Fare Büyüsünün En Tehlikeli Yönleri

Farelerin inancımızda ve rüya tabirlerinde pek hayra alamet olmadıkları bilinir. Genel olarak şer içeren işlemlerin içinde yer alır ve insanların da zaten pek hoş karşılamadıkları bir hayvan olarak tanınır. Ancak bir de fare büyüsü diye bir işlemin ledün ilminde yeri bulunur. Aslına bakacak olursanız çok fazla bilgi bulmak mümkün değildir. Bilgi olmayınca insanlar böyle bir uygulamanın da olmadığını düşünebilirler ancak gerçek bu değildir. Ledün ilminde açıkça fare büyüsünün tehlikeli etkilerinden bahsedilmiştir. Ayrıca medyumların bu konuda nasıl korumalar inşa edebilecekleri de yine verilen bilgiler arasında mevcuttur.

Fare büyüsü oldukça etkin ve şeytani bir uygulama olarak bilinir. Papaz büyüsü gibi çok keskin sonuçlar veren bazı işlemlerde de yan işlem olarak sürdürülür ve durumun gidişatına göre de yön verilir.

Bu işlemi yaparken elbette bazı aşamalara dikkat etmek gerektiği gibi yapılması konusu oldukça necistir. Yani her insanın el süreceği cinsten bir işlem olmadığı gibi sonuçları da hayli yıkıcıdır. Bu yüzden rahmani medyumlar konu fare büyüsü olunca onun tehlikeleri etkilerini bilirler ve insanları ancak bu işlemden uzak tutmak için çalışırlar. Turan hoca da aslında tam olarak bu konuda yardımcı olabilmektedir. Fare büyüsü mevcut ise bu işlemi bozup, yok etmek için uğraşmak gerekir. İşlemin kim tarafından yapıldığı ve nasıl etkiler gösterdiği de yine bu zaman zarfında yardımcı olacak bilgilerdendir.

Fare Büyüsünde Belirtiler Nelerdir

Fare Büyüsü Nasıl Yapılır

Genel olarak bu işlem için 21 günlük süre ayrıldığı ve papaz büyüsü işlemleri ile koordineli gittiği düşünülür. Zaten tek başına çok fazla etki etmez ve mutlaka yanında farklı bir ritüel de görünür. Bu tür fenomenlerin uygulanma biçimi biraz karmaşık ve kişiye özel tasarlanır. Fakat şeytani varlıklara hizmet eden ve bu varlıklardan yardım alan kişiler çoğu işlemlerinde fare büyüsü nasıl yapılır sorusuna yanıt olurlar. Genel olarak cinlerle temas kurulması aşamasında farenin onlar adına kurban edildiği yönünde okumalar yapılır. Bu cümleler farklı dillerde söylenir ve temas kurulduktan sonra etkilerin ilgili kişi üzerinde görülmesi adına bir takım ek çalışmalar da yapılır.

Fare büyüsü yapmak için ölmüş bir farenin kafasından faydalanır. Kulağa ne kadar iğrenç geldiğini biliyoruz. Ancak yazımızın başında zaten necis (pis) dememizin de sebebi tam olarak bu idi. Bu kafatasını çoğu zaman saman kağıtlara yazılan özel bilgiler eşliğinde kuruturlar. Akabinde de kağıdın üzerine bir miktar safran döküp onu tekrar işleme alırlar. Büyünün ikinci haftası ile birlikte kafatası iyice kuruyacağı için işlemin seyri de çoğu zaman istendiği yönde evrilmesi adına okumalar ile devam ettirilir. Bu okumalar yardım istenilen özellikle İfrit cininden cevap gelene dek sürecektir.

Ibranice ve Farsça kökenli çok sayıda söylemi vardır. Bu söylemleri bazı medyumlar duaları derler ama bu tip işlemlerin duası olmaz!!!. Sebep bu olunca da zaten ancak şeytana hizmet edilen bu işlemlerden de hayırlı bir sonuç çıkmaz. 21 günün sonunda kişiye yanında yapılan papaz büyüsü ritüelleri eşliğinde verilebilecek en büyük zararların verilmesi planlanmış olur.

Rüyada Fare Görmek

Mesela birçok insan rüyasında fare gördüğünde böyle bir işleme maruz kaldığını düşünebilir. Bu bağlamda bizlere de hayli fazla soru gelmektedir. Ancak genel olarak bu tip bir inanış yoktur. Rüya tabirlerine göre rüyada fare görmek çok fazla hayra yorulmasa da bir büyüye dalalet etmez. Bunun farklı yorumları olabilir. Ancak böyle bir durumda vesvese yapmak psikolojik olarak zarar görmemizden başka bir şeye sebep olmayacaktır.

Fare Büyüsünde Etkiler Nelerdir

Fare Büyüsü Etkileri

Genel olarak bu etkiye maruz kalan kişilerde ağır depresyon ve başarısızlık görülür. Ayrıca maddi kayıplar ver tıbben karşılık bulamayan rahatsızlıklar baş gösterebilir. Tüm bunların sonuçları bulunamadıkları kişi derin bir uçuruma sürüklenebilir. Bu duygusal boşluklar da yeri doldurulamayacak pek çok etkiye sebebiyet verebilir. Bu tarz şeytani büyülerin sonuçlarında intihar eden insanların bile olabilmesi oldukça normal kabul edilir.

Kısmeti kapatır ve evlilik çağında insanların kimse tarafından beğenilmemesi de yine en çok görülen sonuçlardandır. Ayrıca kişinin cinsel isteksizlik yaşaması ve evlilik hayatının sekteye uğraması da yine görülen sonuçlardandır. Fare büyüsü gibi kan ve kin içeren pek çok şeytani büyü insanların son derece hafife aldıkları ancak ölümcül ve bedbaht edici etkileri yüksek tesirli büyülerdir. Bu yüzden önlem almak oldukça önemlidir.

Fare Büyüsünün Sonuçları Nelerdir
  • Fare büyüsündeki işlem şartlarından biri de işlemin sonunda bahse konu fare kafasının büyü yapılacak olan kişinin evine konması şartıdır. Böyle bir işleme maruz kalabilmeniz için evinizin bir bölümüne bu malzeme saklaması gerekeceği için en kolay korunma yöntemlerinden biri de evimizi kimin girip çıktığını çok iyi bilmek olacaktır.
  • Bu konularda her zaman şüpheci olmak bizi pek çok felaketten koruyacaktır. Ayrıca diğer yapılabilecek cevşen tipi korumalar için de medyum Turan hocamızdan destek alabilir ve fikirlerinizi – sorularınıza da iletebilirsiniz.
  • Ledün ilminin en tehlikeli işlemlerinden birini konu ettiğimiz yazımızın şimdilik sonuna geldik. Ancak her türlü sorununuzda iletişim numaramızdan Turan hocamıza ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir