Güzellik Büyüsü Yaparak Sevdiğinize Yakınlaşın

Güzellik Büyüsü Yaparak Sevdiğinize Yakınlaşın

Günümüzde yozlaşan zaman zarfının ve her şeyin çok çabuk tüketiliyor olmasının en temel sebeplerinin başında hızla akıp giden yaşam düzeni geliyor. Ayrıca toplumun sür’atli bir şekilde asimile edilmesi de bu tüketimin başını çekiyor. Gelişen teknoloji ve her şeyin bir alternatifinin inşa ediliyor olması da biz fanileri etkiliyor. Birçok insan sahip olduğu şeylerin değerini ya kaybedince anlıyor ya da hiç anlamıyor. Bu kayıplar artık bir eş kaybına dönüşünce insanların önlem alma çabaları ortaya çıkıyor. Esas olan kayıp aşamasına gelmeden bazı değerlerimizin farkında olmaktır…

Zaten dinimiz başta olmak üzere tüm örf ve adetlerimiz sahip olunan değerleri korumak üzerine bizlere telkinlerde bulunurlar. Bu yüzden konunun başında evlilik ilişkisi olarak ele alacağımız detayların her şey için geçerli olduğunu unutmamak da fayda var. Evliliğinde bir kutsal tarafı olduğu gibi müşterek bir hayatın paylaşılması da söz konusudur. Ayrıca karşılı sevgi ve saygı zaman içinde kaybolmasın diye her iki tarafından tüm yaşantısına dikkat etmesi gerekir. Bu nokta da kadınlara küçük bir yardımının olduğunu düşündüğümüz güzellik ya da bir diğer adıyla şirinlik büyüsünden bahsedeceğiz.

Güzellik büyüsü de bu kadar hızla akıp giden şeylerin içinde artık sizin de eşinize eskisi kadar güzel görünmediğiniz zamanlarda yardım alınabilen bir uygulamadır. Peki bu uygulama tam olarak nedir ve güzellik büyüsü yapılınca gerçekten her şey toz pembe mi oluyor? Bu yazımızda sizlere yalnızca evli olan çiftlerde geçerli olan ve ilginç olumlu sonuçlar alınan çalışmayı aktaracağız.

Özellikle kadınların kocaları tarafından birinci tercih olmaları yıllar içerisinde geri plana düşer. Bunun sebebi yaradılıştan gelen bir güdüdür. yani erkeğin tek eşli olmakta zorlanması içgüdüsüdür. Bilimsel bir makale edasında yazmak istemiyoruz ama işin aslı budur. Yaratılışın dizginlenip tam anlamıyla bir kişiye ait olmak, medeni kanun ile sınırlanması erkeğin içgüdülerini bastırmış olup ilk fırsatta da dışarı çıkmasına sebep olmaktadır. Tabi bu durumu özellikle kadınlar tepki ile karşılar ve etik bulmazlar. Bu yüzden toplumda “erkek aldatır” gibi bir olguya sıkça rastlarsınız. Aslında bizler de bu durumu doğru bulmuyoruz. İçinizden gelen ses ne derse desin dinimizin de bir terbiyesi olan nefse hakim olmayı her erkek bilmelidir. Nefs terbiyesine girişmezseniz dünya nimetleri gözünüzü boyar ve her iki alemde de kaybeden olursunuz. Bu yüzden itikat çok önemlidir. Ama işte modern dünya insanların elinden zaten en başta inançlarını aldığı için itikatı zayıf olan kimselerin yaşam şekilleri de zor olmaktadır. Aldatılmak ya da aldatmak her ilişkinin en çok korku duyduğu kavram haline gelmiş durumda.

Bu durum herkes için farklılık arz etse de kadınların bir çoğu aldatılmaktan kurtulamıyor ve her gün bu tip konularda mesajlar alıyoruz. Zaten son yıllarda artan boşanma davalarına baktığınızda inanın bağlama büyüsü yaptırmayı isteyenlerden çok daha fazla olduğunu göreceksiniz. Ufak tefek atlatılabilir sıkıntılarını çeşitli vefk ve celbler ile aşmak konusunda yardım alan biraz daha akıllı bayanları saymazsak bir çok evlilik ziyan olup gitmektedir. Buna hiç kimsenin bir şey yapamaması da bizce toplumun en küçük yapı taşı olan evlilik kurumuna büyük zarar vermektedir.

Toparlayacak olursak bu evliliklerin bitmesini bir kadın engelleyebilir. Bunu nasıl mı yapar şimdi sizlere bu konu hakkında bilgiler aktaracağız. Güzellik büyüsü aslında şirinlik muskası olarak da bilinen bir uygulamadır. Fakat tam tarifini hiç bir kaynak açıkça sunmamaktadır. Bir kadına özel bir işlem olup yalnızca evli olması şartı aranmaktadır. Kocasına güzel görünen ve her zaman arzulanan bir kadın olmayı bu tılsım ile sağlayabilen kadın sayısı hiç de az değildir. Sitemizin soru cevap bölümüne bu deneyimi yaşamış tüm insanlar gibi sizler de denedikten sonra bulgularınızı yazabilirsiniz.

  • Tabi bilinmesinde fayda olan hususların başında güzel görünmenin her şeyi halletmeyeceğidir. Bu durum belki bir kalem unsuru ortadan kaldırabilir ama ilişkinin daha büyük problemleri varsa o halde bu uygulama zaman kaybetmekten başka bir şey ifade etmez!

Güzellik Büyüsü Nasıl Yapılır

Güzellik büyüsü tılsımını şu şekilde hazırlıyoruz : Sabahları uyanır uyanmaz bu işlemi arzu edenler önce abdest almalıdır. Uyanılan saat sabah ezanı gibi erken bir saat olmalıdır. Bir tas soğuk sütü masanın üzerine alarak hazırlanmalıdır. Süt metal bir kapta ve iki su bardağı miktarında olmalıdır. Evliliğinizde güzel olan tarafın siz olması yönündeki niyetlere girdikten sonra 11 kez sağ yanağınıza ve 11 kez de sol yanağınıza olmak üzere parmak uçlarınızla bu sütü yüzünüze yedirin. İşaret parmaklarıızı kullanın. Bu süreçte gözlerinizi kapatın ve meditasyon halinde olun. Her defasında 33 kez “Muttan Kabali” kelimelerini söyleyin. İşlem bittiğinde abdestini olabildiğince muhafaza etmeye devam edin.

Bu işlem biraz uzun sürebilir bu nedenle öncesinde kapının çalmayacağından ya da telefonunuzun sizi rahatsız etmeyeceğinden emin olunuz. Tam bir konsantrasyon ile bu işlemi 7 gün boyunca tekrar edip gerçekten Allah’tan dilediğinizde hiç beklemediğiniz şekilde başarı elde edebilir hatta son zamanlarda ayrılığın eşiğine dahi gelmiş olsanız bile bunu tersine çevirebilirsiniz. Fakat sebeplerin çok daha ciddi unsurlar olmaması durumlarında olduğunu az önce belirtmiştik.

Bu uygulamanın yani güzellik büyünün tarihine baktığınızda neo-paganizme uzanan bir ritüel olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. Bu tarz uygulamaları günümüzde medyum hocalar papaz büyüsü gibi temel çalışmaları yaparken de uygulatabiliyor. Ama tabi bu anlattığımız detaylardan çok farklı yaptırımlar oluşuyor. Sizler de denemeye değer görür ve böyle bir imkanı değerlendirmek isterseniz anlattıklarımızı uygulayabilirsiniz. Sonuçların büyük oranda başarılı olacağından emin olabilirsiniz. Aile bütünlüğünü korumak adına ve birlikteliğinizin sonlanmaması için çok daha farklı işlemlerin de mevcut olduğunu unutmayınız. Küçük nüanslardan değil de büyük cümlelerden bahsediyorsanız o halde hiç bu uygulama ile zaman harcamayın Turan hocaya durumunuz ile ilgili danışın derim. Allah’a emanet olun hayırlı günleriniz olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir