Hakkımda

Medyum Turan Hoca Hakkında

20 Şubat 1965 tarihinde Adıyaman’da doğdum. 20 yaşıma kadar Adıyaman’da yaşadım. Adıyaman Merkez İmam Hatip Lisesini bitirdikten sonra her zaman eğitim almak istediğim Ortadoğu’ya gittim. Başta Suudi Arabistan, Katar, Mısır ve Semerkant olmak üzere Arap Yarımadasında ayak basmadık ülke bırakmadım. Öğrenimimi tamamladıktan sonra Avrupa’ya göç ettim. Uzunca zaman hem uzaklarda yaşadım hem de çeşitli eğitimler verdim. Şimdi de kendi ülkeme, kendi köyüme dönüp insanlara yardım etmeye başladım. Uzun yıllardır adıma kayıtlı olan dergahta vergi ödemelerine tabi olarak havas ve ledün ilmi üzerine öğrenci yetiştiriyor ve ihtiyaç sahipleri için çalışıyorum.

Medyum Turan hoca olarak tam 30 yıldır sizler için gizli ilimler üzerinde etkin çalışmalar yapıyorum. Özellikle kendi tekniğimle geliştirdiğim onlarca ritüel mevcuttur. Beni tanıyanlar bilir ancak tanımayanlar için bu internet sayfasını yaptırmaya karar verdim. Bu sayfam üzerinde güncel çalışmalarımı ve insanların benim için yaptıkları referans yorumları bulabilir ayrıca bana kolayca ulaşmayı başarabilirsiniz. Bütün işlemlerin bana özel olup tamamı senelerdir uyguladığım tekniklerdir. Şeytani ve insan vebali altına girebileceğim hiç bir işlemi kabul etmemekteyim. Rahmani olarak çalışan bir insanım. Amacım öncelikle insanların hayatlarını güzelleştirmek ve toplumun en küçük yapı taşı olan aile kurumuna destek olmaktır.

Bendeniz bu ilimle çok küçük yaşlarda tanıştım. Ayrıca Adıyaman’da dedem de tanınmış bir kişiydi. Zira ismim de dedemle aynıdır. Bu şekilde daha çocuk yaşta bu ilmin en canlı örnekleriyle karşılaşma şansına sahip oldum. Bana ilk el veren dedem olmuştur. Sonrasında kendimizi geliştirip bugünlere kadar geldik. Yani hep böyle bir ortam içinde geçen bir çocukluğum ve gençliğim oldu.

Yaşam koçluğu ve spritüel ilimler konusunda uzmanlıklarım bulunmaktadır. Ayrıca astroloji ve uzay bilimi konusunda da çeşitli lisanslarım vardır. Uzun zamandır yurt dışında çalışmalarımı sürdürüyordum. Artık yurda dönmem ile birlikte yurttaşlarıma gereken tüm ilgiyi ve yardımı yapmak istiyorum. Bu vesile ile kendime dair birtakım bilgileri sizlere ulaştırmak istedim. Arkadaşlarım dergah içinde her zaman sitenin aktif olması için uğraşıyor olacaklardır. Bu şekilde çağa ayak uydurmak istiyorum. Esas amacım, günümüzde çok sayıda ilmimizi suistimal edenlerin türemesinden sonra insanlarımızın yanlış tercihler yaparak mağdur olmalarına engel olmak istememdir. Bu yüzden de sitemiz üzerinden vergi levhamız dahil açık adresim ve tüm iletişim bilgilerimi sizlerle paylaşıp güveninizi kazanmayı hedefliyorum. En kısa zamanda görüşmek üzere…