun da ismi tekrar edilmek suretiyle işleme kulak vermesi sağlanır. 77 düğüm bazen 15 güne yayılabilir fakat genelde ilk bir kaç gün içinde bu sayı tamamlanır.

Bu sürecin 15 güne kadar uzamasının sebebi ancak bu kadar tekrardan sonra bir cinin ikna edilebiliyor olmasıdır. İşlemin son 4 gününde tercihinizin ne olduğuyla ilgili gerçekler hayata geçer. İğne büyüsünde medyuma vereceğiniz sözlü vekalet çok önemlidir. Eğer ki sözlü vekalet vermişseniz medyum iğne büyüsünü sizin adınıza sizi görmeden bile planlayabilir. Aslında işlemin şeytani bir ritüel mi yoksa rahmani bir bağlama büyüsü mü olacağı tam olarak bu son planlamada belirlenir. En son tılsımın yazılması ve düğümlerin atılmasıyla birlikte ilgili etkiler hareket geçer. Bunun için de yine bir takım özel dualardan yardım alınır. Bu duaların tam isimleri verilmez zira her kişiye göre farklı olarak seçilecektir. Ancak son günlere yaklaşırken iğne büyüsünün etkisini göstermesi beklenir. Özellikle son son iki gün içerisinde çok belirgin bazı davranışlar görülmesi gerekir. Bu yüzden iğne büyüsünde işlemin takibi çok önemlidir. İğne büyüsü işlemi sırasında bu bilgiyi kimseyle paylaşmamak şarttır. Duyulduğunda anda çok zor durumlar yaratılabilir.

Turan hocanın iğne büyüsü hakkında verdiği bilgiler

Yapılış biçimleri olarak medyumların arasındaki farklara göre çeşitlilik gösterebilir. Ancak kim ne şekilde yaparsa yapsın aynı amaca hizmet eden iğne büyüleri hakkaniyetli bir şekilde hazırlanırsa en zor koşulları bile lehinize çevirebilme gücüyle bilinir. Bu yüzden Anadolu’da da eskiden bir insanı bağlamak söz konusu olduğunda iğne büyüleri kesin çözüm olarak sunulurdu. Burada belirttiğimiz gibi yalnızca iğne büyüsü yaptıracak olan insanların amaçlarının ne olduğu ve ne gibi sebeplerden dolayı bu işleme başvurdukları bilinmesi gerekir.

 • İğne büyüsü düğümler atılarak yapıldığı gibi elmaya ya da armuta saplanan iğneler neticesinde de yapılır. Bu şekilde olan işlemlerde ilgili meyveye bir takım karakter yükleme süreçleri yaşanır. Bu daha derin bir izahat gerektiren ayrıntıdır. Bu yüzden farklı koşullarla aynı sonuca ulaşabildiğini de belirtmek istedik. Zira ayrıntılı olarak merak edenler için her farklı uygulama Turan hoca tarafından arzu ettiğiniz takdirde sizlerle paylaşılmaktadır.
 • Ayrıca iğne büyüsünde bir kişinin iş ve sosyal durumunun hedef alınarak tamamen kara büyü menşeyli uygulanması da söz konusu olabilir. Bu tarz işlemler eskiden “Cadı Büyüleri” ya da “Lanet Büyüleri” olarak bilinirdi. Hayvanların kurban edildiği, aklınıza gelebilecek en iğrenç malzemelerin kullanıldığı ve pis ortamların tercih edildiği bu tarz iğne büyülerinde medyumlar genellikle kişinin üzerinde taşımanızı istediği muskalar yazarlar. Bu muska belirli bir işlem sürecinden geçtikten sonra büyü yapılacak kişinin yatak odasına kadar hatta üzerine giydiği giysisine kadar erişebilir. Tabi ki bunun için şeytani işlem yapan hocaların talep eden insandan yardım alması gerekir. Bu tarz durumlarda şüpheleriniz var ise derhal bir bakım yaptırmanız şarttır. İğne büyüsünün şakası olmaz!

İğne Büyüsünde Farklı Malzemeler

Saymaya çalıştığımız malzemelerin içinde bazen de iğnenin çeşidi ile ilgili sorular geliyor. İğne büyüsü bazen toplu iğne büyüsü ismiyle de anılabilir. Yorgan iğnesi büyüsü, dikiş iğnesi büyüsü gibi farklı farklı isimlerle anılabilir. Fakat burada iğnenin çeşidi asla evde kullandığımız sıradan iğneler olamaz. Öncesinde özel okunmuş kumaşlardan dikişler atılarak geçirilmiş olmalı ve tılsımlanmış olmalıdır. Bu yüzden özellikle bu bilgi kirliliğinin yoğun olduğu internet ortamında sıradan iğneler kullanılarak yapıldığı söylenen iğne büyüsü isimli çalışmalardan uzak durunuz. Bu işlemde kullanılacak olan tüm malzemeler profesyonel olarak hazırlanır ve tam sırası ve isimleri ancak özel görüşmelerde verilir.

Ancak tek bir farktan söz etmek mümkün olabilir. Toplu iğneleri genel de şeytani amaçla hazırladıkları muskalarda daha çok kullanıyorlar. Bazen de sabuna iğne batırmak, yorgana iğne batırmak, kuzu yüreğine 41 iğne büyüsü, çengelli iğne büyüsü hatta soğana iğne batırma büyüsü olarak da bu işlemin isimlerini görmeniz mümkündür. Aslında her biri bu işlemin türlerini kapsamakta ve işlem sonucu olarak aynı şeyin beklendiği bir sıralı çalışmayı oluşturmaktadır. İğne büyüsü yazımızın başında da belirttiğim gibi son derece geniş bilgiler verilebilecek olan esas başlığı bağlama büyüsü olan bir işlemdir.

İğne Büyüsünde Ana Malzemeler Şöyledir :

 • Küf Sabunu
 • Domuz Yağı
 • 41 Kibrit Çöpü
 • Domuz Eti
 • Medyum tarafından sağlanacak olan iğneler
 • Siyah sicim iplik ve özel al atlas kumaşlar

Not : Bu malzemeler genellikle medyumların ortak kullandıkları iğne büyüsü malzemeleridir. Fakat ekleme ve çıkartma yapılarak çok sayıda farklı malzemeler bu işleme dahil edilebilir. Bunlar seçilen işleme ve bakımlardan elde edilen özel bilgilere göre değişebilir.

İğne Büyüsü Bozan Hoca

Turan hoca iğne büyüsü konusunu şöyle ele almakta ve kendi ağzından şu şekilde değerlendirmektedir: “Eğer ki iğne büyüsünün şeytani amaçlar için benden talep ediyorsanız bunu yapmayın. Hiçbir surette yuva yıkan işlemlere girmem. Size de tavsiye etmem. Ancak iğne büyüsü bazen aileleri kurtarabilmektedir. Durumunuzu bu yönden ele alabilecek bir ortama sahipsek değerlendirmek isterim. Son olarak eğer ki iğne büyüsü bozma konusunda yardımcı arıyorsanız yani iğne büyüsü bozan hoca olarak bir talebiniz varsa bu konuda sizlere canı gönülden karşılık beklemeksizin yardım ederim. Zira ben bu iğne büyüsü lanetinin ne menem bir şey olduğu çok iyi bilirim ve sizi kurtarmak için elimden geleni yaparım.”

Normal surette hocamız büyüler ve ritüeller hakkında bu kadar geniş yorumları kendi ağzından sitemize koymaz. Bunu diğer tüm yazılarımızda görebilirsiniz. Yazılarımıza üçüncü kişiler olarak kaleme alır ve Turan hocamız nezaretinde bilgi aktarımı yaparız. Fakat bu iğne büyüsü konusunda o kadar hassas davranmamızı istemesinin yanı sıra bir de bu paragrafı sizlerle paylaşmamızı istedi ve kendi ağzından sizlere yardımcı olabilecek sözleri bu şekilde aktardı.

“İğne Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır” için 36 yorum

 1. Daire kapımın dışında duran ayakkabiligin en üstüne bir adet yorgan iğnesi bir adet kilitli iğne bırakılmış kim neden koyarki diye düşünürken büyü yapılmış olma ihtimali geldi aklıma ne yapmam gerektiği k9busunda bana lütfen yardımcı olurmusunuz ayrıca uzun yıllar evli ama huzursuz mutsuz bir evliliği bitirip tekrar aynı kişiyle nikah yapacağım her zaman ayırmak isteyenlerin büyü yaptıklarından şüpe ettim öğrenme imkanım varsa sizden rica ediyorum bana yardımcı olurmusunuz.

  1. Evet böyle bir şansımız var yani durumun ne olduğunu öğrenmek için… Yalnız beni aramanız gerekiyor.. Buradan yardımcı olmak son derece zor olur.

 2. Öncelikle merhaba evin içerisinde kilimin altında üçgen şeklinde arapça yazılı kagıt ve kırmızı iple takılmış igne batırmışlar birde kagıtın bir bölümü yağlıydı ne anlama geliyo teşekkürler

  1. Bir çeşit iğne büyüsü işlemi gibi görünüyor ancak bakım yapmak gerekiyor. Bana Whatsapp ile ulaşınız…

 3. 2012 yılında oğlum dünyaya geldi. Beşiğinde renkli toplu iğnelere rastladım. 2018 yılında kızım oldu dün yine beşiğinde toplu iğneler buldum ve bunun bir rastlantı olmayacağını düşünüyorum. Yardımcı olursanız sevinirim çok teşekkür ederim.

  1. Bunları kim, neden oraya koymuş mesele budur. Bunu araştırmalısınız. Yeni doğan çocukla toplu iğnenin ne gibi bir bağlantısı olabilir. Bana whatsapp mesajıyla ulaşın lütfen.

 4. Evime misafir gelen akrabam yanında parayla yaptığı dikiş işi getirmişti giderken de 2 tane iğnemi aldığını söyledi iğnelerimi çelik olduğu için beğenmiş şüphelendim araştırınca iğne büyüsüne rastladım.ne amaçla aldı emin olamıyorum.bu büyü yapılmadan korunmak için yapabileceğim birşey var mı.

  1. Var fakat bunun için bir takım sıralı uygulanması gereken ritüel çalışmaları var. Bunları sizinle paylaşabilmem için beni arayın lütfen.

 5. Merhaba benimde işimle ilgi yapıldığını düşünüyorum bir anda evin içinde halı üzerinde bir sürü başı renkli toplu iğne buldum ilk önce anlam veremedim ama şimdi yazınızı okuyunca dank etti işlerimiz kötüye gitmeye başladı eşim bunalımda huzursuz sürekli bu konuda yardımcı olabilmisiniz teşekkürler

  1. Gül hanım bana Whatsapp yoluyla ulaşın. Durum bu denli vahim bir hal aldıysa tez zamanda bir alaka göstermek farz olmuştur. Size yardımcı olacağım ancak çok yoğun bir program içerisindeyim. Bana yazın ya da arayın lütfen.

 6. Merhaba yatağıma yorgan iğnesinin delik kısmı kırılmış ve hafif eğilmiş şekilde buldum. Sizce nedir ne yapmam gerekiyor çok korkuyorum

  1. iğne kırmak aslında iğne büyüsü işlemini bozarken karşılaştığımız bir hareket ancak içinde bulunduğunuz durumun niceliği çok önemli. Bunu bilmeden bir şey diyemem tabi bu yüzden en kısa zamanda görüşelim. Beni whatsapp’tan arayınız lütfen.

 7. Sayın Turan Bey,
  Annemin evinde buzdolabının arka tarafına sıkıştırılmış buruşuk bir gazete içinde peçeteye saplanmış bir iğne buldum.Annem 92 yaşında ve bir bakıcısı var. Bu ne anlama geliyor bilgilendirirseniz memnun olurum.Teşekkür ederim.

  1. Bu büyük tehlike arz eden bir durum olarak ön plana çıkıyor. Bana en kısa sürede ulaşırsanız durumla ilgili bir bakım yapar birlikte değerlendiririz.

 8. Yorumlarimizi neden koymuyorsunuz Turan bey, İnsanlari oyalamayin. Yazik gunah islem 21 gun dediniz 4 ay oldu

  1. Bir sürü farklı isimle aynı yorumu yazarsanız yayınlamamız zor olur. Gerçek adınızı paylaşın ayrıca sizin durumunuz ile ilgili hangi noktaya gelindi çok iyi biliyorsunuz. Günde 80 tane yorum yaparak mı sonuç alacaksınız? Whatsapp’tan yazın lütfen…

 9. Turan bey merhaba; otomobilin bagajını temizlerken koltuk ile bagaj arasında iki adet makara buldum. biri siyah diğeri beyaz, beyaz olanın üzerinde dikiş iynesi saplı. İğne afif eğilmiş. Bu konudaki düşünceleriniz paylaşırsanız sevinirim.

  1. İğne büyüsü ihtimali var tabi ancak eksin konuşmak için yeterli veri yok. Bunun için bana bir takım resimler göndersen daha uygun olur gibi… Bunun için de bana özel olarak ulaş duruma bakalım. Araçları da çok sık kullanıyorlar büyü yapımlarında. Tedbirli olmakta fayda var.

 10. Turan hocam babam ev nakliyatına gitmişti işi bittikten sonra arabayi temizliyodu ve küçük bir kutuda küçük kuranı kerim kitabı kagida sarılmış igne daha fazla açmadım tek igneyi gördüm ve dügümlenmiş yün ipleri vardı babam eve getirdigi için kutuyu açtım ve bu malzemeler çıktı ne anlama geliyor

 11. Hocam benmde ilk doğumumda eve geldikten 3 4gün sonra yatak odamda beşiğin altında ve tam ortasında bir avuç toplu iğne buldum. Bikaçgün sonra da dolabımdaki kazağımın birinin yakasına geçirilmiş bi toplu iğne buldum bi hışımla pencereyi açıp fırlattım Sonradan ayağım suya erdi. Evlendğmden itibaren sorunlu bi eşe sahibim adeta tanımadığım bi adamla evlenmiş gibiyim. Üzerimizde bişey mi var merak içerisindeyim. Yardım edermsnz Allah rızası için? Boşanmak üzereyim

  1. Hande Hanım iğne büyüsü ayırma işlemleri içinde gerçekten kötülüğe zuhur eden bir uygulamadır. Bunu bizim toplumda yüzlerce kere gördüm ve tespit ettim. Bu yüzden bu ihtimal yüksek. Sizin koymadığınız bir yerden iğne çıkması zaten ayrıca ilginç bir durum. Acilen evliliğin sakatlanmadan bu işe eğilmek gerekiyor. Bana özel olarak ulaş olur mu?

 12. Hocam bende dün arabamızın tavanında deliği kırılmış hafif eğilmiş igne buldum tam sağ koltuğun üzerinde eşim inanamadı daha yeni temizlemişti arabayı ve hayatımızda uzun süredir yolunda giden hiç birşey yok

 13. Hocam benim ablamın alt eşortmanın bel içinde 1 tane yatay şekilde ve de yorganın içinde toplu iğne bulduk ne anlama geldiğini bilmiyoruz bizde buyu olabilceğni düşündük . Durumlarında maddi anlamda bi çokuş evde anlamsz bir huzursuzluk ve karı koca arasında bi bozukluk soz konusuydu bulana kadar. Ve dolabından sürekli sesler geldiğini huzursuz ruyalar gördüğünü soyluyordu. Bulduğundada tuvalete atmış. Ne yapmamız gerekiyor yardımcı olurmusunuz..

  1. İğne büyüsü üzerinde duruyorum. Fakat tuvalete atmak çok yanlış olmuş. Acilen bana ulaşmanızı tavsiye ediyorum.

 14. Merhaba hocam benım kaynanam bana muska yapmıstı sureklı kabus goruyordum ve hamıleyım dıye koruma amaclı yapmıstı içinde renklı ıpler ve kırılmıs iğne ve arapça yazılar vardı yalnız ben onları suya bıraktım bu ne anlama gelıyor

  1. Suya bırakmak yanlış bir tutumdur. Neden bırakıyorsunuz. Büyüler bozulmadığı sürece (eğer varsa) etkisini yitirmez. Doğadaki her madde gibi yalnızca şekil değiştirir. Tesirlerin devam ettiğini düşünüyorsanız benimle irtibata geçiniz. Hayırlı Günler

 15. Yeni evlendik evimize taşındıktan yaklaşık bi sene sonra eşim sünger üzerine saplanmış 7 adet paslı iğne bulduğunu söyledi atmış daha sonrasında birde evde kullanmış olduğu eşarplarının farklı yerlerinde yanıklar vardı elim iki defa düşük yaptı bi arkadaşına bu konuyu söylediğinde kendi ailesi tarafından büyü yapılmış olabileceğini söyledi bu olabilir mi yardımcı olurmuşsunuz.

  1. Olabilir ama bunun düşük yapmak ile bir ilgisi olduğunu sanmıyorum. Bu duruma başlı başına ayrı bir başlık altında bakmak gerekir. Beni arayın özel olarak bakımlar yapmak gerekiyor. Ümit Bey durumunuz hassas bir konu, ne yapabiliriz bilemiyorum ama elimizden geleni yaparız.

 16. Merhaba yatak odamda yatak örtüsünün ta iç tarafına düz bi şekilde büyük toplu iğne buldum bu nedir zorla çıkartık eşimle başıöa bi kez daha gelmişti oda yorgan iğnesiydi lütfen yardımcı olun.

 17. Hocam ben tesadüfen yastık kılıfını değiştirirken elime bir şey geldi yastık az bir şey yandan açılmış içine muska koyulmuş muskayı açmaya korktum üzerinde eşimin adı yazıyor ve ismin üzerinde iğneyle delinme izleri var fakat bu ev eşimle bizim evimiz değil eşim cezaevine girince babamla babaannemin yanına geldim çocuklarımla onlar oldum olası eşimi istemez kaç çocuk olursa olsun ayrılmamızı isterlerdi hep. öncesinde de işler hiç rast gitmedi hep kavga tahammülsüzlük eşim cezaevine girdi 3 kez ziyaretine gittikten sonra birden bıçak gibi kestiler attılar sanki beni eşimden birden soğudum iyice boşanma davası açtım 1 ekimde mahkememiz var 3. çocuğumuza hamileydim onu eşime götürmedim bebek öldü dedim şöyle geriye dönüp bakıyorumda ben ne kadar saçma şeyler yapmışım

 18. Hocam benimde sıkıntım var yardımcı olurmusunuz psikolojim çok bozuldu hocam yardım edin bana önce Allah’a sonra siz hocam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir