Güvercin Büyüsünün Özellikleri Nelerdir

Güvercin Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır

Öncelikle güvercin büyüsünün tam olarak neyi ifade ettiğini ve hangi amaçlar ile yapıldığından bahsetmeliyiz. Detaylı araştırmalar ve bugüne yazılmış geniş çaplı bilgi platformları göstermektedir ki güvercin büyüsü aynı zamanda güvercin pisliği büyüsü şeklinde de isim almıştır. Amaç olarak ise genelde bir gidişatın size sirayet etmemesini sağlamak, rutin giden bir işin tersine dönmesi ya da bir aksilik yaratmanıza yardımcı veyahut bunu ortaya çıkarmak adına yapılabilir. Biraz karışık gibi görünse de önemli olan ayrıntı bir durumu sizin lehinize çevirmektir. Bunun için tabi ki önce olguyu saptamak sonra da ne istediğimizi bilmek gerekir.

Bunların her biri için geniş çaplı örnekler verilebilir. Fakat halk arasında en çok bu işlemin neden kullanıldığına bakıldığında istenmeyen birinin eve ya da iş yerine gelmesine engel olmak durumu öne çıkmaktadır. Bu nedenle de aslına bakarsanız medyumların kapısı genel olarak “şu insanı hayatımda istemiyorum her hayatımızdan gitsin” şeklindeki istekler doğrultusunda aşındırılmaktadır. Turan hoca da son zamanlarda bu kadar rağbet gören ve içeriği hakkında onlarca yorum gelmiş olan güvercin büyüsü hakkında sizlere detaylı bilgilerini bu vesile ile aktarmak istemektedir.

Güvercin Büyüsü Önemli Detaylar İçeren Özel Bir İşlemdir

Güvercin Büyüsü Nasıl Yapılır

Öncelikle güvercinlerin yoğun olduğu yerler seçilmelidir ve bu ritüel yapılırken kesinlikle güvercinlerin üzerinizde uçması gerekir. Ya da bunu sağlayamıyorsanız bir kümes yanı ya da bağlı bir güvercinin karşısında oturarak da bu niyetlerini ortaya çıkarabilirsiniz.

Ayrıca onlara en yakın yerleri seçmek işlemin enerji yoğunluğunu maksimum seviyeye çıkaracaktır. Buna örnek olarak bir kümesin başında da yapılabileceğini hatırlatmak isteriz. Tabi ki herkesin söz konusu bu koşulları yaratabilme lüksü yoktur. Bunun için de medyumların ortamlarından, bilgilerinden ve deneyimlerinden faydalanmak gerekirse de onların çevresinden destek almak gerekebilir. Bunu sözlü bir vekalet karşılığında sağlayabilen medyumlar da vardır. Bu kişilerden olası bir işlem talep ettiğinizde sizin adınıza yapmanızı da isteyebilirsiniz.

  • Ritüel sırasında 5 gün boyunca üzerinizde ya da yanınızda bulunan güvercinlerin pisliklerini cam bir bardak aracılığıyla alacaksınız ve niyetlerinizi söyleyerek farklı bir yerdeki ağacın dibine götürüp gömeceksiniz. Her türlü niyet ve olumlamalar sırasında da güvercinlere yakın olmak mümkünse onları görüyor olmak oldukça önemlidir. Bu pislikleri gömerken tüm esas niyetlerinizi içinde herhangi bir yalvarma ya da yakarma olmadan son derece yalın ve net haliyle 3 kez telaffuz edeceksiniz. Bu niyetleri içimizde hissetmek işlemin vazgeçilmez en önemli parçasıdır.
  • 5 günlük bu ritüeli yaptıktan sonra birinci haftanın dolması beklenecektir. Akabinde bir hafta daha aynı işlem yerine getirilir ve 21’inci gün beklenir.

Toplamda 10 kez gömme işlemi yapılacaktır bu iki haftalık süreç içinde. Bunların hangi günlerde ve ne şekilde ortaya çıkacağı da yine medyum hoca tarafından size aktarılacaktır. Bazı kaynaklarda genel olarak güvercin yemlemeden de bahseden açıklamalar bulabilirsiniz ancak buna gerek yoktur. Bahsettiğimiz şekilde vuku bulan işlemlerin sonuçları test edilmiş ve büyük oranda başarılı olunmuştur. Ayrıca bunları kendi başınıza yapabilecek olmanız da ve yalnızca uzaktan destek alarak başarabilecek oluşunuz oldukça denemeye değer göründüğüne de işarettir.

Güvercin Büyüsü Hakkında Bilinmeyenler

Güvercin Pisliği Büyüsünün Amacı Nedir

Başta da belirttiğimiz gibi amaçlar kişisel olabilmektedir. Bize düşen ise bu amaçlardan çok işlemi rayına koyarken edindiğimiz amaçları bilmek olmalıdır. Evrenden akan enerjilerin herhangi bir frekansına dahil olduğunuzda yapacağınız isteklerin karşılığının olmaması mümkün değildir.  Ayrıca dinimizdeki duaların temelinde de isteklerimizi Allah’a bu şekilde sunmak gelir.

Amaç zaten tüm havas ilimleri felsefesinde söz konusu enerji ve frekans aralığına girebilmektir. Günümüzde bunun için çeşitli dini zikirler olduğu gibi öte yandan spritüel ilimler içinde “sekans” adı verilen uygulamalar da vardır. Aslında burada temel madde “bir şeyi kırk kere söylersen olur” üzerine bir kuramdır. Basit düşünürsek böyle görünen bu eylem belirli amaçlar ve hedefler doğrultusunda şekillendirilip akabinde de tümevarım teknikleri ile arzu edilen yere ulaşmayı hedeflemektir. Bunu da başarabilmek için elbette bir rehber medyumdan ya da biyoenerji uzmanından destek almak gözle görülür farklar oluşturacaktır. Zira bu gibi kişiler birçok farklı varlığa erişebilmekte ve istenen noktaya soyut mefhumlar aracılığıyla daha kolay varabilmektedir.

**** Genel olarak ilişki ve aile için durumlar için büyüler hakkında araştırma yapıldığı için güvercin büyüsünün olası bir bağlama büyüsü konusunda etkisinin olup olmadığı henüz bilinmiyor.

Ancak bu konuda yapılan bazı işlemler var. Turan hoca denemelerinde bu işlemin aşık etme ya da bağlama gibi bir etki içermediğini belirtmektedir. Bunun aksini iddia eden tüm enerji uzmanlarından da daha önce kanıtlanmış bir bilgi istemek durumunda olduğumuzu unutmamalıyız. Her işlemin amacı ve detayları diğerine göre farklılık gösterecektir. Bu yüzden dünya dışı varlıklara ya da dünya için enerji aralıklarına dahil olurken oluşturacağımız fenomenin tam olarak ne anlama geldiğini ve bizlere neler sunabileceğini çok iyi idrak etmeli akabinde bir işlem tasarlamaya yeltenmeliyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir