Garantili Papaz Büyüsü Ritüelleri

Garantili Papaz Büyüsü Ritüelleri

Papaz Büyüsü çalışmaları konusunda sizlere geniş çaplı bilgileri daha önceki yazılarımızda ulaştırmıştık. Ancak garanti bir işlem talep eden insanları hayli fazla olması ve günümüzde papaz büyüsü yaptırmak isteyenlerin işlerini şansa bırakmak istemeyişleri bu makalemizi de sizlerle paylaşma ihtiyacı hissettirdi. Garantili papaz büyüsünün nasıl başarılabileceğini kalem kalem sizlere izah etmeye çalışacağım…

Garanti işlem diye bir şey aslında yoktur. Gayb-ı Allah’tan başka kimse tarafından tabi ki bilinemez. Fakat ihtimallerin hayli artırılabildiği ve istikrarlı bir sabır süreciyle işlemlerin kusursuz şekilde sonlanması mümkündür. Bu çalışmaların her biri soyut kavramlar olup son derece dikkatli yapılması gereken eylemlerdir. Özellikle papaz büyüsü çalışması hakkında daha önceki yazılarımızı kaçıran okuyucularımız için şuraya tıklamalarını rica ederiz. Papaz Büyüsü Buraya tıklayarak işlemin en derininine kadar inen en önemli bilgileri bulabilirsiniz.

Garantili medyumlar papaz büyüsü hakkında

Papaz büyüsünü garanti sonuçlar içerisine almak için öncelikle kişinin saç teli, bayanın adet kanı, resmi ve bir takım özel bilgileri zaten işlemin olmazsa olmazıdır. Bunun yanı sıra ritüel uygulanırken bir takım özel talimatların da yerine getirilmesi gerekir. Bu talimatlar her kişiye göre farklılıklar gösterecek olduğu için kesin olarak “şudur” demek mümkün olmaz. Ancak her insanın zafiyet noktalarını, ne gibi bir sosyal duruma sahip olduğu, maddi ve manevi yönleri ele alındığında bir harita çıkarılır. Bu harita kişinin bir büyüye maruz kaldığında ne gibi tesirler altında kalacağına dair en büyük yönergedir. Fakat bazı medyumlar bu durumu farklı anlatmaktadır.

Bu fark ise yıldızname bakımıyla papaz büyülerine yön verdiklerini ve bir takım bakım isimleri sayarak papaz büyüsünü garantili hale getirdiklerini özellikle kendi platformları üzerinden ilan etmektedirler. Son derece ilginç ve biraz da kuşku uyandıran bu yaklaşıma Turan hocamız kesinlikle rağbet edilmemesini tavsiye etmektedir. Çünkü papaz büyüsünde amaç ve nedenler çok önemlidir. Bakımlar bizlere bu işlemlerin sonucunu değil nasıl ilerleyeceği konusunda bilgiler verirler. Ayrıca yıldızname bakımlarının insan hayatında sadece bir kez mümkün olabileceğini de sizlere daha önce belirtmiştik. Yukarıda tıklayacağınız link içerisinde en etkili papaz büyüsü işlemleri konusunda bilgi sahibi zaten olacaksınız.

Ben bu yazımızda sizlere işlem içeriği ya da sebepleri konusunda bilgiler verip aynı ve bilinen gerçekleri tekrar etmek istemiyorum. Bunun yerine sizlere hangi şartlarda papaz büyüsü ve benzeri ritüellerin kesinlikle cevap alabileceğiniz işlemler statüsüne gelir bu konu hakkında bilgi veriyorum. Ritüellerin planlanma süreleri de yine aynı şekilde kişisel olarak algılanmalıdır.

Papaz Büyüsünde En Kısa Süreler Nedir?

Şartlar ve durum son derece önemli bir rol oynar. Bu konuda herkesin hem fikir olması gerekir. Zira şartların yaratılması ve uygunluk durumunuz da yine işlem öncesi yapılacak görüşmelerde belli olacaktır. Örneğin bu işlemi yaptıran bir kadın ise kesinlikle özel dönemine denk gelmemelidir. Bir erkek bu işlemi talep ediyorsa asla cünup olarak sokakta gezmemelidir. Papaz büyüsünde çok farklı deneyimler yaşamış insanlar vardır. Bu tecrübeler yaşanan pek çok kötü koşulun akabinde kesinlik kazanmış ve tavsiye edilebilir hale gelmiştir. Elbette herkesin kafasında soru işaretleri olabilir ve bir çok soruya yanıt bulamadığınız araştırmalar da olabilir. Ancak doğru kişi ve tecrübe ile birleşen konu üzerine eğilimleriniz gerçek bir papaz büyüsü sonucunu görebilir. Bunun için de analitik düşünmek ve biraz akılcı olmak şarttır.

Bu etki sürelerini ele alacak olursak genel tabiri 21 günlük planlanan papaz büyüleri her zaman aynı günler içinde etki etmez. Bu standart süreler kadim büyü kitaplarının bizlere verdiği, birçok Hüddam cinin gücünün yettiği süreler olarak telaki ve telaffuz edilir. Ancak müracaatın hangi cine yapılacağı ve ne koşullarda kendisinin ikna edileceği de bu sürelere birebir etki edebilecek bir durumdur. Bu yüzden de oldukça önemli olan şey çalışacağınız medyumun hangi kavimden bir Hüddam ile iletişime geçeceğidir. Kesin tutan papaz büyüsü işlemleri ancak bir cinden yardım alınarak yapılır. Bunun aksini söyleyen ve rahmani davrandığını iddia eden insanlardan uzak durun. Bunlar papaz büyüsünün bir büyü olmadığını bile iddia edebilecek kadar ileri gidiyorlar. Hatta “Papaz büyüsünü papazlar mı yapar?” gibi saçma sapan spekülasyonları bile ortaya yine bu zihniyet atmıştır. Bu yüzden sizlere düşen en iyi araştırmayı yaparak yüz yüze gelebileceğiniz insanlar ile işlem planlamaktadır.

Garantili büyülerin aslında birinci kuralı gözle görülür halde yaşayan hocalar ile çalışmaktır diyebiliriz. Sır olan ilmimizi daha da gizemli kılıyoruz edasıyla, sizlerden kaçan insanların herhangi bir işlem için taahhüt veremeyeceklerini ve dikkat ederseniz de astronomik ücret talepleriyle karşılaşacağınızı çok rahat test edebilirsiniz. Bu arada herhangi bir Ledün ilmi işleminde sizlere tavsiye vermek adına özellikle papaz büyüsü üzerinde sahtekar olduğunu iddia ettikleri binlerce isimden bahseden siteler de bulabilirsiniz. Bunlar da yine karalama kampanyaları yaparak bir kişinin met edilmesi ve yüceltilmesi yönünde ucuz piar çalışmalarıdır. Bunlara da rağbet etmemeniz için sizlere dilimiz döndüğünce ve son derece açık olarak bir işlemde en etkili sonuçların hangi koşullarda ve kimler tarafından sizlere sunulabileceğini aktarmış olduk.

Papaz Büyüsünde Sonuçları Görmek İçin;

  1. Doğru medyum ile çalıştığınızdan emin olun.
  2. Yüz yüze gelme sıkıntısı olan insanlardan uzak durun.
  3. Eğitimini nereden almış ve hangi vergi dairesine bağlı bir medyumdur iyi araştırın.
  4. Her yerde aynı şekilde yazan bilgileri karşılaştırın, bu bilgiler eğitimsiz ve bilgisiz insanların birbirlerini kopyalamasından ibarettir.
  5. Papaz büyüsünü sadece papaz olan kişiler yapmaz. Bu tartışmaya da bir son verin.
  6. Bir Ledün ilmi çalışmasıdır ve her papaz büyüsünde cin telkini şarttır. Bunun aksini söyleyip basit tılsımlarla işinizi halledeceğiniz söyleyen hele hele bu bir büyü değildir ismi öyledir diyerek iyice saçmalayan insanlardan süratle kaçın!
  7. İlmi ayaklar altına alan kimselere bulaşmamak ve paranızı pulunuzu kaybetmemek için doğru adreslerde kalın.
  8. Arzu ettiğinizde bu işe gönül ve ömür vermiş kimseler olarak her zaman psikolojik ve fizyolojik desteğe hazır olduğumuzu bilin.
  9. Turan hocamızla tanışıp has-bahal edin, gerçeklerden haberdar olun! Unutmayın her şey para değildir ve insan her yaratılmışın en yücesidir. Bu ahlaka sahip olan insanlarda garanti sonuçlar alabileceğinizi de unutmayın. Sağlıcakla Kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir