Gümüş Tepsi ile Bağlama Büyüsü Yapmak

Bir insanı kendine aşık etme durumu söz konusu olduğunda olası binlerce durum hakkında bugüne kadar sitemiz üzerinden sizlere en net bilgileri aktardık. Bu kez çok merak edilen bir yöntem olan gümüş tepsi ile bağlama büyüsü konusunda da birtakım bilgiler vermek istiyoruz. Bilindiği gibi birini bağlamak söz konusu olduğunda oldukça fazla yöntem üstelik her medyum için ayrı ayrı düşünülebilir şekilde mevcuttur. Fakat son zamanlarda “gümüş tepsi ile yapılan büyü” konusunda çok fazla soru aldık ve bunlar hakkında bir bilgi platformu oluşturmak istedik.

Bu işlemlerin de her tesirli tılsım yazımında olduğu gibi uzman medyumlar tarafından yapılması gerekmektedir. Gümüş tepsinin tedarik edilmesinden sonra üzerine alınacak her malzeme için ayrı ayrı okumaların yapılacağı ve belirli bir işlem döngüsü üzerinde çalışılacağı unutulmamalıdır. Bu yüzden iyi bir hazırlık süreci geçirilmeli ve her şey eksiksiz olarak önceden ayarlanmalıdır. Ayrıca bakımların kusursuz olması ve üzerine etki edecek bu rahmani tılsımı yazmadan önce, kişinin gerçekten bu işlemden etkileneceğine kanaat getirmek gerekmektedir.

Bağlama Büyüsü İçin En Farklı Formlar Mevcuttur

Gümüş Tepsi ile Birini Bağlamak – Aşık Etmek

Fazla kullanılmayan bir yöntem olarak bilinse de bazen bazı kişilerin tek tesir alma yolu bu durum olabilmektedir. Medyum hocalar kişiler üzerinden bakım yaparken eğer söz konusu bahis onu aşık etmek ise öncesinde ne gibi işlemlere karşı nasıl reaksiyonlar alabileceklerini test ederler. Bu test bazen günler süren bakımlara gebe olabilir. Bu ilimde en temel detay asla aceleci olmamaktır. Bu yüzden sıklıkla “3 günde tutan bağlama büyüsü” gibi başlıkları eleştirdiğimizi de sayfamızdan görebilirsiniz.

Gümüş tepsi ile yapılan işlemlerin içinde duygu yoğunluğu oldukça yüksek olan hamleler yer almaktadır. Ayrıca bu tepsi daha önce bir aşk büyüsüne ya da bağlama büyüsüne konu edildiyse o zaman etkisi bir nebze kanıtlanmış demektir. Genel olarak bu şekilde tepsiler hocaların malzemeleri arasında hazır bulunur. Kişinin daha önceden bildiğiniz gibi bir takım özel bilgileri alınır ve özel malzemeler eşliğinde tepsi üzerinde 14 gün sürecek olan işlem başlatılmış olur. Bu süreç bazen 21 güne de uzayabilir. Fakat son günden sonra beklemek dışında bir eylem yapılmaz. Biraz birikimsel bir çalışma olarak addedilir ve süreç sonrasına sarkan etkiler görülür.

  • Bakımlar süresince (ki bu birkaç gün sürebilir) kesinlikle gümüş tepsi ile yapılan büyülerden etkileneceğinden emin olunan kişiler üzerinde bu eylemler sürdürebilir. Aksi durumda farklı bir çok alternatif olacağı için daha dikkatli seçim yapmak gerekebilir. Büyülerin tesirlerinin çoğu, öncesinde nasıl bir şey ile karşılaşacağınızı göstermektedir.
  • Her ne kadar pek çok medyum sonucunu işlemin başından göremediğini iddia etse de daha önce denenmiş her işlem için bir ön bilgi vardır. Ancak bu bilgilerin birer fikir değil, dayanağı olan gerçek birer bilgi olduğundan emin olunması gereken detaylardır. Günümüzde hızla yarışan ve hangi büyü olursa olsun kendini ortaya “yaparım” diye atan, bu ilmi ticari bir meta olarak gören medyumlardan uzak durmak gerekir. İlim çocuk oyuncağı değildir!!!

Gümüş Tepsi ile Yapılan Aşk Büyüsü Konusu

Aslında bağlama büyüsü işlemi bildiğiniz gibi önemli bir işlemdir ve zaten kişinin içine bir his düşürmeden anlamı olan da bir işlem değildir. Bu yüzden aşk büyüsü ile yakın hamleler vardır. Eğer rahmani tılsımların etkisi ile bir çifti tekrar bir araya getirmekten ya da birbirlerinden uzaklaşmış olan olan insanları tekrar yakınlaştırmaktan bahsediyorsa, mutlaka aralarında bir aşkın cereyanı da söz konusu olacaktır.

Bağlama Büyüsü Yaparken Gümüş Tepsi Kullanmak

Oysa aşk olmayan işlemlerden bahsedildiğinde zaten tüm bu ritüeller kullanılmaz. Sıradan arkadaşlıkların, ticari bağların getirisi olan yakınlıkların ya da aile içi farklı durumlarda farklı konuların ele aldığı olayların mümkün olması durumunda medyumlar çiftler için uyguladıkları işlemleri uygulamazlar. Bu daha değişik bir konu içeriği oluşturacaktır. Eğer buraya tıklayarak ⇒ bağlama büyüsü konusunu okumak ve en geniş anlatımlı bilgi ortamından faydalanırsanız buradaki bilgileri daha iyi idrak edebilirsiniz.

Gümüş Tepsi ile Büyü Yapmak – Medyum Turan Hoca
  • İşlem özelinde tepsinin içine yazılacak olan İbranice dualar çeşitli cin kavimlerinden çağrılan hüddamların da yardımı ile tılsım tesirine dönüştürülür. Bu işlem içinde “Ammar” kavminden bir takım varlıklarla temasa geçilecek olup aşkın büyük ve güçlü etkisini kişinin kalbine taşıması istenecektir. Zaten tüm bu süreç enerji varlıkların ikna aşaması ile geçmekte olup, gelecek cevaplara göre yönlendirilecektir.
  • Bu tesir etme süreci kişinin rüyalarına kadar girebilecek ve onu gün içinde aynı kişi üzerinde düşünmeye zorlayacaktır. Bu etki altına giren kişi bir müddet sonra çaresiz kalır ve adım adım kurgunun içindeki isme doğru meyil gösterir. Bu genellikle işlemin son günlerinde görülen bir etkidir.

Bu şekilde oluşturulan bağlama büyüsü işlemlerinde gümüş tepsi kullanımı yalnızca bir seçenektir. Çok sayıda farklı işlemden de bahsetmek mümkündür. Bu yüzden de tek bir formu anlatırken işlemin geneli bundan ibaretmiş gibi hüküm vermek yanlıştır. Bu ana başlıklar altında kullanılan onlarca farklı malzeme, iletişime geçilen farklı enerji varlıklar (entiti vb) ve formu başka başka olan muskalar yer almaktadır. Bunların her biri kişiye özel olarak uygulanacağı için genel durumları da kendimize uydurmak yanlış olur. Gümüş tepsi ile yapılabilen büyüler dendiğinde eğer bu anlatım içinde kendinizle ilgili bir husustan örnek görürseniz, tam anlamıyla işlem size uyuyor anlamı çıkmaz. Bu yüzden de mutlaka bir uzman medyuma danışan kişi olarak ilerlemek yanlış yola girmemek adına önemlidir.

Gümüş Tepsi Üzerine Fotoğraf Koyarak Bağlama Büyüsü Yapmak

En sık kullanılan yöntemlerden biri olarak görülür. Aşık edilmesi istenen kişinin bir adet fotoğrafı tepsiye konur ve yanına da bir miktar üzerklik tohumu bırakılır. Ayrıca safran mürekkebi ile yanına birkaç bağlama büyüsü duası da eklenir. Anne ve baba isimleri ceylan derisi üzerinde yer alır ve bu deri de tepsiye bırakılır. Ayrıca işlemin süreceği dönem boyunca günlük olarak tepsi üzerine girip çıkacak farklı malzemeler de vardır. Bunlar gidişatın getirilerine göre seçilir.

  • Burada da süreç işlem sonunda gümüş tepsinin fotoğraf ile birlikte gömülmesi ile sonlanacaktır. Ancak gömme işleminin nereye ve nasıl yapılacağı da işlem sonunda belli olur medyum kişi tarafından size aktarılır.

Ayrıca en önemli husus olarak belirtmekte fayda vardır ki varlıkların tamamen cin olması ile hüddam olması arasında işlemin şeytani ya da rahmani olması bakımından önemli farklar içerir. İradenin tamamen kaybolduğu ve aile bütünlüğünü sağlamaktan ziyade tamamiyle nefse kurban giderek yapılan kötü etkiler vebal almak anlamına gelir. İşte o zaman sık kullanılan “büyü” tabiri tam anlamıyla gerçekleşmiş olur. Bu yanlış bir tutum takınmak olur. Kişisel iradeye etki eden işlemler dinen caiz değildir ve insanların karakterleri ve psikolojik durumları etkilendiği anda bu işlem tam bir büyü vasfı kazanır.

Gümüş Tepsi ile Aşk Büyüsü Yapmak Mümkün Müdür
  • Genel olarak işlemlerin başlıkları büyü olsa da içerik bakımından büyüye uyan açıklamalar yoktur. Toplumun ve kişilerin faydasına çalışan hiç bir medyum bu tip kara büyü etkileri altına giren işlemleri yapmaz.
  • Bunun yerine daha çok duaya dayalı ve tılsımların enerjilerini kullanarak etki etmenin peşinde olur. Büyü ilimleri kullanılarak ve insanların iradelerini ele geçirmek suretiyle yapılan papaz büyüsü gibi komplike büyüler şeytana hizmet etmek anlamına gelebilir. Bu kişisel bir tercih olsa da her medyumun bir çizgisi olmalıdır. Bunu da ancak çalışma yapacağınız kişinin önceki referanslarından yola çıkarak anlama şansınız olabilir.
  • Detaylı sorularınız için Turan hoca ile dilediğiniz zaman kolaylıkla Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir