Göz Bağlama Büyüsü

Göz Bağlama Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır?

Bu işlem genel hatlarıyla Havas ilminin biz bir anlamda hediyesidir. Birçok aileyi göz bağlama büyüsü işleminin büyük ve tılsımlı etkileri sayesinde bugüne kadar kurtarma şansımız olmuştur. Göz bağlama büyüsü yaparken elbette dikkat edilecek çok fazla husus bulunmaktadır. Fakat bu işlemin en büyük getirisi özellikle başka kadınlarından kendini bir türlü alamayan eviyle ve çoluk çocuğuyla ilgilenmeyen bir adamın tüm kötü alışkanlıklarına son vermesini şeklinde değişikliğidir. Bu getiri sayesinde aileler kurtuluyor ve istenmeyen hiç bir durum yaşanmıyor.

Göz Bağlama Büyüsü Neden Yapılır?

Bu işlem uygulanmadan önce yapılacak olan kişinin bir adet fotoğrafı ve özel bir takım bilgileri gerekmektedir. Bunlar işlemin hayata geçmesini için bizlere yeterlidir. Bu işlemin yapılma nedeni yazımızın başında da belirtmeye çalıştığımız gibi aldatma durumlarında insanlara yardımcı olmaktadır. Aldatma olmasa bile toplum bazı eşlerin gözleri sürekli dışarıda olmaktadır. Bu durum özellikle erkeklerimiz tarafından ne yazık ki böyle bir hale getirilmiştir. Göz bağlama büyüsü yapılması elzem olan durumlar görüldüğünde bu işlem uygulanır.

Özellikle memleketimizde kadınlarımız bu konuda çok çaresiz kalmaktadır. Gün geçmiyor ki Turan hocamızın kapısını bu sebepten aşındırmış olan kadınların sayısı az olsun. Pek çok kadınımız özellikle bizim yaşadığımız coğrafyada bu dertten müzdarip durumda. Aldatılmak bir insanın en kötü hissettiği andır. Bunun yaşanmasından sonra pek çok kadın da çareyi eşinin gözlerini dışarıya kapatabilmek için göz bağlama büyüsü yapmaya çalışarak bulmaya çalışmaktadır.

Göz bağlama büyüsü etkilerini Turan hocamız anlatıyor

Göz Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu işlem hakkında farklı farklı pek çok ayrıntı bulunmaktır. Ancak en sık kullanılan yöntem fotoğraf kullanmak suretiyle özel bağlama dualarının okunmasıdır. Bu dualar özel kadim büyü kitaplarından seçilir. Bu duaların sayısı ve okunma şekli Turan hocanın özel notlarında mevcut olup bu işlemi talep eden insanlar olması durumunda rahatlıkla paylaşılabilmektedir.

İşlem 15 günü bulabilmektedir. Biraz sabırlı olunması şarttır. Bir an önce hayata geçsin isteyerek hatalar yapılmamalıdır. Sabır birçok gizli ilmin sırrıdır. Buna nail olmak ve işlemlerin sonuçlarını dirayetli olarak beklemek önemli bir unsurdur. Göz bağlama işleminde de Turan hocamız sizler için bu süreci en iyi şekilde yönetebilmek adına çalışmalarına yön vermektedir. İşlem başlamadan önce gerekli duru-görü bakımları aracılığıyla gerçekten işlemin kişi üzerindeki etkisi test edilmelidir. Göz bağlama işlemi herkesin üzerinde yapılamaz. Bir takım değerlerin kontrolü gerekir. Kişinin ruh hali, çakrası, dünya görüşü ve inanç durumu işlemin başarılı olup olamayacağı konusunda çok etkin fikirler verecektir. Bunların bakımını da işlemi talep ettiğiniz kişiden yaptırabilirsiniz. Bu bakımların olmadan işlem hakkında fikir yürütmek olanaksızdır.

Göz bağlama büyüsü yapılırken iki günlük ön hazırlık sürecinden geçilmesi gerekir. Bu süreçte Turan hoca genel olarak işlemi tüm hatları kontrol edecek sizlere gidişat ile ilgili neler olabileceği konusunda derin bilgiler verecektir. Sizlerde bu sıkıntılı süreç yönetilirken hocanıza destek vererek gerekli talimatları yerine getirmeniz gerekecektir.

İşlemin yapılma şekli aslında değişmez. Ancak görüyoruz ki her medyum hoca kendine göre farklı bir şekilde yöntemler uyguluyorlar. Bunların doğru olup olmadığından emin olmak için mutlak sürette sizlerle yüzyüze gelmekten kaçınmayan insanları seçmenizde fayda görüyoruz. Aksi takdirde göz bağlama büyüsü niyetiyle işlem taleplerinin yerine getirilmediğini, bırakın işlemin yerine getirilmesini aleni olarak bu ilim kullanılarak insanların dolandırıldığını da zaman zaman duyuyoruz. Bu ilmin en önemli yanı suistimale açık hale gelmiş olmasıdır. Bu yüzden her işlemin nasıl yapılacağını, hangi koşullarda gerçekleşeceğini, başarı şansının ne kadar olduğu gibi

soruları hocanıza yöneltmekte fayda var. Öncelikle çok kesin hükümleri olan bu işlem hakkında derin bilgileri ne yazık ki herkese açık bu platformdan yazmak doğru değildir. Daha sonrasında önemini yitiriyor ve insanlar kendi kendilerine bu işlemi yapmaya çalışıyorlar. Bu da yine en sık yapılan hatalardan biridir. Hiçbir bağlama büyüsü kendi başınıza yapılamaz. Bunun olabileceği iddia eden insanlardan sür’atle uzaklaşmanız lehinize olacaktır.

Turan hoca göz bağlama büyüsünü anlatıyor

Göz Bağlama Büyüsü Etkileri

Bu işlemin etkisini görmek için genel olarak belirttiğimiz gibi süreç 15 gündür. Fakat daha erken görüldüğü de zaman zaman karşımıza çıkmaktadır. Yine de sabırlı olmakta fayda vardır. Bazen bir kaç günlük gecikmeler olabilmektedir. Bu işlemin etkisi ise 15 günün sonunda kişinin davranışlarında ani ve beklenen değişimlerin olacak olmasıdır. Bir anda hayatını dışa dönük olarak yaşayan bir adamın eşine ve çocuklarına olan ilgisinin arttığı, kendi evine ve aile hayatına sahip çıktığı, saygı ve sevgi dolu bir adam haline dönüştüğü sonuçlar olarak karşımıza çıkacaktır.

Göz bağlama büyüsü yapılan bir adamın kesinlikle eşini aldatma şansı kalmamıştır. Bu aklının ucundan bile geçmez. Bırakın eylem halinde olmayı bakışlarının bile hapsolacağı biri sürece girmiş olacaktır. Gözünü tüm kötülüklerden sakınan biri haline gelecek bu da ruhuna yepyeni bir benlik kazandıracaktır.

Bu işlem bizlere yardımcı dünya dışı varlıkların sürekli olarak kişinin benliğine bunu aşı etmeleri sonucunda görülür. Bu zaman zarfında kişinin rüyalarından tutun da gündüz iş yaşamına kadar bir süre sorunların yaşandığı görülebilir. Kötü rüyalar, kabuslar, iş yerinde stres ya da kavga, bir süre geçici rahatsızlıklar olabilir. Bunlar yeni duruma adapte olma süreci olarak düşünülmelidir ve sıtkı sadakat içinde beklemeye devam etmek gerekir.

  • Göz bağlama büyüsü yalnızca evli olan çiftler arasından uygulanmalıdır. Sevgili ilişkilerinde yapılmamalıdır. Uygulanıp gerçek olduğu doğrudur ancak başka koşullardan dolayı tasvip edilmez.
  • İşlem sonunda bir vefk yazılmalıdır. Kim için işlem yapıldıysa o kişi için özel olarak hazırlanmalıdır. Bazı işlemlerde olduğu gibi herkese aynı vefk verilmez. Bu yazım sonucunda etkileri görmek için bir dizi hareketler zincirinin de hayata geçirilmesi şart olacaktır.
  • İşlem sırasında her ritüelin dakika ve saatine uygun olarak hareket etmek gerekir. Medyum Turan hocanın talimatlarına özellikle ilk 3 gün dakik olarak reaksiyon göstermeniz gerekir. Aksi takdirde işlemin elimizden çıkmasına neden olabilirsiniz. Koordinasyon tüm ritüellerin olmazsa olmazıdır.

Bu işlem hakkında detayları arıyor ya da böyle bir işlem yaptırmak istiyorsanız en kısa zamanda medyum Turan hocamız ile iletişime geçebilirsiniz. Kendisi uzun yıllardır pek çok aile için göz bağlama büyüsünü gerçekleştirmiştir. İnanın bazen hayat kurtarıcı mahiyette tezahürlerine şahit oluyoruz. En kısa sürede iletişim kanallarımızdan bu konu hakkında bilgi istiyorsanız Turan hocamıza ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir