Hamayıl ve Boylama Muskası

Hamayıl ve Boylama Muskası

Genel ve yoğun kullanımının büyü bozmak için geçerli olduğunu söyleyerek söze başlamak hamayıl muskası diğer adıyla boylama muskası hatta diğer bir adıyla da boylama murtlağı olarak adı geçen işlemi için yerinde olacaktır. Bu işlem aslında üzerinizde herhangi bir kötü etkinin ya da ağır bir şeytani tılsımın etkilerini gördüğünüz zaman uygulanır. Bir insanın sıradan büyü bozmak metotlarıyla iyileşmediğini gördüğünüzde hamayıl muskasına başvurulması gündeme gelir. Biraz daha yoğun bir işlem olmak ile birlikte etkisinin oldukça sert ve kalıcı olması medyum hocaların çoğu için kullanışlı bir işlem anlamına gelmiştir.

Ancak uygulanması bir hayli karışıktır. Zira akrep başlı kaleminden tutun da safranın o denli güzel ve karışık yayılması gereken bir yağlı kağıda, bir sütun halinde yazılması gereken yüzlerce farklı sembole kadar herkesin harcı diyemeyeceğimiz bir uygulamadır. Zaten hamayıl muskasını eliyle yazabilen medyumların sayısı son derece azdır. Hatta bu işlemin aslı astarı hakkında bilgi sahibi olmayan birçok hoca adında kişi de mevcuttur. Bu muska en eski ve en kuvvetli koruyucu olarak ancak eski hocalardan el almış medyumlar tarafından oluşturulabilir.

Peki hamayıl yani boylama muskası tam olarak ne için kullanılır ve etkileri nelerdir? Biraz da bu konu hakkında bilgi verelim…

Eski usül boylama murtlağı…

Zaten malzeme olarak bahsettiğimiz gibi yağlı kağıtlar, safran mürekkebi, özel kalemler ve kişiye özel gerekirse malzemeler hazırlanır. Bu işlem öncesinde bir arınma seansı yapılır. Bu bazen bir günlük değil üç gün tekrar etmesi gereken bir durum olabilir. Bu arınmadan kasıt kişinin üzerindeki tüm kötü enerjiyi kurşun dökme ve okuma yöntemiyle (5 tekrar ve 7 tekrar kurşun dökülür) boşaltmaktır. Boylama muskanın etkisini yüzde yüz görmek için kişinin tüm çakraları temizlenmiş ve maruz kaldığı büyünün etkisi temizlenmek üzere hafifletilmiş olmalıdır. Yoksa direkt olarak bu işleme geçmek üzerinde kötü bir ağırlık ve tılsım etkisi olan kişiye çok ağır gelir. Her beden bu ağırlığı taşıyamaz ve çeşitli hastalıklar oluşur. Bunların genel önlemini ve işlem sırasını medyum hoca sizin için tasarlamalıdır.

Hamayıl muskasının yazıldığı yağlı kağıt yedi tekrar katlanırken kurtulacak kişinin adı ve özel bilgileri de her katta üzerine yazılır. Bu katlama aşaması sonrasında ceylan derisine özel bir iğne ile dikimi gerçekleşir. Sonrasında boyunda taşınacaksa ölçü alınır. Taşınması gerekmiyorsa da kişiye teslim süreci hesaplanır. Bu süreçten sonra kişinin yapması gereken tek şey bu muskayı hoca efendinin söylediği şekilde muhafaza etmektir. Sonrasında tüm basiretin yeniden açıldığı, maddi kazançların bereketinin geri gelmesi, ruhani olarak çöküntü ve depresyonun son bulması gibi genel olarak bir ilişki üzerinden değil, kişisel sağlık üzerinden (hem psikolojik hem fiziksel) sonuçlar alınacaktır. Bu da herkes için oldukça faydalı bir noktadır.

Hamayıl ve boylama murtları denen uygulama ancak çok güçlü büyülerden kurtulmak ve ağır etkilerini silmek üzerine uygulanır. Bunun dışında bir kullanım alanı yoktur. Zaten başvurulursa da ters tepecek etkileri olabilir.

Boylama muskasını bir büyüden korunmak değil de genel bir koruma amacıyla da uygulayan hocalar vardır. Bunlarda genellikle ömür boyu kötü etkilerden sizi alıkoymak amacı güderler. Bu konuda örnekler verecek olursak; cinlerden korunmak, karabasan ve uyku bozukluklarını gidermek, baş dönmesi ve sersemlik hislerinden ilaçların çözemediği durumlar, iştahsızlık…

Daha sayabileceğimiz çok sayıda fizyolojik etkinin bertarafı için uygulanır. Fakat öncesinde mutlaka doktora gidilmelidir. Doktorların çare olamadığı durumlarda bakımlar yaptırmak ve gerçekten böyle bir etkiye maruz kalıp kalmadığınızı öğrenmek çok önemli bir adımdır. Hamayıl muskası gibi yüzlerce muska çeşidi ve insanları hem büyüden koruyan hem de enerjisini ve yıldızını yüksek tutan muskalar vardır. Bunları da yine yazacak kişilerin özel olarak ilgilenmesi gerekir. Her muska herkeste aynı etkiyi göstermez bu kuralı sakın unutmayınız. Bu işlemler her türlü vefk ve celb yazmak yalnızca kişinin talepleri ve zaruriyetleri doğrultusunda oluşturulur. Bunu da genel olarak sizlerin gözleri önünde şeffaf olarak tasarlayan medyumları seçebilirsiniz.

Yazımızda pek çok noktada belirttiğimiz gibi bu işlemde herhangi bir gönül olayı yer yoktur. Aşk hamayılı ya da bağlama büyüsü hamayılı gibi konular tamamen sahtedir! Bir çok yorum aldık bu konu ile ilgili. İnsanlar birilerine “aşk hamayılı yaptırdık sonuç yok” gibi sözler diyorlar. Zaten böyle bir uygulama yok. Lütfen kimlerle muhatap olduğunuza dikkat ediniz. Bu ilmi ayaklar altına almak isteyen ve insanların gözünde mesnetsiz hale vardırmak arzusunda olan çok kişi vardır. Bu ilimde hedef insandır ve sağlıktır. Hiçbir zaman menfaat düşkünü olmayı bizlere tavsiye etmez. Bu yüzden kötü anılar yaşamamak adına lütfen çok dikkatli olunuz. Allah’a emanet olunuz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir