Hurma Büyüsü

Bu işlem için söylenecek en güzel söz ayrılan kişileri barıştırma konusunda bir nevi ilaç niteliğinde olmasıdır. Kısa süreli etki göstermesi ve kişiler üzerinde rahat uygulanabilmesi adına baktığımızda hurma büyüsü yüzyıllardır alimlerin başvurduğu ve kişilerin özellikle aile bütünlüğünü koruma odaklı çok temel bir bağlama büyüsü eylemidir.

Yazımızda sizlere bu işlem hakkında bilgiler vermek ve son zamanlarda kulak dolma bilgilerin gerçek bilgiler ile yer değiştirmesi amacıyla anlatım gerçekleştireceğiz.

Hurma büyüsünü yapmak için hem kendi ıslak bedeni hem de hurmanın çekirdeklerinden faydalanılır. Bu çekirdeklerin güzelce çıkarılması ve kurutulması gerekir. Bazı kişiler için çekirdek yerine direk hurmanın kendisinin kullanılmasının daha faydalı olduğu söylenebilir ama gerçek çalışma için hurma çekirdeği büyüsü isminin verilmesi de yanlış olmaz. Yani hurma her zaman faydalı olduğu gibi gizli ilimlerin havas ilmi bülteni söz konusu olduğunda da yine bağlayıcı ve mükemmel etkisi ile karşımıza çıkabilmektedir. Bu meyvenin bin derde deva olduğu havas ilmi içinde de bir kez daha gerçekliğini kanıtlamıştır.

İşlemi çekirdekleri ile mi yoksa tam olarak mı uygulayacağına medyum hocalar hedef alınan kişinin duruma göre tercih yaparlar. Bu da genel olarak son dakikada belirlenir. Ama bir çok kişinin anlattığı gibi üçüncü bir tatbik şekli yoktur.

Hurma Büyüsü Nasıl Hazırlanır

7 adet yaş hurma öncelikle bir nadas sürecine tabi tutulur. 1 hafta için uygulanacak olan çalışma için özenle seçilmiş olmalıdır. Bunlar genellikle medyum kişilerin kendi bünyelerinde bulunurlar. Eğer hocanız talep ettiğiniz bu işlemin sizin için uygunluğuna karar verdi ise o zaman hazırlık sürecini başlatır. Yalnızca malzeme olarak değil mental olarak da kararlı bir hazırlık gerekir. Ne var ki bir çok hoca detaylı hazırlanmadığı zaman sonuçlar istendiği olmayacaktır.

Tedarik detayları hocaların bilgisi dahilinde olur. Her güne bir hurma ayrılacak şekilde hazırlıklar tamamlanır. İşlemin içinde en dikkat çeken detay ilk günün bir cuma gününe denk gelmesidir. Bir hafta boyunca diğer cumanın gece yarısına kadar sürecektir. Özenle seçilmiş bağlama duaları ve tılsım yaratma etkisine sahip bir takım enerji çalışmaları da sürece dahil edilir. Arzu edilen kişinin frekans aralığına bu işlemler neticesinde ulaşmak çok önemlidir. Bu frekanslar her kişi için değiştiğinden ön hazırlık süreci bilhassa medyum kişi için çok önemlidir. Bir çok farklı varlık aralığına ulaşabilen ve ruhani yönü kuvvetli medyumlar bu işlemler için uygun kişilerdir.

Hurma Büyüsü bağlama büyüsü işlemlerindendir.

Hazırlıkların tamamlanması ile işlemin ilk okuması gerçekleşir. Kişide değişikliklerin dördüncü günden sonra görülmesi beklenir. Ama bu gözlemin iyi yapılması ve mutlaka yanında-yamacında bu durumu gözlemeyen birinin olması sağlanmalıdır. Bu kişi eşi ya da aile yakını olabilir. Fakat yapılan en büyük hata her zaman ilk önce fiziksel birtakım değişikliklerin olacağının sanılması olur. Bu yanlıştır. Değişimleri duygusal olarak aramak gerekir. Belki zaman zaman ortaya çıkan “alışkanlıkların değişimi” gibi detayları da bu süreçte değerlendirebiliriz. Kişi bir çok kötü alışkanlığından ve sizi üzen tutumlarından bir anda vazgeçmelidir. Gidişatta her şey normalse beklenti bu şekilde olur.

Hurma Büyüsü Etkilerinde Neler Görürüz

Bu konuda dürüst olmak gerekirse genellikle evini terk etmiş erkekler için bayanların talep ettiği bir işlemdir hurma büyüsü. Çünkü halk arasında kulaktan kulağa yayılmış bir olgusu vardır. Bir çok koca karı ilacını bilen kadınlar bu büyüyü mutlaka duymuşlardır. Ama tatbik edilmesi güç olduğu için duymaları yetmez. Bu işlem için de buldukları hocalardan mutlaka aileleri için bunu isterler. Etkileri görene kadar sabreden ve sonraki süreci iyi yöneten kadınların biraz fedakarlıkları ile genellikle erkeklerin büyük oranda kendilerine sahip çıktıkları görülmüştür. Ama her zaman bir yanılma payı vardır. Bunu sakın unutmayınız!

Etkilerin görülme zamanı geldiğinde heyecanı kapılıp hata yapmayınız. Yapılan işlem hurma çekirdeği büyüsü şeklinde inşa edildiyse bir takım farklı uygulamalara da gebe olabilir. Her türlü detayı paylaşmak tabi ki işlem içerisindeki varyasyonel farklardan dolayı mümkün olamıyor. Ama sanıyorum ki kafanızda bir sembol oluşmuştur. Bu ve bunun gibi onlarca ritüel birini bağlama işlemleri konu başlığı altında havas ilmi içinde yer alır. Hurma büyüsü de bu kocaman dünyada yalnızca bir işlem olarak kendini gösterir.

Hurma Büyüsü Sonuçları

  1. Bozulmuş ve hasar görmüş evlilik müessesesi için yeniden yapılanma şansı doğurur. Özellikle erkekte eşine ya da sevdiğine yeniden bir beraberlik hisleri uyandırır. Cinsel duygularını yalnızca bir kişi için harekete geçirmesini sağlar. Bu genel olarak kadınların en çok tercih ettiği detay olarak öne çıkar.
  2. Hurma büyüsü yaptırmadan önce medyum hocanın bakımlarından emin ve sonucu görebilen bir ortam yarattığından emin olmanız gerekir.
  3. Kişiye özel olarak hazırlandığı için özel tılsımların ve özel duaların mutlaka itina ile hazırlanması gerekir. Hurma Büyüsü işlemi ters tepebilen bir işlemdir.
  4. Arasına soğukluk giren kişilerin başka işlemleri de tercih edebileceği aşikardır ancak özellikle hurma çekirdekleri ile hazırlanmış bir hurma büyüsünün sonuçları gerçekten görmeye değerdir. Bugüne kadar bir çok insan bu işlem sayesinde aile içi huzuru bulmuştur.

Önemli Not : Yalnızca evli kişiler için uygulama yapılması etik olarak daha doğru olur. Bu yüzden Turan hoca evlilik dışı durumlarda herhangi bir rahmani işlem tatbik etmemektedir. Aile bütünlüğünü korumak söz konusu olduğu takdirde işlemler hayata geçirilebilir. Hurma büyüsü de bağlama büyüsü işlemi edası ile icra edildiğinde bir çok insan için en uygun işlem olarak öne çıkar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir