Havas İlminde Küsler Nasıl Barıştırılır

Havas İlminde Küsler Nasıl Barıştırılır

İnsanların küs olma durumları tarihleri boyunca görülmüş bir durumdur. Sebepleri her ne kadar farklı olsa da bu küslükler bazen etrafındaki diğer insanlar tarafından çok can sıkıcı boyutlara taşınabilir. Bunun önüne geçmenin yollarını arayan yani küsleri barıştırma tılsımları yazdırmak için hocaların kapılarını aşındıranların sayısı da oldukça fazladır. Havas ilmi bizlere dinimizin de onaylamadığı küslük alametini sonlandırmak üzerine birçok faydalı içerik sunmaktadır. Bunların başında da aile içindeki geçimsizlikleri sonlandıran şirinlik muskaları vardır. Yeterli gelmediği durumlarda özel dualarla güçlendirilebilen bu tılsımlar etkili sonuçlar vermesi neticesiyle birçok insan tarafından faydası görülmüş uygulamalardır.

Küs olan insanların barışması için gereken fiziki koşulları sağladıktan sonra hala istenildiği sonuçlar alınamıyor ve bu yüzden de farklı farklı kişiler etkilenip kötü duruma düşüyorlarsa son çare olarak anlattığımız detayları değerlendirebilirsiniz. Havas ilminin sunduğu tüm imkanlar baştan değil en son perde olarak düşünülmelidir. Çünkü insan önce kendi gücünü bilmeli ve bunu kullanmalıdır. Başta tatlı dil… Evet pek çok insan güzel konuşmayı ve arabuluculuk yeteneğini çok geliştirmiştir. Küsleri barıştırmak hususunda da bu etkilerin önemi çok büyük olur. Bu yüzden durum aile içi ise o ailenin büyükleri, farklı bir durum söz konusu ise de yetki sahibi birileri bu şekilde araya girebilir.

Genellikle aileler arasında olan vak’aların büyük çoğunluğu geçmişi uzun yıllara dayanan küslükler oluyor. Amca, hala, teyze, enişte… Yakınlık ne aşamada olursa olsun bir çıkar çatışması genel olarak karşılaştığımız durumu oluşturuyor. Bu bazen bir miras davası bazen de haysiyet davalarına dönüşebiliyor. Ama mağdurları çocuklar ve sıkıntı çeken eşler olarak görünüyor. Bu yüzden de bazı küslükler peşinde birçok ailevi krizi getirebiliyor daha uzun süren mağduriyetler oluşuyor. Bu küs insanların barışmaları için yapılabilecek bir çok şey mevcuttur.

Küs Eşleri Barıştırmak

Eğer bu küslük durumları evli eşler arasında olursa birkaç gün içinde kendiliğinden son bulması beklenir. Fakat küs eşlerin durumu uzarsa ayrılığa uzanan yol açılabileceği için aile büyükleri araya derhal girmelidir. Bu da eğer ki ilmimizden yardım almak mevzu bahis olacak ise o halde bir şirinlik muskası ya da karı koca arası muhabbet büyüsü işlemlerine değinmek gerekir. Bu işlemler kişiye özel olarak hazırlandığı için çok fazla detay vermek mümkün değildir. Lakin durumlar bu denli kötü ise bir medyum hocadan destek almak yerinde bir karar olabilir.

Küs Akrabaları Barıştırmak

Akrabaların küs olması sonucunda yıllarca süren kopukluklar olabilir. Bu bazen bir arsa davası, bazen bir mirasın farklı anlamı bazen de kişisel husumetlerden doğabilir. Böyle bir durum ile karşılaştığınız vakitte küs akrabalar arasında yine arayı bulmak adına yapılabilecek basit barıştırma tılsımları vardır. Özel dualar nazarından hazırlanıp birkaç küçük ritüel eşliğinde hazırlanan bu işlemlerin gerçekten de etkileri gözle görülmeye değerdir. Uzun yıllardır birbirleriyle tek bir selam sohbeti olmayan kişilerin bile çok kısa sürelerde barıştıkları bu tılsımlar aracılığıyla görülmüştür.

Salat-ı Tefriciye Duası ile Barıştırma

Söz konusu barışması gereken kişiler kim olursa olsun ve hangi yakınlık derecesine sahiplerse fark etmez; Bu dua ile yazılacak vefkten etkin sonuçlar beklenir. Tefriciye dualarının hükmü çok eski tarih kitaplarından beri bilinen büyük etkilere sahip bir kuvvettir. Tekaddes hazretleri olarak telaki edin Zül Celal Efendilerden istenen yardımların sonu yoktur. Fakat inayet sahibi olup yine Allah’tan istemek de en doğru tabir olacaktır. Küslüklerin barışmasına vesile olacak varlıkların her biri için özel vefklerde isimleri geçecek satırlar oluşturulur. Ayrıca 44 defa zikr gerekir. Bunun içinde özel çekilesi tespih ve dualar yine medyum hocanız tarafından sizler için özel olarak yazılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir