Gerçek Vefk ya da Muska Nasıl Anlaşılır

Gerçek Vefk ya da Muska Nasıl Anlaşılır

Son zamanlarda bir çok kişinin bu soru ile bize gelme sebebinden bahsedecek olursak insanların eline “muska” ya da “vefk” ya da “tılsım” adı altında saçma sapan şeylerin gönderilmesi ve bunların da bir büyü olarak addedilmesidir. İnsanlar hiç bir rahmani önemi olmayan ve içinde ne yazdığının bile şüpheli olduğu materyalleri kutsal kabul etmekte ve verilen bir takım uygulamaları da yaparak biraz ahmak durumuna düşürülmektedir. Bu yazı ile sizlere gerçek bir vefkin nasıl olduğunu ve nasıl anlaşılacağını ayrıca örnek bir bağlama büyüsünde vefkin nasıl hazırlandığını belirteceğiz. Bu konudan sonra da elinize geçen bu tip malzemeler hakkında iyi-kötü fikir yürütebileceksiniz ve bu gibi insanların sizi etkilemelerine bir nebze olsun karşı durabileceksiniz.

 

Geçtiğimiz zamanlarda gelen bir yorumda bir falcının beş dakikada bir muska yazıp bunu ücret karşılığında bir arkadaşımıza verdiğini paylaşmıştık. Sonrasında da periyodik aralıklar o fal cafeye gelmesi gerektiğini ve büyünün ancak o mekandan çözüleceğini söylemişti. Buna inanıp inanmakta tereddüt yaşayan kardeşimiz bir zaman sonra bizden aldığı destek ile zor kurtulmuştu. Bir kere bir konuda anlaşalım ki bu işlerin falcıyla çözülme şansı yoktur. Ticari amaçlar doğrultusunda oluşmuş bu gibi yerlerden uzak durmanız oldukça menfaatinize olacaktır. Gerçek vefk ya da tılsımlar yazdırıp bir takım işlerinizin yoluna girmesini ya da Allah’a dualarınızı bu telkinlerle yollamanın fırsatını arıyorsanız doğru kişileri bulmak ile mükellefsiniz. Aksi durum sonuna kadar hüsran olacaktır. Buna benzer çok sayıda örnek karşımıza periyodik olarak çıkmaktadır.

Gerçek Vefk Nasıl Anlaşılır?

  1. Bir talep ve arzu üzerine oluşturulan havasi bir muskanın ya da vefkin anlaşılması için öncelikle dingin bir ruh hali içinde elinize aldığınızda eğer ki içine bakma şansınız yok ise şöyle bir kendinizi dinleyebilirsiniz. Her vefkin ilahi bir mesajı vardır. Bu içine hapsedilmiştir. Dikkat kesilen kulaklarda ve ruhlarda bir dinginlik ve bir sukunet sağlar. Bunu hissedebiliyor musunuz bakmalısınız.

  2. Hem mental hem de materyal bir ağırlık söz konusudur. Üzerinde uzunca zaman uğraşılmış olduğunu bakınca anlarsınız. Hatta boylama muskası gibi çok çetrefilli işlemlerden bahsediyorsak ki bağlama büyüsü işlemlerinde zaman zaman yardım alınır, ona bakarken tamamen gözlerinize inanamazsınız. Zaten çoğu zaman hamaylı çalışmaları cinlere yazıdırılır. Üstat bir kişi bunu yaparsa inanın siz de bu muskayı elinize aldığınızda bunu hissedersiniz.

  3. Bu gibi birleşenler tükenmez kalem ya da kurşun kalem gibi şeyler ile yazılmaz. Özel safranın kullanıldığı bir çok durum vardır. Hatta farklı mürekkeplerin bile kullanılmasının şart olduğu muskalarda vardır. Buna dikkat edebilirsiniz.
  4. Her bir vefkin kendine has bir tablosu ve ebced hesabı vardır. Bu yüzden genel olarak bunların içini doldururken kullanılan malzemeleri zeferan, misk-ü amber ve gül yağıdır. Bunların yer almasına da özen gösterilmesine dikkat edebilirsiniz.
  5. Vefk yazılması aşamasında temel olarak kişilerin özel isimlerini ve aile isimlerini baz almak gerekir. Bunların doğru formda doğru yerlere konuşlandırılması da yine çok mühimdir. Medyum hoca bunlara dikkat etmiş midir çok dikkatli incelemek gerekir.
  6. Son olarak vefk ve tılsımların işlem saatleri çok önemlidir. Elinize gelen bu yüksek enerji içerikli materyal için hangi saatlerde ne gibi ritüellerin yaşanması gerektiği çok önemlidir. Unutmayın ki genel olarak hocalar bu malzemeyi size göndermekten kaçınır. Zira bunların çok ehemniyetli saklanması için uygun koşullar her yerde mümkün olamamaktadır. Bu nedenle sarıp sarmalayıp elinize verilen şeylerin muska olmama ihtimali çok yüksek olabilir. Bu ve anlattığımız tüm detaylara dikkat etmenizi şiddetle öneriyoruz.

Her ortamda olduğu gibi havas ve ledün ilminin bu yoğun anlatımlarının olduğu internet ortamında da şehir ortamının ücra fal kafeteryalarında da bu gibi yanıltıcı insanları bulmak mümkündür. İyi ve kötü Adem ile Havva’dan veri hep vardır ve hep var olacaktır. Biz son derece dikkatli yaşamak ve akabinde hüsran yaşamamak için bu gibi önlemler almak durumundayız. Detaylı bilgi almak ya da bu gibi bir endişeye sahip olup sorularınıza yanıt arıyorsanız dilediğiniz zaman hocamıza kişisel hattınız üzerinden ulaşabilirsiniz. Genelde yurt dışına çok seyahatleri olduğu için hocamız Whatsapp ile daha sağlıklı iletişim kurabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir