Gürcistan Medyum

Gürcistan Medyum

En etkili çalışmaları Turan hoca tarafından bugüne kadar görmüş ve bu denli etkili sonuçları almış insanların mesajları gün geçmiyor ki mesaj kutumuzu doldurmasın. Bugün de en çok mesaj Gürcistan’da yaşayan Türk dostlarımızdan kardeşlerimizden gelmiş. Gürcistan medyum şeklinde yazınca Google aramalarında Turan hocamızı bulamadık kesinlikle olmalı dediler. Bizler de derhal bu talebi yerine getirmek adına bu yazıyı yazmaya karar verdik. Gürcistan medyum hatta Batum medyum olarak bundan sonra tüm aramalarda en etkili medyum hocanız Turan hocayı bulmak son derece mümkün olacaktır. Zaten sitemiz internet ortamında oldukça popüler hale geldi. Bu yüzden ne randevu vermeye yetişebiliyor ne de talep edilen şeylere zaman ayırabiliyoruz. Herşey zamana yayılıyor ve biraz sarkıyor. Bu aralar yorumlardan da anlayabileceğiniz üzere hocamız başını bile kaldıramıyor işlerden.

Gürcistan Türkiye’ye hem komşu hem de uzak bir memleket. Her seferinde Adıyaman’a gidip gelme durumu olmayan fakat kendi canından kendi kanından bir hoca ile dertlerini paylaşmak isteyen, sıkıntılarını bir türlü farklı yollar ile çözememiş kardeşlerimiz için bir çözüm yaratmak en büyük gayemiz. Bizler geldiğinizde sizler için misafirperver yanımıza gelemeyen dostlarımız için de özellikle yurt dışı için işlemlerinizi uzaktan planlayarak yardımsever olmaya kendimizi adadık. Bizim dergah içerisinde ne gibi etik davranışlar sergilediğimizi ve hümanizmi adeta yeniden yazdığımızı gelip görenler zaten biliyorlar. Gürcistan’da yaşayıp gelemeyen dostlarımız hiç üzülmesinler. Onlar için Turan hocamız özel olarak tüm havas ilimlerini uzaktan da planlayabiliyor ve uygulayabiliyor.

Yurt dışı hizmet veren medyumların özellikle dünya dışı varlık olan cinler üzerinde hüküm sürebilen bu konuda kendini geliştirmiş kişiler olması şarttır. Hele ki uzaktan yapılacak olan işlemler içerisinde bu varlıkları kontrol edemeyen hocalar için başarı şansı sıfır olur. Çünkü değmeden dokunmadan bir şeyleri hareket geçirmek ancak cin ilmi yani nam-ı diğer ilm-i havas ile mümkün olur. Bu yüzden bu etkilere münhasır olmayan zatlardan mümkün mertebe uzak durunuz. Bunlar sizlerle karşı karşıya gelmek istemeyen men’un kişilerdir. Zındıkların interneti sardığı bugünlerde çok dikkat ediniz. Bir sürü insanın ne yazık ki üzüntü içinde kaldığınız görebiliyoruz. Bu uyarıyı da o yüzden yapmak istedik.

Gürcistan medyum olarak hazırladığımız bu yazımızı başta da söylediğimiz gibi bizlerden çok kez bekleyen orada yaşayan dostlarımızı için halletmiş olduk. İçeriğinde çok faydalı bilgiler olmadı tabi ki bu yazı tamamı ile oradan bizi arayan insanlar için yazıldı. Bilgilerin bir derya olduğu Turan hocamız ile görüşerek tüm sorunlarınız için ücretsiz danışma hizmeti alabilirsiniz. Yoğun olmadığı dönemlerde aktif olarak telefonuna bakabilen hocamız sırasıyla binlerce insana bugüne kadar yepyeni bir hayat vermiştir. Sizler de sorun yaşıyor Türkiye’den hoca arıyorsanız kendisine ulaşabilir ve sorularınızı yöneltebilirsiniz. Ayrıca kendisi ile ilgili tüm referansları da soru cevap kısmımızdan rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir