Hollanda Medyum

Hollanda Medyum

Yurt dışında yaşayan gurbetçi arkadaşlarımızın çok sık olarak aradıkları Hollanda medyum ve Hollanda bağlama büyüsü kelimeleri için bu yazımızı sizlere ulaştırmak istedik. Turan hoca ile tanışıp özellikle Hollanda’nın çeşitli yerlerinde yaşayan bizden biri olan kardeşlerimize bu bilgileri vermek istedik. Avrupa’da uzun yıllarını insanlar için emeğe ve onların hayallerine kavuşmasına adamış biri olarak hocamız sizlerle bu vesile ile tanışmaktan onur duymaktadır.

Hollanda’nın başta başkent Amsterdam medyumları olmak üzere pek çok şehrinde yaşayan meslektaşları tarafından da yakınen tanınmış biri olan hocamız uzaktan işlemlerde son derece başarılı sonuçlar almasıyla ün yapmıştır. Fakat bu güven unsurunu nispeten zedeleyebildiği için insanlarla öncesinde yüz yüze görüşüp temas etmek sonrasında ihtiyaçları hangi yönde ise bu yönde görüşmeler yapmak ana ilkesidir. Yurt dışında yaşayan medyumların hayli fazla olduğunu biliyoruz. Fakat bu insanların yaşam biçimleri ve bizlere olan bakış açıları, bizim bize olanınki gibi değildir. Daha net bir anlatımla bizim halimizden biz anlarız. Bu yüzdendir ki kesinlikle dertlerimizin ya da düştüğümüz zorlukların çıkış yollarını kendi kültürümüzden insanlardan aldığımız desteklerle ancak atlatabiliriz.

Hollanda çok sayıda Türk insanın yaşadığı bir yerdir. Bizlerin telefonları ya da ziyaretçi jurnalleri çok sayıda bu memleketten gelmiş kardeşlerimizin isimleriyle doludur. Bağlama büyüsü ve aşk büyüsünde Hollanda içinden arayıp bizden yardım almış insanların yorumlarını son derece net ifadelerle sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Diğer şehirleri için örneğin Zwolle medyum, Heerenveen medyum, Utretch medyum, Groningen medyum, Rotterdam medyum, Lahey medyum, Delft medyum gibi çok sayıda yoğun yaşadığımız yerlerden de her zaman yardım alabilirsiniz. Bu saydığımız şehirler bizlere en çok ulaşan ve şu ana kadar bildiğimiz yerlerdendir.

Herkes aşk acısı çekebilir, ayrıldığınız eşinizi özlemiş ve gurbet elde yalnız kalmış ve çaresiz kalmış olabilirsiniz. Maddi olarak zor durumda olabilir ve sizlere bir şekilde uzanacak bir elin bekleyişi içerisinde çırpınıyor olabilirsiniz. Dünyada her şeyin insanlar için olduğunu bilerek hareket eden Turan hocamız sizler için en değerli çalışmaları planlamakta ve yıllardır insanüstü bir emek vererek özellikle Türkiye’de yaşamayan kardeşlerimize destek olmaktadır.

Havas ve Ledün ilminin tüm gizli sırlarını, bizlere ne gibi katkıları olduğunu ve durumunuz ne olursa olsun mutlak surette bir çözüm karşılığı bulabileceğinizi unutmayınız. Hollanda’da en iyi bağlama büyüsü hocası kimdir diyen bir arkadaşımız vardı. Bizlere yorum üstüne yorum yazmıştı. Hollanda’ya yılda birkaç kez giden ve her seferinde en önemli kişilere konuk olan Turan hocamızı sizlere tanıtmak isteriz. Bunun dışında tabi ki çok kıymetli ilim adamlarımız da vardır. Fakat bu internet ortamında gerçek dışı ve sizleri kandırmaya yönelik paylaşım yapan da çok şarlatan vardır. Bunlara karşı dikkatli olun lütfen. Bu konuda dikkat ettiğiniz sürece derdinize en kısa yoldan derman bulabileceğinizi düşünüyoruz. Günleriniz Aydın ve Hayırlı olsun. En kısa zamanda dergahımıza bekler ve esenlikler dileriz değerli gurbetçi dostlarımız.

“Hollanda Medyum” için 2 yorum

  1. 10 yıldır yurt dışımdayım kendisi kadar iyi bir insan görmedim. 3 kez ziyaretine gittim hepsinde çok ilgiliydi. Havas ilminde bir üstattır. Ben arzu edenlere referans olabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir