Garantili Bağlama Büyüsü

Garantili Bağlama Büyüsü

Garantili büyüler konusunda herkesin bir takım araştırmalar yaptığını biliyoruz. Ayrıca sorgularına garantili bakımlar, garantili bağlama büyüleri gibi sürekli bir kesinlik katmak isteyen ve bu ilmi somutlaştırmak isteyen kişilerin olduğunu da bize gelen yorumlardan anlamaktayız. Fakat birçok yazımızda belirttiğimiz gibi bu işlemlerde garanti verebilmek çok zordur. Ayrıca bu garantiyi işlemlerden önce verebilmek zaten imkansızdır. Bazı kimselere büyüler işlemez. Bahse konu insanların bu sınıftan olup olmadığına bakılmadan bile herkese karşı kesin etki eden büyülerden bahsetmek doğru olmaz. Bunu daha önce de dile getirmiştik. Fakat bu konuda suistimal duygularına çokça rastladığımız için dikkatli olmanız adına garantili bağlama büyüsü nasıl yapılır açıklamalar yapmak istedik.

Bağlama büyüsü yaparken öncelikle çok uzun süren ve detaylı içerikleri olan bakımların yapıldığından sizler için bir çok yazımızda bilgiler vermeye çalıştık. Tüm bahsedilen işlemlerin tamamlanmasından sonra bir kişiye yapılacak olan bağlama büyüsü gerçekten tutar mı tutmaz mı anlayabiliriz. Bunlar rastgele herkese karşı aynı şekilde yapılan riitüeller değildir. Bu yüzden bir çok platformda kesin ve garanti şeklinde addedilen ve artık sloganlaşmış tabirler biraz uzak durmanız ve temkinli davranmanız şarttır. Bizler bu ilme gönül vermiş ve doğru insanları bulmanızı isteyen insanlarız. Bilgilendirme amaçlı yazılarımızda da her zaman insanların menfaatine olan tutumumuzdan bu durumu sorgulayabilir ve anlayabilirsiniz.

Garantili Bağlama Büyüsü Turan Hoca

Garantili bağlama büyüsü demek her ne kadar yanlış olsa da büyük olasılıklardan bahsetmek elbette mümkündür. Mantıklı olarak düşünecek olursanız sizler de buna kanaat getirebilirsiniz. Bir medyum düşünün. Yıllarını bu işlem için harcamış ve artık pek çok bakımdan da uygulamadan da haddinden fazla tecrübe kazanmış olsun. Artık yüz binlerce bakım yapmış biri olduğu için süreleri de kısaltabilecek olan bu kişi bir takım garantileri verebilir. Ancak bu şekilde tabir edilen bir zat bulmak günümüzde oldukça zor. Aynı anda 3-4 tane büyü yapabildiğini iddia eden ve yine aynı gün pek çok insan ile işleme başlayan “Hocalar”bile var… Bu yüzden son derece önemli olan ilim sahibi insanların adı kirlenmekte ve bin yıllık ilim zarar görmektedir.

Bir işlemde garantiyi şüphesiz ki gaybı bilen bilir. Bizler fani canlılar olarak bir dakika sonrasını dahi bilemezken insanlara bir takım garantiler vermek ne haddimize… Ne yazık ki bunu yapıyorlar ve pek çok insanı da peşlerinden umutsuzluğa sürüklüyorlar. Siz siz olun bu söylediklerimize kulak verin. Aksi takdirde mağduriyetlerinizin ardı arkası kesilmeyecektir.

Bağlama büyüsü gibi komplike ve özenle yapılması gereken bir işlemin garanti tutma için yerine getirilmeli gereken koşulları daha önce neredeyse 2000 kelimeye varan ve buraya tıkladığınızda okuyabileceğiniz makalemizde anlattık. BakınızBağlama Büyüsü. Kelimenin üzerine tıklayıp baktığınızda gerçek ve garantili bir bağlama büyüsü hangi koşullarda gerçekleşir, kimler bağlama büyüsü yapabilir ve kimlere bağlama büyüsü tutmaz gibi çok sayıda bilgiyi detaylı yazımızda bulabilirsiniz.

Bir de garantili papaz büyüsü işlemlerinden bahsediliyor. Papaz büyüsünü tek bir hamle varsayarak herkesin üzerinde aynı çalışmanın etkili olacağından bahsedilen tuhaf yazılarla da karşılaşabiliyoruz. Bu durum da yine bizleri dehşete düşüren durumdur. Hani dazlak şaşkınlığı tabiri vardır ya tam olarak yaşadığımız budur. Bu kadar basite indirgemek bu ilme yıllarını vermiş insanlara hakaret niteliği taşımaktadır. Sizlere yine papaz büyüsü yazımızda ne kadar derin bir işlem olduğunu anlatmıştık. Buraya tıklayarak da ne kadar meşakkatli bir işlem olduğunu yazımızdan okuyabilirsiniz. Bakınız: Papaz Büyüsü.

Bu ve benzeri çok sayıda ilim için kullanılan garanti tabirlerine inanmayınız. Elbette bu işlemlerin pek çoğu sonuç vermektedir ancak bize düşen bunun hiç bir zaman garanti sayılamayacağını bildirmektedir. Turan hoca gibi başarılarında çok büyük yüzde oranları yakalayan bir uzman medyum bile “Garanti” tabirini kullanmaktan kaçınmaktadır. Bu yüzden bir işlem için medyum arayışınız var ise ve güven unsuru konusunda tereddüt ediyorsanız bu dediklerimizi dikkate alarak en doğru tercihinizi yapınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir