Evlilik Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır

Evlilik Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır

Aslında evlilik büyüsü ile ilgili oldukça fazla bilgi mevcuttur. Ancak önemli olan bir husus var ki evlilik büyüsü tarifi yerine evlenmek için büyüler desek daha doğru olacaktır. Zira bu işlemlerin içinde çok fazla ayrıntı gizlidir. En kuvvetli aşk büyüleri sonuç olarak kişileri evliliğe götüren süreçler oluşturur. Ancak evlilik herkes için bu kadar kolay olmayabilir. Tahmin edersiniz ki çok sayıda aşılması gereken engel bulunmaktadır. İki insanın evlenmesi hele ki ailelerin karşı olduğu durumlarda neredeyse imkansız duruma gelmektedir. Evlilik için yapılan büyülerin temelinde tüm engelleri ortadan kaldırmak yatar. Bu bazen karşı olan aileler için bazen de bir türlü evliliğe yanaşmayan eşler için uygulanır. Her ne sebepten olursa olsun evlilik büyüsü her zaman kesin sonuç verir.

Turan-hoca-evlilik-buyusu

Evlilik herkesin vakti geldiğinde başına da gelmesini istediği toplumsal olarak iki kişinin birlikte yaşamasının kabul gördüğü bir kurumdur. Hatta kutsal bir müessese olarak adlandırılır. Ancak bu eylem gerçekleştikten sonra da evlilik kurumuna hizmet edecek hareketler içinde olmak gerekir. Mutlu beraberliklerin sırrı bu ve buna benzer ayrıntılarda gizlidir. Evlilik hakkında oldukça farklı söylemler olsa da gerçekten müşterek bir hayattır. Bunun aksi günümüzde kabul görmemektedir. Bizler zaman zaman şeriat hükümlerine kulak versek bile medeni çağda ve medeni kanunda durum bizim kabul ettiğimizden çok daha farklıdır.

Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır

Özellikle genç kardeşlerimizin bin bir zorluk ile evlendikten çok kısa bir süre sonra hayatlarında ve ilişkilerinde maddi ve manevi olarak zararlar gördüklerini görüyoruz. Bir de bu durumlara üçüncü bir kişinin adı karışınca işler en olmaması gereken noktalara kadar uzanabiliyor. Bizler evlilik büyüsü yapmadan önce insanların asıl niyetlerini öğrenmeye bu yüzden çalışıyoruz. Belirli bir olgunluğa erişmemiş insanlar için havas ilmi kullanmamayı tercih ediyoruz. Bir anlık ya da bir dönemlik sevgilerin yeri evlilik değildir. Birbirini çok iyi tanıma aşamasını geride bırakmış gerçek niyeti aile olmak isteyen insanların yapması gereken bir eylemdir. Evlilik büyüsü yapılınca bu iki insan aralarında cinni bir anlaşma da yapılmış olur. Bu çizgiden çıkmak sonrasında imkansızdır.

Uzun süreli ilişkilerin ayrılık ile sonuçlanmasından sonra evlilik büyüsü talepleri her zaman artıyor. Bir çok insan yıllarını hatta on yıllarını verdiği bir insanı kaybetmemek için son kozu olan evlilik büyüsünü diğer bir adıyla evlenmek için büyü çalışmalarını istiyor. Bu son derece doğal bir durumdur. Ancak gerçekten karar veren insanlar için de bir sabır ve yönetim süreci devreye giriyor.

Evlilik büyülerinde etki süresi

Genel olarak ne kadar zamandır tanışıklık olduğuna göre değişen zamanlardır. Çünkü bu büyü standart aşk büyülerinden farklıdır. Evlenmek için büyü yapılmadan önce medyum Turan hocaya kendisinin soracağı sorulara özel detaylar verilmelidir. İşlem son derece kişisel hazırlanacağı için süreçleri önceden kestirmek bir hayli zordur.

Fakat yine de 1 ay gibi bir sürede insanların evliliğe ikna süreci gerçekleşmiş olur. Kişinin sosyal ve ekonomik durumu da bu süreçte rol oynar. Takdir edersiniz ki bir düğün hazırlığı olmayan insandan bunu yapmasını bekleyemezsiniz. Fakat evlilikten kastımız nikah ise bu irade kontrolüyle mümkün olabilmektedir.

Evlilik büyüsü yapılan kişiye olabilecek etkileri Turan hoca işlem sırasında her ne kadar tane tane aktarsa da olası aksaklıklar yüzünden bazen süreç birkaç hafta uzayabiliyor. Bu gibi durumlarda umutsuzluğa düşülmemesi gerekiyor. Tüm ritüellerde kurallara harfiyen uyulduğu sürece işlem mutlak bir sona ulaşıyor. 1 ay evlilik büyülerinde ideal süre olarak kabul ediliyor belirttiğimiz gibi ancak herkese de uygulandığını söylemek yanlış olur. Çok net bakımlar yapmak gerekiyor. Bir ömürlük cinni anlaşmanın yapılacağı ve bunun evlilik büyüsü mührü ile damgalanacağı ciddi bir büyü işlemidir. Ayrıca pek çok özel eşyanın da kullanılacağından hazırlık süreci de gerekmektedir.

evlilik-buyusu-Turan-hoca-ile-kesin-sonuc-verir

Bazen de bu anlatımdan farklı olarak evlenemeyen bir türlü kısmeti çıkmayan insanlara bu işlem uygulanır. Toplumda evde kalmış ya da kızvkurusu şeklinde kötü tabirlere maruz kalmak istemeyen özellikle Anadolu’nun çeşitli yerlerinde yaşayan insanlarımızın bazen başına bu durum gelebiliyor. Bizler de onlar için elimizden gelen tüm gayreti göstermeye çalışıyoruz. Aslında bakarsanız bu durum şans ve kısmet açma duaları konusunda işlenmesi gereken bir konudur. Tam olarak evlilik büyüsünün içeriği bir türlü evlenemeyen insanları kapsamaz. Ama yine de bazı farklı istisnalar bu durumdan da söz etmemizi sağlayabilmektedir. Kuvvetli aşk tılsımları eğer ki bir aday varsa ve durumlar uygunsa çiftleri evliliğe sürükler. Bu da evlilik büyüsü yapıldığı anlamına elbette gelebilir.

Böyle bir durumda olan insan ile tabi ki evlenip tekrardan aynı kişi ile evlilik büyüsü talep eden insan aynı olmuyor. Zira bu işlemde en sık görülen ayrıntı boşanan eşlerin yeniden evlenmek istemeleridir. Asıl amaç evlilik büyüsünde bu durumda iseniz ortaya çıkar. Zamanında yoğun aşk duyguları beslemiş insanların birbirlerine yeniden sıcaklık kurmalarını sağlamak bu ilimde her zaman daha kolaydır. Böyle bir durum yaşanıyorsa en önemli bilgi ayrılığın ne zaman gerçekleşmiş olduğudur. Ayrılık sürecinin uzun olmasıyla yeniden birleşme ihtimali arasında ters orantı vardır. Yani boşanalı çok olduysa işlem biraz daha zor olacaktır. Hele ki farklı kişiler araya girdiyse yeni gönül bağları kurulduysa bunlar da işlemi zora sokan detaylardır.

Özetle evlilik büyüsü başlı başına komplike bir çalışmadır. İnsandan insana ve durumdan duruma göre farklılık gösterir. Konu ile ilgili en temel bilgileri sizler için aktarmaya çalıştık. Daha fazla detay için en kısa zamanda Turan hocamızla bir randevu planlayabilirsiniz.

Sıkıntınız ne olursa olsun tüm ilişki konularında hem aile terapisti olarak görev yapan hem de medyum mesleğini uzun yıllardır hakkıyla yürüten Medyum Turan hocaya en kısa sürede ulaşmanız dileğiyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir