Hayırlı İş Kısmetleri İçin Hızır İlyas Duası

Hayırlı İş Kısmetleri İçin Hızır İlyas Duası

İnsanların iş bulmak adına zorluk yaşadıkları bugünlerde hayırlı iş kapılarını açabilmek adına havas ilmi dahilinde bulunan bir takım uygulamaları anlatmak istiyoruz. İş bulmanın sizin adınıza daha da kolaylaşacağını düşündüğümüz bu ritüeller ile inşallah en kısa zamanda hayalinizdeki işe de kavuşacaksınız.

Bazı kişiler bunu büyü gibi telaki ediyorlar ancak iş bulma büyüsü diye bir şey yoktur. Bunun Allah’tan istenen bir dua şekli ve bir takım hayırlı işlemleri vardır. Ancak birinin işten çıkması için büyü yapılması gibi bir durumdan bahsediyorsak bunlar çeşitli rızık kapatma işlemleri ile mümkün olabilir. Bu konu farklı bir konu olsa da günümüzde bu hamleleri yapan ve yapmaya meyilli çok sayıda insan olduğunu biliyoruz.

Size uygun ve rızkınızı çıkarabileceğiniz bir iş için öncelikle inanç durumunuz yüksek ve Allah’a bağlılığınızın tam olması gerekiyor. Şüphe ile yaklaşılan ve tam itikat sağlanmamış işlemler için ihtimallerin düşeceğini unutmayın. Öncelikle bir müslüman olarak gerçekten bağlılığınızdan emin olduktan sonra bir takım işlemler yapabilir ve bir şeyleri kendiniz için hayırlı babında talep edebilirsiniz.

  • Bu birbirine bağlı konuların dahilinde mevcut işinizi birden bire kaybettiyseniz ya da hiç hesapta olmadığı bir anda kademe ya da derece yitirdiyseniz o halde birinden şüphe edebilirsiniz. Nice patronlar sonrasında işçi statüsüne düşebiliyor. Bu sizin elinizle kendiliğinden mi oldu yoksa bunu size biri kötülük olarak mı tasarladı bu sorulara tam olarak eğilmek gerekiyor. Bağlama büyüsü dediğiniz şey zaten kişinin bir çok mal varlığını ve gelir kapılarını da bağlayabilir. Yalnızca gönül işleri için kullanılmaz. Bu anlamda bağlandığınızı düşünüyorsanız da mutlaka durumunuza uzman bir medyum tarafından bakılması uygun olacaktır.

Hayırlı Bir İş İçin ve Kısmetin Açılması İçin Okunacak Dua

  • Sabahları 3 kez okunacak olan dua ; Vel arda medednaha ve el kayna fiha revasiye ve enbetna fiha min külli şeyin mevzun ve cealna leküm fiha meaişe ve men lestüm lehu birazikinamin

Bu duayı sabahları 3 kez okuyacaksınız ve 21 gün boyunca da akşamları 3 kez Tevbe istiğfar duası okuyacaksınız. Tez zamanda en hayırlı işlerin sizi bulacağı konusunda inancınız tam olarak ve rızkı verenin Allah olduğunu, O’ndan istemeniz gerektiğini de unutmayacaksınız.

İkinci bir yöntem olarak da 14 gün içinde her sabah ve öğlen ve akşam kelime-i tevhid getirilip kendi cümleleriniz ile dua edebilirsiniz. “Allah’ım en hayırlı işi en helal rızkı bana bağışla!” şeklinde bir cümle kurarak kendi duanızı edebilirsiniz. Bazı alimler kelime-i tevhidin ardından kelime-i şahadetin de getirilmesi gerektiğini söylerler ama bu biraz kişisel bir durum oluşturur. İsterseniz o şekilde de yapabilirsiniz pek tabi ki.

Hızır İlyas Duası Bereket İçinde Okunabilir

Hızır ilyas duası denince 41 gece duaları olarak da bilindiğini söyleyebiliriz. 41 gece boyunca okunan bu duanın her türlü isteğe ve talebe cevap verdiğine inanılır. Deneyip olumlu sonuçlar alan çok insan olmuştur. Bu minvalde denemeye değer görürseniz uygulayabilmeniz adına sizlerle bu duayı da paylaşmak isteriz. Dua şu şekildedir ;

Allah dedim kale yaptım, La İlahe İllallah dedim kilit vurdum, Muhammedun Resulullah dedim mühür bastım, Ya latif Ya Vedüd la ilahe illallah Ya Hayrel Halas, imdadıma yetiş Hızır İlyas..

41 gün boyunca her gece yatmadan önce okunacak İlyas Duası da yine sizlere arzu ettiğiniz ve acısını duyduğunuz isteklerinizi hayırlı rızık anlamında getirecektir. Bütün işsizlerimizin iş bulması ve kendi çoluk çocuklarına hayırlı bir ortam yaratması ümidiyle bizlerin de duaları siz değerli okuyucularımızla olacaktır. Allah hepimizi hayırlı insanlar eylesin. Amin.

“Hayırlı İş Kısmetleri İçin Hızır İlyas Duası” için 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir