Hint Büyüsü ile Delirten Aşık Etme Ritüelleri

Tarih boyunca devletin en büyük kademelerindeki liderlere uygulanması ile nam salmış ve Hindistan’da Şiva’nın Gizemi öğretisi adı altında da çok sayıda insan tarafından uygulanan bu işlemi tarif etmek aslında hayli zor. Yalnızca aşk büyüsü işlemleri dolayısıyla kullanılmayan hint büyüsü günümüzde bir çok hocanın baş ucu kitabının içinde yer alan bir ritüeldir.

Öncelikle zamanımızda şeytani bir dürtü olan intikam içgüdüsünün bir getirisi olarak öne çıksa da biliyoruz aslında bu işleme bir kaç küçük dokunuş ile aşk büyüsü kulvarına sokmak mümkündür. Bilinen ünlü medyumlar uzun zamandır bu işlem üzerinde yaptığı bir kaç değişiklik ile gerçekten bir insanı fütursuzca bağlayabilen tam bir bağlama işlemi gerçekleştirebilmektedir. Aslında bu dokunuşlar işlemin ana ortamını değiştirmediği için yine hint büyüleri olarak söz etmeye devam edeceğiz tabi ki.

Hint Büyüleri Çok Eski Bir Gelenek Olarak Bilinir

Hint büyüleri adından da anlaşıldığı gibi Doğu kültürünün bir parçası olarak bize kadar gelmiştir. Eski alimlerin el kitaplarında rahatlıkla görebiliyor ki bu işlem bir insanı delirtme derecesinde aşık edebiliyor. Ama eskiden bir lidere yapıldığında ve onun istenen kişiye aşık olması neticesinde elbette bir ülke bile ele geçirilebiliyordu. Basit basit bir tılsımlama işleminin ne gibi büyük sonuçlar doğurabileceği yapılan kişinin nüfuz yetkisine göre değişkenlik göstermektedir. Sıradan bir insan için çok fazla önem arz etmeyen olgular, yetkili kişilere ulaşıldığında ona bağlı bir kabileyi bile etki altına almanızı sağlayabiliriz. Tarihin gizli kaynakları bir çok gidişatın gizli ilimlerle iç içe hareket ettiğini bizlere aldığı notlar ile göstermiştir.

Hint Büyüsü Nasıl yapılır

Bu büyü yapılırken en dikkat çekici detay bağlanması istenen kişinin sağ ayak numarası ile aynı ölçüde bir kağıt kesilmesidir. Bu kağıdın içine ve yanlarına kişiye ait tüm bilgiler varsa lakap bilgileri gibi tüm detaylar itinalı bir şekilde yazılır. Burada en büyük ayrıntı kişinin konuştuğu dil ne ise yazılacak dil de o olmalıdır.

Akabinde tılsımlı birkaç hint büyüsü ritüel sözcük dilimi vardır. Bunlarda eklenip yeşil bir sicim ile kuvvetli olacak şekilde 21 tane düğüm atılır. Bu düğümler atılırken de yine sözcükler aynen tekrara girecektir. 21 düğüm 21 saat içinde atılır ve tılsım kişide değişiklikler beklenmek üzere rafa kaldırılır. Her düğümden sonra 1 saat beklenmesi söz konusu varlığa zaman tanımak anlamına gelir ve bu süreç beklenerek geçilmelidir.

Her gece saat 12’de 20 dakikalık bir uygulama yaparak işlemin devamı sağlanması gerekir. Bunun da yine karanlık bir ortamda olması ve yalnız başınıza yapmanız gerekir. (Eğer işlemi tek başınıza üstlendi iseniz…)

Hint büyüsü çalışması yaparken kişide değişiklik üç haftalık periyot sonrası başlar. Bu işlem için pek çok yerde “birini delirtme işlemi” olarak bahsedildiğini görebilirsiniz ama bu durumun yaşanıp yaşanmayacağı biraz da hocanın yapacağı hazırlığa bağlı olarak değişir. Bunu herkes için söylemek doğru değildir.

Hint Büyüsü Belirtileri

  1. 21 günlük süreçten sonra kişide çok farklı davranışlar gözlemlenir. Aile düzeni bozulur ve ticari olarak zor duruma düşer. Şer odaklı kurgulandı ise hasta olması ve yatağa düşmesi de yine olası durumların başında gelir.
  2. Rüyalarında çok belirgin bir kabus durumu söz konusu olur. Artık ya hiç rüya görmüyordur ya da sürekli kabus görüp uyanıyordur. Bu durumun önüne kullanacağı psikolojik ilaçlar geçemeyecektir.
  3. Kendisinde daha önce hiç görmediğiniz hareketler görme ihtimaliniz çok yüksektir. Sanki başka biri olmuş gibi davranabilir.
  4. Konuşma güçlüğü çekilen bir takım vak’aların olduğu da hint büyüsünde sık gözlemlenen bir durumdur.
  5. Dalgın bir ruh halinin yanı sıra sürekli şüpheci, vesveseli ve korkak bir tavır da göstermesi en belirgin durumlar olarak saptanabilir.

Hint Büyüsünden Nasıl Kurtulurum

Bu işlem eğer 21 günlük kuluçka süresini tanımlamış ve yukarıda bahsettiğimiz bir takım belirtiler de eklenmişse artık geri dönüş çok ama çok zordur. Bu insanın bir medyum hoca tarafından karantiya alınması ve bir süre misafir edilmesi gerekir. Aksi takdirde uzaktan iyileşme söz konusu olamaz. Ettiği bir kelamdan içtiği bir yudum suya kadar kontrol altına alınıp en az 10 günlük bir sürece girmediği takdirde düzelme görülmesi pek de olası değildir.

  • Yalnızca bu işlem özelinde değil bir çok kuvvetli tılsımların etkisinden kurtulmak öyle bahsedildiği gibi kolay olmaz. Bu işlemlerin gidişatını kurgulayan hocayı bulamadığınız takdirde işlemi bir çok seçenek deneyerek bozmaya çalışacaksınız. Bu da tecrübesiz bir kişi tarafından yapılmak istenirse mağdur kişiye faydadan çok zarar getirir. Siz siz olun bu işlemleri güvendiğiniz insanlar ile planlayın.

Bu tarz büyüleri Şer odaklı hocaların hayata geçirdiğini biliyoruz. Ancak bu işlemin ana teması alınarak yalnızca bağlama büyüsü üzerinde kurgulamakta mümkündür. İşlemlerin genel malzemeleri ve ortamları çoğu yerde benzerlik gösterirler. Sizler üzerine kattığınız ek bilgiler ve hamleler ile gidişatın hayra mı alamet olacağına ya da şeytana mı hizmet edeceğine karar verirsiniz. Hayırlı işler aile bütünlüğü koruyup insanları mutlu ederken, şer’rin nice yıkımlar getirdiğini de hepimiz biliriz. Allah’a emanet olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir